Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

matja
10. sep 2009

mona, vidíííš, mám aj bezrukávové body 🙂 😉 blik, nejako mi dochádza fantázia 😅 ďakujem za radu 😉

matja
10. sep 2009

ajka, presne také čistobiele bodynká bez rukávov mám, tie použijem. 😉

mona1111
10. sep 2009

matja 😉

potulka
10. sep 2009

pisala pasoa, matusko je uz fyzicky v poriadku, ale v nemocnici sa mu nepaci, asi ho ten vcerajsok dost zmohol. zajtra uz pojdu domov a dufaju, ze sa tam daju do poriadku. vsetky vas pozdravuje.

denkolc
10. sep 2009

Ajka, dúfam, že ste si v meste užili....ja som hnila doma, zase mám zapálené hrdlo... 😠 Nechápem, prečo sa mi to vrátilo.....vrrrrrrrrrrrrr.....

Pasojka, sme v napätííí...a riadnom.....už máme modré palce.... 😉

Matja, ako si spokojná s novým kočiarikom? Všecko v pohode???

Už sa teším na ďalšiu noc...ostatné dva mesiace sme hore tak 5-6 krát, aj som si už zvykla....asi by bolo lepšie, kebyže malá je na dide nonstop...lepšie by sme sa vyspali....ale aspoň posledné dni zaspí večer sama...uuuha...

matja
10. sep 2009

denka, s kočíkom som spokojná 😉 Hlavne, že môžem Paťka vidieť, keď ho vozím a aj on sa mi zdá celkom spokojný. A ľahučko sa ovláda. Aj keď zo začiatku som si musela zvyknúť na ten dizajn, keďže naživo som ho nevidela, iba na obrázku, tak ma trochu prekvapil. Pasoa ho nazvala tuším ako "hviezdna loď" alebo raketa alebo tak nejak 😀

allisia
10. sep 2009

za poslednu hodinu a pol sa maly tri krat zobudil a tak som ho ponosila aby zaspal a dala naspat do postele, som zvedava aka bude noc ked takto zaciname 😝

denka a kebyze si das malu k sebe do postele? ci to tak robis, lebo ja si pocas nocneho kojenia aj pospim 😅

mgk111
10. sep 2009

denka - dnes rano som nestihla ani ranajky, nastastie som isla k mame a tam som si oddychla...

noc bola priserna - stale hore, bud kojenie alebo plac a nosenie na rukach rano ked som otvorila oci tak som mala pocit ze som ani nespala... citat vas dozadu nejdem... poobede som nalozila maleho do auta a isla pre sestru, tak mi pomohla aby som si navarila, okupala sa a potom sme aj so svagrinou obriadili kubka a teraz uz haja od pol osmej... idem ja zanim lebo ani nevidim... hadam to zajtra bude lepsie... o druhej letim na chalupu za svokrovcami (modlim sa aby mu nechceli davat cosi jest) v sobotu k nasej mame, v nedelu k babicke na moravu gratulovat jej k meninam a v pondelok ma pozvali svokrovci ku nim, ze tam mozem zostat dokedy chcem kym nie je marek doma...

dufam, ze sa mate dobre, budem na vas mysliet ale nevladzem ani len konikovat uz ☹

allisia
10. sep 2009

mgk to mas riadne nabity program ale aspon nebudes sama kym mas muza v nemocke 😉 posielam ti vela sil a dlhu nicim nerusenu noc prajem 🙂

matja
10. sep 2009

mgk, ako dopadla operácia?

my máme dnes 4. výročie sobáša, ideme si dať večeru pri sviečkach, v pozadí hrajú Jemné melódie a pripijeme si Vineou 😉

ajka82
10. sep 2009

denka boli sme v medickej v cajovni, krpci sa valali na deke a ja som este potom sla do mesta do dm-ky, dala som si tvarohove pirohy a vyzdvihli sme tatinkas z robotky 🙂

mgk mato hovoril, ze nema buduci tyzden tolko prace, ze by sme mohli ist na novu... ale citam, ze asi pojdes ku svokrovcom...

nsoci
10. sep 2009

Potulka vsetko naj Matkovi a gratulacia Taellkynim sikovniatkam!
Baskaj ja oplachujem pod horucou vodouz a raz za cas umyjem aj jarou - specialnou hubkou.
Atemi no pekne.... ze 2x15 minut? By som osedivela do tyzdna...
matja vsetko anj k vyrociu.

My posledne zaspavame ako na bojisku, furt je hore.... a az ked si prialhneme spinak celu noc. Chvalabohu. Zajtra ideme do hor as tesim.

denkolc
10. sep 2009

Matja, že raketááá? To vážne? Však mne sa dizajnovo páčil, mám podobný....ako trojkolku myslím....Ty máš krajší... 😉 Máš už aj fusak? Práve hľadám na nete niečo pekné do toho bugaboo cameleon....

Ozik a moja tiež všetko hádže na zem...furt.... 😀

Alisia, však spíme spolu obe v manželskej, ale ledva zaspím, ona sa už mechrí, potom ma volá, potom sa napojíme, chvíľu držím, pak zalomím, ona sa odpojí, ja sa presuniem na svoju polovicu a za hodinu zas to isté....možno je chyba, že spí so mnou...chcela by som vedieť, či aj deti, ktoré spia samé v postielke tak často buntošia...

Mgk, tak to máš perné...veru, presne také veci prežívam aj ja...dakedy som si aj zuby nestihla vyšmirgľovať... 😠

A ešte som chcela vidieť, či aj iné deti tak krúžia nožičkami jak Tánička...tá ich má vkuse v pohybe....točí chodidlami nonstop.....možnoje to aj nenormállne....ešte som to nevidela u nikoho...

mgk111
10. sep 2009

allisia - dakujem a radsej nabity program ako sa trapit tym ze co bude... ☹
dakujem za tu silu velu si ju idem nazberat spankom... teda dufam, ze kubko bude spolupracovat...

atemi - si ma pobavila, ze ruky v sr... ch 🙂

nsoci
10. sep 2009

Citam, ze kamoskina malicka (6 mesiacov) bola 4 dni v nemocke po prvej nutrilon kasicke, vracala, bola na infuzkach - dalsia baba na to pise: to som uz pocula ze z Nutrilonu alebo z tych prikrmov Hami deti mali vracanie a salmonelu....do kelu s vyrobcami co si nevedia dat pozor?

nsoci
10. sep 2009

Denka a cosik dnes nedosla?

ajka82
10. sep 2009

nsoci nestras, uz nekupujem prikrmy ani kasu 😲 urcite to mala z toho? 😖

nsoci
10. sep 2009

No vraj hej. Ale Matko papa Hami prikrmy a v pohode, Lubka Ti to tiez dosvedci. Skor ta kasa mliecna Nutrilonova... teda kamoskina mala to mala urcite z toho.

denkolc
10. sep 2009

A sakra, práve som našla v skrini super zimný fusak kožušinový ako nový a píšu tam, že je do jedného roka...tak to nemusím nič hľadať, ja blbá... 🙂 🙂 🙂 A jaký krásny z USA, už som ho zbalila, že je len do autosedačky...mám sa ešte čo učiť...

Nsoci, písala som Ajke, že som doma so zapáleným hrdlom...stále v pyžame a parádne nasrdená....štve ma to... ☹

Nutrilon kašu tuším posielali vzorku aj domov, nie? Pôjde do koša...

lubi22
10. sep 2009

Atemi no to Kubko cez den vela nepospi 😖 A tie ruky v kake 😀

Allisia Oliverko Ti zaspinka iba na rukach alebo pri kojeni? Ja som to tak mala pri Samkovi, nastastie Filipko zaspinkava v postielke. Ja varim kazdy druhy den, niekedy aj menej, ked dam hotovy prikrm. Musim sa priznat, ze pri Samkovi som varila poctivo kazdy druhy den, teraz dako flakam, nestiham a je to pol na pol - doma varene a hotove. Snad sa polepsim, ked uz nebudem musiet chodit do skolky 😅

Egy kebyze mu po tom papani zeleninky ponuknem prsnik, on by urcite pil. Tak to bolo aj predosle dni. Vzdy tak pol hodku po zeleninke som ho nakojila. Ale teraz som mu tu moznost nedala, a vypil pol hodku po jedle cajik a v pohode. Len na olovrant som mu zvykla davat ovocicko no a dnes zjedol 4 lyzicky ovocnej vyzivy, co normalne zbasti celu a robil na mna ksichty a brrr, pozeral mi na prsia a chcel mi jest bradu, cize chcel pit mliecko. Takze potom sa riadne napil o 5 poobede mliecka a bol spokojny.

ajka82
10. sep 2009

no ja kupujem kase nestle...dufam ze ma nesklamu, lebo ich pojdem na teslovu vypalit 😀 (popr. do prievidze) 😀

lubi22
10. sep 2009

Ja davam filipkovi Hami prikrmy tiez a v pohode. Aj starsiemu som davala a nikdy ziaden problem.

lubi22
10. sep 2009

Matja blahozelam k vyrociu 🙂

nsoci
10. sep 2009

Akurat citam, ze med sposobuje botulizmus u deticiek.... hm... a mna nim napchavali jedna radost 🙂

allisia
10. sep 2009

Denka tak to s tym spanim mame uplne rovnake, my tiez tak v noci fukgujeme len ja sa nemam kam posunut lebo vedla je muz tak som jak sardinka medzi dvoma chlapmi 😀 a odkedy prikrmujem tak sa mi v noci budi castejsie 😝 a to mu davam aj kasu vecer o siestej

Lubi Oliverko spi vylucne na prsniku ale dnes bol taky unavenucky ze zaspal na rukach lebo cez den nespal vobec 😝 a ked som ho vecer uspavala na prsniku tak mala bola hore a bola pri nas tak zas nemohol zaspat tak som ulozila ju a au potom Oliverka. My mame tu nevyhodu ze mame 2-izbak a tak spime vsetci v jednej izbe. Zvacsa davam spat prvu malu a potom maleho, dnes som myslela ze zaspi ked bol taky unaveny ale figu. A vynimocne spava aj vonku ale Natalka sa mi nevydrzi dlho prechadzat, ju to nebavi a vela spekuluje tak mam doma chronicky nevyspate babatko za chvilu aj ked sa tvari celkom spokojne cez den len ten nocny spanok keby bol lepsi 😖

Inak ja davam Nutrilon ryzovu kasu a aj malej som ju davala dlho a bolo to v pohode, normalne som sa vystrasila teraz. Nemala ju ta tvoja kamoska expirovanu alebo daco take 😨

allisia
10. sep 2009

ale uz mam vyhliadnutu od nestle kasu co sa zaraba s MM tak prejdeme na tu

Matja blahozelam k vyrociu a dobru chut 😉

iron
10. sep 2009

Mne Ninke uz druhy den zaspava nie na rukach ale v posteli. Lahnem si k nej, masirujem jej chrbatik a hladkam po hlavicke a ona zalomi. Ale to uz musi byt brutus unavena...to je tak asi po 3 hodinych bytia hore.

To fakt z takychto kasiciek, pravdepodobne asi nesadla nejaka zlozka, kazde dieta je ine.... 😉

Den, moja Ninka tiez stale nieco robi s nozickami, takze Tanicka je urcite normalna. A asi by si ju mala zacat ucit na postielku, ved o chvilu sa bude vediet presuvat jedna radost a z postielky ti nezdrhne.

Moja aj ked zaspinka vo velke, tak ju hned prekladam....ja mam tiez taky lepsi pocit, ze nespadne,... 😔

iron
10. sep 2009

no link je dobry, len teraz maju servisnu odstavku, skuste zajtra...

taella
10. sep 2009

no baby ďaleko ste od východu , tu robia asi najlepšie jogurty - sabinovský aj humenský sú fajne husté 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre