Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
9. feb 2009

tada pozrela som si tie fotky. 🙂

zuzu13
9. feb 2009

wow...klobuk dolu 😉

mimakro
10. feb 2009

Livka, supeeeeeeeer. Teším sa s Tebou. Musí to byť perfektný pocit. Ja mám momentálne -4cm na páse, ale až také zjavné chudnutie to nie je. Mám jedny rifle, ktoré mi boli dosť tesné a teraz celkom v poho. Tak som spokojná. Je mi dosť jedno, ako rýchlo to pôjde dolu, hlavná vec, žo to ide. Samoška, že najradšej by som bola, keby som sa prebudila a váha uazovala vysnených 58 kg. Ale to asi každá z nás 😀 . Livka máš môj úprimný obdiv, len tak ďalej. A nestrať sa nám 😉

livia76
10. feb 2009

😉 žienky, ďakujem za povzbudivé slová, keď budem mať krízu 😒 prečítam si vaše príspevky 😵 😵 😵
Mima 4kg za 2-3 týždne sú akurát -budem držať palce nech ti to vydrží 😉 viem,aké to je ťažké 😵

katarinka1107
10. feb 2009

ahojte babulky. 🙂 Aj u Vas snezi? Tu to sype len keby potom nebolo tolko blata 🙄 Ako sa mate? Co deturence? 🙂

livia76
10. feb 2009

🙂 ej veru Katarínka, nám sa tu veru snehu nakydalo 😀 😀 v celej BA nemusí byť žiaden sneh ale na našom sídlisku je vždy o 2 stupne menej ako v centre 😉 a sneh sa tu drží už od nedele 😒 -aspoň ušetrím na benzíne-nechce sa mi ho z auta odpratávať 😀 😀 😀 .
Musím poklopať Lesula je zdravá-dúfam,že to nezarieknem 😵 snáď aj vy už všetci budete zdraví 😉 najnovšie sa asi 3xza sebou tresla do hlavičky 😒 dúfam,že sa to neprejaví vo vyššom veku 😵 😵
Momentálne u nás stále púšťame Miazgovcov- náramne ju to baví 😅 a my pri tom spomíname na časy socializmu 😉

mimakro
10. feb 2009

Aj u nás sneží. Neviem ale, dokedy sa to udrží. Až taká zima zase vonku nie je a sneh je aj dosť mokrý a ťažký. Nás vo štvrtok čaká kontrolný výter, dúfam, že bude negat. Livi, pošli do IP Tvoju adresu domov. Šatky poctivo vrátim. Už ich nebudem potrebovať. Nakoniec mi svokra ušije. Potom hodím foto do albumu.

katarinka1107
12. feb 2009

no maminy vidim , ze ste velmi vytazene 🙂 Dufam ,ze deticky su uz na poriadku.Co nove 🙂

livia76
12. feb 2009

🙂 no veru Katarínka 😀 😀 napíš, čo je nové u vás, lebo u nás nič 😀 😀 okrem toho ,že sneh sa už topíí 😵 a včera nám tu vykradli tatrabanku.
Lesinka dnes hovorí ,,tatino ,nebuď taký oranžový"-po hodine skúmania sme prišli na to, že chcela povedať ,,tatinko nebuď taký urazený 😵 " deti navymýšľajuuu 😀 😀 ,keď sme niekde na návšteve a ponúkajú nás jedlom, všade vyhlasuje-,,maminka také dnes nemôže,, lebo chrabne 😉 -miesto chudne 😵 😵

katarinka1107
13. feb 2009

no livi mas pravdu.Deti toho "naroypravaju" nas Jurko ma zas frazu neni som lakomy po mamke 😀 .Je to strasne vtipne najmä medzi ludmi.A on to spomina aj ked sme pri zrkadle.Asi tym mysli, ze je cely po mamke 😀 Ale co uz.A kedze nas tato jazdi a byva doma ako byva.A väcsinou casu som s nim ja tak poziva dost casto vety v zenskom rode 😀 😀 😀 A tatrabanku sme videli v spravach . Teda ma niekto odvahu 😀 A inak tdravim damy 🙂 🙂 Barborkr zacinaju prazdniny, chysta sa k babine a Jurko chce ist tiez. 🙂 No uviime, lebo my nemame uz teplotky ale mame z toho trosku bolave ocka .Kvapkame mu kvapky a reve jak tur.Drzi ho aj manzel aj ja 😝 Dufam , ze ste uz v poriadku vsetky deticky 🙂

mimakro
13. feb 2009

Kati, rýchlo sa uzdravte. S kvapkaním kvapiek máme svoje skúsenosti 😝 😀 . Teraz je to už bez akýchkoľvek problémov, Hanka si kvapky sama pýta. Predtým to bol boj. U nás sa žiadne smiešne výroky nehovoria. Ondrejko už dávno nie a Hanka ešte nie. ☹

zuzi3
13. feb 2009

Ahojte maminky, dlho som tu nebola, vítam nove maminky a teším sa s mimakro kôli jej novej práci, ja ti aj závidím, konečne mimakro budeš v práci a nebudeš dookola upratovať a variť a prať. Aj ked verím, že to budeš mať pestre zo začiatku. Baby, ja som si v utorok všimla že lubko má jedno vajíčko väčšie ako druhe, nemá to dlho, najviac mesiac, tak som šla k lekárovi a potom na urologiu a ideme na operáciu 2.marca, má pruh, ak neochorie, normálne teraz už mám strach. 😢

livia76
13. feb 2009

Zuzi hlavu hore 😵 deti takéto situácie zvládajú lepšie ako dospeláci o pár dní ani nebudete vedieť, že ste niekde boli. Budeme mooc držať palce 😉

livia76
13. feb 2009

😒 no s podávaním liekov máme tiež svoje skúsenosti 😨 keď sme šli na Oravu, šla som malej dať kinedril-lebo nám naposledy 2x zvrackala 😕 podrvila som teda 1/4lieku, dala do čajíku, -malá prehltnúť ani za svet, 2x mi to z lyžice rozliala-už som to chcela vzdať 😵 Prišla k stolu, dala si do pusy celú štvrťku, sama zapila čajíkom, mimochodom prehodila, že je to hnussnnéé 😀 😀 -keď sme cestovali spať, sama si pýtala-hypochondrík 😀 😀 😀 . Kvapky do nosa však ani za svet 😠

katarinka1107
13. feb 2009

aj my drzime palceky zuzu3.Noa livi ta mala musi byt ridna "pusa" 🙂 .Inak Jurko dost "odobera " aj po Barborke 😀 Obcas to je u nas pekny babylon 😀

livia76
14. feb 2009

🙂 pekný Valentínsky deň 😵

katarinka1107
14. feb 2009

aj ja sa pridavam k livi76.Ako ho prezivate baulky? 🙂

livia76
14. feb 2009

😀 😀 no prežívame klasickú sobotnú pohodu 😀 prezliekala som posteľné prádlo, teraz som ho povešala no skrátka romantikaaaa 😵 😵 😵 keď malá zaspí idem jej poprešívať závesy do izbičky. Zajtra nám tatinko sľúbil ,že nás vezme na prechádzku do centra, tak ich stiahnem do S.N múzea popozerať vypchaté zvery 😅 😅 .Aby sa nepovedalo, večer si otvoríme fľaštičku ružového cabernetu 😉 a Valentín je za nami 😵 Dúfam ,že u vás je to romantickejšie 😵 my s mužíkom sme takú tu klasickú romantiku nikdy moc nemuseli 😨 ja som až priveľký realista 😀 😀
Tak pekný večer vám prajem 😉 keď deťúrence večer zaspia 😉 😅 😅

katarinka1107
14. feb 2009

no ani ja neuznavam tie lubenia " nasilu" 😀 .Ale aj my sme mali klasicku sobotu. 😀 Zajtra nam tato odchadza na cesty , kedze je este trosku marod, tak mu dam paralen 😀 pozakryvam paplonom 😀 a mame romantiku ako vysitu 😀 Ja padnem ako Ruzenka pichnuta 😀 lebo som mala cely den co robit 😝 😝 .Pekny vecer damy 🙂

mimakro
15. feb 2009

Na my sme boli na oslave a ešte blahoželať na jednu svadbu. Večer sme boli mŕtvi. Dnes je manžel v službe, príde až zajtra. Valentínsky večer sme mali v piatok - v predstihu. 😉

zuzu13
16. feb 2009

ahojte, tak my máme valentína len pre deti...dostali srdiečka-vankúšiky...a my sme si otvorili červené vínko...

no a radšej mám MDŽ 🙂 😀

katarinka1107
16. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 .Ako sa mame? U nas su prazdniny, tak vegetime.Teda spinkali sme dlhsie, lebo sme nemuseli budit Barunku do skoly 🙂 A ta je u babbiny.Tak mame volno.Tato nam odisiel do prace 🙂 Choroba ustupuje.Len s tym kvapkanim je to pohroma 😝 Ale zvladame celkom 🙂 Co mate nove?

mimakro
16. feb 2009

Zajtra idem gyndošovi na pravidelnú prehliadku a potvrdenie, že nie som tehotná. Hádam nenájde niečo, o čom neviem 😀 . Ondrejko bude mať výsledky z kontrolného výteru, mal by už byť negat. Ale ráno zase máva nejaké divné sople, už neviem, kedy to naberie konca. Snehu zase napadalo, aspoň majú decká pekné prázdniny. Vraj jarné. A Ondrejko sa bobuje v záhrade 😉 . Ale susede kvitli prvosienky a nám vŕba. Ešteže mi manžel stihol nastrihať, aby som mala k veľkej noci. Vtedy už isto nebudú.

livia76
17. feb 2009

😉 č máte nové-dúfam že vyšetrenia dopadli dobre, a aj deťúrence vyzdraveli 😵 . Zajtra mala k nám prísť moja mamina, a tiež ju skolila chrípka 😒 . Sesternicin manžel má vo štvrtok vernisáž, tak čakáme ,,delegáciu " z Oravy 😀 😀 .Už sa teším, len škoda že mamuľa ochorela, Lesinka sa na ňu už tešila 😵 . Snehu máme ešte habadej, zišlo by sa mi ísť pozrieť na záhradu, či nám ešte chatka stojí 😀 no v tomto počasí nemám chuť ísť ani do obchodu,tobôž 20min cez les 😵 😵 a autom sa tam teraz nedostanem 😨 Juj nech už je tu kráááásn jar 😵

mimakro
17. feb 2009

Veru ho dnes nahučalo, aj u nás. Decká sa vybláznili a my s nimi 😀 Vyšetrenie nedopadlo nijako. Najskôr som si hodinku posedela v čakárni a potom mi lekár oznámil, že ma už nevyšetrí, elbo musí ísť na pohreb. Že mám prísť zajtra. Našťastie zajtra robí poobede, tak sa mi to bude skôr dať. Ale bola som si odskúšať moju plesovú róbu. Svokre sa veru vydarila. A môže sa ísť na ples. 😉 U nás už na túto sezónu chorobe odzvonilo - aspoň dúfam. Už sme si jej užili dosť. 😝

katarinka1107
17. feb 2009

ahojte 🙂 No aj tu snezilo pekne.Zajtra ideme na kontrolu k ocnej , ale mam pocit, ze Jurko to ma v poriadku.My sme sa boli tiez vyblaznit trosku 🙂 vonku.Mimi sa dobre zabav na plese.Liv uplne s Tebou suhlasim , nech je jar 🙂 Mam rada vsetky obdobia, ale uz ma nebavi odhrnat z auta sneh a vlacit sa potom aj po breckach.Jurko ma v tom veeelkay zazitok, ked zbada mlaku 😝 .

mimakro
19. feb 2009

Katarinka, to poznáme. Všade je sucho vonku a decká dojdu zablatené až po uši. Keď náhodou žiadne mláky nenájdu, tak si krhličkou lejú vodu na zem a vyrábajú blatko a v tom sa čvachcú 😀

katarinka1107
19. feb 2009

dobry podvecer damy 🙂 .Co nove? 🙂

mimakro
21. feb 2009

Moje šaty 😀 Kuk do albumu. Dúfam, že takto o rok mi budu definítívne veľké 😉

zuzu13
22. feb 2009

wow...kukla som...no teda kocica...a o rok?to urcite budu velke.... 😉
my sme boli s Luckou doobeda pozriet v skanzene...mali byt fasiangy...ale neboli...kvoli st. smutku....a aj masky sme si spravili...tak sme sa aspon presli....teraz je vo vani, a ide spat...tak si dam kafco a budem vegetit...poobede pojdeme k nasim na chvilku, nech nam rychlejsie cas ujde....lebo mangel ide do prace.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre