Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenk30
20. sep 2009

Nsoci...........som ťa videla v telke. Malému som podávala kocky a jedným okom kukala na telku, kukla na Maťka a pomyslela si, to je asi rovnako starý frajer ako Filipko a potom som kukla že nejaký známi kukuk a potom hodili titulky s menom.................proste si hviezda.........aký bol honorár?

jarmok skončil, aj súkromné vinobranie, vykolotočovaná.........tak hor sa do nového týždna. Filip včera spal kľudne, asi 6 x zobudil, ale nekopal............

egyptanka
20. sep 2009

kto nevidel nsoci tak tu ju mate 😀

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

lenk30
20. sep 2009

baby nechcem rozoberať dookola tú predvčerajšiu Egy tému, ale keď som teraz dočítala včerajšok.........musím uznať, že sa cítim ako trapoška, čo žere svoje decko. to čo ste písali, že si píšete IP, aké sú tu trapky, čo to prežívajú....tak to som sa videla aj ja............

na mňa je toho tiež veľa, nemám to vôbec ružové a popri tom všetkom som hrdá ako to zvládam a aké mám pozitívne zmýšľanie. každý má svoje pocity a ja sama ako typický prlietavý strelený strelec, čo si vraj nemá ani zakladať rodinu som vlastne prekvapená z mojich pocitov..........vôbec sa mi nedá napísať to čo chcem, nechce sa mi už nad tým rozmýšľať.................................ok, som trapná trapka a mám z toho dobrý pocit

lubi22
20. sep 2009

Nsoci z Teba je ina herecka 😀 😵 Super, Matulinko aky zlatunky 😵

iron
20. sep 2009

nsoci...fíha jaká hvezda.....pozor pozor, máme tu dalsie marcové bábatko ako tvstar...po tánicke je to matko...

denkolc
20. sep 2009

Lenka, prečo sa cítiš ako trapoška? Však to je riadna blbosť.....nieeeeee siiii.......lenže tisíc ľudí, tisíc názorov a prosto niekto berie veci tak, iný inak....a tie, ktoré sa čo ja viem cítia niekedy ako krkavčie matky (napr. ja ☹ ), môžu len tíško závidieť tým, ktoré sú na bábo samé a všetko s prehľadom zvládajú, nikdy na bábo nenakričia ani ním nezatrasú, jednoducho nezlyhajú....no a takto vznikajú brehy ľudí, ktorí majú rozdielne prístupy, názory, či zmýšľanie...
Ja to napríklad nechápem, ako sa to dá, byť s bábom sám nonstop a byť v pohode.....Ale ak to niekto zvláda, tak klobúk dole......neni trapoš...hehehe...... 😉

egyptanka
20. sep 2009

... baby proste som to musela napisat, ja mam problem, ze ked zacnem depkovat tak sa v sebe zacnem strasne hrabat, nachadzam chyby na sebe, som nespokojna so mnou a takto sa hrabem a hrabem vo svojom vnutri a idem hlbsie, hlbsie do vacsich sraciek. (sorry za vyraz, ale musim to napisat).
... niekedy som velmi nespokojna ako vychovavam svoju dceru a ze som leniva vytvorit nejaky rezim. ☹

drozdik78
20. sep 2009

Ahoje maminky .)

Rada by som sa k vam pridala, obcas si vas citam 🙂 a rada by som pridala aj svoje skusenosti ci postreh 🙂 Moja emmka tamarka a sice narodila 20 februara ale to dufam neva 🙂

egyptanka
20. sep 2009

drozdik, vitaj 🙂

lenk30
20. sep 2009

egy, ja ti nič nevyčítam........len mi prišlo tak akosi zle z toho, čo ste tam uviedli o tých IP........
pozri, ja sa možno snažím robiť zo seba supermamu a medzi tým sa mi rúca manželstvo............

egyptanka
20. sep 2009

lenk, ja mam manzelstvo v pohode, ale supermama so mna asi nikdy nebude ... zeby toto ma sralo???

... ja mam pocit, ze som zrela na psychoanalyzu nech ma uz nejaky psycholog rozcykluje.

diocka
20. sep 2009

latkarky, este sa chcem spytat, tie latkove plienky musim prat v tom "slize" alebo mozem aj v lovele? mne je uz slovo sliz nesympaticke... ale kebyze sa musia prat v slize, tak som nasla aj recept na "suchy sliz" tak hadam ten bude stacit.

diocka
20. sep 2009

no a tema supermatiek - myslim ze tym ze dojcime tak si s nami hormony robia co chcu. preto mam raz depku a raz sa citime ako supermamy, alebo ked nie supermamy aspon ako dostojne mamy🙂 egy nebopj, podla mne ako budes menej dojcit tak sa aj hormony ukludnia.

diocka
20. sep 2009

mne napriklad stale nedoslo ze som MAMA. pre mna to slovo mama znamena tak strasne vela zodpovednosti a neviemcoho vsetkeho, ze sa toho slova necitim hodna.
tak si hovorim ze mam maleho super kamosa, partaka do konca zivota, proste mojho Marecka🙂

egyptanka
20. sep 2009

diocka, no dufam ... uz si chcem materstvo fakt vychutnavat, ale nejak sa mi to nedari. Alebo som na seba prilis prisna??

diocka
20. sep 2009

egy, podla mna mas prilis velke ocakavania, co vsetko by si mala a chcela citit. skus si mozno vychutnavat take veci ze pre Natalku si najblizdia osoba na svete.
ja som si to dnes uvedomila na drobcovi, ze ked bol pri svokrovcoch, tak stale kontroloval ci som nablizku a ked si nebol niecim isty, tak kukal po mne ze ci ja som s tym ok. a ked som sa na neho usmiala, usmev mi opatoval a bol spokojny. a ja som si uvedomila ze ja som pre neho najdolezitejsia osoba na svete. a aj ked nie som nielen supermama ani superclovek, tie nase dietka to nevedia a pre ne sme🙂
no ale dost uz mojich haluzi, baby ti tu poradia lepsie🙂

iron
20. sep 2009

diocka pekne to pises....ja o tomto uz nejdem polemizovat, radsej...Lubim svoje dieta to je najdolezitejsie.

egyptanka
20. sep 2009

diocka, dakujem ... inac dufam, ze sa pridas na stretko v stredu v Medickej zahrade tak okolo 14.00 🙂

dobru noc, idem spinkat ...hlavka zacala padat a ocka klipkat.

kucina1
20. sep 2009

ahojte tak uz sa idem umyt a spat.
od desiatej do teraz deviatej sme boli vonku. dobeda do takej tretej v zoo. drobec si vobec zvieratka nevsimal, ale bola to krasna rodinna prechadzka. o rok si bude zverinu urcite uzivat viac xixi. potom sme sa flakali po obchodoch. kupila som tomaskovi dalsiu jesennu ciapku a v draciku to penove puzzle no a tatinovi konecne po skoro 4 rokoch novy telefon. mali sme naozaj krasny vikend, dieta nam padlo od unavy aj dnes. zajtra teda nepojdeme nikam z domu a bude moct odpocivat a ja budem varit malemu obedy a sebe leco 🙂

juj mam paradnych mojich milovanych chlapov
bru noc

denkolc
20. sep 2009

Egy, čo sa týka prísnosti, tak to musím súhlasiť....si dosť zásadová, to som si všimla, keď si si nechcela dať ani glga vína.....ani vykloktať tú šalviu, či čo to bolo......Prosto sa snažíš všetko robiť čo najlepšie, čo sa týka napr. kojenia....uvoľni sa prosím.....🙂)))))) Ide Ti to materstvo a na fotkách vidno, ako fajnovo je o Natalku postarané, čo eešte viac chceš? 😉 😉 😉

asandys
20. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee

Konecen som sa dostala na pc a nikto tu uz neni🙂))
Lezim na zemi na paplone v nasej buducej kuchyno-obyvacke, medzi krabicami s kuchynskou linkou a aspotrebicmi, vsade este vrecia s oblecenim, kedze nemam v ybte ani jednu skrinu zatial(ked chem najst dve rovnake ponozky tak to je riadna makacka🙂)) a kukam na vymalovanu zelenu stenu, ktora sa mi voabec nepaci. No co uz, mangel vyberal odtien☹((( Dieta spi, otec spi a psik spi, a aj mozem ist koencne precitat niejaky casopis.

Dnes sme bol na oslave u mojej mamy, mala vcera narodky, obzrala som sa sladkosti a teraz mi neni dajako dobre. Dnes si Adamko cely den trenoval sedenie zo stvornozky. Tipujem ze este dva dni a sa odvazi pustit rucku zo zeme a bude si sam sediet🙂)) Najlepsia jeho hracka je moj myska od pc, ptoom odvladac, nepohrdne a ni mobilom, a dnes mi celkom sa z kabelky vybral usb kluc a celu snurku ozmulal🙂))

Lubi, mas velmi krasny albumik, obe deticky su nadherne, ale Samko je prekrasny🙂)))

drozdik , vitaj a veselo prispevaj🙂))

Nsoci, super shot, Matko nadherne ocicka a tvari sa tak mudro 😵 😵 😵

labutka
20. sep 2009

diocka, latku nemusis prat v slize, ale sliz je ovela ovela lacnejsi, vyperie tak isto dobre jak lovela a je to ekologickejsie. 😉 ja som tiez nemyslela, ze v nom budem prat, ale teraz ho rada vyrabam, a tesim sa na to ked mi dojde a musim robit novy. je to jak volakedy, alchymistka. 😀
ja som nsoci a matka videla na markize. 🙂 no, denka zacala tv karieru marcoviek, nsoci pokracuje, kdo sa este prida?

katka0602
20. sep 2009

Uz aj ja mam zubateho syna!! Jeeeej! Dnes som mu v puse objavila malilinky zubok.

Zdravim vsetky SUPER mamy!

Co ste to tu posledne dni kadeco preberali?... Oblecenie, hm, tiez nam treba este zimna bunda a asi aj topanky. Ale este trosku pockam, lebo ten moj "chrustik" strasne rychlo rastie. Nedavno som mu kupila par rolakovych body akoze na zimu a po par tyzdnoch su mu len-len. Budem musiet na ne pouzit extendory.

Vitam nove marcovky!

Autosedacka nam je este dobra aj ked nozky uz pretrcaju, nad hlavou ma este par cm. Ale tiez uz pokukujem po novej, lebo "vajicku" uz nedavam vela. Nie som rozhodnuta aku, ale urcite musi byt otocna aj v smere aj proti smeru jazdy, lebo do 1 roka by mal sediet proti smere jazdy.

Este sa vas chcem opytat, viem ze budete mat rozne nazory, ale dali by ste zaockovat svoje babatko 6-mesacne proti chripke? Nam to nas pediater odporuca, lebo v oktobri letime z usa na slovensko. Ja sa trosku ockovaniam branim, ale ked na tych letiskach sa premelie tolko kadejakych ludi a chorob. Tak neviem.

No dobre, dnes tu uz asi na nikoho v tuto pokrocilu hodinu nenatrafim, tak vas zdravim a dobre spite!
Pa!

nsoci
21. sep 2009

Hohoooo mozte mi vykat! 😀 Mam srandovny hlas v telke.... ale realita je taka, ze ta redaktorka je moja najstarsia kamoska a zavolala, ci sa nechcem vyjadrit...ja ze ok, vybehla som s manducou pred dom a som hviezdaaaa

No a teraz sa priznam... vcera som zistila, ze uz mesiac a pol cpem do Matka lepok - ovsenu kasu. Sice len sem tam..... ale hlavne ze mam super vycuc. Takze supermatky... kto je vacsie trdlo, nez ja? a hlavne co teraz? Prestat s lepkom ci pokracovat?

yamahafazer
21. sep 2009

ahojte 🙂
nsoci boli ste super aj hlas vsetko normalne herci 😉 🙂

moja zaspala v kociku a stahujem pre nu detske pesnicky lebo ziadne nemam.Chcem dnes mojej kupit balonik a nafuknut lebo vcera som jej vyhadzovala sacik a tak sa jej to pacilo strasne sa tomu smiala 😀 .Vstavali sme o 6,15 a teraz znova zabuvala ona hadze take vyrazi ked zaspava no to je sou sa pozerat 😀 a vcera si tak grgla mi s muzom do smiechu a ona pozera,ze co sa smejeme a tiez do smiechu 😀 .Aj nasa ma najracej ovladanie a hracky moc tiez nekupujeme zatial len co som jej ked bola mensia kupila hrazdicku tiez z bazaru a toho macika maznacika handricku tak toho ma najracej stym sa vie tak zahrat uzliky pozera na nom tak to studuje 😀 a teraz akurat co jej moja mama kupila psika na baterky co steka a beha aj ten stal len 5eur aj s baterkami to na jarmoku mali a jej sa to tak paci a vlastne akurat skor knizky co som jej kupila ma take 4 naucne.Inak mam ja este po sebe strasne vela zachovalich kniziek aj hraciek aj plysakov aj taky nabytok pre babiky a raiadiky a kopu aj hraciek z kinderiek a kocky.Rada som sa hravala s anbytkom a ja som si porobila s krabic domcek pre babiky a bola som rada 😀 .Dost sa inak veci oplatia kupovat az po vianociach vtedy daju same akcie aj na hracky aj na oblecenie.A ja by som este mojej chcela kupit take nieco co by si mohla na buduci rok tahat za sebou napr.kacicku alebo nieco take.Inak ja uz mam pre nasu kupene k vianociam bazenik a puzzle penove na zem.Autosedacku mam uz tiez davno kupenu z mimiaukcie som si vydrzila novu za este slovenskych tusim 1150sk to este davno som kupila a to je od 9-36 mensiu som uz nechcela.

iron
21. sep 2009

nsoci, ja vsade kde citam tak lepok mozu deti od 6. mesiaca....
Ja som osobne toho nazoru, ze pokial v rodine nemate nejake alergie tak v tom nevidim problem. Pokial aj Matkovi z toho nic nie je,...ja by som pokracovala.

Ked mi minule moja mama vravela co vsetko sme jedli. Ja viem je ina doba. Nehovorim ze netreba byt opatrny, ale urcite nie prehnane. Samozrejme to sa netyka deticiek ktore maju predpoklady, ze budu neznasanlive.

iron
21. sep 2009

baby okukavam golfove kociky. Rozmyslame ze s drahym jeden taky kupime cisto len na cestovanie. S mojim som maximalne spokojna, len ked idem k lekarke do obchodu hore-dole, tak to furt skladat sa mi nechce.
Vy co mate golface ake mate?

zuzic1
21. sep 2009

nsoci aj my máme 1/2 vecí z MMB a zo sekáča, lebo v jednom robila moja suseda, keby som mala kupovať všetko new tak už asi ani nemáme za čo jesť, alebo by chodil drobek holý 😨

yamahafazer
21. sep 2009

iron ja zatial nemienim kupovat ziadny kocik ten co mam je kombinovany aj na sportak a o inom neuvazujem ja mam taky terenak,ze prejdem vsade 😀

bershka
autor
21. sep 2009

ahojte
iron, my mame peg perego, je supr. strcis ho bar de - skoro 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre