November 2010 - a ja budem mamou

monika0001
25. feb 2010

Vidím, že november 2010 tu ešte nie je a teší ma, že ho môžem začať práve ja 🙂
O bábätko sme sa pokúšali od februára 2008, medzičasom sme o dve prišli, no teraz to bude dobré! Verím tomu! Verím, že November 2010 bude náš mesiac! 🙂

aknomis
4. mar 2010

ahojte, tak sa pridávam k vám. ak to vyjde a dotiahneme to do úspešného konca, 2.november je náš 😉

jankaat.
4. mar 2010

ahojte.-)
gratulujem vsetkym novym tehulkam...

monika 😔 je mi to luto ale uvidis raz sa aj ty dockas drzim palceky nech to coskoro vyjde..

januska191
4. mar 2010

ahojte kocky, s radostou sa pridavam aj ja, takisto kontrola u dokiho az v pondelok, ale testy pozitivne. verim, ze to bude vsetko v poriadku a tisko dufam, ze to bude dobrucke dievcatko, kedze jedneho zivana uz mame 😉

jankaat.
4. mar 2010

januska gratulujem k pozit. testikom 🙂 a uvidis u dr. bude vsetko v poriadku 😉 drzim palce

lubica69
4. mar 2010

Tak nech nám len tie všetky kontroly a soná dobre dopadnú 😉

januska191
4. mar 2010

jankaa a ty si uz bola u dokiho?

jankaat.
4. mar 2010

januska bola som.. mam to potvrdene🙂 len este netusim datum terminu... a o tom ze som tehu sa vyjadrujem opatrne kedze sme o prve babatko prisli... a uz teraz ma dr. oznacil ako rizikovu..

januska191
4. mar 2010

tak nam to vyslo vsetkym na pondelok.. dufam, ze tu bude jedna dobra sprava za druhou 🙂
ja sa uz tak tesim.. to male telicko, ktore budem drzat v naruci..

januska191
4. mar 2010

jankaat tak ti drzim palce, urcite to vsetko dobre dopadne a v novembri sa budeme pretekat, ktora skor porodi 😉

jankaat.
4. mar 2010

januska dakujeem🙂

moniqe3
4. mar 2010

vítam nové tehulky aknomis a januska191.. a verím, že všetko bude v poriadku.. veľa zdravíčka prajem..

chiarra8
4. mar 2010

ahojte babule,
Moni je mi to veeeelmi luto.. drzim ti palce, aby vam to co najskor vyslo..
ako tak citam skoro vsetky uz mate prvu navstevu u Dr.za sebou.. ja som z Ba, ale nemam tu este svojho gynekol., tak studujem fora, ktoreho si vybrat 🙂 je tu niektora z BA? ale uz by som to velmi chcela mat potvrdene 🙂 i ked tri pozitivne testy sa hadam nemylia 🙂 tak zatial sa majte krasne a ja sa hned ozvem, ked budem chciet kricat od stastia 😀

lubica69
4. mar 2010

Januska no veď to Hádam to do toho novembra všetky úspešne dotiahneme
Tak v pondelok držím všetkým palčeky A čo najviac pozitívnych správičiek 😀 😀 😀

januska191
5. mar 2010

dobre ranko, u nas sa dnes ukazuje krasny den, dufam, ze to vydrzi.. ja som objednana v pondelok az na 12, ale netrpezlivo budem sledovat, ktora ma aky vysledok od dokiho 🙂 este ten vikend 😉

lubica69
5. mar 2010

Januska fu ty ale skoro vstávaš Si s Miškom doma na MD?
Ja k doktorovi v pondelok na 9 ale hneď ma upozornili,že budem čakať dlhšie

lili24
5. mar 2010

ahojte babule,

ja som dnes volala dokimu a som objednana "az" na 29ho 😒 sestricka mi povedala, ze ak chcem tehotenstvo potvrdit tak si mozem prist skoro rano a zobrat casenku a cakat, to sa mi ale nechce absolvovat 😝 tak asi vydrzim, ved to by som mala byt asi v 8tt aspon dostanem hned knizku 😉

budem sledovat ako ste dopadli vy ostatne 🙂
pekny den prajeme 🙂

lunika
5. mar 2010

čaute babenky tak aj ja to mám už potvrdené 4.november sa tešííííím. držkám všetkým novembrovkám palčeky

januska191
5. mar 2010

joj maly vstava uz o 5 rano, esteze mam takeho dobreho manzela a vstava s nim. a ja mozem kludne spat aspon do 6.30. som s malym doma
lunika gratulujem, super ze to mas uz potvrdene, my si este pockame dva dni 🙂

moniqe3
5. mar 2010

lili: to je teda ďaleko.. 😒 ale nevadí aspoň budeš už vidieť viac a dostaneš knížku..
ja idem 17. vtedy ma objednala doktora a to sa mi zdá tiež veľmi ďaleko.. ale to ubehne ako voda..

lunika: gratulujeme a vitaj

januska: mne viki stáva o 8 alebo aj 8:30 . 😉

januska191
6. mar 2010

kocky my sme tu vsetky s terminom zaciatkom novembra, urcite sa postupne pridaju dalsie tehulky, ktore mozno este ani netusia 😉

moniqe3
6. mar 2010

januska: tiež si myslím.. 😉 sa nám to tu naplní..

jankaat.
6. mar 2010

ahojte gratulujem novym tehulkam🙂

januska nas tu bude viac len tomu treba cas🙂

januska191
7. mar 2010

tehulky, tak zajtra nam dufam vsetkym potvrdia tu najlepsiu spravu na svete 🙂

slovakia13
7. mar 2010

ahoj
tak ja som november 2009 prajem aby ste sa vsetky o rok tesili drobcekom 😀 😵
presne pred rokom sa na teste ukazali 2palicky 😵tak som vas kukla a drzim palceky 😀

lubica69
7. mar 2010

Ahojte Blahoželám všetkým novým tehulkám A nám zajtra len dobré správy Fakt a vám niektorým dajú knižku aj skôr ako v 12 týždni?

cukruska1920
7. mar 2010

Ahojte....lubi....moj doky dava v 10tt

lili24
7. mar 2010

ja som pri prvom mala uz v 6tt 😉

lubica69
7. mar 2010

Ja pri prvom až po 12tt ale to som mala iného doktora tak uvidíme teraz Fakt žienky beriete nejaké tehu vitamíny?

moniqe3
8. mar 2010

Dobrá ránko.

Lili: som sa ťa pýtala, že kedy si mala poslednú ms ..lebo ak si dnes 4+6 tak sme na to úúúplne rovnako.. 😉

Ja si ani nepamätám kedy som dostala knížku ale tuším v 8tt.

Baby mne nie je už 4-5 dni zle. Je mi úplne super. Vám už je zle?

madeline
8. mar 2010

ahojte, minuly tyzden so si nasla na teste //, tak by som sa rada pridala k vam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre