• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

2. januára 2013 
Ahojte. Nejak je tu mŕtvo.
24. mar 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halóóó....kde ste všetky? Vaše deťúrence vás asi riadne zamestnávajú, tak tu asi budem kecať sama so sebou :grinning:
26. mar 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danciacik, veru zivo tu neni.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a kde sú všetci. v každej téme sa poctivo kecá a tu nič. :unamused:
New, ako sa vám darí?
28. mar 2007 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prišla som na skok... :grinning: sme po obede a spinkáme...včera sme sa boli prevážiť...7500g...
Papať môžeme už aj príkrmy pre 5 a pomaličky aj 6. mesiac takže varenie bude záááábava
Dnes spapala králičie mäsko so zemiačikmi a zeleninovou prílohou/karfiol, brokolica, mrkva/...len tak fuklo po tom
pozdravujem všetkých... :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dneska boli v poradni, mala ma zajtra 4 mesiace aj tyzden, vazi 6,6 kg a meria 67 cm. No je to velka slecna. Zatial ju len kojim, takze dufam este par mesiacov nebudem musiet nicim prikrmovat. Ma mi sopliky, tak len fufne a mrnci. Tesim sa, ze zacina byt vonku pekne, horsie je, ze Terezka mi vonku v kociku aj pol hodinu preplace... no takze tam nemozme byt dlho.
29. mar 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz,a ty kojis?a s akymi prikrmami si zacinala?a kedy vlastne?
dik za odpoved... :grinning:
29. mar 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awoojte mamičky.Ako sa máte?Mi nie veľmi dobre :frowning2: od februára nepriberáme,máme stále 5280g,boli sme na gastre,tam všetky výsledky mal v poriadku,teraz má hrozne dusivý kašel a kýcha a soplí,boli sme na krčnom,predpísala nám homeopatika,tak dúfam,že nám pomožu,lebo už druhý den v noci nespíme. :frowning2: na krčnom nám potvrdila alergiu a nábeh na astmu,má aj atopický ekzém,to isté ako moj prvý 4 ročný syn :frowning2: Prajem Vám krásny dník a detičkám prajem hlavne veľa zdravia :slight_smile:
29. mar 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka 26, len sa držte aby ste boli skoro zdravučkí.
My sa slávnostne na Veľkú noc chastáme ochutnať niečo iné ako mamkine mliečko - to bude sranda. S akým príkrmom ste,mamičky, začínali?
1. apr 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim sa po dlhej dobe... sme choré aj s Luckou, ledva fučíme....malá nechce mlieko /denná dávka max 450ml aj s večernou kašou/ máme už 4-tý zub...tak sme uslintaní ako psík
Lucna, začni mrkvičkou - varenou :grinning:
nathalie...začali sme v 3 - och mesiacoch :sweat_smile: s mrkvou, zemiakom, karfiolom, brokolicou a potom som pridávala mäsko:kuracie, slepačie, králičie, jahňacie
2. apr 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no my sa chystame na vychod na velku noc svokrovcov pozriet, tak sa pripravujem na dlhuuuu cestu aj s malou a hlavne to balenie.... naposledy sme vazili 6,5kg a 68cm, asi pred 2 tyzdnami... prikrmovat zatial neprikrmujeme, odstrekujem mliecko, len ho ubuda, tak vydrzime hadam do toho pol roka aspon :wink:
2. apr 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na sviatky doma, manžel pracuje, ja vypnem zvonec a budeme vegetiť :grinning:
2. apr 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej asi všetky novembrové babätká maminky nepustia k PC :grinning:
3. apr 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem vam dobre ranko akrasny dnicek. My sne zacali chodit s Olinom do plaveskych jasliciek. Vcera sme poli prvy krat trochu poplakal ale dufam ze sa mu to zapaci. Aj my sme na sviatky doma many bude sibat spolu s tatkom a ten sa uz neskutocne nato tesi. :slight_smile: Ale ja nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2007 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.Tak mi sme v pondelok prišli z nemocnice.Boli sme tam od piatka,malý mi nepriberal,mal zápal v moči.V pondelok som si ho vzala domov,pretože primár tej nemocnice kde sme boli sa mi začal vyhrážať,že sa nestarám o dieťa,nedojčím ho,že ma udá úradom. Tak sme ho s manželom mi udali.Prišli sme domov a drobček mi začal krásne papkať a aj ho dokrmujem nutrilonom pepti čo mi dala lekárka na gastre. Ináč Vám prajem príjemne prežitie Veľkonočných sviatkov. :slight_smile: Newyorkgirl a kde presne na východ,vari do Prešova? :slight_smile:
4. apr 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, teda to Ti nezavidim, hlavne aby maly bol v poriadku, to je uzasny lekar, miesto aby pomohol, vyhraza sa :angry:

My zase bojujeme s akousi alergiou, Teri je cela vyhadzana, cez den ju natieram tekutym pudrom, na noc gafrovou mastou a este aj Fenistil kvapky dostava. Ale uz jej to tusim prechadza :dizzy_face:
6. apr 2007 o 10:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Krásnu Veľkú noc vám prajeme. :wink:
Barbulka držím vám palce, aby ste boli čoskoro úplne zdravučký.
Tinka, na takého doktora nemám slov :angry: .
Baby, tie čo už nekojíte, kedy ste dostali prvú mrchu? Keď ste prestávali kojiť alebo keď ste už vôbec nekojili. Lebo ja som už mesiac a pol kojila iba raz a to v noci a teraz už nekojím vôbec asi týždeň a tá potvora stále nikde. :confounded:
6. apr 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bud rada :grinning: Ja kojim a kramy mam pekne od sestonedelia kazdy mesiac, pravidelne ako hodinky a take silne, ze som v soku :frowning2:
7. apr 2007 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barbulka nie som rada. Pravdupovediac som z toho na nervy. :unamused:
7. apr 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danciacik. Prečo už nedojčíš?
7. apr 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo už nemám skoro vôbec mliečko. Keď som kojila raz v noci tak sme to ako tak zvládali ale o pol hodinu vstala a chcela zas papať no a teraz keď papá najmä z fľašky tak už ani tak nevie ťahať z prsníka a ja nemám toľko mliečka že by som ju zasítila. už len pár kvapiek mám.
7. apr 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je škoda. ja som si s Ondrejom tiež užila svoje, dojčila som aj každú polhodinu, ale zvládli sme to a ťahali až 13 mesiacov. Hanka je v tomto iná. Stačí jej každé 2-3hodinky a prespí celú noc (zatiaľ). Ešte ju výhradne dojčím, príkrmy až od 6. mesiaca. Krásnu Veľkú Noc.
7. apr 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to vám fakt zo srdca gratulujem, že ste to zvládli. Aj tebe krásnu Veľkú noc.
7. apr 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Prajeme vsetkym krasne sviatky :wink:
9. apr 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. Tak ako ste prežili sviatky?
10. apr 2007 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Barbulka DAKUJEEEEEEEM :slight_smile: Dančiačik ja som prvý menzes dostala po dvoch mesiacoch čo sa malý narodil a to som ho len do nedávna len kojila :frowning2: ,teraz ho ešte kojím,ale prikrmujem ho aj nutrilonom.Vo štvrtok ideme do poradne tak som zvedavá koľko pribral,lebo čo sme prišli z nemocnice vážil 5380g.Ale teraz mi už pekne papká.Začínam mu skúšať dávať aj kašičky a zeleninku,už aj zemiačky papkal,tie mu najviac chutily.Nechutí mu banánik a jablčko,ale snád sa to po čase zmení :wink: Ozaj dančiačik a neskúšala si piť čaje na tvorbu mlieka?Ja vypijem denne 3 šálky a popri tom mi dala aj lekárka lieky homeopatika na tvorbu mlieka,takže mliečka máme zatiaľ dosť.Len drobec je lenivý ťahať,tak ho ešte po kojení dokrmím fľašou.
10. apr 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chcela som si uložiť viac fotiek,ale akosi ich mám veľké,všetky mi neodoslalo,len jednu :frowning2: musím si ich zmenšiť nejako :grinning:
10. apr 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všetky.Vykúpali vás chlapi poriadne?
Ja stále výhradne dojčím a krami som dostala, keď mal malý 3 mesiace. Sú trochu slabšie a bezbolestné, čo ma veľmi teší :slight_smile: , a odvtedy previdelné.
Včera sme 1 krát papali mrkvičku, ale veľmi sme úspech nemali. Nech žije mamine mliečko! :grinning: majte sa krásne. Tinka, ten lekár je riadny....
10. apr 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, ja ešte stále nemám mrchu - pomóooooc. Dnes sme boli na očkovaní ale zatiaľ to znáša dobre.
11. apr 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vcera...a noc stala za to... :frowning2: teplotu nastastie nemala,ale nebolo mozne utisit ju...zaspala jedine na rukach,pri pokuse o ulozenie do postielky bola v momente hore.... :confused:
11. apr 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok