Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
22. okt 2008

ano, Viki je 19-teho 🙂 , ona sa nechce držať, hneď by utekala, velmi sa na to spolieha, že ju aj tak chytíme. S tým chodítkom tu bolo u nás tak isto, preto sa pár krát aj prekotila, tak s ním lietala 😠

monica25
22. okt 2008

nie som zamcanka,som len pristahovalec,ako katika 😀

kati-boli ste vonku???

renika
22. okt 2008

kati a ako diéta? Dodržuješ? Ja hej, žiadne sladkosti, pijem iba vodu. Len dnes som sa vrátila s Maxom z prechádzky o pol šiestej a vtedy som večerala 😖 Nesledovala som veľmi čas, z domu sme išli o pol štvrtej aj s kamoškou a s jej malou 🙂

serafinka1
22. okt 2008

a ako čítam, ešte kojíš. A papá Ti normálne, všetko doradu?

renika
22. okt 2008

klaudi, aj kamoška mala s malou taký problém, že vedela chodiť, len strašne rýchlo a padala, tak si kúpila tie traky a odvtedy sa nemusela zohnúť a veľmi si to pochvalovala 🙂 Takéto niečo
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=520447

katika1
22. okt 2008

ja mám len notebook
reni ani ja nie som z nz keby si nevedela 😀
moni ano na chvilku, ale len tak v kočíku
reni dodržujem, ale malému som spravila puding a trochu dojedla 😅 takže máš odpustené 😀

monica25
22. okt 2008

tie traky su dobre....

klaudi68
22. okt 2008

ano kojím ešte, inak spapá všetko doradu, teraz jej už dávam aj to, čo jeme my a všetko jej chutí.

renika
22. okt 2008

kati, veď o tebe viem 🙂
potom si chcem prečítať tvoju BP, naučiť sa nové slová a tak 😀 Môžem?

katika1
22. okt 2008

ja mám straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašnu chuť na taký fest velký krajec madarského chleba s maslom, syrom a paradajkami.. pomooooooc 😅 😔

klaudi68
22. okt 2008

také traky mám ešte po Zolkovi, používala som ich len v kočíku, to vodítko som nepoužívala, no musím vyskúšať. Díky za tip 😉

katika1
22. okt 2008

reni možeš 😉 ty máš akú?

renika
22. okt 2008

inak kati, v sobotu dobre, že som ani do školy nešla...Väčší osoh som urobila u vás. Si predstav, že profka im nedala prestávku na obed a povedela, že skončia skôr, že to stihne odprednášať. Pustila ich o pol druhej, jedli medzi tým ako ona hovorila, im to dovolila.
Lenže na škole prišli na to, že prednáška nebola do 16stej a musíme si ju celú nahradiť s novým prednášajúcim 🙄 Tak nie, že jej nezaplatia tie hodiny, ktoré neodprednášala, ale ešte my si to musíme nahradiť 🙄 Mali si to vybaviť s ňou 😠

tinusi
22. okt 2008

Ahojte babule,,, moni ta tvoja svokra to je teda cislo... 😀 😀 😀 😝 sa tu rehocem, ze ako moze dospela zenska dat dietatu kluce a potom, ked ich ono zahodi, hovorit, ze bude dadada... to by malo byt dadada na jej zadok... vsak ona bola v tom case za neho zodpovedna,nie?! Nemala mu to dovolit!

katika1
22. okt 2008

reni 😲 to som ešte ani nepočula.. u nás bežne neprednášajú a kašlú na to a nikto nič 😝

serafinka1
22. okt 2008

Reni keď robíš vo wondershare, vieš robiť aj väčšie fotky ako je 800x600? neviem kde sa to nastavuje a už do toho štuchám dosť dlho.

monica25
22. okt 2008

tinusi-presne tak ako pises 🙂

renika
22. okt 2008

tak keď ty si dáš krajec chleba, tak ja si dám tiež niečo 🤐 O chvíľu inak idem spať,lebo som hladná 😔 Aj včera som išla skoro

BP o reklame 🙂

katika1
22. okt 2008

reni ja si nedám.. nemám chleba 😀

renika
22. okt 2008

seraf, predtým ako ideš robiť koláž, teda hneď ako otvoríš program, klikni na SET, je to hore a je pri tom také koliesko. Tam zadaj 2592 x 1944. To je rozmer klasickej fotky. Takže keď dáš tú koláž vyvolať, tak bude kvalitná ako fotka 🙂

serafinka1
22. okt 2008

super, veľmi pekne Ti ďakujem. Ani nevieš ako si ma potešila. 😉

renika
22. okt 2008

ja mám chleba a už som ho hodila do NZ, pozor letí, otvor okno 😀

katika1
22. okt 2008

v akom programe to robíte?
jaja kde siiiiiiiiiiiiiiiiii? 😠

tinusi
22. okt 2008

Mne sa prave dopekaju francuzske zemiaky a veru ze si dam!!! Ved cez den ani nestiham jest... tak len takto po veceroch... musim sa odvazit, ako sa taketo "zdrave" stravovanie odrazilo na mojej vahe... 😒

renika
22. okt 2008

seraf, nemáš za čo. Ja sa teším, že som vedela pomôcť 🙂

renika
22. okt 2008

kati, wondershare photo collage 🙂 Tie koláže, čo mám v albume sú tam robené a Serafinka tiež svoje robila tam. Môže ti aj ona potvrdiť, že je to jednoduchý program a ľahko sa v ňom pracuje. Však Seraf? Taký gimp by som nechcela 😖

renika
22. okt 2008

tinusi, čo provokuješ? 🙄 😀

katika1
22. okt 2008

tinusi ja ta prerazím mi takéto chute robiť 🤐
reni kde sa dá stiahnuť?

monica25
22. okt 2008

reni-aj ja xcem take fotky....krasne 😀

katika1
22. okt 2008

reni sme jej naraz dali 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre