• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájde sa tu niekto z Bernolákova?

19. júna 2015 
@natashkaa kde to je? daš link? nevedela som to naist
24. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@16kristina02 ja to nechapem ja som tam bola o pol12 a potom este o po 4 a len som nakukla videla som jednu maminu s hlbokym kocikom tam sedela na lavicke tak som isla na prechadzku dalej idem ku smyklavke nikto tak idem kuk do kvetinky ta pani tam akurat malovala schody a hovori mi ze nikto tam nieje
24. mar 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa no náhodou my sme sa tam vzdy hrali, lebo ked tam prideme tak povedz malemu, ze ideme domov :grinning: ked mame este plný sácok chleba a kaciek ako maku a este aj hojdačka :grinning:
24. mar 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa tak sa asi všetky miname :slight_smile: musime sa nejako dohodnuť aby sme sa niekde stretli :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina kde byvaš?
24. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulina hej hej aj my krmime :grinning: ale posledne dva tyzdne sme isli ako prve na tu smyklavku pri cukrarni tam sa vyhral a potom som isla k zabaku a to uz tak pospaval takze som sa ani nezdrziavala

idem pozret tu strechu
24. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v kvetinke minuly piatok ked prsalo, maly sa vyjasil, potom sa tam hral s takymi dievcatkami-dvojickami,
mala sa kukala z mojho narucia a isli sme domov spať :grinning:

teraz sa my vacsinou pohybujeme po cyklochodniku, lebo mladý ma odrázadlo tak tam lieta :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa my sme nekrmili lebo sme nemali čim, ale už viem že budeme bravať chleba zo sebou :sunglasses:
24. mar 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@16kristina02 na sadovej
24. mar 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulina hej hej s tymi dvojickami sa hral minule aj Niko tusim Nelka a Ninka ze?
@16kristina02 Tak sa dohodnime!!! :slight_smile: ja mozem v utorok doobeda aj poobede napiste niekto cas a mozeme dat stretko na tom zabaku
24. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa
@16kristina02
a vy baby kde bývate

hej volali sa tak Nelka a Ninka, zlatučké :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa ja neviem povedať teraz čas, lebo ja viem podla toho kedy mi rano maximko vstane tak podla toho ide prvý krat spať, vda dni po sebe spaval do osmej a teraz dva dni do šiestej :unamused:
24. mar 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam na kvetnej ulici. Ty si dosťahovana? či ,,domaca"? :grinning:
24. mar 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@16kristina02 to su uzasne casy!!!! uprimne zavidim. Oka tak ak budes moct v utorok alebo ktorakolvek z vas napiste.
24. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky som tu nová a rada by som sa zoznámila s nejakými mamičkami na pokecanie, kočíkovanie a veci obdobné... V Bernolákove bývame už tri roky ale zatiaľ tu nikoho nepoznám tak by to bolo super s niekym pokecať :wink: Prajem pekný večer
24. mar 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@16kristina02 no na opacnej strane, kamoška býva na polnej
a som aj aj - mama je rodáčka, ale bývali sme v BA a teraz sme sa vratili s manželom :wink:
24. mar 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasia aj my budeme radi ked sa mamičky nakopia a bude nas konečne viac :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak sa tu nakoniec postretavame

@jasia ahoj :wink:
24. mar 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulina neviem kde je sadová :unamused: poznaš ma? Malochová za slobodna :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som rada že sú tu mamičky lebo keď chodievam s malou tak skoro vôbec žiadnu nestretnem tak neviem či neupravím malej spánok vonku aby sme sa stretli :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa a vy kedy vstvate???? :unamused:
24. mar 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasia kolko ma dcerka?
24. mar 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa ja mam taký pocit že som ťa raz vydela pri zmrzline si bola so synčekom on bol na odražadle, a potom ked ste už prešli cez cestu si ho na ruky brala, asi už nechcel na tom isť. možno tak tyýden do zadu :confused:
24. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@16kristina02 ako budik nieco pred 5 kazde rano 22 mesiacov. :unamused: ale Dominik ma od malicka problemy so spankom napriklad jemu stacia v noci 4 hodky a cez den vela krat nespi vobec. Teraz mam stastie posledne dva tyzdne ze dal hodku mozno uz konecne nastava ten slubovany zlom :grinning:
24. mar 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcérka má 4,5 mesiaca mám čierny kočík a chodím s ňou do parku k štadiónu tak neviem či tam vôbec chodievate...
24. mar 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa jejda že pred 5 :confused: tak to si možem potom gratulovať :slight_smile:
24. mar 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@16kristina02 no tak toto je dost mozne lebo nechodievat teraz uz s kocikom prave na odrazadle. a Ty si bola kde?bola si s kocikom?
24. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jasia počkaj počkaj, a nemaš na kočary aj čiernu sieťku proti hmyzu????????
24. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa ano mi chodime s kočikom, aj som na teba pozerala že či pozdravim alebo nie :confused:
24. mar 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby ja pisem uplne dyslekticky lebo sedim v obyvke v tme a nevidim na klavesnicu tak len co spamati stlacam a potom ked to po sebe citam :confounded: :sweat_smile:
24. mar 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok