• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

15. júla 2017 
Ozaj Matka,už si bola okuknúť aj centrum pre matky s deťmi u nás?
10. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ditka, jasan, ja viem ty si zlata baba, ja osobne mam vyhrady voci tym spinavym ale to nielen ciganom, ale aj bielym,a to ty su niekedy horsi, lebo najvecsi vrahovia a uchylaci su zial bohu prave bieli cigan by asi ztazka vytuneloval banku co???? jedine tak ked sa o to pokusim ja:grinning:
10. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALZBET :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celebrity dobreeeeeeeeee uz len paparacou na nas :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru sekacove veci su naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moj maly ma väcsinu satnika zo sekacou a ja mam tiez zopar peknych kuskou...ked kupis v sekaci si si 100%ista zetake ine dieta mat nebude :wink:
10. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sss nebola som
alzbet že všežena :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím jarula25,hlavne ked to oblečieš 2x a hned z toho vyrastie vtedy oceníš sekáčové ceny:slight_smile:
10. júl 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a niesi???? :grinning:
k sekáčom sa vyjadrím aj ja - tiež som dnes behala aj tam a čudovali by ste sa kto všetko tam chodí,ja som tam stretla aj od nás z dediny ľudí a skoro som padla na ryť a pritom koruny majú na iné veci :confused:
autor
presne tak jarulka, ked moze nakupovat v sekacoch dara rolins, tak akoze neni ocom, a to je uz ozaj pani s velkym P ( a velkymi silikonmi) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
mimochodom, a to akoze ked chcem trebars aj ja silikony, som zly clovek???co ak si nane nasetrim a budem ich ukazovat v sexi tricku,hmmm co potom??muzi to uvidia hiiiiiiiiiiiiiiiiii skandaaaaaaal :grinning:
no ja radsej idem :sunglasses:
10. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka nebud skromná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jasné že si.
Tak niekedy pojdeme spolu ked deti podrastu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale je tu tolko mamičiek ze to asi budú musieť zvacsit ked sa tam vsetky navalíme :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbettt dobraaa ze skandal spravis na ulici??to sme tu este nemaly .. :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sss..mozem sa ta spytat preco Tinku volas Matka???vies pride my to cudne ked tu sa vsetky oslovujeme nickami :wink:
10. júl 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prepáč,asi tým že ju osobne poznám a odjakživa ju volám Matka,no dobre budem ju volať tinka
10. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak poznam ju aj ja a vlastne vsetky ale aj tak ju volame Tinka...neber to v zlom ale je to tak....
10. júl 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neberiem :wink:
10. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my mame tiez zopar kuskov zo sekacov,co mamka nakupi,a tiez ich malemu kludne davam :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dievčatá kok na modrú strechu som tam nahádzala fotky prerábania čo sme robili samozrejme ešte chýba dotiahnuť pár detailov do konca, ako dať záclony predložky do izieb a doupratovať :dizzy_face:
10. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sss,davas Danielka sedkat uz niekedy? :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávam on sa strašne berie sedieť,ležať ani za svet,ale som opatrná lebo Kollár povedal že čím neskôr deti sedia tým lepšie,no ale vysvetli to malému :slight_smile: A ty Tobiaska?Sedká už sám.Ozaj,kedy vlastne deti sedia samé?
10. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile mamicky niesom chudak ani niekto kto si riesi osobne problemy- mam doma svoju rodinu a verte mi funguje ok
skuste sa zamysliet kazda nad svojou reakciou na moj prispevok a kazda jedna sa v niecom z toho co som napisala najdete
a kde sa vzal tu sa vzal pod oknami zrazu stal strom pravdy
dovidenia
10. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip superrrrrrr
10. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco si myslis,ze sa budeme zamyslat nad niecim co napisete?A ten strom stal pod vasimi oknami ze..dovidenia,a bez k fungujucej rodinke.
10. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sss,aj nam Kollar vravel,ze cim neskor tym lepsie,nedavame ho,len na chvilu,ale len tak ked na nas sedka a tak,tak poriadne sedkaju okolo 7 mesiaca nie? :slight_smile:
10. júl 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sedenie by zaujímalo aj mňa :wink:
10. júl 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: čo super tinka teraz?inak som zabudla dať dvere teraz som ich tam hodila nám ich robili z buku a namorené na jelšovou dýhou na povrchu :grinning:
Mirip,vsetko superr,a tie vchodove dvere su fakt krasneeee,jaj zaviiidim vam vsetkym tie domy,fakt :slight_smile:
pozerala som strechu :wink: mirip
10. júl 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To sedkanie je asi ale tiez individualne,ale skotr ako v siedmom same este nesedkaju asi nie?Ozaj to ste poculi ze deti maju mat kartu u zubarky uz od siesteho mesiaca? :astonished: :grinning:
10. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože, vy tu čo riešite? sranda dneska :slight_smile: alžbet a ty čo riešiš? "cigáni" a "bieli" ? tak ja poznám kopec bielych, čo vyzerajú horšie ako z osady. a poznám aj cigánov, ktorí žijú lepšie a slušnejšie ako "bieli". aj ja chcem silikóny :grinning: našetríme, budeme mať! :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok