• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
Cheche kde beriete tie pidi vahy? :grinning:
Podte k nam vahovym teenagerom :slight_smile:

Zakladam novy Rambo Teen klub - clenovia - zatial: Martinko a Matko a kazdy kto prekroci 10 kilo :wink:
26. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci...daj este vekovy limit...lebo my tiez budeme mat 10 kg, ked budeme mat 2 rocky.... :grinning:
26. okt 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iron ja zapíjam hádam všetko, bez vody by som neprežila, denne vypijem minimálne 2 litre a to sa nenútim, chutí mi a iba čistá voda z vodovodu

malému dám tak 15-20 minút po obede a dávam mu z pohárika a jemu to chutí. On sa pri tom baví a rehoce a aj pije a sem-tam potiahne aj cez cumel
26. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj už ste rozmýšľali nad tým ako budete nakupovať vianočné darčeky a behať po obchodoch preplnených ľudmi s týmito drobcami. Ja si to neviem celkom predstaviť, pre istotu by som už mala začať nakupovať teraz
26. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...internet to isti...ja uz mam pokupene vsetko....este drahemu, ale to viem co...to navstivi jedna navsteva CD obchode.....
26. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak sme doma :grinning:
26. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravy su dobre, bola som taka nervozna a mala som strach a mam uplne vsetko v poriadku
si predstavte, ze cistu ziadnu nemam, a je to iba taka daco co musi byt, aby vyzivovala zatial ten gestacny vacok a tvorbu placenty. tato vec ma taku velkost ako ma mat. a mam zatial iba gestacny vacok tiez v takej velkosti ako ma byt v tomto mojom 5 tyzdni a 3 dnoch. tak som spokojna. vsetko je v maternici, tak nic mimomaternicove nehrozi. som si velmi vydychla

na gyndu mam prist o 2-3 tyzdne. podla doktorky bude vsetko v poriadku a dieta by sa v pohode dalo donosit aj v mojom pripade (6 mesiacov po cisarskom) no este je to skoro na meranie tej jazvy.

tehotensku knizku mi daju na dalsej poradni alebo potom este dalsej. no uz je vypisana v mojej zlozke xixi

no a teraz sme dosli od kamosky a dostali sme 3 parov capaciek a pozicane choditko, maly sa v nom velmi vytesuje. ideme uz kupat a nieco si dam jest, lebo som zjedla na obed iba jednu horalku. a nevypila som vlastne dnes nic okrem 3dc multivitaminoveho dzusiku :unamused:
26. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci gyndu mam v petrzke na zaporozskej

a dakujem vam vsetkym za podporu, pozitivne spravy a drzanie palcov

bola by som doobeda este nieco pisala, ale tomasko sa hral s kablami a nieco pokazil a odpojil ma od internetu

potom som sa okolo 9.00 rano zbalila a isla na prechadzku s kamaratkou, prisli sme az okolo jednej. tomas mi od 9.00 do 12.30 spal. nechapala som xixi

tak sme mali nakoniec vyborny den
26. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci super, gratulujem, teším sa s tebou
a hlavne teda, šup-šup sa najesť, aby si mala dostatok energie :wink:
26. okt 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuci super. Ty mas Holecovu? Ci jak sa to volala...
Iron no, vekovy limit dam podla najstarsieho Marcovciatka... teda 9 mesiacov.

Dnes som bola aj ja na gynde... s malym. A tipli mu 18 mesiacov :sweat_smile: :confused: Lekari! Ze co este robi v kociku :grinning:
26. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuci no super.....vytesujeme sa spolu....
26. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nsoci nie ta moja sa vola vanickova a jej dcera felnerova ci tak nejak (ta jej dcera mi robila dnes utz)
26. okt 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kuci gratulujem super drzim palce nech cele tehu prebieha bez problemov :wink: :dizzy_face:

moja dneska ako plakala povedala mama :dizzy_face: vzdy povedala len ma a teraz raz povedala mama :grinning: a uz sa plazi ako divak najlepsie je ked vidi ovladanie,mobil alebo take veci co nemoze a to ide rit hore a uz ide a naucila sa otvarat sufliky len otvara a zatvara neviem kde na to prisla nikto jej to neukazoval.Biedne spi cez den len hod a pol to je vsetko a ako sa prehadzovali hod tak sme od 4 hore a vecer by uz skoro spala snazim sa ju dat do starych kolaji.

ja co som moju doma vazila tak mala 8900g :slight_smile: ideme az 19 do poradne tak budem vediet lepsie je to kus baby na to,ze nema este ani 7 mes :grinning:

egy uprimnu sustrast :frowning2: amalinka sa krasne rozpapala :wink:

dneska je strasne hnusno vonku a nizky tlak no hruza dobre idem ja spta tak sa majte :dizzy_face:
26. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kucina super správy :wink:
a myslím si , že už si môžeš zmeniť pas :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yamaha...ty kokso, to jwe teada riadna baba :grinning: . Aspon v tom rambo klube nebudu len chlapci..
26. okt 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ten pas idem zmenit :slight_smile:
26. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo :sunglasses:
26. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej kuci, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš drobec mal teraz večer konečne náznaky plazenia. Položil hlavu, zdvihol riť a o kúsok sa posunul vpred :grinning: , takto to zopakoval niekoľkokrát a podarilo sa mu pohnúť o kúsok dopredu :dizzy_face:
26. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci - tak super! :slight_smile:

tak som bola v tom lidli pozrieť kombinézy a mali už len malé čísla :frowning2: . vyzerali veľmi fajn, výplň bavlna, odopínacia kapucňa, rukavice a papučky. ale mne išlo hlavne o to, aby to nebola umelina. tak muž obehol ďalšie 2 lidle, čo máme v meste a nič. všade po nich len taký fukot bol. som very very smutná!

baby, ja som taká unavená! damián si stále vyžaduje spoločnosť, sám sa pobaví len chvílku. už z neho nevládzem. zase sa v noci budieva aj 5x. a posledné dni keď sa mu niečo nepáči, tak strášne silno vreští. ako zmyslov zbavený. dnes zjedol len 1/2 dávky. som vycicaná a nevyspatá...
26. okt 2009 o 20:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kcina - aj ja gratulujem :slight_smile: no vidis, som hovorila, ze to bude ok :slight_smile: zelam krasne tehulkove obdobie bez problemov...

dnes som skusala plastenku na kociku ale kubko v tom case spal, takze neviem ci sa prestal bat alebo nie... zajtra ideme na kontrolou k nasej dr aj na krcno-usno nosne, este trochu soplikujem, tak dufam, ze to bude ok... mala by som ist zehlit a chystat veci ale taaak sa mi nechce :frowning2:

bru noc
26. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baskaj - nieco mi to pripomina hlavne to nevyspata :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuci, super, som rada, nic ine som ani neocakavala :wink: A neboj, vsetko bude bez problemov a dockate sa krasneho druheho babulka :dizzy_face:

No Filipko este na Rambo teen klub nema, vcera sme ho vazili ma 9 500 g, no a velmi uz nepribera, takze obavam sa, ze za mesiac sa tam nedostaneme :sweat_smile: :grinning:

Baska nema Ta kto vystriedat? Ved mas rodinu na blizku, mozu pomoct aspon cez den a Ty si oddychnes :wink:

Yamaha, Evka je super kocka, dobre miery :wink:

Lenka ked Ti maly chce pit, tak je to v pohode. Ale ak deticky nechcu, netreba ich nutit. Nas Filipko tiez nepije po obede a ani cez den nic. Kojime sa 3-4x.
26. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci, dnes som net zapla len kôli tebe. tak teším, že všetko v porádku. pekne sa držkaj a nech sa vačok s Lucinkou pekne uhniezďuje :slight_smile:

Malý mi síce spí, ale každých 20 minút mrnčí, tak tu len pobehujem s cickami hore dolu. Kokso čo ho idem fakt odstaviť, ked som bola chorá a vyzeralo to že koniec, tak mi to bolo ľúto, ale tooooottttttttooooooooo. Myslíte, že je to cuckaním - a mgkin Jakubko je na UM a tiež vystrája v noci, tak je to kojením, či čo?
26. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuci, tak teraz, keď to máš potvrdené, ti gratulujem ešte raz a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo. Super, teším sa s tebou. A odteraz sa s nami musíš deliť o všetky detaily tehotenstva :grinning:

my s manželom stále riešime Silvestra a nič nás nenapadá. Asi ostaneme doma, budeme hrať Scrabble (manželov nápad, scrabble nemáme :grinning:) a možno počúvať popri tom rádio
26. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka - jakubko sa stale budi dvakrat hoci papa uz len UM... a nejdu vam zubky leni?
26. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nsoci, moj Matko je akuratny na svoju vysku, takze som rada, ze ma taku vahu, aku ma.. a ide presne podla tabuliek s vahou (co je teda ozaj zaujimave).. ale je pravda, ze je strasne neposedny.. ked si zaumieni,ze teraz bude lozit a lozit, tak bude lozit a nic ho nezastavi :grinning: ale pustam mu aj rozpravocky kreslene v telke.. miluje ich.. to ho len posadim do kresielka (toho hupacieho) a pozera rozpravky.. :grinning: chvilami ani nedycha, ako napinavo ich pozera a niekedy sa zasmeje, ked sa mu tam nieco zapaci :slight_smile: je sladky.. paci sa mi taky, aky je :grinning:

ozaj a zacina si vydupavat svoje, co chce.. aj vasi drobci to robia? ak mu nieco vezmem, co nemoze mat a chce to velmi, tak zakrici tak nervozne.. je to strasne smiesne.. no uvidime, ci mi to bude smiesne aj neskor, ked povyrastie a bude z neho huncut :grinning: :zipper_mouth:
26. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bol Adamko u babky, a preplakal skoro cely den, aj zo sna plackal. A mama mi hovori, ze ho asi boli brusko, bo este nekakal. Ale mne sa enzdalo, bo nepritahoval nozky ku sebe, dala som mu palec do pusy a on ta ma novy druhy zubocek. Vcera vecer este nebolo nic citit, cez noc a za dnes uz je tam :grinning:
Maly dnes vylepsoval techniku kukania cez balkonove okno na dvoch nohach, demolovanie zaluzii, a rozbehy v choditku. Popritom vsetko daval do pusy, valal sa po psikovi, a trenoval aj revanie. No dnes mal akcny den :slight_smile:

Kuci este raz uprimne blahozela, a zelam stastne a zdrave tehulkovanie. Myslim, ze tu sme same tvoje fanynky, a tesime sa na Lucku :dizzy_face:

yamaha, super vaha Evicky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kucina, dnes som si zapla net, len kvoli tomu ako dopadnes, vela nepisem, ale citam si co tu pisete, obcas sa zasmejem, obcas nieco noveho naucim :o) Takze Kuci gratulujem a nech vsetko dopadne dobre :o))) Inak ked si bola tehotna a teda aj ja tak si mi neviem v com, ale v niecom pomohla cez IP takze preto som bola zvedava ci je vsetko ok. :slight_smile:
26. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vReferer=%2F&vImageID=3457969#navigator

konečne som sa dokopala a dala aj tu nejaké foto pre nečlenky FB :grinning:
26. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok