Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

egyptanka
9. dec 2009

dokupane ... ide sa kojit.

nsoci
9. dec 2009

egy mala, ale to viiis... planuj nieco 😉

aljusik
9. dec 2009

nsoci, ty bonzacka 😉 super, tak ste dve, sa tesim 😀

ajka82
9. dec 2009

jak ze dve...aljusik, ty myslis, ze my si ta nepamatame? 😉

aljusik
9. dec 2009

ajka 🙂

egyptanka
9. dec 2009

Spi ... ale dokedy?? 😲

ajka82
9. dec 2009

akoze, konecne po neviem kolkych dnoch, tyzdnoch, mam prisosku mojkaciu 😀 a to mozem akurat tak ockovaniu dakovat 😅

egyptanka
9. dec 2009

ajka, takze sa budete ockovat kazdy den?

ajka82
9. dec 2009

joooj, len to nie...ale zistujem, ze na tie nemojkacie a neprisoskove stavy som si zvykla uz... normalne neviem co robit teraz 😀
a uz mi prespava veceru, tak som zvedava na dnesnu noc ☹ a sa mi zda, ze sa jej celo zacina zohrievat...

egyptanka
9. dec 2009

no skoncia spravy, idem do sprchy, rozmyslam ci sa pustat do odsavania MM do nejakych kasi, ale nerada odsavam.
Idem vyskusat, ze kase dam na ranajky, destiata kojenie, obed zelenina, olovrant ovocie, vecera masovo zeleninovy prikrm. Pred ranajkami a po veceri este kojenie. Medzitym budem skusat davat caj. Nech sa nauci.

egyptanka
9. dec 2009

Zajtra tie vianocne trhy platia?
Kto ide?

denkolc
9. dec 2009

Aljusik, Ty si moja obľúbenkyňa... 😉 🙂 Aj s Bianočkou kukučkou... 😀

Egy, my zajtra podľa počasíčka....

egyptanka
9. dec 2009

denka, dufam ze sa zastoplujes, aby ta nepretiahli Cerveni Kmeri 😀

denkolc
9. dec 2009

Egy, však tí už odtiahli, ne? Už včera bol na prieťahoch manžel a dnes je tiež očakávaný... 😎 😎 😎 Juj, ale sa teškám na neho....krásne vonia, mňam....

Ale punč si už nedám alkoholový, bo ma tak hlava bolela, som skoro zemrela... 😅

egyptanka
9. dec 2009

Denka,ked uz sme pri Janovi ... ta ako to vyzera?? Budu rodinne a krasne Vianoce?? ...

ja sa tesim na lokse. Kua a naco som ja vytahovala maso, ze budem varit ked sa ide na trhy a muz si da cigansku. Teda dufam ze ho tam znesiete.

potulka
9. dec 2009

baby, moje dieta uz vobec nie je morca! 😝 okolo siestej som alarmovala muza, ci bude este dlho v praci, lebo matej vrestal na vsetky moje pokusy o zabavku, no nakoniec zbastil jogurt a potom sa HODINU A POL sam (!!!) zabaval s hrackami a gulanim + cuvanim po celej obyvacke a cez otvorene dvere do spalne. kludne som mohla robit poriadok medzi dvdckami, obcas sme sa na seba usmiali a dalej sa venovali svojim cinnostiam. teraz je uz muz doma a matejko pokracuje vo svojich prieskumoch po parketach, pritom sa nadsene rehli. ja ho nespoznavam! uuuuuzasneeeee! 😵 😵 😵

ajka82
9. dec 2009

egy, tak maso naloz do pacu a budes mat obed pozajtra 😉

kolko dlho planujete byt na trhoch? ak mala nebude skapata z dneska tak po zubarke dobehneme...

denkolc
9. dec 2009

Potulka, presne o tom som minule písala....že aké krásne obdobie prežívame!!!!!! 🙂

Egy, s Johnym je to teraz výborné. Akoby sme spolu chodili, mi to pripadá. Predvčerom ma vzal do veľkoobchodu s domácimi potrebami a mohla som si vybrať, čo ma len napadlo....ale moc ma toho nenapadlo... 😅 Potom mi dal k mikulášovi obrovskú bonboniéru zn. Lindt (to neni žiadna Tatiana) 😀 Sám od seba!!!!
Boli sme spolu v pondelok, utorok a budeme aj dnes...je to úžasné! A Vianoce budeme ako rodina, na Štedrý deň u mojej rodiny všetci aj s Janom a malou, prvý sv. vianočný sme u neho s jeho rodinou a druhý sv. vianočný sme tiež u neho, ale všetci dokopy, moja plus jeho rodina....

Teeeeeeeeeda...Ďakujem za opýtanie....som sa len v tichosti vytešovala, ale hádam sa môžem aj verejne... 😅

egyptanka
9. dec 2009

ajka, dokial vsetko nezjeme a nevypijeme 🙂

egyptanka
9. dec 2009

Denka a vyhliadky do buducna? Alebo to je len vianocny ulet muza?

potulka
9. dec 2009

aljusik, neokunaj sa a pis. cozeby sme si ta nepamatali! 😉

denka, tesim sa z vasich rodinnych uspechov. drzim palce, aby to bolo trvale. 🙂

mgk111
9. dec 2009

katka - ahaaa a je ze si vybuvana doruzova 😒 aj manzel chce skusat to spinkanie no ja som makka a nemam to srdce... ☹

yamaha - my sme lucinu kupili v tescu... taku kocku...

denka - tesime sa s tebou 😉

kubko sice spal na obed hodku a pol ale potom az o siestej - dal zase hodku a cosi a ked sme okupali, napapal sa a pri tatinkovi sa pretacal az zaspal... dnes dostal dodatocne este dalsieho mikulasa - hracku telefon, mango

baby mozu deticky mango??? ak ano, ako? nastruhat? alebo radsej maju zjest rodicia?

a mam jednu otazocku... ze ake mate autosedacky - viem ze uz ste to tu preberali, ale dnes kubko trosku trcal zo skrupy tak potrebujeme poriesit - nejake rady, linky a pod? 🙂 pls... mozete poslat a ja dam tatinkovi prestudovat a vybrat 🙂 dobre som to vymyslela no nie?

a este s cim kombinujete tu cervenu sosovicu?? kupila som, ale nachystala som cosik ine na zajtra.... zajtra ideme este na kontrolu s tym jazyckom podstrihnutym...

dedde
9. dec 2009

aljusík, my si ta pamatáme

denka, tešim sa s tebou, a prajem nech to nie je len na Vianoce

diocka
9. dec 2009

aljusik, aj ja si ta pamatam🙂))
aj som rozmyslala ze co nepises. a ty si taka ista ako ja - poctiva citatelka🙂)))))
a citatelia predsa nezasahuju do deja romanu 🙂))))))

egyptanka
9. dec 2009

ja tu santim s odsavackou

baskaj
9. dec 2009

no čaute! - my dnes celý deň len odsávame sople. ale dobre tkj, aspoň nech to rýchlo odíde. dnes som veľa varila, kuchyňa je zase ako po výbuchu. muž už spí, bo je nejaký chorý. mala som tu celý deň synovca - druháčika. aké je to dobré, mať doma také veľké dieťa - ja mám aspoň nejakú spoločnosť skoro na mojej mentálnej úrovni (😀 ) a aj damimu je veselšie. normálne rozmýšľam, že si asi jedno také veľké adoptujem 😀

denka - no paráda rodinné vienoce budete mať! super!

aljusik - ahoj, šak a ja som sa už dávno obzerala, že čo ostalo s tebou...

katja - no, mne sa zdá, že damián má zase to isté, čo pred tromi týždňami. najprv suchý kašeľ, trochu teplota, potom už mokrý kašeľ, sople z nosa, bez teploty. doktorka dala mucosolvan junior a cebion.
tak teraz som aj ja naordinovala to isté. ešte má 37,2°C. len dúfam, že to nemá aj na prieduškách. vtedy by mal aj vyššiu teplotu, nie? lebo neviem, či mám ísť kvôli tomu popočúvaniu zase k doktorke... už sa mu dosť pustili soplíky, chrchloce, vykašliava. má to tuším rýchlejší spád ako minule...

aljusik
9. dec 2009

juuuuj dievcata, vy ste take mile na mna 🙂 ze mi asi slza vyhrkne 😵
ja len ze pri bianke toho stiham stale nejak menej a nez vas docitam, aby som bola v obraze, tak padnem unavou do postele, ani neviem ako 😅

egyptanka
9. dec 2009

aljusik, plne ta chapem ... zajtra prid na vianocne trhy sa odreagovat.

pasoa
9. dec 2009

aljušik aj s ježkom na fotke, jasné, že si pamätáme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre