Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bzucinka2
16. jún 2009

cipsinka, ziadny problem zozenies nam v blizkosti lacne ubytko 🙂
segricka o vode viem, ale to uz snad poriesili a o tom dalsom som nepocula este 😒

bzucinka2
16. jún 2009

jaruuuul, tak gratulujeme som zvedava co tam bolo 😀

ejusaaa
16. jún 2009

babyyyyyyyyyyyyyy aj mne volalai teraz,aj ja mama prist do wustenrotu,neskor napisem 🙂

sweetangel20
16. jún 2009

ahojte 🙂 tak vy už pôjdete pomaly uspávať, my sme pred hodinou vstali 😝

alzbetabenkova
autor
16. jún 2009

no ja idem chytro kukat ako divaaaa😀
mne nevolali 😕 ale gratulujem ciciusky,papa a nepiste vela aby som rano nemala vela roboty 😀

bzucinka2
16. jún 2009

ejus, gratulujem, mne nevovali, ja som nic nevyplnala 🙂
krasne snicky vsetkym 🙂

tinkaaa
16. jún 2009

ahojte a dobrú noc vám všetkým prajem,my sme to mali dneska trošku posunuté,takže len teraz zaspávame,teda už hádam aj spinká 😅
a aj kočky gratulujem
mne tak akurát volali s wustenrotu,že či nechcem to ich poistenie a som povedala,že nie,tak mne určite nič nepošlú 😀 😀 😀
a volala som s Peťom a ešte aj budúci týždeň ide het 😠 kurnik aj s robotou a peniazmi 🙄

sweetangel20
16. jún 2009

tinka, stále si na tom lepšie ako ja.mne akurát ondrej volal, že tento week nepríde, bo má školu v sobotu ☹

ejusaaa
16. jún 2009

nechooooooooodte spat,co ste,vsak teraz som len uspala,Peto je na nocnej a co budem robit? 😲 Baby a kde je vlastne Wustenrot?Vsak ja neviem kde mam ist zajtra,pytala som sa ho,co sme vyhrali a on ze prekvapenie,tak neviem,dufam ze nie pero a take veci 😀 😝

ejusaaa
16. jún 2009

Ozaj,pisala som Lenke,ze sa maju dobre,ale ze ked Zojka zaspi,ide rachlo Lenka varit,prat a ze vas mam pozdravit a ked sa jej podari,,tak napise 🙂

ejusaaa
16. jún 2009

A uz ozaj hrozne davno sa Kat neozvala...hmmm,iste ma toho vela..Tinkaaaaaaaa,Ditkaaaaaaaaa,Jaruuuuuuuul,Alzbeeeeeeeeet,Cipsinkaaaaaaaa,Sweeeeeeeeet,Alzbeeeeeeeeeet,Bzuuuuciiiiiiiiii,Mojsiiiiiiiiii,a ostatne kdeee ste?Mam si pisat sama ci co?Dneska som dokonca s malym aj ordinaciu pozerala 🙂

ejusaaa
16. jún 2009

Preco som tak naboku? 😀

bambulka6
16. jún 2009

ahojte...Ja len tak narychlo.nestíham vas ani cítat.Vcera sme boli na ockovanie.Natalka mala taku mensiu horucku,ale len vcera podvecer a ma uz 6 kilo a dnes presne 4 mesiace.Vivianka ma preistotu črevnu chrípku.vcera dostala horucku a dnes cely den vracala a mala hnacku.chudiatko moje taka bola hladna a ked sa konecne napapala tak vsetko s nej vyslo von.Ale dufam ze zajtra to bude lepsie.
ked budem mat viac casu tak sa ozvem.
Tak ja uz idem spat,lebo som vystavena.Prajem vam krasne snícky. 😔

mojsejovka
16. jún 2009

ahojteeee..
ejuska.. no ja som až teraz zasadla, ale už tu asi nie si.. 😅

máme sa OK.. Emka už chodí do školy, ako záhadne choroba prišla, tak aj odišla a zo dňa na deň jej nič nebolo.. 😕
Tamarka má už teda pomenený režim, spinkáme len 2 krát denne, doobeda len pol hodinku síce, ale zato poobede zvykne ťahať od takej jednej až do štvrtej.. príkrmy jej straaaaaaaašne chutia, normálne sa jeduje, keď už prehltne, čo má v puske a nemá ďalšiu lyžičku nachystanú.. 😀 na obed máva zeleninku a potom okolo šiestej kašičku a o ôsmej ešte mliečko.. 🙂

akurát mi zas Roman odchádza zajtra na ďalšiu operáciu do BA, takže minimálne 3 dni budem sama.. 😢 ale nech to už má za sebou, to by mala byť posledná operácia, tak dúfam, že mu to dobre dopadne, už mu chudákovi doma preskakuje niekedy, čo sa tak nudí, išiel by už pracovať.. 😔

inak ani čítať vás poriadne nestíham, ale ja to časom všetko dobehnem a budem písať častejšie.. 😀

aaaa ešte som chcela, že na budúci víkend sú u nás slávnosti, dnes som pozerala program - začína sa to v piatok, ale to bude len také oficiálne, v sobotu je športový deň - aj pre deti a potom od štvrtej vatra a cigánski diabli a rikkoňovci tam budú, takže keby niekto mohol príííííííísť, tak by som sa veeeeeeeeeeeeľmi tešila.. 🙂

mojsejovka
16. jún 2009

bambul.. veľa zdravíčka malým bambulkám, nech to Vivike rýchlo prejde.. ☹

bzucinka2
17. jún 2009

ejus, nezhanaj ma, lebo sa pomaly obliekame, ideme do obchodu a potom pridu nasi a vezu nas na letisko, tak sa zatial majte krasne, vela nepiste, lebo to potom nedocitam, ak sa bude dat, tak sa ozvem 🙂 pa pa, budete mi chybat 🙂 cmuk

ejus ten wustenrot ak sa nemylim je tu pri kostole vedla biliardu 🙂

tinkaaa
17. jún 2009

bré ránko tak ja vás zdravím 😀 😀 😀
naše dieťa má nové móresy,budí sa o 2h v noci,naje sa a ešte aj teraz spí 😝
no tak ja som si už oprala plienky,aj jej veci periem,triedila som totiž skriňu a vybrala som von,to čo je nám už malé a zas to,čo nemala ešte na sebe,inak zisťujem,že sú tam také veci,čo už ani neoblečie,však také opaľovačky 😅 to ešte nemôže mať oblečené a už jej budú pomaly aj malé 😕
mojsi super,že je už u vás všetko ako tak o.k
k tým oslavám u vás,ja by som veľmi rada prišla,ale nedá sa mi,na budúci víkend grilujeme-lebo na pondelok padá Petra a Pavla tak budeme už cez víkend oslavovať
a inak kočky túto sobotu sa vyskytnem v Lv aj s maminou a family ideme kupovať oblečko na tie oslavy cez leto aj topane a tak...
bambul som veľmi rada,že ste očkovanie dobre zvládli a tiež,že pekne rastiete,aj my už máme 6kg 😅
včera som odšťavovala mrkvu teda skúšala som na novom odšťavovači,takže dnešná desiata,bude prvá lyžička mrkvovej šťavičky 😉

tinkaaa
17. jún 2009

bzuci prajem supeeeerrrr dovolenku a veľa foť potom budeme pozerať foto 😉 😉

jarula25
17. jún 2009

krasne ranko......ja som sa zobudila s takym opuchnutym lavim okom ze na neho ani nevidim ide ma slaktrafit 😠
Ejus aj ja som zvedava co to bude za nejake hluposti dostaneme uvidim idem tam hned rano len sa dame do poriadku a je to v tej budove kde biliard hned vedla Dovery tusim 😉
Bambull skore uzdravenie Vivinke 😉
Mojsi super ze je uz Emke dobre zahadna choroba sa vytratila to je fajn...a drzime Romanovi palceky nech vsetko dobre dopadne 😉
Bzuci nadhernuuuuuuuu dovolenku prajeme 😵
Tinka no Saska skusa ze co vsetko moze robit aj v noci to sa ti asi nepaci co???? 😅 a nech chuti malej stavicka z mrkvicky 😝 😝 😝

tinkaaa
17. jún 2009

ženy malá má na tváričke dve červené bodky,idem pokukať či aj na tele,nechcem strašiť ale mne to pripadá ako kiahne 😲 😲 😲 môj Boh dúfam,že ju len niečo džaflo,lebo ak sú to kiahne umriem ........... 😖 😖 😖 😖

jarula25
17. jún 2009

Tinka a neustipol ju komar?????? 😕 😕

ejusaaa
17. jún 2009

Dobre ranko,Tinka,aj nas mal vecer tri take silne,ale to nebudu kiahne,uz vseliake musky su a tak 🙂 Jarul,kedy idete?My okolo pol jedenastej az,potom napis co to bolo 🙂 Bzuci stastnu cestu 🙂 jaj krici moja mala selma zubata,musim ist krmit 😀

tinkaaa
17. jún 2009

jarul neviem,ale aj na hrudníku má dve bodky uvidím čo to spraví a ak bude mať aj niekde inde pôjdem s ňou radšej k doktorke 😒

ejusaaa
17. jún 2009

Tinka myslis ze ma kiahne? 😲

ejusaaa
17. jún 2009

A nemoze to mat suvis este s tym ockovanim?Aj ked neviem aky ale..

sweetangel20
17. jún 2009

dobré ráno, ja sa cítim ako po žúre ☹ a to marek spal celú noc

tinka, to ju fakt mohol uštipnúť komár. keby mala kiahne, tak má predtým teplotu.

mojsi, to kde máte tie slávnosti? bo ja neviem, odkiaľ si

boooooooože,mne je na figu 😒

ejusaaa
17. jún 2009

Sweet tie slavnosti su v Kalnej.Preco Ti je na figu? 😲

jarula25
17. jún 2009

ale zas niektore deti ak maju kiahne namusie mat teplotu ved uvidis ked bude mat viacej radsej zbehni za to nic nedas 😉 dufam ze to nebudu kiahne aj ked by uz mala potom pokoj a taketo male deti to lepsie znasaju ako velke ale drzime palceky aby to nic nebolo 😉 🙂
idem ja het z domu napjrv k mamine a potom do toho Wustenrotu ci to je som zvedava na tu "upomienku" 😀 😀
ozvem ale asi az vecer neviem ako budem stihat...pekny den dievcence 😉 😵

sweetangel20
17. jún 2009

hlava ma bolí, kríže tiež a ešte mi je aj blbo od žalúdka

ejusaaa
17. jún 2009

sweet hlava aj mna,aj krize,ved Peto vzdy vravi,co si tehotna?No to nie,ale asi sa v noci odkopem a prechaldnem 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre