• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
Denka, jaaaaj som ti chcela mapisat, ze sa mi v noci s tebou snivalo ... na margo tej pozvanky do Bielu. Ze sme sa k tebe vsetci vybrali a ty si nas mala cakat niekde na namesti a my sme tam cakali ako trdla a ty si vobec neprisla. A zrazu sa zjavil moj otec a zacal mi nadavat, ze sa stretavam s nespolahlivymi ludmi. :frowning2:
22. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ved ti zajtra zavolam
ja budem presne na dulovom namesti tak okolo jednej uz pre vas k dispozicii :sunglasses:
22. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy moja vecera: dva maslove chleby s kakaom :slight_smile:
22. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucina, mnam :slight_smile:

Baby ja som si dala zavazok.
22. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuci,gratulujem!
22. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa máte?
22. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy, tak to sa Ti zle snívalo...čo si zabudla, že sa aj volám priezviskom Slušná???? :slight_smile: :wink: Ale nečakaj na námestí, prídi rovno do domu a bude to lepšie.... :grinning:

Nsoci, mala si ísť....aj keď verím, že to nakupovanie je oooomnoho príjemnejšie a lepšie a užitočnejšie, než hľadať gaštany...no, ale svokrička pripravila kafíčko, urobila chlebíčky, aj vajíčka uvarila, nakúpila zákusky - nemala by si sa zleee.....a tie autosedačky fakt vozím dve v aute, pre istotu... :wink:
22. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aluska ahoj, my sa mame vyborne :slight_smile:

ale dobru noc tak sa uvidime zajtra vecer, a mozno cez den
22. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ali :slight_smile: ty sa pochval, ako sa mate vy.. u nas vsetko po starom.. maly lezie, vsade ho len nahanam :grinning: zubky uz mate? my este nieeee...
22. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuci, drzim palce na zajtra, urcite daj vediet, ako bolo :wink:
22. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dam vediet
22. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ahoj, podlaha a koberec do detskej kupene, mlady chrni a ja pijem nealko pivo a papam mnamkatu hubovu polievku a spenatovo grecky kolacik co som kuchtila. Mnam.
22. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hou

vceraj som predala kocaaar
22. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
btw, uz mam auto, takze ked bude stretko, mozem dofrcat. ale narokujem si na miesto stretka. aupac. tam jedine zaparkujem
22. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka no skodaaa.... vidime sa v sobotu! Kuci zajtra nestiham....
22. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bershka tak zorganizuj stretko. Si na rade.
22. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nsoci, teraz som si vsimla.. ty uz nemas album? preco?
22. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule, otazka ... v kolkych rokoch vasho dietata by ste boli schopne odist na dlhsie prec?
22. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Egy tazka otazka.. netusim.. zatial si to este neviem predstavit.. ako sme boli v lete na svadbe a nebola som s Matkom pol dna, tak som asi 5x volala domov ako sa ma a ci je vsetko vporiadku.. :sweat_smile: no samozrejme bol medik :wink:

inac hodila som asi len tri nove fotky do albumu... my strasne vela fotime :grinning: :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=479609&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
22. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze aka dobra mikina ... len Natalke by bola kapanek velka.
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=413440

munu, nooo ja som myslela dlshiu dobu ... teda viac ako tri tyzdne.
22. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci a zajtra drzim palce, posielam velaaaaaaaaaaaaa pozitivnej eergie a tipujem to a chlapca. :dizzy_face: Jase , ze by som ti dopriala dievcatko, ale prvy surodenec marcovciatok bude urcite chlapcek :dizzy_face: :dizzy_face:

vlalu, vobec ti ezavidim to balenie, pranie atd. ja som sama stahovala jeden byt a skoro ma slahlo. A este stahovat to vsetko cez europu, no dakujem pekne. A co tak navstevu kusok zapriahnut do pratania?

mapa, no fasa cena, ja som bio tam este ani nevidela, kupujem v bille uz hotove prikrmy.

egy, buduci jun urcite idem na tyzden na sluzobku do Strasburgu bez Adamka, ale v juli pojdem na sluzobku do Chorvatka aj s nim.ň

Bershka a teraz ste bez kociara, ci mate niejaky iny?

Denka, keby som byvala v BA, urcit by si ma nalakala na tie svokrine zakusky. ZA sladke by som aj dusu zapredala :grinning:
22. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladké aj ja môžem :wink: asandys kedy bude jahodový koláčik ? :wink: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taella akurat som rozmyslala, ze by ste buduci tyzden kludne mohli prist ku me aj s mapou. Mam prazdnu buducu obyvacku, deti by mali vybeh, my by sme pokecali a urcite by som spachala ten jahodovy kolacik. V stredu alebo vo stvrtok nejdem do prace, tak keby sme sa dohodli, bolo by super :dizzy_face: Deda poslem na pivo a nebude nam tu oxidovat :grinning:
22. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denka mnam gastany, musim kupit, tie by som si dala. Ja tu luskam tekvicove jadierka. Vecera dnes nebola :sweat_smile:

Ja sa chystam buduci tyzden do BA, vyhodit muza na letisko, ide na par dni prec a potom ist so sestrou na svadobne saty. Uz sa tesim, deticky povaruje maminka s potencialnym svagrom a ja sa vytesim na sestre v svadobnych salonoch. Viete mi v BA okrem Nicole odporucit nejaky dobry?

Kuci takze ak sa tipuje - ja tipujem chlapceka :wink: A zajtra bude urcite vsetko fajn :dizzy_face:

Egy co myslis pod "nadlhsie"?
22. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - tak kubko uz spi ale neviem ako dlho lebo ho dusi kasel a vykasliavanie :frowning2:

na veceru som si dala mrazenu (teda upecenu) pizzu - rychle a po mojej dorabke aj chutne :slight_smile:

boli tu svokrovci, tak mi svokra ozehlila vsetko pradlo - tri varky - jupiiii

manzela som pustila na vychadzku -) o barliach nikde nezdrhne :slight_smile:

egy - neviem kedy by som od neho sla na dlhsie... niekedy si to zelam aj teraz :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asandys, a budes sa citit v pohode?
22. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Munu tak... nepaci sa mi, ze tu to vidi kazdy. Na facebooku len ten komu povolim.
22. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, tak mesiac - mesiac a pol.

a Salon El na Rusovskej ceste je super. Ja som mala odtial a spokojnost.
22. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy ja ked som v praci, tak zo zaciatku som volala mame kazdu hodinu, a teraz ked uz konecne spava cez den,t ak volam tak 2x aby som ho nezobudila. No a velmi zalezi od toho, kto by ti zostal s NAtalkou. Adam moju mamu a sestru pozna, taha sa za nimi, smeje sa na nich, viem , ze obe su spolahlive a v akomkolvek pripade by reagovali rovnako ako ja (myslim pad, uraz, nechcenie jedla, nespavost..). Preto by som ho s nim nechala, jasne z eby som volala kazdy den viackrat, chybal by mi, ale mala by som pocit, ze je isto v poriadku. TAk si myslim, ze by som to zvladla v pohode. To je teraz moj pohlad na situaciu, ale pred odchodom budem urcite plakat.
22. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nedaleko je dalsi salon... doooost dobry.
http://www.miasposa.sk/

Fuuuha tych salonov v Blave zrazu je.....
http://www.zoznam.sk/katalog/Moda-textil-detske-potreby/Svadobne-salony/Bratislava.html
22. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok