Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
6. feb 2010

Počuj, Ty žienka domáca egypťanková... 😀 😀 😀 Len čumím, čo Ty za deň toho naupratuješ a navaríš....tento životný štýl je fakt presný opak môjho....ja som sa dnes len hrala s malou, spala s ňou až dva krát....navarila som jej ružičkového kelu na pare a zdrhla večer ku kamoške....ale je to úúúúžasné sa potom vracať k dieťatku... 🙂

No a že ma na kávu nikdy nepozveš, to tu radšej ani nenapíšem....či už vlastne aj som 😅

mgk111
6. feb 2010

den - ja radsej napriklad volam takych ako som ja, ze nestiham nie vzdy je upratane a tak - aby som nepocula komentare na svoju osobu 😝 takto si vzdy s babami povieme, ze no a co, ze sme nestihli, skratka sa dnes nedalo a museli sme sa venovat detom 😀 a vzdy ked niekoho takto volam ku nam, poviem, aby si doniesli cierne ponozky aby nebolo spinu vidiet 😀

egyptanka
6. feb 2010

Den, kludne kedykolvek pridite ... no ja som sa len inspirovala clankom v Dietati, ze treba aj upratovat ked je dieta hore ... a zistila som, ze vysavanie a utieranie prachu (okrem utieraniu prachu na zaluziach) ju moc nebere, ale ked som umyvala kupelku tak to mohla.
A fakt som uz potrebovala upratat nech tu nezijeme v prachu ...
Juuuuj spanok ked spi Naty ... fuuuha to uz dlho nebolo.
A Tanicka uz papa domace??? 😉

Maci, asi tak ... my si povieme, ze ake mame sny, ale ocinova smrt ma presvedcila, ze plany su naprd ... netreba planovat, netreba riesit ... ako som pisala ... priroda to zariadi sama ako chce.

egyptanka
6. feb 2010

Pre eko teroristky 🙂
http://www.ecomamma.cz/

labutka
6. feb 2010

egy to by ma zaujimalo, ako si naty ustrazila, aby ti neoblizala napriklad napenenu vanu... 😕

matja
6. feb 2010

ahojte... haha... aj u nás sa dnes upratovalo. Mali sme ohlásenú na zajtra návštevu, upratali sme celý byt, ja som upiekla koláčik, manžel navaril vynikajúci obed a kamarát práve zavolal, že sa necíti dobre a asi neprídu... 😅 🙄

egyptanka
6. feb 2010

labut, my mame sprchovu vanicku takze som zavrela divadlo ked pripravok posobil a ked som drhla tak stala vedla ... len ked som sprchovala vanu tak to uz natahovala rucky, ze aj ona sa chce sprchovat ... 🙂

egyptanka
6. feb 2010

matja, ale aspon mas cisto, navareny obed aj s dezertom a zajtra budete mat kraaaaasnu rodinnu pohodu.

denkolc
6. feb 2010

Egy, domáce ako domáce....čo jej iné ostáva...ale zje toho máááličko...a pritom ju mám "štopkať", aby pribrala....tak sa snažím aspoň často kojiť, lebo Sunar furt o ničom...a my prídeme, my radi na návštevy... 😅 😅

Mgk, u mňa je problém inde....tento byt, v ktorom žijem, neni náš...je predmetom dedičského konania a s najväčšou pravdepodobnosťou o neho prídeme...takže je v takom stave, v akom je. Ja proste nemám motiváciu to tu dávať dokopy, investovať a preto ani návštevy nevolám.....upratujem, to je jasné....ale napr. kúpelka je ešte furt po vytopení susedom neomaľovaná, zrkadlá nenasadené, všetko v pôvodnom znení s titulkami... 😀 😀 😀 A dieťa a pes to tu ešte dajú do porádku veru... 😅

egyptanka
6. feb 2010

no my mame ten rezim inak divoky v poslednej dobe ... raz da jeden spanok, inokedy dva, raz vstava o 6, potom o 8, inokedy este zalomi a vstavame o 9,30 ...

egyptanka
6. feb 2010

Den, tak kedykolvek od utorka ste vitane, ... zitra ideme k mame na obed a v pondelok ideme vybavovat dane ... lebo styri kone vrane, tahaju ma z vane ... musim zaplatit dane, ooooo dane 🙂

denkolc
6. feb 2010

...eeeeeešteže máte na ne.....🙂))))

egyptanka
6. feb 2010

xexe .., nech sa nimi Fico zadrhne 😠

nsoci
6. feb 2010

Fuj už mi rbe z toho prekladu. Päť strán a 7 hodín práce.... zatiaľ.

Egy my nepoužívame.... už skoro rok. 😉

egyptanka
6. feb 2010

nsoci, a nie si z toho prekladu hladna???

... baby co manducujete ... vydrzia vam deti v manduce?? nehrabu sa dole na zem?

egyptanka
6. feb 2010

fuj prave som dopila nealko pivo ...

egyptanka
6. feb 2010

no vidim, ze dnes vecer som tu stalica ... ☹

egyptanka
6. feb 2010

fakt skapal kon ... idem spat... moj muz cita a ja sa nudiiiiiiiim ...

labutka
6. feb 2010

adam reve. nechapem preco. a ten moj namna nahucal. dobru noc.

ajka82
6. feb 2010

karinka akurat zaspala...to preto ze zadrichmala pred vecerou 😒 nabuduce ju asi zobudim, ked sa zase take cosi stane

katja78
7. feb 2010

Dobré ránko,

Hanka je chorá, teplotujeme, v noci 38,5, takže sa ATB asi nevyhneme. Už sa so soplami trápi od Vianoc 😨

Maci - očkovať proti rotavírusom sa odporúča do 6-tich mesiacov veku, očkovanie pozostáva z 2 dávok (zjedia sa), na každú sa dopláca 63,90 EUR.
Kubko si už zrejme vytvoril imunitu proti rotavírusom (rotavírusové hnačky sú najčastejšie v našej vekovej skupine), takže je pravdepodobné, že ak by ochorel niekedy v budúcnosti, príznaky budú oveľa slabšie.

Moje baby majú len povinné očkovania.
A Kubka Smecta zapiekla?

mgk111
7. feb 2010

katka ja som nemyslela ockovanie proti rota - to mame za sebou ale klasicke tretie preockovanie ked mal hnacky... ze kedy sa asi odporuca... a po smecte mal tuhe kakanie ... takze preto si to myslim - aj na mna to tak posobi... joooj nech sa hanicke polepsi chudiatko...

kubko spal do siedmej, mliecko s vyvarom, teraz ho nosi ujo a my ideme ranajkovat... vonku je minus sedem a snezi...

labutka
7. feb 2010

vseci este spite... a to adam vstal o 7.30 😖 egy nechces aj jeho naucit spat celu noc? dam ti za to co budes chcet.

mgk111
7. feb 2010

labutka - myslim ze to by potom z egy bola milionarka 🙂

egyptanka
7. feb 2010

labutka, my sme tiez tak nejak vstavali, potom som este hodinu spala a o malu sa staral muz ...
naucit spat celu noc Adama??? ... nie dakujem, energiu mam tak max. na jedno dieta a setrim si to ak by nahodou vypalilo druhe ... ale ja som presvedcena a verim tomu, ze ked bude mat vlastnu izbu tak sa to zlepsi. 😉
Inac babule sa mi dnes s nami snivalo ... najme s labutkou, ze mala velky rozhovor v Novom Case ako priekopnicka v latkovych plienkach 🙂 ... a my vsetky sme to citali v autobuse (takom zajazdovom) a isli sme na nejaky pobyt k nejakym Ftacnikovcom ... zvlastne bolo, ze sme boli ako male deti, pubertalne, sme sa rehotali a zabavali v tom autobuse, popijali ... a boli sme bez muzov a bez deti 😀

Maci, aj u nas snezi ...

Dieta si blaboce a vyska v postielke a nechyta sa nejako zaspat ...

munu
7. feb 2010

ahojte mamicky 🙂

dlho som tu nebola.. teda aspon mne sa vidi, ze som tu nebola dlhy cas..
potrebujem poradit, lebo neviem co robit..
ako ste naucili vasich drobcov papat hrudky v jedle? Ja Matkovi stale musim tuhy prikrm pomixovat, lebo sa normalne dusi ked ma nejaku hrudku ☹ ved po roku by mal uz skusat papat to, co dospeli jedia.. a on stale mixovane ma.. neviem ako na to.. dajte mi nejake tipy ako na to, lebo fakt neviem 😒 vcera som mu popucila s vidlickou zemiaciky, mrkvicku a petrzlen a masko pokrajala na drobnunke kusocky, az trhanceky malinkate a po prvej lyzicke sa tak dusil, ze som ho ratovala.. proste on nevie, ze to moze normalne prehltnut.. stale ocakava jemnu kasicku z toho ☹
mama mi poradila, nech nanho idem s polievockou kuracou.. tak som mu dneska odvarila cestovinky, pokrajala ich na malinke kusocky, take gulocky a tiez masko na malinkate trhanceky a popucila s vidlickou trosku mrkvy a petrzlenu.. je velmi chutna.. klasicka kuracia polievka.. no len dufam, ze sa nebude zase dusit nou.. ja uz fakt neviem ako ho naucit na hrudky ☹ som zufala a je mi z toho dost nanic ☹ som hrozna mama 😒 kazda mama nauci svoje babatko na kusky v jedle a ja toho niesom schopna ☹
povedzte mi, co robit... prosim

munu
7. feb 2010

Katka a vitam ta spat 😉

a Filipcekovi dodatocne vsetko len to najlepsie k prvym narodeninkam 🙂

egyptanka
7. feb 2010

munu a rohlik ti papa bez problemov???

u nas to islo tak nejako samo ... ja som jej aj kuskus mixovala, ale potom so ho davala taky aky je.

munu
7. feb 2010

egy, rohlik nepapa, kedze sa tu k nim nemozem dostat
ale papa chlebik po takych mensich kuskoch

munu
7. feb 2010

aj chrumky papa take kukuricne detske

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre