Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

potulka
22. okt 2009

iron, my sme si najprv pocestovali a potom sme sa pustili do plodenia. 😀

munu
22. okt 2009

Denka suhlas 😉

lubi22
22. okt 2009

Potulka to musela byt super dovolenka 🙂

My sme s manzelom celkom dost pocestovali, dva roky sme boli v USA pretym tiez pocas prazdnin a aj inde, ale teraz sa tesime, ako budeme cestovat spolu s detmi. My zase mame v plane, ked zacnu chodit chlapci do skoly, ist na dva mesiace do USA, prenajat karavan a vsetko precestovat. Ale to je este 6 rokov, takze casu dost. Zatial klasicke dovolenky pri mori, ziadna exotika. 😅 Mne ani manzelovi sa neziada cestovat bez deti, obaja sme z rodin, kde nas rodicia brali fakt vsade, v zivote neboli moji ani manzelovi rodici na dovolenke sami, teda az kym sme my odmietli ist.

iron
22. okt 2009

Potulka....jáj,...no to co som chcela vidiet ja, tak nato potrebujem dva zivoty, takze tak. 😝

egyptanka
22. okt 2009

potulka, ale mate aspon krasne spomienky. Ja si teraz nadavam, ze som mala mat dieta uz ako 20 rocna a teraz by som bola za vodou a uzivala si zivota, cestovala a mala dost energie na dieta, muza a seba. A dieta by mi uz robilo perfektneho partaka.
Neberte to tak, ze sa stazujem, ze mam Natalku ... keby som ju nemilovala tak nebojujem za dojcenie, nemam strach jej dat flasku, uz by som chodila kade tade a dceru by som nechavala s UM hoc komu.
Mne sa celkom pacilo ako to vyriesila moja kamoska, ktora rodila rok predo mnou ... ma uz 1,5 rocneho syna. Venuje sa mu uplne naplno, maju pekny vztah, ale zaroven si nechava cas pre seba ... v juni boli na spolocnej rodinnej dovolenke v Chorvatsku a v auguste bola len ona a manzel na dovolenke v Grecku. Super ... tak si to aj casom predstavujem.

lubi22
22. okt 2009

Potulka my presne tak isto, najprv sme cestovali, vzdelavali sa, zarobili na bezproblemovy start a potom deturence 😅 Len az tie nam prekazili plany, lebo nechali na seba tri roky cakat. Vtedy prvykrat nieco neslo podla nasich planov. Aspon sme si potvrdili priority 🙂

egyptanka
22. okt 2009

Potulka, tak u nas to bude naopak najprv dieta a potom cestovanie 🙂

iron
22. okt 2009

Egy..jasne ze to tak neberieme. Ja to v buducnosti budem tiez tak robit....teda raz to asi vyskusam...tiez by som chcela ist na dovolenku, ale s malinkou malou by som si to asi neuzila. Proste vypnut relax. T

Takze mam dve moznosti, bud sa bude manzel v ramci svojej dovolenky o malu starat a ja budem niekde relaxovat, alebo ju jednoducho dame na pradzniny k babke s dedkom nech si uziju a my pojdeme vypnut...Nevidim na tom nic zle....
TOto keby som nasim povedala...tak mi ju hadam ani nevratia.

egyptanka
22. okt 2009

iron a na ktoru stranu drazdiaka chodis? ....
iron a preco by ti ju nemali vratit? Tak ju lubia?

potulka
22. okt 2009

lubi, aj my so sestrou sme chodili na dovolenky s rodicmi. naposledy ked som mala tusim 23 rokov. a keby som este chodila do skoly a mala cele leto volno, asi by som v tom pokracovala. pri 4 tyzdnoch dovolenky som si musela vybrat a vybrala som si cestovanie s muzom. 🙂 boli sme vselikde po europe, kazdy rok v inej krajine. provence, bretonsko, holandsko, norsko, skotsko a potom ta australia. skonstatovali sme vsak, ze sme zaryti europafili. 😉 iron, a teba to kam vsade taha?

iron
22. okt 2009

egy hej...minule ked tu bola moja mama, tak mi povedala, ze ona si Ninku berie a my sme mladi nech si urobime druhe... 😀 Strasne ju zboznuju,...oco zacal v celom baraku menit okna, aby jej nefukalo...chce ju len on kocikovat, uz sa tesi ako budu chodit po lese a tak....

Egy...robim kolecko...ale zacinam po tej druhej, tam kde nie su bufety, tam su aj take tri lavicky....

iron
22. okt 2009

potulka...ja chcem vidiet...tibet a maledivy, galapagy,

egyptanka
22. okt 2009

no ja chodievam s rodicmi na dovolenku este aj teraz 🙂
... ale teraz ked je Natalka tak to ma cisto prozaicky dovod ... aspon si na dovolenke troska odpociniem (hovorim ako keby sme boli furt niekde a to sme boli s Natalkou len na jednej dovolenke).

... ale s nasimi chodievame len tu po Slovensku, chaty, utulne penziony ... proste turistika. Pri mori sme spolu nikdy neboli ... moja mama bola prvykrat pri mori pred 5 rokmi v Chorvatsku. A ja som zrovna tiez pred 5 rokmi bola prvykrat pri mori v Egypte a letela som lietadlom tiez prvy krat.

iron
22. okt 2009

egy...no vidis..ja mojich neviem prinutit ani po slovensku. V zivote neleteli, more videli len na obrazku a ked maju dovolenku, tak chcu co najviac urobit doma okolo domu a tak...takze v podstae len robia. Ale uz buduci rok by chceli ist aspon do bulharska...no budem im drzat palce nech im to more aspon do smrti raz vyjde.
Chodit kazdy rok na dovolenky ja povazujem za luxus...este stale, aj ked pre niekoho je to od malicka bezna vec.

egyptanka
22. okt 2009

iron, aj moj otec sa furt pyta malej kedy pojdu do lesa na turu a kedy si da slaninu 🙂
ja chodim tak ze idem popri kanali a koncim na Antolskej pri nemocke odbocim do sidliska k nasim, dam caj a potom naspat domov. (v tej lokalite ako je Kaufland-Bingo Alfa).

egyptanka
22. okt 2009

iron, ja chcem Natalku viest k laske k nasim horam a preto budeme preferovat dovolenky tu na Slovensku a raz za tri roky k moru ak financie dovolia. I ked buduci rok by sme chceli ist s nasimi a malou do Chorvatska.

lubi22
22. okt 2009

My kym su deticky male, tak iba Europa, aj to overene krajiny, nechcem nic riskovat. Takze na rok asi nejaky grecky ostrov, a tak podobne grecko-chorvatsko, kym nebudu vacsi. Nam sa fakt neziada ist bez deti, isto pojdeme na nejaky viken a deticky dame starym rodicom, ale ani to nas momentalne nelaka. My aj ked ideme s muzom na veceru alebo na kavu sami vo dvojici, tak furt sa dostaneme k nasim detom uz po prvej romantickej minutke 😅

No idem pozerat zufale manzelky, dobru 🙂

iron
22. okt 2009

aha,..tak to sa mozno aj stretavame...ja plachtim tunajsie sidlisko /myva, lidl/ a potom okolo chorvatskeho ramena a este chodim ako je sasovska ulica, tam medzi bytovkami maju taky pekny park....tam je klud.

egyptanka
22. okt 2009

iron, mojho otca zasa dokopat k moru je umenie, ked bol s mamou tak to preto, aby bola spokojna a bol klud v rodine, ale nevydrzal lezat na plazi. Buduci rok co chce ist tak ma v plane si vyslapat nejaku turu na Biokovo ci ako sa to tam to pohorie vola. No proste muj tata je turista. Ja mam pocit, ze aj na plosine by nasiel nejaky kopec, ktory by mohol vyslapat. 🙂

egyptanka
22. okt 2009

aj u nas sa musim prechadzat kde je klud ... lebo inac nezaspi, musi mat tichucko a pokoj.
teraz v utorok manzel isiel prezuvat prenumatiky do Liscieho udolia tak som sa tam prechadzala s malou a tam bol taaaaaaky pokoj a ticho a mala mi spinkala hodinku a pol v kociku. No paraaaada. Super 🙂

iron
22. okt 2009

super...ale aj tu sa da...ja chodim tam kde je klud....alebo sa nasrdim, hodim vsetkych do auta odveziem sa po druhy bufet a prechydzam sa po hradzi..a vybavene.

iron
22. okt 2009

No ideme chrnat asi...

egyptanka
22. okt 2009

Bru noc, mne sa uz neoplati ked mala bude o pol noci hore...

potulka
22. okt 2009

dovolenka s nasimi = vzdy niekde na slovenskych horach, len po dva razy sme boli v cechach a raz v chorvatsku. my more celorodinne az tak nemusime. 🙂 no a uz sme si s muzom urobili taky predbezny plan - na rok pojdeme s matejom niekde do tatier/nizkych/vratnej... a ten dalsi rok nasim klasickym potulkovskym sposobom do severneho talianska. a potom budem tehotna s hankou. 😀

egyptanka
22. okt 2009

potulka, kraaaasny plan, len aby si nedopadla ako kucina a nebola tehotna s Hankou skor.

😀

potulka a pisala som ti, ze som bola v kocke a Tesco nemali?

iron
23. okt 2009

Dobre ranko, mz sme hore. vela tomu spanku dnes nedala...bola hore kazde dve hodiny a teraz uz definitivne. No co uy, aj take noci musime mat aby som vedela ze ju mame.

nsoci
23. okt 2009

Bre ranko my tiez uz hodku buntosime... ale Matko vynechal jedno papanie tak som az prespana... zeby sme ho tak znicili tou tour de parkety?

Niekto tu mal problem s kasickami, tusim mona ci nie?

Ja som velmi divny clovek. Mne je najlepsie doma. Ako som rada, ked niekam idem, ale vzdy sa tesim domov. a ked nieco nemozem, tak to skrtnem a vacsinou mi to nechyba. Az na nakupy.... 😀 Ale svojim sposobom zavidim ludom, co maju sny, idu za nimi, veal toho dokazu, v praci, pocestuju.... Ja som taka nejaka nekarierna. Ako urobila som si sto diplomov na jazyky, ale to skor zo stresu, ze ma inak nikto nezamestna.

A Matka som v pohode nechala mame na 5 a viac hodin (viac ak spal) a priznam sa bez mucenia, ze som vobec netrpela. Ved je v dobrych rukach, tak som prepla mozog a bavila sa. Ale na vikend... hm.... este nie. Som nanho naviazana nejak, on na mna tusim az tak nie 😀

taella
23. okt 2009

no poďme sa potešiť hneď z rána 😉
http://www.cas.sk/clanok/135778/poslanci-odsuhl...

iron
23. okt 2009

taella...pekna sprava. Este som zvedava na definitivne rozhodnutie ako to je pri praci na dohodu. Vtedy by sa tych 256 Eur malo kratit len na tych 164.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre