Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
24. okt 2009

dnes sme objednali malému nábytok do izby, jaj tak sa tešíííííííííííííím, za 2-4 týždne by sme to mali mať

vrátili sme sa iba nadávno, dnes sme iba kade tade behali, takže vás dočítam asi zajtra, lebo teraz už zase ideme kupkať a opakovať kaťdodenný večerný kolotoč (aby sme náhodou nezabudli) 🙂 😀

denkolc
24. okt 2009

Kuci a nie náhodou vpravo hore? 😀

nsoci
24. okt 2009

A dole uz ma?

kucina1
24. okt 2009

dole nama este nic 🙂
u nas je prvy len ten hore vlavo naozaj xixi
deniska gastany su vynikajuce, aj tomaskovi chutia

kucina1
24. okt 2009

deni a nezabudni, ze mas v mobile fotku pre labutku !!!

iron
24. okt 2009

kuci gratulujem k zubku....aj my mame dvojku hornu a jednotku ziadnu...je to sranda, ako nakoniec idu tie zuby..

egyptanka
24. okt 2009

Babule, tazko sa mi to pise ... ale dlhsiu dobu sa odmlcim.

Dnes mi zomrel otec 😢 😢 😢

babulka123
24. okt 2009

booooze Egy .. je mi to velmi luuuuuto.. uprimnu sustrast.. milacik.. posielam ti velke objatie..

asandys
24. okt 2009

egy.............uprimnu sustrast.............................. ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

kucina1
24. okt 2009

egy tragedia :( uprimnu sustrast, drzte sa

mgk111
24. okt 2009

kubko si nejako pozmenil rytmus, opat sme dnes kupali o pol osmej, potom sa este hral a o pol deviatej papal, teraz ho tatino uspava, vyzera to tak ze uz je aj tvrdy... na nozicky sa dviha stale, uz chce vynechavat sedenie... a nove slovicka - dadada, aťa aťa aťa - bola tu kamoska Ada a rozplyvala sa, ze uz vie jej meno 🙂

denka - nielem my krmime a otvarame usta ale aj babky 🙂 xixi

nsoci - postelne orgie - dobreeeee 🙂

kucina - gratulujeme ku zubku, kubko dnes tolkokrat kadil a ozvatlaval vsetko,ze mozno zajtra napisem to iste 🙂 a verime testiku nie? 🙂 gratulujem este raz, aj ked pockame znovu do pondelak kde to len potvrdis 🙂

egy - uprimnu sustrast a vela energie na zvladnutie situacie ☹ budeme na vas mysliet ☹

iron
24. okt 2009

egy uprimnu sustrast

clea333
24. okt 2009

Deni, masko som uvarila normalne vo vode a pridala som k tomu trochu zeleninky, zemiacik, povarila a zmixovala-zatial mixujem, bo papame prikrmy este len 3 tyzdne.Strasne mu chutilo.

Nsoci, vcera som mala 28cku 😉 uz som stara cica 😉

Egy, je mi to velmi luto, uprimnu sustrast ti zelam a vela sily v najblizsich dnoch

Kuci, super, uz mate zubocek, my este ee

clea333
24. okt 2009

Nsoci, nikto mi nepisal este

drozdik78
24. okt 2009

Uprimnu sustrast egy

iron
24. okt 2009

clea...ja mam tiez tolko a za staru sa teda rozhodne nepovazujem.... 😠
A gratulujem k narodkam.

taella
24. okt 2009

Úprimnú sústrasť egy 😔 😢

asandys
24. okt 2009

baby aj ja mam 28, ale podla stavu a bolesti mojej chrbtice sa citim tak jak pred dochodkom 😒

ajka82
24. okt 2009

egy uprimnu sustrast ☹

clea vsetko naj k narodkam, si presne o jeden rok starsia odomna 😉

clea333
24. okt 2009

Iron, dakujem, vsak nevidis toho smejka 😀
Ajka, dakujem, ty si mala tiez vcera narodky?

matja
24. okt 2009

egy, zlatko, to mi je moc ľúto 😢 Prijmi aj odo mňa úprimnú sústrasť. ☹ ☹

matja
24. okt 2009

clea, ajka, gratulujem k narodkám 🙂

dnes sa musím pochváliť sama, keď ma manžel nie 😠 😀 Bola som celý deň sama s malým a popri zabávaní malého, točení sa okolo neho a dlhom úspávaní som stihla navariť dva obedy (jeden na zajtra), Paťkovi dva obedy (tiež aj na zajtra) a upiecť kokosový koláč. Samozrejme po toľkom varení a pečení bol v kuchyni výbuch, tak aj ten som dala do poriadku a vygruntovala celú kuchyňu 🙂 Teraz idem ešte nahádzať veci do pračky, aby som zajtra ráno mohla už len pustiť.

mgk111
24. okt 2009

clea - vsetko najlepsie 🙂

ajka - ked mne sa zda ze mlieka vypije ovela menej, kedysi dal aj okolo 180-200 a teraz tak 120-150ml... no ale hadam porastie 🙂 karinka musi vela papat, aby mohla vydat zo seba vela energie 🙂 a ma v sebe vazne nejake kuzlo 🙂 ak niektore babo este zaostava, tak musite pozvat ajku s karinkou 🙂

matja - ty si inak sikovna 🙂 a co robil zatial patko?

nsoci
24. okt 2009

Egy drz sa moja, uprimnu sustrast 😔

snehulienka
24. okt 2009

egy, uprimnu sustrast. 😢

matja
24. okt 2009

mgk, chvíľu vydržal v autosedačke a pozeral na mňa, takisto aj po olovrante vydržal sedieť pár minút v stoličke, tak som rýchlo makala, chvíľu sa prevaľoval na zemi, chvíľu spal, chvíľu sme sa hrali, prechádzali po byte a takto dookola 🙂
Včera si sa ma pýtala, či by mi nepomohli náplaste na herpes... Veru nie, tie herpesy sú také hrozné, že to by som musela mať zalepené celé ústa (okrem malého zdravého kúsku na hornej pere), na spodnej pere zachádzajú až ku brade, na hornej ku nosu a tie čo sú dnu v nose, by som tiež neprelepila...

matja
24. okt 2009

ako presvedčiť dieťa, že sa mení čas, nech to využije a spokojne spinká hodku dlhšie? Lebo v tom prípade sme zajtra hore už od 6. hod.
Ináč ale som zvedavá, ako sa zmena času ukáže na Paťkovi, či budeme odteraz fakt vstávať o šiestej (namiesto o 7.) a či nám vydrží do pol siedmej večer s kúpaním.

iron
24. okt 2009

sa zajtra mení čas?

clea333
24. okt 2009

Dakujem babule za gratulacie 😉

Ano, meni sa cas, som videla v spravach, inac by ma to nenapadlo.
Matja, aj mna by to zaujimalo 🙂

matja
24. okt 2009

pozerám nejaký pobyt na Silvestra niekde v kúpeľoch, lenže našla som iba také, kde je v cene zábava a večera. To my nepotrebujeme, večer by sme boli aj tak na izbe kvôli malému a hrali karty.
Čo idete robiť vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre