Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

denkolc
16. mar 2010

Inak, Labuťka, musím pochváliť Tvojho manželíčka - normálne že galanťák sympatický....dooooobre si si vybralaaaaa.... 🙂 😉 🙂

egyptanka
16. mar 2010

A ja som nas prihlasila na tie preteky lezunov ... dufam, ze sa Naty do vtedy nenauci chodit ... 🙂

kucina1
16. mar 2010

u nas sa uz vobec nelozi a len chodi tak by mohol ist drobec uz len na ten maraton bezcov xixi

labutka
16. mar 2010

den, som sa chvilu bala, ze chce nosit kociky, lebo ma herniu na platnicke na chrbate, tak ale dufam ze uz vie co robi. uz kupe krpateho.
fotky su na FB, tie ktore nejste na FB a chcete si ich kuknut, mozem vam poslat link do IP. nebudem to tu dvat verejne...
a zistila som, ze som toho moc nesfotila. 😕

nsoci
16. mar 2010

Ja som vas uz tak dlho nevidela... fnuk fnuk fnuk ☹

Baby ja v tom mam hokej... rodicak chodi za predchadzajuci mesiac? akoze teraz za februar?
len pocitam ci mi poslali dost 🙂

labutka
16. mar 2010

...kukam ze som tie fotky nejako moc skonvertovala, takze su shitnej kvality. ale uz to nebudem prerabat.

egyptanka
16. mar 2010

nsoci, ano spatne 😉

nsoci
16. mar 2010

Dak egy.

potulka
16. mar 2010

labutka, velmi ma to mrzi. lyzicku som zamotala do podbradnika. budem ju opatrovat ako oko v hlave, slubujem. 😉
herniu ma aj moj ocino, uz je objednany na akusi ozonoterapiu, ci co to. dufam, ze mu to pomoze a nepohorsi sa mu. 😅

nsoci, nesmut, dohodli sme sa, ze len co sa zjarni, ideme do horskeho parku. mozno uz na buduci tyzden. 🙂
mne teraz prisiel rodicovsky 369 €. zhruba 20 su pridavky na dieta a zvysok je zvyseny rodicovsky + doplatok za januar a februar.

ajka82
16. mar 2010

tie preteky su v meste cez vikend 26-28 marec.... my uz ist nemozme, lebo sa postavi a pojde po dvoch 😀

egyptanka
16. mar 2010

No prepustam pocitac muzovi ... ja idem kukat Panelak a potom musim uz nieco spravit s kare co mam od vcera nasolene v chladnicke ... dajte tip ... ale obalovat a vyprazit sa mi zrovna nechce. 😖

ajka82
16. mar 2010

labutka dakujeme,bolo super... len to mojedieta je moc zvedave a dalsia vec, nechce byt s vela detmi v jednej miestnosti a behalavsetko preskumat 😒 vonku je to ine pre nu
domov isla posvojich 😅 od vas na novu dobu, odtial elektricka na legionarsku a zo zastavky este domov sama (len cez cesty ju prenasam) 😝 od osmej spi

nsoci
16. mar 2010

Aj mne tak doslo, tak je to ok.

Egy ja som dnes bravcove kare osolila, okorenila, natrela horcicou a sup na panvicu. Je mnamky.

ajka82
16. mar 2010

labutkaja nie som FB 😖

ajka82
16. mar 2010

egy da sa aj tak ze do oleja rozmiesas nejake koreniny alebo bylinky, nechas do zajtra postat v tom v chladnicke a opiect 😉 (ja robievam s gyrosom, provensalske alebo grilovacie...)

egyptanka
16. mar 2010

Napadlo mi, tie co deti chodia ... Ktoré obdobie je pre vas lepšie? Chodiace alebo v kočíku?

ajka82
16. mar 2010

egy mne sapaci, ze uz chodi, doma mi to je lepsie,vonku sa mi paci, ze sa tesi, ze moze ist sama, aj ked nie vzdy celu cestu..., len aby uz bolo teplo (kvoli karinke)...
ale na druhej strane som viac unavena teraz ked ju aj nahanam, ako len ked som tlacila kocik a prechadzala sa
sumar, lepsie a krajsie teraz, ale unavnejsie 😉

denkolc
16. mar 2010

Egy, pre mňa je teraz najlepšie obdobie....už sa neleží a ešte sa nechodí....kráááása.....ešte keby sa v noci vkuse spalo, som asi najšťastnejší človek pod slnkom... 😀 😀 😀

denkolc
16. mar 2010

....aj pod mrakom.... 😀 😀 😀

denkolc
16. mar 2010

...aj po mesiacom.... 😀 😀 😀

denkolc
16. mar 2010

....aj pod hviezdami..... 😀 😀 😀

pasoa
16. mar 2010

den, to ako u nás, ale u nás sa aj celú noc spí. (poväčšine 🙂 )

mgk111
16. mar 2010

ahojte - po navrate domov, nahadzane do pracky, oprate, vypratana umyvacka, vytepovana bugina... kubko spinka, ale vznikol nam problem... kubko uz druhy den hystericky place, ked ho chcem dat do vane... nic sa nestalo, nespadol, nemal teplu vodu ani studenu, skratka vobec nic a zrazu strasny plac, ked som ho davala do vane, ci s vodou alebo bez vody... 😖 😖 😖 a neviem co s tym, jediny sposob ako ho umyt, je taky, ze tatinko ho ma na rukach a sprchuju sa... ale nesmie ho pustit... a ked nebude doma tak ho asi ani neokupem 😒 😠
trapi sa takto niekto este? alebo viete cosi poradit? odjakziva mal rad vodu, tak tomu vazne nerozumiem ☹

ake stretko ste mali - normalka zavidim 😝 ale pisala som kajuske, tak aspon ju navstivime, ked tu na okoli nikto nie je..

nsoci - som rada, ze je matkovi dobre 😉

denkolc
16. mar 2010

Nsoci, Ty si mala takýto dáky kočík? Vybrala si kamoška a neviem, či jej ho mám schváliť alebo vyhovoriť.... 😉

http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

denkolc
16. mar 2010

Pasoa, užívaš si Matúšikove výletíky, čooooo.... 🙂 🙂 😎

denkolc
16. mar 2010

Mgk, Egyovci toto mali prednedávnom a ako prišlo, tak odišlo.....takže vydržte, pominie to isto..... 😉

mgk111
16. mar 2010

den - tak dufam, ze mas pravdu, lebo toto je na zavolanie socialky ten krik - ale umyt mu musim aspon ritulu a pindura.. uffff dnes som ho dokonca dala u nasich do suchej vane obleceneho nech sa hra... a uplna pohoda, tak neviem, co mu vadi...

atemi
16. mar 2010

Ahojte,
bolo paradne Labutka, mate peknucky bejvak, nech sa vam tam pekne belaso naziva 😀 ... a z tej postele som uuuuuplne paf. A tie cerstve, sladucke, rozplyvave grilazkyyyyyy... keby som rano nespucila celu cokoladu, tak by asi padli za obet vsetky. Ja chcem foto IP.
Kubko bol taky prepodnetovany, ze mu neslo zaspat. Urcite ked zavrel oci, lietali mu tam bublifukove bubliny.

egyptanka
16. mar 2010

Maci, presnte to co popisujes sme mali aj my... potom muz zacal sa s nou vkuse rozpravat, proste hned spustil, rozpraval a hral sa s jej hrackami a ona ho zacala vnimat ... a po tyzdni bol klud a teraz sa uz opat tesi z vodicky, ... citala som ze deti si v jednom okamihu zacnu uvedomovat vodu v tom style, ze uz to nie je plodova voda, ale nieco cudzie ... ze proste zabudli, ze boli 9 mesiacov vo vode a tak si na nu musia opat zvyknut. Niekedy to trva jeden, dva dni ... niekedy tyzden, dva ... neboj ono sa to spravi.

No kare som hodila na plech nakorene, nahorcicovane, hodila som cibulu, cesnak a uz sa pecie ... 🙂

potulka
16. mar 2010

atemi, kedze si spucila celu cokoladu, tarcha pozrat labutkine grilazky ostala na mne. a ze som sa usilovala! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre