Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
22. okt 2009

No idem na tour - Matja-ovce-Matja-svokra-nákupy-nákupy-nákupy... hádam to do polnoci zmáknem 😀
páčko

iron
22. okt 2009

ja som sa vrátila z prechádzky a cakame ocinka kedy pride z prace. Zacalo tu poprchavat, ale nic tragicke...mala zboznuje ten prsiplast na kocik...furt ho steluje zvnutra.
Teraz sa tu vytesuje z puzzle,...tak idem aspon pradlo pozberat aby som mohla vecer zehlit

vlalu6it
22. okt 2009

baby ja len narychlo zdravim,,,uz 3den nic nerobim len periem tie vsetky veci co tu mame,,ostava nam este 2tyzdne do konca,,zacinam balit a poriadne pucovat,,,cely byt musime konpletne prestahovat a vsetko niekam spratat,,aspon po znamich a tak,,,neviem kde mi hlava stoji,,a navise k nam dnes dojde dvojita navsteva zo slovenska,,stevkov kamos s manzelkou a neskor este rodinny znami s priatelkou uz su v taliansku,,nastastie budu spat v hotely,,,aspon to,,lebo by som sa uz zrutila,,,normalne nevladzem,,,teraz som este umyvala podlahu,,skladala ususene prado a piekla kolac,,manzel po 20 pripravi velku veceru pre vsetkych,,angelica bude mat opat rezim v prdeli a cela noc bude rusna,,boze ako to neznasam,,,ale musim este toto vydrzat,,,uz sa neviem strasne moc dockat dna opustenia tally,,,
pekny vecer,,,,mylsim na vas

munu
22. okt 2009

ja som bola total neinformovana kedy co ako zacat davat ako prikrmy, tak som Matkovi supla vsetko naraz.. jeden den mrkvu, druhy den mrkvu, treti den mrkvu so zemiakom tusim a dalsi den uz aj masko, ovocie aj kasu... a nic mu nebolo.. 😅

munu
22. okt 2009

je tu niekto??? 😕

matja
22. okt 2009

baby, ja už mám 8. herpes. To už nie je normálne 😕 Čo mám robiť? Ísť ku doktorke alebo nech sa to samo zahojí?

matja
22. okt 2009

ja by som aj skúsila zavolať doktorke, ale keď tí doktori nikdy neberú telefón. 😠
Keď som mávala herpesy každý mesiac, tak som chodila s tým na imunológiu a zistili mi vtedy takú zníženú imunitu, čo mávajú ľudia, čo nie sú iba nakazení HIV, ale sú dokonca chorí na AIDS. Myslím, že teraz to nie je ten prípad, čo vtedy, herpes som mala naposledy po pôrode, takže to je už 8 mesiacov, ale nos aj celé ústa ma bolia, pália, svrbia...

egyptanka
22. okt 2009

potulka, kocka nebola ☹

egyptanka
22. okt 2009

matja, skus si to mazat MM.

matja
22. okt 2009

egy, vidíš, to mi nenapadlo. Ale aj tak, 8 herpesov sa mi už nezdá normálne. Natieram si to tým, čo som si dávala aj po pôrode, ja viem, že mi to za nejaký týždeň prejde či už s masťou alebo bez, ale 8 je už moc. A to nerátam taký jeden už skoro zahojený, to by bol deviaty.

egyptanka
22. okt 2009

matja, len pozor nebozkavaj Patka. To je velmi nebezpecne

kucina1
22. okt 2009

ozaj som vam chcela povedat, ze sme pred tyzdnom nasli tomaskovi prvu sosovicku 😀
a na tom hemangiome co ma na hlavicke mu nerastu vlasy (velkost 1cmx0,5cm) ale nic ine sa s tym nemeni

teraz mi cuca nohy, ten maly fetisista
juj som fakt poriadne nervozna zo zajtrajska

ani neviem co poviem svokrovcom, preco si majo zobral pol dna volno a co sme isli doobeda vybavit (oni totiz o vsetkom vedia, okrem tohto mojho mozneho tehotenstva)

egyptanka
22. okt 2009

Fuuuu ... prave som dovecerala.

Mala som fakt ze velku kopu ladoveho salatu s mrkvou, svacla som tam cottage cheese, par vlaskych orechov a susene paradajky, zaiala olivovym olejom a zjedla s opecenym celozrnnym chlebom. 🙂

kucina1
22. okt 2009

fuha 8 herpesov, ja som to nikdy v zivote nastastie nemala

cele tehotenstvo som mala taku tehotensky suchy cerveny flak na brade, dufam, ze to teraz mat nebudem
a obavam sa, ze mi zacina palenie zahy, co ma trapilo cele tomasove tehotenstvo
podla cinskej tabulky mi vychadza baba xixi, ved ja to aj tak citim

tak vyhlasujem stavku ci cakam babu alebo chalana xixi

kucina1
22. okt 2009

fiha egy ja neviem co na veceru, ty si toho zlupla teda

jo a dnes som dokoncila vsetky nase marcovske temy skopirovat do svojho pecka, skoro 2 mesacna robota xixi

egyptanka
22. okt 2009

kucina, a co tak oboje?? 😀

kucina1
22. okt 2009

egy a to mam zhanat trojickovsky kocik xixi, to snad nieeee

egyptanka
22. okt 2009

kucina, vela ale zdravo ... som mala po dnesnom sladkom obede chut na nieco zdrave. Hodilo by sa k tomu dva deci dobreho sucheho vinecka ... ale mozem si nechat zajst chut.

kucina1
22. okt 2009

ale urcite by som sa o vsetky deti postarala xixi

egyptanka
22. okt 2009

kucina, to nepochybujem ... ved vcera v spravch ukazovali tie stvorcata.

munu
22. okt 2009

juuj som zabludila na ine temy kuk a vy ste sa tu uz rozpisali 🙂

kuci bude to baba, ja hovorim 😉 a co je to sosovicka, co ste nasli Tomaskovi? asi som truba, ale neviem, lebo ludia mavaju rozne nazvy na niektore veci 😅

mapa
22. okt 2009

matja to je dost blbe s tymi herpesmi, ja sa s nimi tiez trapim, no mne sa urobi jeden az dva obrovske. teraz mam pod nosom a pol spodnej pery ☹ jednoznacne najlepsie mi zabera zovirax, to uz som fakt skusila vsetko, v tehu som si davala med... vraj ma dezinfekcne a hojive ucinky, skus to, mozno pomoze. a chod ku dokimu, aspon krv checknut, ono to kojenie dost oslabuje organizmus. jo a manzovi raz predpisali aj rybaciu mast a tablety herpesin (len neviem, ci sa mozu pri kojeni)

munu
22. okt 2009

matja ja ti veru neporadim s herpesmi... tiez som este chvalabohu ziadny nemala v zivote.. ale muz uz mal a tiez kupoval zovirax a zmizol mu tak do 5tich dni uplne

mapa
22. okt 2009

kuci , trimem prst na zajtra 🙂

vlalu, pevne nervy.

egy, 100 bodov za tu veceru... kde sa daju zohnat susene paradajky?

no vcera som kajke kupila v bille bio jablcka (lebo domace odmieta- nastastie je to jedine jedlo, ktore odmieta), pri pokladni ma jemne slahlo o zem z tej ceny (4 jabka za 2,49), takze asi skusim klasikus vyzivu.

ja som masko tiez zacala davat po 2 tyzdnoch prikrmov, takmer paralelne s ovocim.

egyptanka
22. okt 2009

Natalka ma asi materske znamienko nad pupkom ... tak ked z nej bude modelka tak to bude jej znacka.

mapa
22. okt 2009

munu, sosovicka je bodka krasy, materske znamienko... nasa karla nema zatial ziadne, zato kazde moje obdivuje a snazi sa chytit medzi prsteky 😀

egyptanka
22. okt 2009

mapa, bio obchod 🙂

denkolc
22. okt 2009

Munu a čo si sa zaujímavé dozvedela?

Kuci, keď budeš mať ešte čas, dohodneme ten zajtrajšok... 😉

munu
22. okt 2009

ahaaaaa jasneee.. tak to ma uz aj Matko.. uz asi mesiac.. na stehienku 😀 take je krasne 😅

munu
22. okt 2009

Denka, take trosku smutnejsie temy.. ale nebudem tu rozpisovat, aby bola Kucinka v pohodke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre