Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

ajka82
29. aug 2009

matja, dufam ze nic vazne na maleho nenaliezlo 😒

egy 😒 to mate aky monitor?...nasa ked bola nacapena na konci postielky tak reagoval na nu, vobec nepipal 😕
no ja by som asi skolabovala, keby sa zobudim na pipanie 😅

taella
29. aug 2009

ajka ja stále kupujem nemliečne kaše HAMI a tie im miešam s ich mliečkom , ktoré pijú .

nsoci
29. aug 2009

Ajka to si bola ty s tymi kasami? Hm, kedze kojis tak nemliecne ktore sa robia s vodou hocakej znacky (aj take su, ale je ich malo) alebo nemliecne a zarabat s MM hocakej znacky (kase nie MM)... Ak kupis mliecne tak tam mas UM danej znacky (Nestle - Beba, Hami - Nutrilon tusim)... Zatial som neskusala kombinaciu nemliecna inej znacky a miesat s matkovym UM... ale aj na to dojde asi.

egyptanka
29. aug 2009

ajka, Nanny. My mame postielku 140x70 a mam pocit, ze ked som minule menila plachtu tak ci som posuvanim matracu neposunula aj monitor dopredu. Musim to dnes mrknut.

ajka82
29. aug 2009

taella, my sme teraz kupili od nestle, tak sa asi budem snazit zostat pri rovnakych 🙂
nam uz doktorka povedala, ze take 2-3 tyzdne mame davat tie co sa zarabaju s vodou a potom mozeme dat tie s mliekom co sa zarabaju, a ked nebudem mat dost mlieka na kasu, tak mozme uz pridat aj kravske...

egyptanka
29. aug 2009

nsoci, to znamena, ze pri dojceni kupit nemliecnu? ... chapem tomu spravne?

ajka82
29. aug 2009

som sa pytala na to striedanie znaciek, lebo UM by sa nemalo striedat, teda aspon take info mam, ...tak ci je to aj s kasami tak

taella
29. aug 2009

to som nevedela , že to s tými kašami je taká veda . 😕 😖 U nás jeden pije Nutrilon a druhý Bebu , ale kašu dávam iba Hami a nemajú s tým problémy .

ráno som sa zobudila so seknutým krkom 😝 ešte že manžel má 3 dni voľno , lebo si neviem predstaviť , že ostanem sama na deti .

egyptanka
29. aug 2009

taella, jooooj seknuty krk to nepotesi. Suche teple zabaly a opatrne pohyby. Mne na seknty krk vzdy zabral Dorsiflex, ale neviem ci je na volny predaj.

aaluska
29. aug 2009

Ahoj babule, ďakujem za rady cez IP ohľadom nosiča. Kúpila som manducu z bazáru ako ste mi radili.

Atemi, to so zaspávaním sme mali aj my večer, ani uhladkať, ani unosiť, nič nefungovalo. Tak som išla podľa tej knihy, že som ho nechala revať. Ako píšeš, k spánku to nesmerovalo. Prvý večer som ho po pol hodine vytiahla z postieľky a uspala na prse - to už išlo, lebo bol unavený, spotený, no hrúza. Druhý pokus bol oveľa lepší, ten plač bol úplne miernejší a už zaspal sám. Na tretí večer sa to zlomilo a do 10 minút zaspal sám. Odvtedy takto fungujeme a stále zaspí sám do pol hodiny, podľa únavy a nálady.

Kucina, Martinko spí doobeda vonku/na balkóne v kočíku. Poobede v postieľke (aj sám zaspáva) alebo v mojej posteli (to v prípade, že zaspal na prsníku, už ho neprekadám... alebo ako sa mi chce).

Labutka, už dávnejšie sa ťa chcem spýtať. Tie látkové plienky sa ti v noci neprekakávajú? Lebo Martinko najnovšie kaká nad ránom, neviem kedy, ale keď vstávame, už má nálož. Keďže v noci neprebaľujem, tak mu to ráno vyteká z tej plienky. Moja pointa je, aby som v noci nemusela prebaľovať a zároveň to znieslo aj veľký objem... vieš poradiť?

egyptanka
29. aug 2009

inac neviete co je s iron??

egyptanka
29. aug 2009

aaluska, super s tou manducou ... urcite neolutujes 🙂

iron
29. aug 2009

ahojte,... ja som na dovolenke stale..ideme spat do BA v pondelok..a v utorok na to stretko...no uvidime. Lebo to co dokazuje moj anjleik posledne dva tyzdne, to ste este nezazili....Neviem naco sme kupovali kocik...revy neuveritelne...len sa nosit. Za vsetkym sa natahuje, vsetko chce chytat...no proste dietatko sa zacina prejavovat...

egyptanka
29. aug 2009

-lŁ

egyptanka
29. aug 2009

to bola Natalka 🙂

egyptanka
29. aug 2009

masko sa pecie, zemiacky varia, malicka papa a potom budu papat rodicia. 🙂

egyptanka
29. aug 2009

no my najedeny, mala tiez uz dopapala, lebo pri prvom papani zaspala ... a babka mi ju berie von a ja si idem potykat so zehlickou ☹

a to tu dnes nik nie je?

ajka82
29. aug 2009

egy ja som zehlila kopec veci vcera 🙂 dnes mame oddychovaci den
skoda ze je take hnusne pocasie vonku ☹ som rozmyslala ze pojdeme na chvilu von, ale po vcerajsich upekoch to je tak na prechladnutie...
a dnes co sa mi stalo?... doobeda som isla kupit tatarsku k obedu, a hovorim si, ze vsak mala spi, tak sa mozem ist dat ostrihat, tu kusok od nas... a idem ti tam, a vsetko pozatvararne, sa divim ze co sa deje, na dverach nikde ziadne papiere... a ono ze dnes je sviatok 😅 ma trklo az ked som so sklopenymi usami bola pred domom

vlalu6it
29. aug 2009

baby tak ja uz skoro vsetko doupratovane,,oprate,,a napecene,,,cely den som sa nezastavila,,, 😝

dnes sme dali na postielku ohradku,,tie mreze,,uz nebude preliezat s jej postielky ku mne a tak sa pucit,,ze chce spat,,teraz mi to pride ako by bola v klietke,,ale co uz,,strasne lobzuje,,vrti a pretaca,,a potom sa puci a vrieska ,,ze otocte ma spat,,dnes bude jej 1noc s uzavretou postielkou,,,
baby ona uz 3den nie je az take dobre babatko ako som vzdy pisala,,ona ako iron spominala jej malu,,,asi tak,,a kaslem na to lezanie,,ked sme jedli dala som ju k nam do autosedacky a bolo vyriesene,,kukala pri nas u stola na balkone a smiala sa,,,,kupila som jej mixer na tu zeleninu,,taky malilinky ako na cibulu a zem,iaky a vsetku zeleninu,,hadam to bude uz rychlovkja,,zajtra skusim 2pokus s tym papkanim,,,,

egy,,no ja zijem,,,len ste mi starsne chybali,,,,vazne,,som rada,,ze som tu opat,,, 🙂

vlalu6it
29. aug 2009

haloo

vlalu6it
29. aug 2009

hally

vlalu6it
29. aug 2009

stale sama,,,nemam na vas akosi stastie

zuro
29. aug 2009

vlalu super,ze si spat... zase to trosku ozije 😉
moj anjelik uz od siedmej spinka... vcera asi mala dost po tej ceste, lebo spala od piatej poobede az do rana pol siedmej... samo,ze s prestavkami na papanie... 🙂
inak baby ja mam tiez taky bordel v tych kasiach, ze az... 😠

matja
29. aug 2009

dnes Paťko celý deň teplotkoval. Okolo jednej stúpla teplota na 37,9 C, čo mi bolo aj ľúto, že nie je trošičku vyššia, aby som mu mohla dať Nurofen (môže sa, až keď je teplota nad 38 C), lebo som mu ju chcela čím skôr zraziť, nech sa toľko netrápi. Chúďatko môj, bol taký nesvoj, mal také smutné očká. Ale na moje prekvapenie po dvoch dlhších poobedňajších spánkoch mu teplota sama od seba klesla, bez akýchkoľvek liekov. Som taká rada, teraz má 37,2, ale malý je už veselší a rozpráva sa s hračkami 🙂 Okrem teploty má ešte aj soplíky, takže to nebude zo zúbka.

ajka82
29. aug 2009

matja super ze teplotka klesla, spanok pomaha 😉 nemate doma doma libenar pre dati, popr. detsky nasivin?

ajka82
29. aug 2009

my mame dnes takeho paradneho jedaka doma, na obed krasne spapala zeleninovy vyvar s maskom, na olovrant cele jablko s pol bananom a piskotami (s tym sa isla az zadusit a keby vie tak by isto aj tanierik vylizala 😀 ) a este asi aj tu kasu budeme prvy krat robit...tak som zvedava

ajka82
29. aug 2009

ale vcera napriklad, mala na obed spenat zo zemiakmi a vajkom (zltok)...zjedla dve lyzicky a nechcela uz otvorit usta...bud uz bola moc unavena alebo jej nechutilo

matja
29. aug 2009

nie, nemáme nič do nošteka. Kvapkala som mu tam len MM. 😒

vlalu6it
29. aug 2009

matja--to je fajn ,ze chrobacik sa ma uz lepsie,,,posielame pusiny s angelicou

zuro,,dakujem ti velmi pekne za mile slova a aj za tvoju ip...fakt ma to velmi potesilo,,
inak som necitala dozadu stranky,,nechapem,,bola si na slovesnsku a teraz si sa vratila ci ako,,,nie si nahodou aj ty na tych fotkach so stretka???

vlalu6it
29. aug 2009

prepac,,zo stretka 😒 😅 zo zo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre