Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

pasoa
9. mar 2010

Potulka, dávam 100 bodov za biochrobáky 😀 😀 😀 😀 😀

iron
9. mar 2010

no jo, ono bordel je vsade....ale kto by to sledoval. Aj tak su najlepsie rozky z obchodu...ja ich denne dokazem spraskat aj sest.

katja78
9. mar 2010

Den - som si dovolila aj ja vyplniť 🙂

egyptanka
9. mar 2010

Matja, aaaale ... Jurko ... bol v telke. On nam konferoval nase firemne akcie jedneho casu ... tak som si zaspominala na stare casy, kedy som odchadzala z akcii az rano, ruka hore a este v taxiku vesela naladicka s poharom vina co som vzala z podniku 😀

katja78
9. mar 2010

Egy- aký Jurko? Inak, čo to znamená, keď sa povie, že "ruka hore"?

egyptanka
9. mar 2010

Katka, Slavo Jurko ... hmmm ... ruka hore??? Tancovanie s rukami hore, v jednej ruke zvacsa nieco na pite ...zabava najvacsia. 🙂

katja78
9. mar 2010

Tak to by som neuhádla ani náhodou, som myslela, že dáka prasačinka 😎

denkolc
9. mar 2010

Ďakujem, ste jedničky!!!

egyptanka
9. mar 2010

no Katka, co si o mne myslis ... no je pravda, ze som mala divoke mladi ... tie dni po stali za to ... kybel pri posteli, cely den v posteli, ale vecer sa ficalo znova ... ale vsetko vo vsej pocestnosti ... vzdy som dosla domov a spala vo vlastnej posteli, aj na chatovici som vzdy potrafila do vlastnej izby. 🙂

nsoci
9. mar 2010

Zachrneal som s mlam o pol osmej.... tak som tu an skok a idem pokracovat.

Vidim, ze som naskrtla dobru temu... hygiena vo velkovyrobniach. Podla mna je na to jedina odpoved - neni. 😕

U nas ked je v izbicke ticho, tak Matko kaka (do plena alebo hockde - dnes v bunkri do bodynka)
Matja iank popisala si nas bezny den tusim... ale je fakt, ze su dni, ked sa mi ten bezny den horsie tvari.
Den a nevyplnala som Ti to uz? Raz som to urcite uz vyplnila, ale aj poslala? To uz mi materdement nedobvoli spomenut.

Egy Ty uz mas mladi az sebou? Ja som celkom slusne chatoavala a zurovala aj tento rok. Vynimka bola, ze nie s muzom naraz, raz on, raz ja, nech jeden funguje... 😎 ... a hodlam v tom pokracovat aj po druhom porode... 😵

katja78
9. mar 2010

Jaaaaj Egy, keď ja som taký puritán, ja sa moc neviem zabávať, teda v spoločnosti 😖

nsoci
9. mar 2010

No kukam, ze este spim, moj pravopis horsi nez zvycajne.

egyptanka
9. mar 2010

Nsoci, este nie ... ale myslim taku bohapustu ozran party, kde sa sundam az pod stol, a na druhy den budem moct dospat ... to uz teraz nehrozi, lebo tak ci onak vzdy okolo siedmej mam budicek 🙂 ...

baskaj
9. mar 2010

baby, práve som sa od kamošky dozvedela, že naš iná spoločná kamoška, čo má 1,5 ročnú dcérku, je v nemocnici. tri dni sa cítila nejaká slabá, potom šla k doktorke a od nej na 2.x rovno do nemocky so sklerózou multiplex. v nemocnici je od piatka, už je taká slabá, že ani nemôže chodiť, už ani hovoriť nevie. nasadená liečba jej nezabrala, doktori nevedia prečo. v takomo stave už asi zostane a už sa jej to iba zhorší. psychika je v poriadku. teda, už asi ani nie... v hlave jej našli ešte najakých 6 ..."vecí"...

takéto veci ma strašne dostanú, keď sa týkajú ľudí, ktorých poznám, mladých ľudí a hlavne takto - maminky, na ktorú doma čaká dieťa. malá ju vraj stále hľadá po byte a volá mama... ☹

nsoci
9. mar 2010

Egy 😉

diocka
9. mar 2010

baska, co pises je strasne 😢 😢 😢
mne je strasne luto takychto deticiek co nemozu byt s maminkou 😢

egyptanka
9. mar 2010

baska, hrozne ... ☹

katja78
9. mar 2010

Baška - SM-ka je ťažká diagnóza 😔 😔 😔 Budem myslieť v modlitbách na Tvoju kamarátku a jej dievčatko, aby sa jej stav polepšil 🙂 Ak je v NR na neurológii, tam zvyknú dať pulznú liečbu prvé 3 dni a potom sa výrazne polepší. Ja by som jej ešte dala čas.

nsoci
9. mar 2010

Baskaj ☹

potulka
9. mar 2010

baskaj, to je strasne. a predstava toho dietatka este viac. ☹ velmi dufam, ze liecba tvojej kamaratke nakoniec predsalen zaberie, aj v tejto chorobe su vselijake vykyvy.

baskaj
9. mar 2010

katja - je v nr, ale liečba zatiaľ nezabrala. na to sa zomiera? za koľko? nezlepší sa? - ináč, bea fintorová rajtárová z chrenovej, ak by si náhodou poznala...

ale chápete? takýto stav za 5 dní??? mňa občas napadne, že čo keby sa mi niečo stalo, kto sa o damiána postará... no okrem manžela. možno sestra, mama - teda určite, tie by si to zobrali za úplne samozrejmé... ale nikto sa o neho nepostará tak dobre, ako by som sa ja... len mama sa vie o svoje dieťa postarať najlepšie! ťažké... chúďa malá a chúďa mama, ktorá leží bezvládna a vie, že doma za ňou piští dieťa.

denkolc
9. mar 2010

Baši, no fakt akože....hrozné.....bársčo sa môže na tom svete stať..........aaaaaaaaaaaaach, jaj....

Alebo v dnešných správach hovorili, že tu v Petržke šla včera dáka baba s trojmesačnými dvojičkami do krčmy, tam sa ožrala a vykrikovala, že tie deti ide zabiť.....tak to už čo je... ☹ ☹ ☹
Odkedy som matka, beriem si všetko veľmi citlivo... 😢

baskaj
9. mar 2010

den - aj ja som od pôrodu v určitých veciach omnoho citlivejšia. strašne osobne si beriem nespravodlivosti pri malých detičkách - nie že by pred tým nie, ale teraz veľmi a už vôbec nemôžm kukať ani len trillery. lebo mi ide na infarktové stavy 😒

egy - ty teraz so zápalom mechúra prosím ťa nebuď žiadna snž. nekoleduj si o MA

jeej, aj ajka snažilkuje?

katja - tak to s tými umelými tulipánmi je teda pekný podraz! 😠 som akože úúúpne sklamaná! 😝

potulka
9. mar 2010

den, presne, aj ja. az som sama zo seba prekvapena. niezeby som predtym bola nejake poleno, ale teraz sa na kazde dieta, ktore ma nejaky problem, divam tak akosi... matersky. dokonca aj vo filmoch. tot sme nedavno pozerali taku jednu volovinu, kde si matka uzivala s ktoviekolkym milencom a cca dvojrocneho syna len odpinkavala, hocikedy ho strcila kamaratke. ked si uz dieta zvyklo na jedneho partnera, prisiel iny... no bolo mi z tych jeho nechapavych ociek do revu. a ze taketo veci sa veru deju nielen vo filme. 😠

z ineho sudka: neviete, ako sa spravne uziva to homeopatikum na zubky? chamomilla 5CH. zohnala som, ale zabudla som sa v lekarni spytat. dakujem. 🙂

diocka
9. mar 2010

ja uz ani kreslene rozpravky nemozem pozerat - minule sestry pozerali dobu ladovu a tak bolo take male babo... no nemohla som to kukat - a sestry pubertacky po mne kukali ze co mi je...

lubi22
9. mar 2010

Baska to je uplne hrozne s kamaratkou 😔 Okolo nas sa deje kopec nespravodlivych a hroznych veci, najhorsie, ked sa stanu malym detickam. Ja radsej na take ani nemyslim, lebo to by som sa mohla zblaznit. V januari po Vianociach zomrela manzelovmu kolegovi manzelka, maju presne takych starych chlapcekov ako my, on sa z toho stale nevie spamatat, zo dna na den jej zistili rakovinu, po porode druheho chlapceka, nikdy jej nic nebolo, mladsia ako ja. Lekari jej povedali, ze na Vianoce uz asi s detickami nebude, vydrzala do januara. Je to hrozne, aj teraz mi slzy tecu, len co na to pomyslim. Co sa da robit v takych situaciach. Len sa modlim, aby sme boli zdravi 😔 Chudiatka deticky 😔

lubi22
9. mar 2010

Joj prepacte, nechcela som to sem pisat, len mi to Baska pripomenula tou kamaratkou 😢

baskaj
9. mar 2010

lubi - toto sú strašne ťažké situácie. pre tie detičky a aj pre manželov. aj ten sesternicin ostal sám s 3/4 ročnou dcérkou... a ako ten kolega? kto sa mu o deti stará?

ináč, presne si to potulka povedala, že na tie deti pozerám už tak "materinsky". ty vieš veci vždy tak trefne vysloviť. som si už veľakrát všimla. ja sa neviem dobre vyjadrovať. ešte takto písomne ako tak...

katja78
9. mar 2010

Baška - je zriedkavé, ak je SM priamou príčinou smrti, hlavne na začiatku choroby. Tá choroba skôr invalidizuje a skracuje dĺžku života. Pokiaľ viem, dosť dobre sa to dá ovplyvniť liekmi, choroba prebieha v relapsoch a remisiách, pacienti s SM bývajú chronicky unavení. Beatku nepoznám.

lubi22
9. mar 2010

Baska byvali s jej rodicmi v dome, ona bola jedinacik, takze jej rodicia mu pomahaju, staraju sa o chlapcov, kym je v praci. Starsi chodi do skolky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre