Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
31. aug 2008

Lucik diky.

Renika no tak nám ani hipp nepomohol. Momentálne papáme tie ovocné výživy Sunárek, tie jej ako - tak chutia. Večer mi spapala štvrťku jablka. No jej sa viac páči, keď ona kŕmi mňa a nie ja ju. Tak sa hráme, že ona dá mne a ja jej. 🙂

monica25
31. aug 2008

ja tiez este necitam...

renika
31. aug 2008

seraf a večer nepapá kaše?

janula_nz
31. aug 2008

ja len laure citam. vlacik thomas 😀 chalanov to vobec este nezaujima. ale kiko ma posledne dni prekvapuje. ako bol divoky a vsetko otvaral a rozhadzoval , tak teraz zase co deti rozhadzu upratuje naspat 😅 no sranda, tie deti sa menia kazdu chvilu

lucik77
autor
31. aug 2008

tuším idem pozerať Obsluhoval jsem anglického krále....mi chýba poloha ležmo 😀 😀

janula_nz
31. aug 2008

ja som dnes vsetkym trom urobila kasu krupicovu. chalani bez problemov ale laurika nedojedla. oni su mi zas nachladnuti vsetci a mali aj teploty vsetci ☹ jaj, tomu sa nevyhneme teraz, urcite sa tozhorsi a budeme musiet ist k doktorke. este ani jesen nezacala a uz zaciname s chorobami 😒

serafinka1
31. aug 2008

nie nepapá, to som neskúšala, Ty to robíš? A ako mu to robíš z UM?

janula_nz
31. aug 2008

ja som mojim davala kase tie z obchodu dost skoro a prespali celu noc. a od 7mes jedia krupicu uz. sak oni mi tu jednu skatulu kase zjedli za tri dni. to by som veru skrachovala 😝 ale chutne su, velmi im chutili

serafinka1
31. aug 2008

janula Ty to máš s tými deťmi a chorobami ťažké. Ale to jedenie v skupine sa mi zdá ako dobrý nápad. Keď vidí, že jedia aj ostatní, tak je aj ona. Renika neprídete s Maxom?

sksko
31. aug 2008

dievcata vidim ze riesite papanie.. ja si pamatam ze ked mal maly rok tak som mu takto v lete zvykla doma robit ovsennu kasu.. dooooobre rozvarit ovsenne vlocky vo vode, potom rozmixovat mixwerom a dat nastruhane jablko a banan podla chuti.. malemu to celko mchutilo,ked sme uz boli objedeni s tych roznych kasiciek(hipp, sunar...) tak toto padlo vhod ako zmena...

monica25
31. aug 2008

ja som mu kupovala mliecne kde sa uz iba voda pridava...

serafinka1
31. aug 2008

janula a ktoré máš odskúšané?

lucik77
autor
31. aug 2008

aj my sme s kašou začali skoro. Tuším od 6 mesiaca

serafinka1
31. aug 2008

hm ja neviem, ja som aj chcela nejakú tú kašu vyskúšať no manžel mi to hneď zatrhol. Že jej nemám dávať nič umelé.
😖

janula_nz
31. aug 2008

laura ma intoleranciu laktozy, ona nemohla mliecne kase. tam som len jednu ci dva druhy len mohla davat. ale co chutila vsetkym bola osemzrnna tusim od nestle. to je od 7mes. to som si aj ja ukradla, bola najlepsia 🙂

lucik77
autor
31. aug 2008

prečo umelé?

lucik77
autor
31. aug 2008

my vzhľadom na inotleranicu laktózy jeme len nemliečne kaše Sunarka a väčšinou ryžové

janula_nz
31. aug 2008

luci a krupicu mu nerobis? nasi sa idu potrhat za nou

sksko
31. aug 2008

serafinka, tie kase snad nemaju ziadne emulgatory-- je to len susene, snad tam nie je nic umele...??? A v 8 meisaci uz nejaku tu kasicku podla mna moze...

serafinka1
31. aug 2008

Lucik: no lebo je tam to sušené mlieko, tak preto.

Bože ako tak čítam, strašne veľa detí má intoleranciu laktózy. ☹

lucik77
autor
31. aug 2008

Ešte nie....ani neviem prečo. Skôr mám pocit, že keď tam neni normálne mlieko, čo on nemôže, tak to už neni krupicová kaša 😕

janula_nz
31. aug 2008

to skor tie vseliake hipky a masove prikrmy su umele. ved aby to maso v nich vydrzalo a ani v chladnicke to neni, no neviem co tam davaju. inak vacsinou su vsetky solene morskou solou a to aj tie od 4mes. nikdy som ich nekupovala, radsej som doma varila

serafinka1
31. aug 2008

a dávate im to lyžičkou či flaškou?

lucik77
autor
31. aug 2008

serafi to neni tak strašné, to z toho vyrastú...............dúfam 🙂

janula_nz
31. aug 2008

laura uz ako 5mes jedla kase. prvykrat som jej skusila dat do flase a pogrcala sa mi. ona od zaciatku len huste a lyzickou.

luci ja laure kupujem bezlaktozove mlieko v jednote, normalne krabicove mizo a to jevynikajuce. a z toho urob krupicu. mlieko je sladucke, kasa je velmi chutna z neho 😉

serafinka1
31. aug 2008

no janula, ale mne tie zeleninové a mäsové príkrmy ani nechce. Mám v chladničke 3 druhy a tam stoja už 3 mesiace. Ani neviem načo som jej ich kúpila.

lucik77
autor
31. aug 2008

ja od začiatku lyžičkou

lucik77
autor
31. aug 2008

jani díky!!!! už si mi to raz hovorila, ale teraz si to idem napísať do telefónu 😀

janula_nz
31. aug 2008

je to plnotucne mlieko, a my ho pijeme uz velmi dlho. aj chalanom davam z neho. uz kika odnaucam od nutrilonu a celkom mu to ide... 🙂

serafinka1
31. aug 2008

renika kam si zmizla?

no asi to vyskúšam a akú mi odporúčate na začiatok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre