Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

nsoci
24. okt 2009

Clea no vo Via poharikoch sa ma skladovat odsate MM tak snad aj ine je OK. Ja ich mam par v mrazaku... vcera som vytiahla, ze bude mrkva a ono to broskyna (-: To amm zato, ze si nepisem nic.

nsoci
24. okt 2009

Kde ste vsetky? Co chrnite ci pocitate kvapky? 😀

lubi22
24. okt 2009

Ahojte 🙂

Ja dnes v praci ☹ Na 3 hodky, ale aj tak neznasam ucit v sobotu dialkarov, to ma clovek cely vikend pokazeny. A niekedy sa to oplatilo aspon financne, ze mal clovek aku taku motivaciu za pokazenu sobotu, ale teraz za to davaju take prachy, ze ani upratovacka by zadok zo stolicky nezdvihla. Vrrr, fuj 😠 A chce sa mi spat.

Maci to nevadi, ze Kubko uz tak nepribera, ved nemozu ist rovnakym tempom stale. Ani moj Filipko uz tak nepribera. Viac sa hybu, papaju uz aj ine veci, nielen mliecko. 😉 Take masko so zeleninkou isto nie je take kaloricke ako mliecko.

Miska malej sa sniezik pacil? No len nech zostane pekne na Sachtickach, tu dole zatial nemusi prist 😅

Pekny den 🙂

nsoci
24. okt 2009

Moj Matko pribera veselo dalej. 😀

clea333
24. okt 2009

Nas Filipko tiez pribera, ale uz nie tak rapidne, kedze sa vela hybe 😉 takze si myslim, ze to je ok.

Nsoci, dik za radu-ja som nevedela, ci sa to moze aj do mraznicky davat 😉 ale asi tak spravim.Akesi je to furt tvrde, co za sliepka to bola 😅

Lubi, to ti nezavidim teraz v sobotu v praci,ale na druhej strane aspon zmena nie 😉

egyptanka
24. okt 2009

Mne je zleeeee ... idem si lahnut s malou, vytasim cecek tak dufam, ze zaspi. 🙂

nsoci
24. okt 2009

http://predlohy.sk/
kuk vpravo lista

clea333
24. okt 2009

Nsoci, jej to je cool 🙂

mona1111
24. okt 2009

ahojte

k dovolenkam, tak my zatial vsade s malickym, lebo by som bola celu dovolenku aj tak myslou pri nom, co robi ako sa ma a tak dalej, takze s manzelikom by sme si ju ani neuzili.... Ale ked podrastie tak samozrejme ze pojde na prazdniny k babke a rodicia budu oddychovat.... ale to sa este trosku nacakame.....

my ideme v stredu na poradnu tak uvidime kolko pribral za dva mesiace, potom napisem....

kuci drzim palce aby v pondelok si mala len same dobre spravy.....

mgk111
24. okt 2009

hlasim nasu prvu prespatu noc 🙂 🙂 🙂 jasnacka ze dve papania boli ale zaspal o deviatej a zobudil sa okolo stvrt na osem - tio mam asi za odmenu ked sme s nim chodili a spali tak tri hodky dokopy 🙂

clea - ja v tom mrazim kadeco - myslim via pohariky 🙂

nsoci - aspon ma matko prekvapko ked si nepises co to je 🙂

lubi - chudiatko - ale zase kazda korunka dobra nie? clovek sa musi niekedy zatat... a k priberaniu - ja sa bojim aby nezacal chudnut alebo co ked uz nepribera ale utorok ideme na kontrolu tak ho encham asi prevazit...

egy - z coho ti je zle?

inak vdaka ajkinej karinke (aspon si to myslime) sa maly "pohol dopredu"... myslim tym uz nechce sediet ale ked mu das rucicku, hned sa postavi a "tancuje" 🙂 dnes zbastil vyvar taky hustejsi zeleninka, kuracie masko, cestoviny...

cakam kamosku, tak idem este cosi upratat... pekny dnik zelam - aj u nas je pocasie "uzasne" len padaju kvapky...

taella
24. okt 2009

v KE pekne slnečno , tepolomer ukazuj 16,5 stupňa 😉

deti od rána do večera u babky a ja sama doma a sa liečim 😠 ale zachvíľu príde manžel so švagrom presťahovať veľkú skriňu z detskej a premiestniť do nej postielky . Takže dnes budú mať deti premiéru vo svojej izbičke. 😅

ajka82
24. okt 2009

mgk, sa neboj ze zacne chdnut... ten moj krpec teraz pribera tak 30-50g za tyzden. jedava 200g davky-obed, olovrant, vecera+MM doobeda a po veceri, ale zase neobsedi na mieste
teraz si dava poobedneho slofika 😉
no a pocasie, paradne upersane, ale aj tak me uz boli vonku

ajka82
24. okt 2009

sorry za preklepy, ale snazim sa pisat potichu, kedze krpec spinka a nasich klavesnica je dost hlucna ked pisem normalne 😅

kucina1
24. okt 2009

inak som si pre klud duse spravila treti tehotensky test a dve palice nabehli hned a take silne, ze priam fialove tak snad sa v pondelok mimco ukaze v maternici 😎

ajka82
24. okt 2009

no kucina tak drzim paste aj s karinkou, nech je nieco vidiet v pondelok (asi ti zacnem zavidiet 😅 )

ajka82
24. okt 2009

viete co by ma zaujimalo??? ako by som zistila ci som tehu, kedze este mrcha nebola a testy si asi nebudem robit kazdy mesiac 😀 ... sak ja som pri malej nemala ziadne priznaky az na bolestive prsia, ale to ked este kojim tak citim bolest pri nalievani rovnako jak vtedy 😅

egyptanka
24. okt 2009

mgk, neviem ci ten nizky tlak ... mota sa mi hlava, zaludok by si pytal nejaky slepaci vyvar ale nema kto uvarit. Trocha som si podriemala s malou a teraz s nou idem von, mozno by prechadzka na cerstvom vzduchu pomoze.

egyptanka
24. okt 2009

ajka. az pri porode?? 😀 😀

ajka82
24. okt 2009

egy sa nesmej....sak keby to mam zistit podla rastuceho brucha tak asi az v piatom mesiaci by som si vsimla 😀 😀 😀

ajka82
24. okt 2009

ja som inac rozmyslala ci poviem niekomu z rodiny aby kupili nejake odrazadlo malej...ale ak to pojde takto dalej s jej pohybovou aktivitou, tak na vianoce uz bude sama chodit 😅

clea333
24. okt 2009

Taella-to budu mat uz svoju izbicku, jejko 🙂 skore uzdravenie, ja sa uz mam lepsie.

Kuci, urcite si tehu, ked ti to potvrdil dalsi test, drzim palce. Ono skor naopak sa stava, ze ti vyjde negativny a si tehu, to vtedy, ak si ho robis moc skoro - moj pripad.Drzim paste!!!

Ajka, Karinka je sikulka 😉 inac mne rastie brucho uz aj teraz, hadam len niesom tehu 😀 😀 😀

Egy, aj mne je nanic, mam bezne nizky tlak a to pocasie tomu nepridava ziadne pozitiva 😠

My sme spapali plnu misku maska, robila som to take redsie, aj zeleninku, velmi mu chutilo, jeho prve masko 🙂 asi bude masovy tip 😀

Vcera sme mali navstevu, bo som oslavovalal svoju vyrocnicu, dnes uz zase vsade neporiadok, no ale co uz, vsak drobec napapany, spokojny a obed pre nas fungel navareny 😉

denkolc
24. okt 2009

Egy, Ty si sa riadne včera poupratovala, čooo... 😉

Clea, ako robíš mäsko?

Inak, všimli ste si, že keď kŕmite dieťa (abo dakto iný), väčšinou otvárate ústa s ním? 😀

nsoci
24. okt 2009

Clea mala si narodky? Vsetko naj...
Ozi Tebe este admini nepisali, ze musis byt na fotke v profile aj Ty a nielen maly?

Boli sme dve hodky vonku a veruze Matko ak v kociku nespi tak mrnci.... Sa "tesim" na zimu...

denkolc
24. okt 2009

Nsoci, Tebe pindali za fotku v profile? Ebeeeeem ci!!!
No a dúfam, že keď si vyjadrila podporu v prestavbe chatky, aj dojdete na piknik potom... 😀 Očakávam dnes manžela na večeru (urobila som panenku s bešamelovo-syrovou omáčkou) a vyzistím, čo s tým aftom...a dám vedieť... 😉

nsoci
24. okt 2009

Nie, mne nie. Ale Munu tusim.

nsoci
24. okt 2009

Mo dnes som doma sama... kukam a jest co pozerat. Drby v Smotanke, za tym romanticka komedia, zaroven MISS ČR a na Nemcoch moj Heath v Prvom rytierovi. Este yb to chcelo moct pit vinko... 😝

nsoci
24. okt 2009

Neuverite ale u nas uz je nocny spanok. Mrncal mrncal a zrazu zalomil na posteli so mnou. 😲

nsoci
24. okt 2009

Mavame teraz tzv. postelne orgie, polku dna travime na manzelskej posteli, ja si citam a Matko sa gula, vala, lozi po mne.... vrelo odporucam.

kucina1
24. okt 2009

teraz sa u nas tomasko dokupal a nasli sme mu prave prerezany zubok vlavo hore 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre