• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

23. marca 2013 
ha! hotovo :sunglasses:
9. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasojka - tak aj ja ti pomozem :slight_smile:

:slight_smile:

:slight_smile:
9. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasojka Fehlluft je aj Sekundarluft ak Ti to pomoze.
9. jan 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa fehlluft= infiltrated air (ang.) ...doslova , preniknuty/presiaknuty vzduch :wink:
9. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze v tej vete to nebude mat nejak zvlast vyznam ako jedno slovo, ale to co si pysala, niejak ze vzduch ktory prenikne do motora sposobi...bla bla
9. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ja som vedela, že ty sa chytíš :slight_smile:

mgk, dík, ale už sme ľaľa, na ďalšej strane :slight_smile:

(potulka, labuťka - všímajte to slovo ľúbozvučné - ľaľa)

nšoči, díik. Pokukám, ja som prelistovala 26 strán na bazáre tu na MK a už sa mi dymí z hlavy. ale vybrala som si zatiaľ 4, to som celkom dobrá...
9. jan 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiis :astonished: ze pysala :sweat_smile: ... no uz sem radsej nepridem "pysat" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
9. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasojka a ty zasa prekladas? ... ked si tu opat rozvirila (alebo rozvyrilia) hladinu nasej sedej mozgovej kory :slight_smile:
9. jan 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nšoči, ten farebný je KRÁÁÁSNY!!!! škoda, že nemá papučky :frowning2:
9. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, noooo, ja zase. Jeden preklad som odovzdala a pekne z rúčky do rúčky mi dali hneď aj ďalší :slight_smile:
Na ten mám čas do konca marca. A že som taká šikuľka a že mám doma iba statický PC a že ho mám v inej miestnosti ako dieťa cez deň a že budem zas chodiť po nemocniciach, tak mi dali ešte aj notebook (v pondelok si mám ísť preň akurát :slight_smile:), že aby som mohla prekladať pre nich plynule a nemusela čakať na manžela a moriť sa s prekladom po večeroch a mohla pekne makať aj na Kramároch aj v dojčáku.
Škoda, že tam nie je net :slight_smile:
9. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

robim vynimku svojmu sobotnemu neprispievaniu, lebo:
matejko dnes poobede zaspal V POSTIELKE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: povedala som si, ze si musime najst nejaky system zaspavania, ked muz nebude doma. tak som ho polozila do postielky - bocnicu sme vcera odstranili, lahla som si hlavou k nemu, pohmkavala som mu, obcas som ho pohladkala. najprv vrestal ako tur, potom sa sam utisil, kopkal do mrezi, sem-tam ohryzal dudel (premohla som svoju iracionalnu vzdorovitost voci tomuto predmetu), az sa mu ocka zlepili, oprel si o mna hlavicku a zaspinkal. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uspavanie ani netrvalo velmi dlho, priblizne 20 minut. bobacik moj najuzasnejsi. :-***

tym sa mi opat raz potvrdilo, ze matej mnohe veci, ktore neviem, ako riesit, vyriesi sam, ked pride spravny cas.

mam strasne vela oblubenych knih - aj opice, annu, emily z noveho mesiaca (ta ista autorka), traja patraci - jasneee! :slight_smile:, pipi dlha pancucha, deti z bullerbynu, princ a skovranok... tieto vsetky si aj teraz obcas precitam. :sweat_smile: tajne dufam, ze ich raz rovnako rad bude citat aj matej a hanka. :wink: z dospelackych tocim kazdy rok eygletierovcov, rebeku, desiree, odviate vetrom... a pomedzi to obcas vtisnem aj nieco nove. :grinning:

pasoa, uz som zainteresovala muza a hovori, ze by to cele nazval "zavzdusnenie (palivoveho systemu)". spominal aj cosi ako "falosny vzduch", ale vraj v tom kontexte, ako hovoris ty, to nie je spravne.
9. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, ty si nemčinárka? Alebo skôr technický typ?

pasoa, dám ti maličkú radu :grinning: Nabudúce, keď dokašleš stránku, tak nemusíš písať siahodlhé prázdne príspevky, aby ťa to hodilo na ďalšiu stranu, stačí ich poslať viacero krátkych za sebou :grinning: :grinning: Lebo je totiž jedno, či pošleš krátke alebo dlhé príspevky, na jednej strane je ich vždy 30. :wink:

u nás som dostala nádchu ja a zdá sa, že to neminie ani Paťka, akosi sa moc rozkýchal. Pasoa, ak sa to nezmení, tak pondelok padá, aby sme vás nenakazili...
9. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale neviem co drobcekovi k narodkam... nechcem nic drahe ale nieco pekne, naucne :grinning: hmm aske ste kupovali tie kocky v tescu alebo kde? poradte niekto... myslim ze drahsie dostane od starych rodicov...
9. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka, takto uspavam aj ja za posledne dva dni ... predvcerom vecer takto revala hodinu ... a dnes pred obedom mrncala a do 5 minut uz spala ... :slight_smile:
matja, hahaha, tak sa dobre na sebe teraz bavím spätne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako som vypisovala priblblo vyzerajúce príspevky haha

choroba? Joj, tak sa len liečte a niekedy zas inokedy dáme randevous :wink:

potulka, super, díky díky. Pozdravujem M.
Zas ste mi babuľky pomohli dať dokopy nejakú tú vetičku :wink:
mgk, my sme mnohé tú logicko-didaktickú kocku kupovali v Tesco, Potulka ju má vari z MMB.
9. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aka pohodicka ... babicka kupe Naty ... o chvilu sa bude spat. Som zvedava na dnesne uspavanie ... dufam, ze nezaspi na prse ... lebo je od tretej hore a uz par krat zivala a oci ma ako vecericka p....a :slight_smile:
9. jan 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam kubko dal hodku spanku a zobudil sa o pol siedmej tak som zvedava kedy mieni ist spat...

pasoa a ja som ti este chcdela pomoct v tom strankovani :grinning:

egy - tak si uzivaj - aj ja som tu mala svokrovcov a ti uspavali a tak, takze az teraz to bude na mne :slight_smile: resp. este sa moze manzelik realizovat :slight_smile:
9. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgk, skus sa pozriet na mimibazare. zadala som do vyhladavania slovo kocka a popri vselijakych inych mi vyhodilo aj tu didakticku. a hned niekolkokrat.

k ankete Co deti este nevedia sa akosi neviem vyjadrit, lebo mi nie je celkom jasne, ake schopnosti su na vyber. matejko sa nestavia popri nabytku, ani v postielke. ale inak si myslim, ze toho zvladne vela. napriklad pred par dnami sa naucil fukat. videl ma, ako fukam na ozdoby na stromceku, aby sa hojdali (t.j. robili bim-bam) a zacal ma napodobnovat. mozno aj sviecku na prvej torte si uz sam sfukne. :wink:
9. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgk, v najnovsom Dietati sa pise, ze ak aj si babo hodi slofika takto vecer, treba ho ulozit na noc v tom istom case ako obvykle. ze mozno bude nejaky cas hore, ale ta hodina ukladania by mala ostat. tak neviem... skus. :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potulka - dik skusim... no ulozit sme ho ulozili ale este stale je hore a to zaspava zvycajne o pol osmej :grinning: kiez by to znamenalo ze bude dlhsie spinkat rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak kubko dnes konecne urobil ze ako sa ma rucickou - ale len pred zrkadlom ked sa videl inak nie :sunglasses: tak uvidime zajtra, dnes u nas vedie tap tap tapusky - tlieska stale :slight_smile:

a ideme asi kukat telku s manzelikom amrknut na nete tu kocku...
9. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matja asi sa priklanam k tomu technickemu typu, ale skor by som povedala, ze z kazdeho rozku trosku :sweat_smile:
na nemcinu som chodila na strednej, anglictinu som mala ale radsej aj som ju viac pouzivala, chalani kedysi v mojom okoli "rozoberali" auta a este teraz sa tomu venuju(ale ze by som si pamatala vsetky tie odborne nazvy to nemozem uz teraz povedat)...atd. :sweat_smile:
a radsej nieco rozoberem a opravim, ako by som sa mala vypravat napr. o dejinach... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dieta ma uz pekne upravenu postielku, perinka, vankusik...som zvedava ako sa jej bude buvat
9. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak kubko este trosku bojuje ale myslime ze uz to bude o chvilku dokonane a bude spinkat... no dali sme kubkovi rost uplne dole a uz teraz kricim auuuuu moj chrbat :unamused:

ajka - nech sa karinke sladko buva :slight_smile:

inak prave mi tatino povedal ze preco ma drobcek dostat na narodky hracku z bazariku a nie nieco nove... myslite ze ma pravdu? ze by som mala kupovat nove?
9. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm... nase dieta malo posledny spanok okolo siestej, ukladame ho v beznom case uz pekne dlhu chvilu a namiesto odfukovania vresti. :pensive: v clanku bola zrejme nejaka chyba. :zipper_mouth:
9. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

dočítavam, máme hostí, ale ja sedím prispiacej Haničke, lebo Maruška s mojim 6-ročným bratrancom prevracajú dom hore nohami :sweat_smile:
len čo som postrehla:
Egy - pjekná siii, aj ja chcem krátke háro, naberám odvahu a psychicky na to pripravujem rodinu, lebopo20-tich rokoch dlhých vlasov...
9. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a medzerovník mi občas ujde, lebo budí Hanku :sweat_smile:

sporenie - ING, je to kombinované s úrazovou poistkou
9. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mgk, podľa mňa, ak je hračka pekne zachovaná z bazáru, tak je zbytočné za ňu vyhadzovať kopec prachov. to je môj osobný názor... :wink:
ale každému, čo mu chutí....
9. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
behom hodiny - tri razy hore :frowning2:

sporenie - založili sme Paťkovi stavebko. Poistenie sme museli odložiť o rok, lebo malého nechceli poistiť!!! V žiadosti som totiž uvádzala, že počas prvých 4 mesiacov života bol operovaný, anemický, mal zápal močových ciest, tak môžeme skúšať šťastie o rok.

mgk, vôbec si nemyslím, že hračka z bazáru by sa nemohla dať na sviatok... Pokiaľ to nevadí vám... Aj ja som dala Paťkovej krstnej tip na hračku z MMB.
9. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok