• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ja som este tu
12. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistim ti cenu aj ktory to asi je
12. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no horor ... vsetko musis stokrat vybavovat.... ja som dnes bola pampersky kupit v tescu, tolko tam stresovala ta zena [pri pokladni. 2x mi zle blokla, neodratalo zlavu, tak som tam behala s plienkami jak trafena... si viem predstavit co si mysleli ti co platili za mnou :grinning:
12. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ten gucci pour homme si myslela nie??
12. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo je aj gucci pour homme II.
12. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem aj ja sa majte krasne :slight_smile:
12. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte

cat-zistim to od rolanda adam ti vediet...neviem ako sa to vola :sweat_smile:

reni-maximkovy vsetko naj naj naj k dnesnemu prvemu rociku :grinning:
13. nov 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maximkovi vsetko naj k prvemu roku. :dizzy_face:

No, asponze si mala rifle, Katika. :grinning: Zevraj tam trafil rychlo, no aj som sa cudovala, ze ako skoro je doma, myslela som, ze tam bude bludit aspon hodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: On a orientacia nejdu dokopy... Ale postielka je super, konecne mozem ist na zachod bez maleho. :sweat_smile:

Mama dnes kupila nejake topanky u Batu, tusim take, ake som chcela, len nemali mensie cislo... no uvidime, pokukam vsetko. :slight_smile: A snad dostanu aj mensie cisla.
13. nov 2008 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vraj mate velmi pekny domcek, hovoril Dusan. :wink:
13. nov 2008 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko najlepsie Maxikovi k prvemu rocku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ďakujeme :dizzy_face:
mňa dnes chytila taká nostalgia, spomínam a spomínam
na deň pred rokom, keď sa Maxim narodil...a už má rok! Ach jaj
13. nov 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, treba zarobit nove babo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vcera boli u mna kamosky, jedna ma 2,5m dceru a druha 3,5m syna... to boli taaake babatenka... a to ma Matko len necelych 7 mesiacov!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin, sledujem to male dievcatko uz dlhsie (Dorotku), je taka stastna, vesela, velmi je zlata. Jej mama je velmi silna zena, klobuk dole pred nou. :wink:

Pamatate si este, ake to bolo, ked sa Maximko narodil? Ako nam tu Reni pisala o tom, ze ma zapal pluc, zlomene rebra? No hroza. A aky chlapisko je z neho. :dizzy_face:
13. nov 2008 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, to bolo strašné vtedy :pensive: Aj to, že mal problémy pri narodení,
apgar 1, oživovali ho, skoro zomrel :pensive:
ale všetko dobre dopadlo a to je hlavné :slight_smile:
No ešte raz by som to zažiť nechcela

tinusi, netreba :zipper_mouth:
13. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maximkovi vsetko naj k prvemu rociku :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
13. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin, ďakujeme :slight_smile:
13. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to bojovnik. :slight_smile: :wink:
13. nov 2008 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne je Kamila v ordinácii tehotná, že?
už má dosť veľké bruško :slight_smile:
deina, no vtedy zabojoval, to je fakt :sunglasses:
13. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemusela si s nim ani cvicit, ze? Ani sa mi nezda, zeby bol nejaky sledovany, no proste je skvely. :wink:

No konecne, uz to na nej bolo aj poriadne vidno.
13. nov 2008 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemusela som cvičiť, ani sme nechodili nikam k dr.
totiž, v nemocnici sa každý tváril, že je všetko v poriadku.
Až keď sme prepúšťaciu správu ukázali pediatričke, tak
tá, že aké mal problémy, intubovaný...
si myslím, že som to mala právo vedieť ešte v nemocnici :pensive:
13. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si mala, ked to takto pises, tak sa aj cudujem, ze to zatlkali a nie naopak - skor mam taku skusenost, ze lekari ked vidia co len trosku rizikovejsie dieta, biju sa onho.
13. nov 2008 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola by som radšej, keby mi niekto vysvetlil,
čo sa dialo, kým ja som spala :pensive:
a nie, že som sa zobudila po cs a tri hodiny mi
odmietali priniesť dieťa. Stále, že hneď, o chvíľu...
už som bola úplne zúfalá, keby mi tam netiekla infúzia
a vedela by som sa postaviť, tak by som si
pre Maximka išla sama
13. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiez chcela presne vediet, co sa dialo, kym som spala - ale len zo zvedavosti, problemy nastastie neboli, len to bol vtedy taky divny pocit, ze zrazu mi nikto v bruchu nekope a maly je niekde v inkubatore bohviekde.

Nezobrali ta k nemu na JISku? Kedy si mohla ist za nim?
13. nov 2008 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, ja ani neviem, či bol na Jiske alebo kde bol.
Priniesli mi ho po troch hodinách aj to na 5 minút a že už musí ísť, lebo neviem čo a ja mám oddychovať. Zobrala ho :pensive: Aj ja chcem vedieť čo sa dialo aj zo zvedavosti aj pre tie problémy. Ale fakt divný pocit, keď som sa zobudila, brucho nikde a dieťa tiež nikde
13. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale to je asi tazke, ze zobudis sa, cakas, kde mas dieta a niet ho a neviem, co s nim je. Ja som aspon vedela, ze bude na JISke v inkubatore, aj mi sestricka hned povedala, ze je to chlapcek, kolko vazi a meria, zlata bola.
13. nov 2008 o 22:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala šťastie za dobrú sestričku. Mne to nikto nieže nechcel povedať, dve sestričky sa tvárili, že to nevedia a ani nemusia vedieť ani neviem, kedy som sa dozvedela, že koľko váži a meria.
kedy si ho uvidela prvýkrát? Po akom čase ťa za ním zobrali?
13. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na druhy den ma zobrali za nim. V ten den, ked sa narodil, som sa zobudila niekedy vecer (strasne nastvana, lebo som akosi nezaregistrovala, ze uz som po porode, myslela som, ze stale lezim na sale a hnevala som sa, co im tak dlho trva a preco uz nezacnu), to mi sestricka povedala, co vedela a umyla mi oci (vraj chudatko, aka ste dolepena - ledva som videla). Na druhy den dalsia sestricka sa pytala, ci som uz videla maleho a ja, ze nie, ledva viem vstat (nevladala som, to som uz dost kaslala), tak dotiahla nejaky stary vozik a na nom ma zobrala na JISku. Tam mi potom hovorili, ze mozem hocikedy prist za nim, pokial nie je akurat vizita.
13. nov 2008 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau baby, tak to ste mali fakt tazke... tak to potom ja som mala porod-rozpravku. Maly sa narodil s apgarom 9 (to len vdaka brutalnemu a vcasnemu nastrihu) a videla som ho ked este nemal ani prestrihnutu pupocnu snuru. A asi tri minuty na to mi ho prilozili na prsnik a on sal... porod bol fakt silny zazitok, som vdacna, ze som ho mohla cely vnimat - aj ked to bolelo jak svina... hned ako som prisla domov som si zapisala vsetko, na co som si spomenula, aby som na nic nezabudla.
13. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si mnohe nepamatam, mam z toho taky trochu chaos. Ale vpohode, dobre to dopadlo, tak som rada.

Len mam zase divny pocit z toho porodu. Myslela som, ze viem, preco sa tak stalo a dnes mi Stanko hovori (zmenila som doktora), ze z mojej karty a vysledkov to vobec nie je jasne, vraj tie zmeny na placente mohli byt male, nedolezite, nepisa sa tam totiz nic o ich rozsahu - no tak ale co sa stalo? :confused: Na jednej strane by to mohla byt aj dobra sprava, ze na vine nie je moja choroba, na druhej strane - teraz vobec neviem, co sa vlastne stalo, preco.
13. nov 2008 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, apgar mal 5 a 8, ale neviem preco len 5, vraj sa hned sam nadychol.
13. nov 2008 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok