Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

wercsi83
8. jan 2013

@claudibaby je to predsa len žena, rozpráva nahlas. a môžeš sa na všetko spýtať ako i všetko vysvetlí. je jej proste rozumieť lepšie ako jemu.

ivoninka
9. jan 2013

@wercsi83
@mam18_4 Baby a ta Dr. Stankova robi aj 3D/4D ultrazvuk?lebo momentalne hladam ku komu by som isla a neviem ci ona robi ale pocula som o nej ze je dobra..viete mi poradit?a ak robi, tak od kolkeho tyzdna a za kolko eur? dakujeem 🙂

mam18_4
10. jan 2013

@ivoninka Áno, robí aj 4D - ale neviem koľko to stojí ani kedy presne to robia. Ambulanciu majú s dr. Stankom na Kmeťovej.

ivoninka
10. jan 2013

@mam18_4 a ty si u nej bola na tom 4D?

mam18_4
10. jan 2013

@ivoninka No ja som práve nebola. Počas tehotenstva som chodila hl. k nemu, ona mi robila len raz al dvakrát ultrazvuk - obyčajný. Na zač. tehotenstva mi povedal doktor, že to robí, ale viac o tom nehovoril. Mala som sa viac pýtať ja - druhýkrát budem múdrejšia. No od pôrodu chodím väčšinou k nej, teraz sa to dá vybrať - keď sa objednávaš povieš či chceš ísť k nej alebo k nemu. Aspoň tak mi povedala sestrička naposledy, ale to bolo ešte v apríli.

ivoninka
10. jan 2013

@mam18_4 aha..no ja by som k nej chcela ist vyslovene len na 4D ultrazvuk..musim najst nejake cislo na nete na nu..ale inak akoze v pohode, nie?dakujem za odpoved 🙂

mam18_4
10. jan 2013

@ivoninka číslo Ti môžem poslať do IP.
A ona je naozaj veľmi milá a všetko bolo v pohode.

ivoninka
10. jan 2013

@mam18_4 to budem rada..zajtra jej aj zavolam hned..dik 🙂

pistinka2
11. jan 2013

viete mi tu niektora povedat, co sa stalo s MUDr. Kotrecom? Mne dnes dosla info, ze namiesto neho je MUDr. Korcekova...vobec nechapem... boli sme u neho 21.12. a nic nespominal, ze by nechaval ordinaciu niekomu inemu

alzbet124
12. jan 2013

@pistinka2 neviem síce, čo sa s ním stalo, ale podľa mňa si toho nabral veľa...myslím si, že s Mudr Korčokovou budeme spokojné 🙂 Inak ja som bola s oboma deťmi u neho medzi sviatkami a tiež nič nevravel a potom som bola na kontrole 3.1. a už bolo prelepené jeho meno...sestrička s dr. povedali, že pán dr. sa takto rozhodol...

pistinka2
12. jan 2013

@alzbet124 on mal len ordinaciu a maly uvazok v nemocke... no skoda, luto mi to je, my sme sa kvoli nemu presunuli do NZ s malym... tak som na p. Dr. zvedava...

jaja32
12. jan 2013

Ahojte, poraďte mi ocneho lekara v NZ, mladsia dcera má zapalene ocka, máme ist na ocne a neviem kam.

delilah1
12. jan 2013

@jaja32 ahoj neviem či berie aj deti ale asi hej - veľmi milá a dobrá je pani dr. šalgova na autobuske 🙂

alzbet124
12. jan 2013

@pistinka2 no neviem, či len to mal, lebo som počula, že mal prax aj v Anglicku...

giapetko
12. jan 2013

ahojte baby,potrebovala by som poradit...mam 9 mes.synceka a chystam sa v juny naspat do prace na 20 hod.tyzdenne ...su v NZ jasle a ak ano, kolko stoja a ake mate skusenosti ?dakujem za odpovede 🙂

lion13
13. jan 2013

@pistinka2
@alzbet124 ja som z jednej strany aj rada, že skončil, lebo Vám poviem po pravde max.ma vytačalo to že odkedy sme k nemu s malou začali chodit od juna 2012 tak sme ho tam stretli asi 2-3x vzdy tam bol niekto iny, naposledy som ho videla ked som bola s malou v poradni v septembri. Tato dr. je ta co u neho zvykla zastupovat taka brunetka dlhovlasa? ideme bud., tyzden do poradne tak uvidime

gabuci
13. jan 2013

@jaja32 my chodíme k doktorke Fujašovej.Celá rodina.Už roky som spokojná s nou.

MUDr. Kornélia Fujašová

Sestrička:
Etela Švajdová

Ordinačné hodiny:
Pon: 10:00 - 17:00
Uto: 8:30 - 15:00
Str: 12:00 - 17:00
Štv: 8:30 - 15:00
Pia: 8:30 - 15:00

Adresa:
Petófiho 4
94001 Nové Zámky

Telefón:
035/6402610

jaja32
13. jan 2013

@gabuci
@delilah1 Dakujem vám, skusim zavolat, uvidím, ktorá nás hned zoberie. Mala má 5 mesiacov, nechcem uz dlhsie čakať.

moon1979
13. jan 2013

@ivka1004 plánovanú sekciu dávajú cca týždeň pred termínom pôrodu ...

ivka1004
13. jan 2013

@moon1979 dakujem za odpoved

alzbet124
13. jan 2013

@lion13 áno, je to tá , čo ho zvykla zastupovať 🙂 Je veľmi milá 🙂 A v stredu tam nechoďte , lebo vtedy tam asi nebýva, má vypísané zastupovanie 🙂

lion13
14. jan 2013

@alzbet124 na stredu mam termín na poradnuk ideme vtedy, tento termin sme dostali este zaciatkom decembra...

wercsi83
14. jan 2013

@ivoninka Ahoj ja som bola na 4D. treba to stihnúť asi do 27 týždňa. Ja som bola asi 1 týždeň po termíne, ale za to stálo za to. Objednali ma na sobotu poobede. Mohla tam ísť so mnou aj moja mama, kedze manžel pracoval, tak to videl len na zázname. Pani doktorka veľmi pekne všetko vysveltila, čo je kde a presne co vidíme. Zobrala som to aj do práce a všetci boli z toho totálne hotový. Moja mama hneď aj potvrdila ako aj kolegyne, že je celý otec 🙂 Je to trochu drahšia záležitosť, ale viac na to už nebudeš mať možnosť, tak ak si to môžeš dovoliť tak ti to odporúčam.

pistinka2
14. jan 2013

@alzbet124 tu sme aj my zazili, ked sme tam sli uplne prvy raz - mali sme ako prvy termin poradnu. Bola paradna, sympaticka, maly sa jej nebal (ockovala ho). tak sa tesim teda, uz mi je jasnejsie, ktora MUDr. to bude🙂

delilah1
14. jan 2013

@giapetko ahoj v nz je viac súkromných jasličiek ale je to dosť drahé. denne to vychádza cca 16€. nie vo všetkých ti zoberú malého iba na pol mesiaca resp iba na dni ked potrebuješ. ak dobre viem tak iba jasle kvietok berú tak že nebude chodiť každý den. inak sú aj jedny štátne na nábrežnej ale tam sa neviem ako dá dostať - musíš mať potvrdenie že si zamestnaná a neviem či majú miesto,. ja to budem riešiť po lete tak potom dám viac info 😉

ivoninka
14. jan 2013

@wercsi83 dakujem za odpoved, stihnut to stihnem urcite, skor sa neviem dockat kedy budem moct ist..isla by som aj v 22.tt, ale bojim sa ze vtedy este nebude dobre vsetko vidno...

darinka.b
15. jan 2013

@alzbet124 Ahojte, my sme boli 20.12 na poradni a este tam bol Dr. Kotrec a malemu planovali prve ockovanie tak som povedala ze chcem aby ho ockoval Kotrec a nie zastupujuci lekar a vtedy nam oznamil ze on konci, ze je v zahranici a ze Dr. Korčoková preberá komplet agendu, to bolo všetko. Dnes ideme na poradňu aj očkovanie tak sme zvedaví... máte niekto o pani dotkorke Korčokovej nejaké referencie?

lion13
15. jan 2013

@darinka.b ja som na nu pocula zatial chváli, ved cas ukáze aká bude 🙂

darinka.b
16. jan 2013

@lion13 na poradni bola zlata, by som povedala ze detailnejsie kukla maleho ako doktor pred tym, tak uvidime neskor, o tri tyzdne poradna a pokec o prikrmoch 🙂

moon1979
16. jan 2013

ahojte baby, kam chodia vaši drobci do škôlky, ako ste s ňou spokojné a koľko Vás mesačne stojí škôlka? ďakujem za každú informáciu, rozhodujeme sa, že kam dať drobca, tak ocením každú skúsenosť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre