Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
6. júl 2009

Ahojte tak precitam vas zajtra len teraz sme doslx domou je tu segra z Modry tak sme popijaly a klabosily takze som unavena aj spolocensky aj normalne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pekny vecer a dobru nic......
Bzuci ip 😉

ejusaaa
6. júl 2009

Dobru nic Jarul 😀

jarula25
6. júl 2009

tak sorryyyyyyyyy dobruu NOC,,, 😀 😀 to robia tie fernety 😅 😅 😀 😀

ejusaaa
6. júl 2009

Ma netrap,aj my mame v chladnicke fernet ale nedam si,co ak mi zajtra krv zoberu,este ma na protialkoholicke poslu 😀 Pozdravujeme sestru 🙂

jarula25
6. júl 2009

ale neboj jeden ti neuskodi len ja som ich mala najmenej 4 a uz som si odvykla takto popijat 😀 jasneee odovzdam....

ejusaaa
6. júl 2009

No nakoniec ma prehovoris 😀 Tak na vase zdravie 😀

jarula25
6. júl 2009

DAKUJEME...oki idem het lebo ani neviem co pisem 😀 😀 😀 😀 bruuu noc....papapap

sweetangel20
6. júl 2009

ahoj ahoj ahoj

aadula
6. júl 2009

alžbetka si ma rozosmiala...ja som jej gratulovala, nech ona mamičku poslúcha 😀 a happy to je náš obchod ...tam si vždy niečo vyberie 😉

ejusaaa
6. júl 2009

Ahoj Sweet,uz sme Ta zhanali a kdeze sa nam tulas,ze sa neozyvas? 😉

sweetangel20
6. júl 2009

ešte som vás neprečítala, ale posnažím sa. mali sme tu celý týždeň ocka, tak som sa jemu venovala a ešte som aj behala po tých doktoroch, ešte ma čakajú dve vyšetrenia. no a dneska som tiež nestíhala, až teraz, ale už som celučičká celá vaša 😀

ejusaaa
6. júl 2009

jaj ved ozaj,tatuldo mal dovolenku,aj ste niekde boli?A áko dopadli vysetrenia? 😲 🙂

sweetangel20
6. júl 2009

doma sme boli a kúpať sa 🙂 a tie vyšetrenia - zatiaľ len tie mandle sú zlé. ešte gastroenterológia a sono brucha, uvidíme

mirip
6. júl 2009

Ahojte dievčatá, viete čo by ma sráááááááášne zaujímalo som čítala ako to prebieha v levickej porodnici, že aky sa žena pri porode neposr.......... 😀 tak dávajú klystír ak chce a piť može kolko chce, ale ko je to ked sa pri tlačení dá čúrať a ešte ked može piť kolko chce ked čaká????????

ejusaaa
6. júl 2009

Mirip Ip 😀

sweetangel20
6. júl 2009

mirip,. mne nedovolili ani jesť ani piť. a smadná som bola ako ťava, hladná nie, len ma brutálne sušilo

mirip
6. júl 2009

A nie je problém pri tlašení že sa počúra? 😅

ejusaaa
6. júl 2009

Nam pit dovolili 🙂

ejusaaa
6. júl 2009

Problem to nie je a stava sa to 😀

mirip
6. júl 2009

myslela som pri tlačení 😀

sweetangel20
6. júl 2009

čo mňa chceli nechať umrieť od smadu? to prečo mne tá sestrička nedovolila?

ejusaaa
6. júl 2009

no neviem Sweet,ja som sa poctivo nalievala Luckou 😀

sweetangel20
6. júl 2009

mne dovolili len ovlažovať si pery navlhčenou handrou, toť vše

ejusaaa
6. júl 2009

Som uz zabudla ale pri kom si rodila,pri Kopkovi?Nestiham vela napisat,skypujem s Tinus,predtym s Ditkou 🙂

sweetangel20
6. júl 2009

ja som pri Neubauerovi, ale ten ma len vyšetril a prišiel až na tlačenie, inak tam bola so mnou len pôrodná asistentka

ejusaaa
6. júl 2009

No ja podobne,Mancik tiez len tak dosiel,to asi vsetci len na zaver pridu..

sweetangel20
6. júl 2009

tak ja som v noci rodila, doktor bol rozospatý 🙂

ejusaaa
6. júl 2009

No dobre,Tinka mi uz kosom dala,tak uz hadam spat pojdem,no zajtra sa ozvem,ktovie co mi povedia,ci je to vobec kvoli ociam to tocenie..no dobru noc 🙂

sweetangel20
6. júl 2009

už všetky buváte? aj mojsi???

tinkaaa
7. júl 2009

bré ráno,za nami je super noc,malá cestovala po celej postieľke,ráno sme na nej tak rehotali,že kde to je?????
len teraz vstáva 😉
my ideme do ZM na nákupy potom sa ozvem- na dnes máme naplánované riadne riadenie aj betonovanie takže tu budem striedmo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre