Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
15. jún 2009

moji chlapi su este vonku tak mam chvilu pre seba 😀 😀 a zajtra si uzijem tiez idem na nechty takze budem mat cele poobedie veget..huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

ditka1
15. jún 2009

no baby ten moj drobec este stale buva,tak tvrdo hajá,ze mi je ho luto budit a este je v kociku,ako sme dosli z vonku tak som ho tam nechala v nom,len teraz neviem co ci ho nechat este,ci ho mam zobudit,poradte. 😅

jarula25
15. jún 2009

veru aky zahadny??aj ja som zvedava 😀 co sa stalo z dvojickami??neviem o nicom telka je vypnuta...hlavne ze je kon zapnuty 😅 😅 😅

jarula25
15. jún 2009

ditka a od kolkej haja????

ditka1
15. jún 2009

jarula...a ake gelove ci akrylove?

jarula25
15. jún 2009

akrylove

ditka1
15. jún 2009

od 5tej 😒

ditka1
15. jún 2009

tie su dobre,dlho vydrzia,mala som aj ja 🙂

emka.trhanova
15. jún 2009

a ešte stále grcká ? alebo sa to upravilo po nutritone...

jarula25
15. jún 2009

cozeeeee???preboha co bude robit v noci?? ja by som ho pomalicky zobudila ved bude celu noc hore ci nie???ci takto zvykne???

jarula25
15. jún 2009

no dobreee som spokojna robi mi ich kamoska takze este lepsie... 😉

jarula25
15. jún 2009

ty kokos normalne som rada ze uz ide konik 😅 😅

ditka1
15. jún 2009

emka...uz negrckaju,aj nutrilon im davala,ona to mala s obidvomi chalanmi,jeden grckal 3roky a druhy 10mesiacov,upravilo sa to po tych kvapkach,ale tomu prvemu to dlho trvalo a teraz je taky chlapisko 8rocny z neho ako hora.
jarula...on totizto poriadne nespal cely den,tak teraz dospava,aj ja si myslim,ze ho idem budit pomaly,nechcem si ani predstavit tu noc 😲

ditka1
15. jún 2009

emka...ejusa davala neviem ci este dava ten nutriton,ona bude vediet lepsie.My sme chvalabohu toto nemali len koliku.

jarula25
15. jún 2009

ale zas co ti vies mozno bude aj v noci dobre spinkat skus ho len jemne povyzliekat a prelozit do postielky mozno pekne presny noc 😉

jarula25
15. jún 2009

nie presny noc ale prespi noc 😀

ditka1
15. jún 2009

juuuj to by bolo super a co s jedenim?o 8mej by mal papat.

jarula25
15. jún 2009

neboj on ked bude hladny si vypyta toho sa neboj 🙂

emka.trhanova
15. jún 2009

ditka tak to som rada...dúfam že aj krpcovinášmu sa to upraví ...
zajtra ideme na krv tak uvidíme ejuš čo je s tou žltačkou či ustupuje alebo nie..

alzbetabenkova
autor
15. jún 2009

no aute cicusky moje
to by dopadlo keby nesiel kon,mna skoro slak trafil, skoro som odpadla,fuuu hruza
no som unavena riadne dnes neviem co to je,taka ukrutna unava,a zaspavam tazko aj tak, ja som dnes bola s malym preistotu u dokiny,lebo este kasle,ale vstko ok,aj vysledky z vyteru z nosa,tak som happpyyyy

jarulka,aka bola burza???predpokladam ze si daco kupila😀 ty betarka jedna 😅
ditka, maly je rozkosny na tej hojdacke,a aky velky, rasite ako z vody cicik maly 😝
tinulka, aky zahadny???Prehliadla som dacoˇ??
ejuska, hladna??narastu ti este vecsie....vlasy😀
adulka,vobec nic sa nestalo vazne, uplne si zlata bola,ked si dosla do toho papiernictva, clovek stretne viac ludi a nevie co skor,ved este sa stretneme neboj 😉
cipsinka, si ozaj kocka,daj viac foto, a ked nas zbadas,buchni po hlave😀
emka, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dlhe jeeee konecne sa ti pohol kon, to ma mrzi ten reflux,ale ved to vy zvladnete,no a tvoji svokrovci su ok,sympataci a dobry ludia 😉
bzuci, smutne velmi ☹

ja mam ponovom problemy so svagrinou,ona je uuplne brzda taka sprosta je ako bedna gitu,kurna,nervy mame s matom nanu riadne,ale to je na dlho,to by museli spravit novu stranku konika len o nej 😠 😠 🙄 🙄

no idem ciciky,dufam ze zajtra to pojde

ditka1
15. jún 2009

idem teda skusit ho nejako prelozit,ale pri prebalovani sa mi istotne zobudi 😒 lebo tie lepky ked odliepam tak hned je hore,to mu vadi ten zvuk. 😨

jarula25
15. jún 2009

tak ho neprebaluj Ditka ved ho prebalis ked sa sam zobudi a bude chciet papat 😉 Alzbet si toho napisala...no na burze som nic nekupila ak neratam malemu hracku 😅 nemala som nato naladi nasralo ma pocasie 😠 😠 😠 no ja moju svagrinu ani nespominam mi sa dokonca ani nezdravime takze len tolko o nej 😠 😠

ejusaaa
15. jún 2009

A jaaaaaaaa viem o Tinkinom zahadnom,lebooooo som ho viddelaaaaaaa 😉 Emka nam po nutritone grcka menej,ale ajtak stale...hned ked je na rukach,aj ked lezi,to je jedno,ale podstatne menej..Jaaaj Alzbet tak to aj ja by som mohla o svagrinej rozpravat,ta Tvoja je pri mojej urcite anjel,ej mame mi stastie 😀 Ditka,riesim to iste 😀 ,maly zaspava,ale nie je prebaleny,ale ked ho prebalim preberie sa,tak co...ja ine vravim,muz ine..dobre,tak nechame na maleho 😀 ,ja som vravela,nech ho prebali,ani nie tak kvoli plienke,ale chcem,nech mu dame na noc tu perinku..

bzucinka2
15. jún 2009

co o akom zahadnom? 🙂
tinka a drzime palceky nech tyzden ryyyyyyyyyychlo ubehne 🙂
ideme na kretu 🙂

tinkaaa
15. jún 2009

baby to je na dlhé lakte s tým neznámym najskôr to musím predýchať a potom napíšem a hádam sa idem konečne aj najesť - museli sme sa uspávať 😠 po neviem akej dlhej dobe,z toho dusna dnes bola chúďa celá nesvoja 🙄

jarula25
15. jún 2009

tinka tak dufam ze coskoro nam o tom zahadnom aj napises som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 tak dobru chut...a ja pojdem uz mi konecne chlapci dosly domou tak idem dat maleho do poriadku a spat....takze vam prajem dobruuuuuuuuuuuuuuuu noc vsetkym 😉 😉

ejusaaa
15. jún 2009

Tak ja vam to vysvetlim,nasa Tinka ma ctitela,stretla som ho 😀 Prechadzala som sa s malym a videla som zdialky takeho fesaka s takou malou petrocou,sla som okolo nich a mala pribehla ze chce pozriet babetko,opytala sa ma,ako sa vola,a ja som ani nestihla odpovedat a ten muz ze vola sa Tobiasko 🙂 A ja som ako puk pozerala,ze odkial to vie a on taky zahanbeny vravi,ze jeho sestra byva v dome s nim,a ze ona je levicanka a pozerava konika,ale neprispieva,a ze aj on si to raz pozrel a ze odvtedy nas pravidelne cita,ze sa velakrat aj schuti zasmeje,a ze najviac sa mu paci Tinka,ze by chcel mat taku zenu,ze je to zena plna energie,optimizmu,ze je za kazdu srandu a ze este k tomu je aj pekna,ze taku by chcelo vela muzov 🙂 ,tak toto mi povedal 🙂 Tak Tinka ma napadnika a my sme na ocot ostatne 😀

sweetangel20
15. jún 2009

ale čo si, ejuš? šak sme kočky, neee? a konečne ten koník fiči, bo tinka dnes mala absťák 😀

tinkaaa
15. jún 2009

no už som tu,veru sweet trpela som absťákom a riadnym,však som všetky zháňala kde sa dalo však jarul,ejus alzbet a dokonca aj mojsi a bambul som vystopovala 😀 som detektív oriešok
a k tomu záhadnému,teraz som volala s Peťom tak sa smial,ale že si mám dávať pozor na ústa 😝 ale však nič zlé nepíšem
hmm tak ťa teda pozdravujem záhadný neznámy ale najmä segru s kočkou,kľudne sa zapoj do diskusie alebo píš len ip niekomu komu chceš
baby toto je presne to,čo už dávno hovorím strašne veľa ľudí nás číta a ani jedna tisícina z nich nepíše 🙄

tinkaaa
15. jún 2009

no super tak kým sa ja dám s malou do kopy tak všetky odtiaľto zdupkajú tak idem čumeť na bedňu asi,hmm ale ešte musím počkať,kmotor má auto a má ho doniesť späť tak nieže zazvoní bo ma...... a hlavne Sašku
škoda a ja som chcela kvákať teraz budem akurát tak spievať papapapapapa s Ružičkovou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre