Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

lenka138
27. jan 2010

dnes som drobca nezvládla do 5 minút, takže je teraz pri ňom manžel, ale dosť neskoro vstal poobede, až o pol7, takže to asi bude ťažšie 😖

látkarky ďakujem, normálne sa až hanbím, že používam jednorázovky, ked vy všetky to zvládate s látkou 😨 , ale ten môj naozaj strašne ciká, ked on mi pred každým spánkom vypije celú fľašku vody a cez deň tiež posrkuje, takže labutka, ja aj ked dám BL bamboo, si sa pýtala, že akú preciká, tak za dve hodinky ju môžem žmýkať

nsoci a ty čo? čakáme správičky 😉

lenka138
27. jan 2010

aj ja už strašne chcem jar, sa teším, lebo na vianoce dostal drobec od svokry takú trojkolku a to je už od 10.mesiacov a už sa neviem dočkať ako ho v tom budeme voziť vonku, lebo po byte sa mu to veľmi ráta 🙂

egyptanka
27. jan 2010

Dnes sme si s mamou poplakali ... uz som myslela, ze ma najhorsie za sebou ale ma nejaku recidivu. On mi tak chyba ....

clea333
27. jan 2010

Egy, on ti bude vzdy chybat, vam vsetkym. Je mi to uprimne velmi luto, zelam vam vsetkym v rodine vela sily
Nas drobec tiez mava cervene kolienka z toho lezenia, ja to nicim nenatieram, ono mu to prejde.

Inak maly spinkal 1,5 hod po ockovani a teraz vecer spustil taky rev, ze susedia sa isto chytali za hlavu, aj ma teplotu zvysenu, tak som dala cipok a ciciny a zaspal. Som ho musela mat len na rukach, lebo inac plackal strasne.ledva som ho prezliekla do pyzamka, to bolo placu....Som zvedava, aka bude noc. Ale hlavne tu jednu nozicku ma horsiu, cele cervene, aj taku hrcu tam navretu, chuda ho to musi boliet ☹ keby sa dalo, tak to za neho pretrpim.Dala som aj obklady ale pritom este viac jacal... A zase dalsie ockovanie mame v juni, ale to len do 1 nohy nastastie-co sa dava v 15.mesiaci

nsoci
27. jan 2010

Ahoj holky

bola som nes u lekarky, ale este nic nebolo vino, ale vraj "vyzera to tak", vzala mi krv a zajtra na obe viem stopro
teda ja viem uz stopro... som slaba jak mucha, furt musim mat nieco v zaluku a jena kadernicka mi vcera urobila na hlave mamickovsky kratkouces 😀 neozvala som sa bo som sa morila s preklaom... 😠

u nas nocnik = strasieln vec... teray dva ni nekakal o sameho stresu jak sme ho nan posadili... az u mamy na neutralnej pode sa odvazil... som bola stastna jak puk a za odmenu sa mi teray ke som si o siestej s malym lahal snivalo o hovienkach 😉

blavacky co tak stretko u mna? v stredu? skolaudovat (obinkat, ocikat, rozhadzat) matkovu hernu?

lenk30
27. jan 2010

ahojte. uf, po hodine a pol uspávania, čo som si spievala a mlela svoje a on ma prelizal hore dolu.....som sa dostala k PC a idem ťahať nočnú, lebo do piatku musím odovzdať hlásenia evidencie odpadov. dúfam, že malý bude zajtra cez deň spinkať, aby som to s ním dobehla.

katja, to v akú hodinku si písala? že 3 ráno. určite si práve dorazila z diskotéky, tak si sadla ku compu, že?

egy, že jar? júúúúúúúj, ja milujem zimu - ale už nie len kôli tomu obliekaniu malého. zúri, krúti sa.......

.......a že sa ti chlap rozožral? čo ja mám povedať o tom mojom? ako som otehotnela a priberala - on priberal so mnou, lenže ja som porodila a on neviem kedy má termín 😀

egy, a že si si poplakala? to je dobre..........ešte tak moc krát ti určite bude chýbať ☹

clea, ma nestraš. my máme očkovanie 1.2. a malý má hysák len sa otvoria dvere na ordinácii. ved som to tu aj rozpisovala ako roztrhol doktorke retiazku, sestrička ho zabávala plyšákmi a on ich hodil o stenu......a jačáááááál. a to bola poradňa. takže si v našom stave neviem predstaviť očkovanie a ani to potom. Chúdence naše. Tak vám želám kľudnú nocku. Nech ti Filipko spinká a pri tom zabudne na boľavé labky. potom mi daj vedieť koľko dní mal teplotu.

pasoa tu nebola?

a čo nsoci? nás tu navnadí a čo ďalej? 🙂

baby nemáte niektorá skúsenosti s vitamínmi inneov - na vlasy. Je to dosť drahé, tak či je to ozaj dobré, alebo iba dobrá reklama????????????,

nsoci
27. jan 2010

Lenk kamoske to predpisala lekarka, ale ona ma disgnozu s vlasmi, silne vypadavanie, ale myslim, ze na bezne problemy pomoze.

potulka
27. jan 2010

nsoci, to mas akoze naozaj kratke vlasy? ako egy?
s napadom suhlasim, aj ked nechapem, ako si na to trufas. 😅

clea333
27. jan 2010

Lenka, zatial ma 37,3, potom napisem ako sme prezili noc.Inak ja som myslela, ze maly bude strasne jacat u lekarky ako minule, ale celkom dobre to dopadlo, len chvilku plakal a potom super sa ukludnil a bol vysmiaty.Len podla mna mu to teraz vecer zacalo ozivat a ma tam hrcu, cervene, vsak aj na dospelaka je to dost pichanie do 2 noziciek.Ale uz mame pokoj, toto bola 3.davka a posledna do 2 noh.
Dufam, ze tvoje ciciny su na tom lepsie. Uz davas UM?Len nech sa ti polepsi.Ja som mala na cickoch infekciu, ked mal maly asi 2-3 tyzdne (asi z nemocky) a to bolo priserne, este mi ich aj rozhryzol (ale vtedy to bolo jemnejsie, kedze nemal zuby), potom mi poradila Annaq a vsetko to preslo, ale kojenie bolo utrpenie, normalne so slzami v ociach.Keby nie Annaq, tak neviem, ci by som kojila, uz som bola zufala ☹

Tie vitaminy nepoznam. Ja som si kupila sampon na padanie vlasov, najskor v kadernictve a potom v DM od Schwarzkopf a musim povedat, ze to zabralo 😉

egyptanka
27. jan 2010

nsoci, v stredu?? ... pisem si a znacim si ... 🙂 ... prinajhorsom vyuzijeme vas dlhyyyyy balkon 😀

pasoa
27. jan 2010

ahojte. práve som sa vrátila z Kramárov po 3 dňoch.
nemám šancu dočítavať a ani nebudem, ale najdôležitejšiu informáciu už viem:

milá NŠOČI, zo srdca Ti GRATULUJEM!!!!! cmuky cmuky dievča moje krásne.Opatruj sa a dávaj na Vás pozor :-*

z Kramárov samé dobré správy.
boli sme tam prakticky zbytočne, bo tesy, čo mu chceli robiť, mu nerobili, ale to len preto,že narástol, krásne prospieva a po krvných odberoch zistili, že ten rastový hormón sa mu zvýšil o 10 jednotiek, takže mu to stúpa.
Doc. Košťálová len krútila hlavou a stále dookola opakovala, aká je ona z neho prekvapená, ako narástol, pribral, ako pokročil v psychomotorike atď atď...
takže teoreticky sa mi tam oplatilo byť, lebo aj takéto chvály si vypočuť, dobre padne 🙂 🙂 🙂

egyptanka
27. jan 2010

hodila som na fcb nejake fotky este od oktobra do teraz
http://www.facebook.com/?ref=home#/photo.php?pi...

pasoa
27. jan 2010

lenka, tu som 😉

nšoči, to si nemohla vymyslieť o deň skôr, to rozhadzovanie u teba? kým sme tam ešte boli 😀 😀 😀

egyptanka
27. jan 2010

Pavli, skvele spraaaaavy ... super ... staviam sa do fronty a ponukam Naty ako nevestu 😀

iron
27. jan 2010

no babo buva spokojne. Dnes spinkala zasel len raz....som zvedava ako zahaji zajtrajsi den

Joj a my teraz nic nerobime len chodime kukat na barak. Krasne sa stavia, sme z neho nadseny.

Nsoci a na kedy ti vypocitali ze by to mohlo byt

pasoa
27. jan 2010

cha, egy, keď takto píšeš, aj ten mužský hormón (testosterón +2 akési ďalšie) má vraj ok, lebo "by nemal takého veľkého pipíša, keby nemal testosterón v poriadku."

babyyyy... bachaaaaa 😀 😀 😀

labutka
27. jan 2010

vecerne zaspavanie super, maleho som nakojila, potom sa otocil, este chvilu si hladal polohu a uz spi. uvidime jaka bude noc.
nsoci, tvoje pozvanie prijimame. 🙂 akurat neviem ktory tyzden si?

iron
27. jan 2010

Pasojka tesim sa strasne ze z Matuska rastie pekny svarny martinsky junak. BTw...no co boli ste kuknut blavu, ale odchadzali ste so super pocitom ze Matusko je ok

A just budem prispievat, zase som nieco riesila v rychlosti ale strasne ma tu nieco vytocilo, netyka sa to ani jednej z vas.....lnebojte...vas mame rady.

Jaj este som chcela...som bez auta, nestastie prevelke, mame akoze setriace opatrenie, jedneho sme sa vzdali,... ☹ A Denka gratulujem Tanicke k pokroku, len tak dalej

labutka
27. jan 2010

pasoa, no na stretko teda musite prist, a treba si porovnat velkosti!

lenk30
27. jan 2010

pasoa, tak super. jasné, že také veci sa ti museli konečne dobre počúvať. dúfam, že si si to užívala a bola si pyšná sama na seba, lebo to všetko Matúško zmákol tvojou zásluhou.

Iron, kde ťa nasierajú?

Filipko bol po zaspatí už 3krát hore, z toho ho raz ospravedlňujem, lebo išla sanitka.......ale takýmto spôsobom nič neurobímmmmmmmmmmmmmm. ešte že mám čas na vás 🙂

clea, didi sa po tých kortikoidoch celkom dali do porádku.

UM nedávam, lebo odmieta. teraz som to zvládla/pretrpela/, ale on má v hryzení zábavku. dnes sa pritúlil a ja že mi ide dať pusinku a on ma tak uhryzol do pery, že ju mám jak černoch opuchutú. takže ešte raz ma kusne do bradaviek a radikálne obviažem gázou, prestanem piť, nasadím homeopatiká na zástavu .........a určite s obrovským plačom, ale aj UM potom bude dobré. On je strašný terorista.

potulka
27. jan 2010

iron, ved sme s pasoou spekulovali, coze si sa tak nahle rozhodla. niekto ta tu spehoval?

ludia, odpadnem, moj syn ZASPAL V POSTIELKE!!! 😲 😲 😲 musim pochvalit mojho muza, ktory ho tam pridrzal (diocka, ahoj! 😉). po kojeni bol matej velmi culy, chvilu sme sa zabavali, potom som povolala muza, ktory vie lepsie hojdat. aj to najprv skusal, no bez ocakavaneho vysledku, potom som pocula hrkotat tycky no a ani to tak nebolelo a uz chrni. som velmi zvedava, aka bude noc. toto sa nam nestalo este nikdy.
😕 😅 😵

potulka
27. jan 2010

labutka, mozem potvrdit - napriklad matej ma "family jewel" o dost mensi od matuska. 😝

lenk, aj moj syn namiesto pusy hryzie. zatial sa nam nepodarilo vysvetlit mu, ze zuby pouzivat netreba. nastastie bradavky necha napokoji.

iron
27. jan 2010

nechajme to tak, ...
Manzel dostal uz darcek k narodeninam....teda uz dostal dva darceky.....no a teraz sa vytesuje ako male decko....ocka ziaria...no co uz. Ved len par krat za zivot ma okruhle narodky.

egyptanka
27. jan 2010

juuuj osprchovana, vonava ... a manzel pozera futbal. ☹

potulka
27. jan 2010

iron a co si mu nakoniec dala? spominam si, ze si si tu pytala nejake tipy...

iron
27. jan 2010

fuha to vas takto hryzu...co narobite ked vas lubia...
Lenk a odmieta ti flasku alebo mlieko, u nas bol problem s tym ze nechcela flasku...ale rychlo som ju naucila

iron
27. jan 2010

potulka, jeho srdiecko mu pistalo po PS3, tak teraz tu gembli...no ja som tiez tazky gembler a nakoniec to skonci aj tak pri malej, takze tak....

potulka
27. jan 2010

aha, tak to si viem predstavit tie ocka. 🙂 take asi bude mat moj ocko, ked raz kupi matejovi stavebnicu merkur. 😀

iron
27. jan 2010

one, od kedy mozu ist deticky do svojej postele...myslim taku normalnu ale so zabranou na boku.....momentalne sa moja pretaca tak rozne, ale ja neviem kedy sa tak prestane vrtiet...hm

iron
27. jan 2010

ja si pri malej splnim sen o Legu, ja som ho vzdy strasne chcela ale bol drahy a nasi si take hracky nemohli dovolit...uz mam vyhliadnute ze ake....joj, este musim pockat kym dorastie do veku, ze to nebude jest.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre