Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

bershka
autor
27. aug 2009

labutka 😀
jak druhé dievčenské? nechápem

kucina1
27. aug 2009

labutka a teda aky mas povod, je to take zvlastne priezvisko 🙂

labutka
27. aug 2009

no prve priezvisko sojm získala od manžela. to druhé mám po otcovi, tak som sa volala za slobodna. čo na tom nechápete? šak nekojíte... 😀 😀 😀 vlasne laktačná demencia sa zmení na materskú... už chápem...

labutka
27. aug 2009

kuci ja mám belasú krv... jak správna slovanistka.
noidem off, manžel je na ceste domov, tak nech niečo porobím... dovi zajtra.

egyptanka
27. aug 2009

labutka, xixi ze ma preonacite na latkovky ... no ja este nie som na 100% rozhodnuta, ale poviem to tak nebranim sa vykladu. Inac kamarat ma take iste priezvisko ako tvoje dievcenske.

som sa chcela nieco spytat ale uz neviem ... idem nieco znodnut som hladna.

denka, aj ty pocujes tie hukacky ... tiez sa divim co sa deje.

taella
27. aug 2009

moj malý už asi hodinu drží v ruke malé plyšové prasiatko a stíska si ho , mojká , ožužláva a nejak nechce spať . Ale je ticho , tak dúfam , že nazačne hulákať na nezobudí Karolínku 😠

pred chvíľou ma kusol komár do zadku 😠 tak nič nerobím , len si to škrabem . Zase jeden čo vyletel až na siedme poschodie , to mali asi nejakú súťaž a ešte k tomu získal aj prémiu , že ma poštípal 😠 😠 😠 hnusák jeden 😠 😠 😠

egyptanka
27. aug 2009

taella, pichol ta zo zadu? huncut jeden 😉

matja
27. aug 2009

egyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀
labuť, pekné meno 😉

taella
27. aug 2009

však už dopichal , ma po ftákovi 😀

asandys
27. aug 2009

taella, tak u mna to iste s tym komarom, skriabem sa jak besna, este ze ma kusol iba na jednu polovicu a na tej druhej sedimmmmmmm 😀 😀
Ja som bola kuk na Adamka v postielke a spinka tak , ja nikdy v zivote. SPinka na brusku a kolienka ma stiahmute pod bruskom, taky je cely pricupeny, neviem, ci ho brusko neboli, dnes dostal prvu mrkvicku 😒

labutka, fakt krasne meno 😵

i

taella
27. aug 2009

a čo chutila mu mrkvička ?

baskaj
27. aug 2009

som volala s najlepšou kamoškou, čo je teraz v írsku a v septembri tu budú mať svadbu a budeme trsaaaať 😎 sa teším 😵

no, ale sa idem premôcť a urobiť daminkovi pár hruškových kompótikov, keď mi už muž tie hrušky zo záhrady doniesol. sa mi nechceee 😝 ale odmenou mi bude pedikúra, čo mám od neho už sľúbenú... no, som zvedavá, čo to bude. dúfam, že sa zajtra budem môcť postaviť na nohy 😝 😀

egyptanka
27. aug 2009

och joj zajtra poobede som slamena vdova, co ja len budem sama robit? ...

baskaj
27. aug 2009

baby, neviete, tie hrusky mam zalitiat len obycajnou prevarenou vodou, ci ako?

lubi22
27. aug 2009

Egy ja som bola dnes cely den. A este moj milovany manzelik mi nechal auto a on isiel na druhom ale od toho mojho mi zobral doklady 😠 A ja cela nazhavena, aky shopping idem robit, kedze svokrovci by drobcov povarovali, uz som mala vrtulu nakopnutu a nic. Taka som bola napalena 😠 Tak som sa venovala drobcom zase, ziadny vybeh sa nekonal. Uz som davno nikde nebola sama ani na dve hodky.

lubi22
27. aug 2009

Taella to s tym komarom je dobre 😀

Labutka pekne meno 😉

Bershka snad uz Sarinka bude v poriadku.

Kajuska teplotky nezavidim, esteze je malinka uz zdrava, my sme tiez mali dva dni, ale nastastie nic ine, aj tak som bola vylakana.

egyptanka
27. aug 2009

lubi, ani mi nevrav ... ja mam tu prisavnicku vzdy pri sebe, maximalne som bola bez nej 45 minut, ked sa s nou muz prechadzal zatial co ja som bola na cviceni. Ale aj tak bola v blizkosti, tak nebol by problem vybehnut za nou aj s ceckami 🙂

denkolc
27. aug 2009

Egy, tak to je pravda.....horšie by bolo vybehnúť za ňou bez ceciek.... 😀 😀 😀

egyptanka
27. aug 2009

babule ta tabulka o prikrmoch je v ktorom augustovom casopise?

lubi22
27. aug 2009

Egy raz za cas clovek fakt ale potrebuje trosku vypadnut a vypnut aspon vo forme nakupu bez deti. Hoci pri kojeni ma clovek rezervu max dve a pol hodky. Ja som sa na dnesne dve hodky tesila ako maly Jojo a moj muz ma teda riadne napalil, hoci neumyselne.

lubi22
27. aug 2009

Egy myslim ze v Dietati.

Ja idem tiez nastudovat prikrmy pred vikendom, nech si to oprasim. http://www.kojeni.net/prikrmy.php

asandys
27. aug 2009

taella, myslim, ze mu chutila , spapkal tak 40g, vobec neotacal hlavicku a pekne otvaral pisku, a za mrkvou potom vypil este 130 ml nutrilonu

u na to teraz vyzera takto, na strede prazdnej izby, v ktorej su este nevybalene vrecia a a nic viac, tam mam na zemi notebook, zehlim Adamkove vecicky, velke okno bez zaluzii, tak ma vidno na celu ulicu, jaky tu mam binec, miesto kuchyne dve velke kuchynske stoly , na nich harence a dvojplatnicka. 😀 😀 😀 No proste caro noveho domova, aspon, ze do tyzdna pridu tie zaluziie, ze budem aspon kusok inkognito 😀 Bo kym bude zariadena kuchyna a obyvacka, tak budu najskor vianoce, teda dufam, ze nebudem veceriat na zemi 😀

egyptanka
27. aug 2009

lubi, tak u mna to nehrozi, nesoferujem a preto keby som niekam isla tak by som sa aj mohla hned vratit, lebo len cesta MHD by mi trvala hodinu.

aljusik
27. aug 2009

cafte 😒 presne ako na fotkach - ach tie zuby zubate ☹ chudatko moje sa trapi s tym druhym zubadlom,tak vecer strasne plakala, ze este teraz zo spanku vzlyka (a ja s nou, sme sa o tom vcera bavili Bershka,ze?) kuse jak besna, nervozna je aj ju 2x prehnalo. zatial aspon teplotu nema chvalabohu. s tym prvym tesakom min.tyzden to nebolo take zle.
neviete baby poradit nejake homeopatika na to? ci to sa moze len pri teplote? chladime jej kusadielka aj potierame gelom, no asi nestaci 😖

kajuska to je fajn, ze uz ste v poriadku, viem si to trapenie aktualne predstavit

pierko som ta tu opät po dllllhom case rada videla 😉

baskaj niekedy davnejsie si sa pytala, ci niektora z nas ma satku aj nosic.tak ja mam.preco?

inak komare pobavili aj mna... 🙂

ajka82
27. aug 2009

tak moj chlap pred chvilkou zahlasil, ze nase dieta neni normalne... cez den toho moc nenaspala, este navecer sme isli von, ze hadam kusok pospi v kociku, ale prd z toho, cumela okolo, a oci nie zavret, a este teraz sa nam gula po posteli, vyskiera sa, spieva si, pozera vedla na tata ako veceria a vyska pri tom a spanok v nedohladne
uz mala davno spat

dnes sme mali poradnu, doktorka nas zas vychvalila, aka je karinka sikovna, nase nove miery su vraj 70cm a 7300g (nasa vaha ukazuje tak o 100g viac), bola prekvapena ze uz sa gula hore dole, z chrbta na brusko a naopak a vraj je suverenna pri tom 😵
a co sa tyka nasich prikrmov, uz na obed budeme robit aj zasmazene polievocky, pridave zltok, takze raz masko raz zltok bude na obed so zeleninkou, vraj uz mozme zacat davat aj lepok, takze nejaky piskot do ovocia, alebo kusok chlebika zuzlat moze, a na vecere, ideme zacat davat kasicky (len som zvedava aku znacku vybereme 😅 )

a dnes ma pri kupani uplne znicila... stale sa mi vrtela na brucho a na chrbat, chytala hadicu zo sprchy, chodila po vani z jednej strany na druhu a ja uz som nevedela ako ju udrzat aspon ako tak na mieste, nech ju vyumyvam 😠 ... no a klasika...obliekli sme sa do cisteho a posrali sa 😀

asandys
27. aug 2009

ajka a karinka uz aj sedi a lezie? Inak bude zrejme velke sidlo, nie? Ma uz niejaky zubok?

lubi22
27. aug 2009

Aljusik tie homeopatika su speci na zubky, mozu sa aj ked nie je teplotka, volaju sa Chamomilla, zlte balenie.

Ajka tak Karinke sa uz rozsiri jedalnicek 😉 Ja som samkovi vzdy davala dva dni kralicie, dva telacie, dva hydinove a jeden den zltok, uz sa tesim znovu na mini hrncek a mini varenie 😵

egyptanka
27. aug 2009

ja som minule kupila v Ikei maly hrniec specialne na varenie pre Natalku 🙂

egyptanka
27. aug 2009

ajka, som sa chcela spytat ... kolko krat cez den kojis, ked prikrmujes? a pyta si aj v noci?

ajka82
27. aug 2009

asandys, este sama nesedi, iba ked sa pridrziava niecoho, a po styroch este tiez nie, ale kam chce ist tam sa dostane...ona sa na brusku natoci a potom sa odgula, popr. sa jej podari preplazit sa kusok...
a po zuboch este ani stopy...sice slinta jak bernardin, strka vsetko do pusy, ale to je asi normalne aj bez zubov 😕

lubi kralicie som zhanala a zatial som nezohnala...ale asi pojdeme do metra na lup kralicieho maska...moju bobu zabijat nebudem 🙂
chcela som malej vzdy varit cerstve, no neviem ci sa mi bude chciet 😅 uz toho pomaly pribuda... ale sak hadam si nejak zvyknem a bude na to cas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre