• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
Prajem všetkým pekné sviatky :wink:
22. apr 2011 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: Nikto tu..... tak aspoň pekný deň , nejako sa nám ochladilo.... snáď sú deťúrence fit :wink: :slight_smile:
4. máj 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: pekné prázdniny maminkám aj deťúrencom :slight_smile:
Tuším pomaly ale isto téma zaniká, možno je dobre,že nemáme čo písať, to je znamenie že je všetko OK :slight_smile:
1. júl 2011 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi... pekne si to napísala :slight_smile: ale čo už nemáme bábätká,a le mládencov a slečny :grinning: :dizzy_face: začínájuú byť samostanté jednotky......rýchlo nám ubehlo...
7. júl 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ej veru rýchlo :wink: až sa niekedy čudujem, ako je to možné :wink: už je to 5 rokov, čo sme sa promenádovali s bruškami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia76 veru :slight_smile: . keď si predstavím , že pred piatimi rokmi som behala ako malá veľrybka ....... :slight_smile: ale pekné obdobie to bolo ...... :slight_smile:
23. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale toto :slight_smile: čo to tu píšete? aký zánik? ved máme fb tam to žije :D
5. aug 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooo :slight_smile: čo máte nové mamule,,,,, naši drobci budú o chvíľu slaviť päťročnicu....... :slight_smile:
16. okt 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...5 rokov....už sú z nich iní frajeri :slight_smile:))
20. okt 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes nabehli na novú zimnú bundičku,,, Juraj si vyberal,,, narcisko môj... . potom si skúšal ešte doma tú z minulej sezóny , v zrkadle uznal , že je ok.... :slight_smile: ...Takto pred piatimi rokmi som čakala , či sa milostivému ešte uráči sa otočiť nejako normálne v brušku ....... :slight_smile: dokupovala vábavičku, teraz si nabehne do obchodu sám ......Snáď su deťúrence v poriadku, škôlkarske choroby Vás obchádzajú.......
20. okt 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Všetko najlepšie oslávencom .... veľa zdravíčka... :slight_smile:
3. nov 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže všetkým našim Novembrovčiatkam VŠEEEEEEEEEEEEETKO NAJLEPŠIEEEEEEEEEEEEEEEE :wink:
7. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarinka1107 šupni sa na facebook ak ešte nie si, my so Zuzu13 aspoň tam sem tam vidíme, ako nám deťúrence rastú na túto tému akosi zabúdameeeeeeeeee :wink:
7. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte tak dnes rodime po 5 krat xixixixi

veru vsetci na fb xixixi
8. nov 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu13 ták teda ,,,, krásne ste vyrástli..........
11. nov 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteeeeeeeeeeeeeee.... u nás bola včera zúbková víííla :slight_smile: ale to letííí.nedavno sme sa tesili prvemu zubku...a teraz už vypadávaju :slight_smile:))
24. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu13 tááák teda gratulujeme........ my ešte ani tušenia o nej ... :slight_smile: :dizzy_face:
27. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 no tedáááááááááááá ej veru pôjde sa do školy, ani sa nenazdáme, ešte že im zle vychádzajú roky :wink:
27. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu13 jeeej super, u nás ešte nič, len Larka sa pýta kedy jej zúbky vypadnú :grinning: . My sme mali 5 v piatok a včera sme oslavovali. Hrozne to letí
27. nov 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danciacik ej veru letí, Larke všetko najlepšie .-D
28. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letí letí všetko letííí :slight_smile:)) už aj druhý zubok je von...jeden na narodeniny a druhý na meniny :slight_smile:

@danciacik krásna foto....no aj tebe tie deti nejako narástli :grinning:
22. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem Vam aj vasim rodinkam aby rok 2o12 bol plny zdravia a lasky :wink:
1. jan 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, všetko dobré v Novom roku a veľa zdravíčka :slight_smile:
1. jan 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aj ja sa pripájam........ :slight_smile:
2. jan 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok