Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
13. apr 2010

katka, dakujeme...
Lucka je uz OK...dnes som ju bola prihlasit spat do skolky, lebo mi pili usi, ze jej nic nie je..a chce ist do skolky...
😀

katarinka1107
13. apr 2010

no tak super Zuzka 🙂 Ja som prave dopiekla kolaciky kysnute, chlapci sa hraju, Barka mi tu pili s niecim usi 😝 . A prsíííííííííí ☹ ☹ . Livi kde si???? , Prajem pekny den 😉

livia76
14. apr 2010

😉 zdravím z upršanej Oravy 3 dni som sadila v daždi živý plot 😀 😀 mám svalovicu ako hrom 😝 zo záhrady rovno do vane,celá som bola od blata 😀 😀 ak sa nepríjme tých 150 kríkov, tak ma asi vystrie 😠 dnes večer ideme na vernisáž, sesternicin manžel je grafik výtvarník a otvára výstavu 😉 v sobotu nás čaká tetina 70 tak si pomaly pripravujem ozdoby na tortu, v piatok budem piecť mám nabitý program 😉
Dúfam, že ste všetci zdraví, u nás je to zatiaľ ťuk ťuk v poriadku 😉

katarinka1107
14. apr 2010

ahooooooj, Nakukla som 😉 Livi , teda ty si kapacitka 😀 Ten plto už sa len musí ujať , neboj 😉 Veru program nabitý.No u nás prestalo pršat, sa tešíme cela rodina 😀 😀 Chlapci zostávajú doma, barka maá tanečný, ja pálim na franinu 😀 😀 pekný deň

katarinka1107
18. apr 2010

a nikde nikoho 😕 😅 , peknú nedeľu 😉 😉

zuzu13
18. apr 2010

ahojte
ja som len nakukla, ideme konecne na zahradku...tak sa tesim.... 😀
peknu nedelu 😎

livia76
19. apr 2010

🙂 no my sme na pár dní v BA, kým zas pobehám lekárov 😉
prajem vám pekný týždeň, idem sa pochváliť 😀 😀 😀 😀 upiekla som najväčšiu tortu v mojom živote 😀 mala 13 kg 😀 😀 -veľkosť 2 plechov, zdobenie trvalo 5,5 hodiny 😉

livia76
19. apr 2010

chichi

katarinka1107
20. apr 2010

livi teda ty si šikulka 😉 si povedala že tortičku, ale toto je tortisko 😀 😀aká bola plnka 😅 😅 mnáááááááám . Zuzka sa ti enčudujem , že si sa tešial na záhradku, veď je už tak krásne .

zuzu13
20. apr 2010

ahojte
livia, tak klobuk dolu...toto je umelecké dielo...mala by si začat na orave podnikat s tortami 😉

katarinka1107
20. apr 2010

no veru , zuzka ( Lubkova a Mariankina ) tá začne pri Žiline a livi na orave 😀 a ked to podávate do albumov mňáááááám , oči sa pasú a slinky sa zbiehaju 😀 😀 😀

livia76
20. apr 2010

😉 ahoj žienky, u nás sa dnes začalo sopliť 😉 takže má Lesinka posteľový pobyt v BA teplota len 37,4 uvidíme, čo bude večer jaj ale je poslušná sedí tam pri rozprávkach ako 5 peňazí 😀 uvidíme dokedy 😀 chorá býva tak 2x do roka,tak to berie vážne, len aby nemusela ísť k Dr. 😀 😀
Tak si aspoň vy užívajte pekné počasie 😉

katarinka1107
20. apr 2010

livi snad len nejaka virozka a nic vazne . Inak aj Jurko sa vypytal spat naobed, tak som ho hned merala 😀 😀 ale chcel pocuvat rozpravku a vstaval skoro a bolo mu smutno za tatinom ☹ Inak ked si predstavim tieto 2 novembrove hviezdy, Lucku a Lesulku 😀 😀 😀 hotove SND 😉

livia76
23. apr 2010

😉 no vypadá to, že to bola taká 2-dňovka, najprv Lesinka, teraz ja 😉 ale už len soplíme 😀 😀 vraj je teraz veľa ľudí chorých snáď do konca týždňa budeme fit 😉
Prajeme pekný víkend 🙂

katarinka1107
23. apr 2010

prajem skoré uzdravenie obom . Nám sa zase zhoršil ekzém. Jujovi som pekne vysadila mlieko, kupil aspon sojove a ideme to nejako vychytať, kym pojdeme na krv k alergologičke 😒 ☹ Ale kedže užíva Jurko sirup na alergiu, tak sa to celkom dá. neškriabe sa , prežíva to super 😉 Teraz spí, ja som nakukla a idem na rodičko 🙂 Prajem pekný víkend aj ja 🙂 Snáď bude pekné počasie

livia76
24. apr 2010

🙂 Katarínka, JURKOVI prajeme všetko najlepšie k meninkááám 🙂

katarinka1107
24. apr 2010

Jéééééééé to je pekné , ďakujeme krásne , Jurko sa tesí

katarinka1107
25. apr 2010

no aj dnes je kráááááásne , čo ? mali sme výlet v Piešťanoch tak Jurko je už okupany a ledva vníma, 😀 😀 😀 už ma volal spinkať, tak ešte počkame chvílku a pôjdeme 😀 Aky bol vytešený , sútam tie jazierka kde sú lekná a čakal tam na kapra 😀 😀 😀 😀 😀 lebo tam videm malé rybky 😀 😀

livia76
25. apr 2010

😉 sranda s tými našimi deťmi 😉 😉 😉 my sme boli dnes v centre električkou a späť busom 😀 😀 😀 to bol zážitok 😀 😀 aspoň sme si mohli dať pivko obaja Lesia sa nachodila,myslela som,že sa unaví -nejak som sa prerátala,zas nám zaspala až po 21:00 😉 zato my sme s mužom uťahaní ako kone 😉

katarinka1107
26. apr 2010

livi ono to tak býva, myslíš ako majú drobci dosť a...... uťahaná si ty a polovička 😀 😀 . za to teraz spíme, boli sme sa doobeda kolobežkovať, tak sme vypočuli rozrávku o ježkovi a spíme

zuzu13
30. apr 2010

ahojte
ja som od stredy PN...teploty nad 38...mm v práci do 23,30...a moje deti boli odkázané sami na seba...a ešte sa aj o mna museli starat...takto som nebola chorá ani nepamatám...možno ako dieta...2 dni som nevstala z postele...a veru si ani moc nepamatam...len že mi stale davali pit...a lieky...ale už je lepšie...
no a dnes už aj Lucka bola u dr. ... v noci vracala...riadne soplí a kašle...takže marodime obe...doobeda sa o nás postara mm..a poobede synátor...
dufam, že vy ste ok...pozdravujem a prajem pekný piatoček.... 🙂

katarinka1107
30. apr 2010

zuzka tak skore uzdravenie ,veru riadi nejaka vracacia viróza zas 😠 😠 aj tu je toho vela 😒 ☹Vidíš ake máš šikovne deťúrence 😉 Pekne sa postarali 🙂 my ideme dnes pozrieť ako sa bude stavť máj , Barka tancuje Jurko práve vstal, my sme sa boli ukázať len u doktorky , lebo chrptí, noo a má to na svedomí alergia 😠 takže my pohoda, zatial.Livi ty ako??????

livia76
1. máj 2010

😉 Zuzu, rýchlo sa uzdravte 😉 aj nám sa akosi choroba po pár dňoch vrátila 😒 sme na Orave, boli sme aj u Dr. s malou, predpísala antibiotoká-ak by sa to cez víkend zhoršilo,nakoniec to vypadá dobre, teplota za deň ustúpila a aj ostatné príznaky choroby, tak čakám čo bude ešte zajtra, myslím ale, že je už choroba preč 😵 😵 klop klop. 😵 dnes sme boli na Oravskom zámku , bolo fajn, zajtra ide tatko zas do Ba, tak tu budeme opäť samé ženy 😵 škoda, že sa má počasko zas pokaziť 😨
Prajem peknú nedeľu 😉

zuzu13
2. máj 2010

ahojte
my este stale horuckujeme...kazde 4 hodiny nurofen, vecer cipok, 2 x denne Zinat...no zabava za vsetky drobne.... 😒

livia76
2. máj 2010

😒 tak to mi je ľúto 😒 držte sa 😵

livia76
3. máj 2010

🙂 Zuzu už lepšie? 😉
Idem sa pochváliť 😉 😉 trampolína a hojdačka už je plne funkčná 😉 kedy nás pridete pozrieť? Skáčeme aj dospelí 😀

zuzu13
3. máj 2010

livia, no prídeme určite...už máme aj na čom 😀 , takže sa nemusíme trepat busom...xixixi
a už je lepšie, Lucka už dnes nemala teplotu...klop...klop...klop...takže sa tešíme...len ten kašel trapi obe...
vyzerá to super...
ja sa teda tiež pochvalim...čo nám Lucka dnes nakreslila...a ako sa z nej stava slečna... 🙂

livia76
3. máj 2010

😉 šikulka 😉

katarinka1107
6. máj 2010

Zuzka, Lucka je aká maliarka 😉 😉 😉 . Aa blahoželám k autíčku. My sme asi o svoje došli ☹ ☹ 😔 malis me s jurkom nehodu , ale sme ok, . Livi , trampolina super 🙂 🙂 🙂 radi sa pozrieme 😉 😉pekny den , aj ked upršaný 😉

livia76
6. máj 2010

😉 Katarínka 😒 dobre ,že ste OK. Až ma zamrazilo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre