Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
28. nov 2006

tinka skús repíkové obklady, ja som to mala tiež prelepené obyč. páskou a ešte doteraz to nejde ani umyť. A teplotu máš z mliečka alebo z tej zapálenej jazvy? Aj keď kojíš možeš si dať paralen

maryja
28. nov 2006

Mi sme uz doma, mame dcerku Terezku, nikto necakal ze bude tak velika, mala 4450 g, 54 cm. Nuz potrapila maminku, hned po porode som si povedala, ze nikdy viac... ale za tych 5 dni, som si to rozmyslela 😀 .

maryja
28. nov 2006

Samozrejme nie "mi" ale "my", som asi uplne mimo...Bolo to strasne narocne, aj porod, ale potom cely tyzden nervy s kojenim. Mala Terezka nechcela papat mliecko odomna- no sestricky ma tam nervovali, uplne stresy z kojenia - to bol horor. Najskor som nemala mlieko, potom som ho uz zacinala mat, ale Teri sa nechcela prisat, tak sme ju museli dokrmovat... Oni tam strasne preferovali kojenie a ja spala tak 4,5 hodin a nevladala som ani rozpravat. Ale dnes od pol piatej rana kojime aj kazdu hodinu 🙂 a sme DOMA. 😀

newyorkgirl
28. nov 2006

maryja, tak vitajte domka 😉 my s tym kojenim to mame tiez vselijake, nasa mala by papala v jednom kuse 😀

zuzu13
28. nov 2006

maryja, blahoželám a vitajte 😉

nelika666
28. nov 2006

maryja ahoj 😉 gratulujem k Terezke..

miselinik
29. nov 2006

Ahojte aj my sa hlásime k čerstvým maminkám. Máme Alexandru a narodila sa 24.11.

nelika666
29. nov 2006

miselinik vitam ta a gratulujem 😉

vanduska
29. nov 2006

ahojte mamicky. tak uz aj my sme s porodnice domka. mame chlapceka Adamka, ktora sa narodil 24. novembra o 08:35 hod. Meral 51 cm a vazil 4100 g

susane01
30. nov 2006

ahojte, gratulujem maminkam aj babetkam a prajem vela stastia ,zdravia. 😀 ako sa tu mate? my celkom dobre, Oliver je dobrucky len obcas place a neviem preco.v noci zvedsa spinka len tuto noc sme boli od 1.30h do 2.30h hore lebo Olinkvi sa nechcelo akosi spinkat ale inak je velmi zlatucky a aj dobrucky. 🙂

tinka26
autor
30. nov 2006

Dobré ráno prajem.Maryja Miselinik Susane blahoželám a prajem veľa zdravia a šťastia 🙂 Zuzu repík som skúšala a dopadlo to horšie som zabudla že som alergická na bylinky tak som sa obsypala.Horúčky mám neviem z čoho,lebo stále ich mám len večer a cez noc sa vypotím a cez den už nič ☹ Ale včera už som nemala takú vysokú teplotu,tak snád je to už na ústupe.Malého kojím,a to skoro celú noc a celý den,nikdy nemá dosť 😀

zuzu13
30. nov 2006

blahoželám maminkám k prírastkom 😀
tinka a bola si u lekára?

newyorkgirl
30. nov 2006

babule ako ste na tom s vahou, kolko ste nechali v porodnici a kolko mate este na sebe? 😅

danciacik
30. nov 2006

Ahojte. Už aj my sem patríme. 😀 Včera nás pustili.

bellasandra
30. nov 2006

Ahoj Dani,som ti pisala sms 3krát..ale stale mi vypisalo neposlana 😕 ...ale GRATULUJEEM, prajem vela zdravicka, a nech ta Lara posluucha 😀

danciacik
30. nov 2006

Ahoj Sandri. ďakujeme. Ja som ti chcela písať, ale som už nestihla. a chcela som ti písať aj z pôrodnej sály ale tvoje telefónne číslo som si ešte nestihla nahodiť do mobilu, lebo mám nové telefónne číslo. Pošlem ti IP. 😉

nelika666
30. nov 2006

susi aj ty si rodila 8.? to vyzera akoby sme sa vsetky dohodli 😀

danciacik vitaj doma 😉 a co malicka? pocuva? 😉

new - pribrala som 22kg pocas tehu, po prichode domov som stratila 11kg a teraz netusim kolko mam 😅

tinka - tvoj maly je taky papkac? 😝 😀

susane01
30. nov 2006

neli ano aj ja som rodila 8. danciacik gratulujem a prajem tebe aj Larke vela zdravia. 😉

miselinik
30. nov 2006

Ahojte hlásime sa tiež k Vám. Máme Alexandru a narodila sa 24.11.

tinka26
autor
1. dec 2006

Zuzu bola som u lekárky,vravela,že ak by bola velmi vysoká horúčka a neustupovala,tak by som musela ísť do nemocnice,ale vravela,že to može byť aj reakcia na tú novú krv čo mi v porodnici museli dať.Ale dnes v noci som už teplotu nemala,tak uvidíme. Danciacik Miselinik GRATULUJEM 🙂 Nelika Samko ma chce asi vycicať 😀 ale som šťastná že mu chutí,pri prvom som nekojila a to bolo horšie ☹

nelika666
1. dec 2006

ahoj miselinik vitaj 😉

tinka a preco si nekojila? nebolo mliecka?

tinka26
autor
1. dec 2006

Nelika presne tak,nemala som mliečko ☹

tinka26
autor
1. dec 2006

A teraz ho mám toľko že ho možem rozdávať 😀

adelia
1. dec 2006

Jéééj, nové prírastky! Srdečne blahoželám novým maminkám a ich bábätkám!!! 🙂

nelika666
1. dec 2006

tinka tak mi trosku posli 😀

tinka26
autor
2. dec 2006

Nelika koľko liter dva,tri..... 😀

zuzu13
3. dec 2006

ahojte ako sa máte?
NY váha je OK - 2 kg oproti váhe pred tehu 😀
babätká priberajú? Lucka pribrala 0,5 kg ako sme prišli z pôrodnice. A vy?

susane01
4. dec 2006

ahojte prejem vam aj babetkam dobre ranko a krasny dnicek. 😉 miselinik gratulujem a tebe aj Saske prajem vela zdravia 🙂

maryja
4. dec 2006

Tak, konecne sa mame troska lepsie. Mala som velmi malo mliecka, Terezka nechcela sat, a este k tomu mam ploche bradavky. V porodnici to bol neskutocny boj za kojenie, ale nevyslo to. Doma sme museli malicku prikrmovat, odstrekovala som si mliecko, ale nestacilo, tak sme varili umele. V piatok sa to prelomilo, malicka zacala sat cez klobucik, ale museli sme ju prikrmovat... ale stale sa to zlepsovalo, asi sa mi zacalo tvorit viac mliecka. Totiz kojila som ju asi 14 hodin denne... stalo to za to. Uz 30 hodin som jej umele mliecko nemusela dat. Zda sa, ze jej staci to moje 😀 . Ale bol to neskutocny boj, a asi este aj bude, ale tesim sa, ze moje mliecko chce, i ked cez klobucik.

mysidlo
4. dec 2006

ahojte cerstve mamicky,
citam tu tie vase prispevky. Obdivujem vas, ako to statocne zvladate. Dufam, ze u nas to bude onedlho tiez bez vacsich problemov.
Maryja, drzim palce. Hlavne, ze Terezka pekne papa. Ja som ako dieta nechcela jest vobec a tak mamina skoro stratila mlieko. Uzila si so mnou... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre