Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
7. jún 2008

ahojte, mne malá spí od 11,30, varím polievku a pôjdeme k našim. Urobila som malej album po dlhej dobe 🙂

papááá

eliska7
autor
7. jún 2008

mirka super,zlata,vidim že ani vy nemate tých vlasov na rozdavanie 😀 my sa vytešujeme iba na vrchu hlavy,tam ma asi 15cm dlhe tak na hrubku malička 😀 krasny domček,sara ma indiansky stan od deda.dany,veru dnes som si aj ja lahla k malej a takto sme s didinkovými prestavkami spali dve hod 😕 čo je zazrak,videla že ležim,tak sa otočila a spala dalej 😅 padlo mi to dobre,lebo už ledva chodim,stale mam ženske problemy,tak neviem načo skor stonať 😠 .
už nechodime po ulici z nočnikom,naučila sa cikať na travičku,akože topime mravcov a robime mlačky,to sa jej pači 😉

dannynka
7. jún 2008

eliska ahojky 😉
veru viem o com hovoris,sme si dnes schrupli a tiez spinkali cez dvehodinky 😉 celkom mi to bodlo a aj Gabike 😉
inak aj my uz chodime doma bez plienok a vonku sme 3-den bez plienok tak uvidime ako dalej,ale GAbika ani za svet nechce vonku cikat,ani do serblika a ani do travicky...vacsinou vydrzi kym prideme domov..ale niekdey ee...neviem ako ju naucim cikat aj vonku 😒
mirka-krasne fotto si vlozila 😉

biccy
7. jún 2008

Ahojte 🙂
Prisla som vas na chvilku mrknut. 🙂
Dnes som bola doobeda v praci,tak sa mi az neskor zacal vikend. 😅 😎 A teraz som vstala od Zoe,tak som este taka zaspata. 😀 Stale,ked ju ukladam,tak zaspim a potom uz z vecera nic. 😠 😀 😀
Chcem este zacat vyberat fotky,lebo na Happyfoto.sk je teraz akcia na fotoknihu,ktoru som chcela dat Zoinke urobit uz davno. 🙂 Tak idem vyberat fotky,mame ich az-az. 😀
Nasa Zoe dnes cez obed potiahla 3 hodinky. 😅 😉 😉

Mirka,Laurinka je zlatucka a aj stan je peknucky. 😉 😉 😉

eliska7
autor
8. jún 2008

dany musiš nejaký figel vymyslieť-tak ako ja najviac sa jej pači ked mravci plavu 😀

mirka
8. jún 2008

ahojte kočky, ďakujeme za pochvaly 😉

u nás je búrka, leje a mne sa chce spať. Sme u našich. Zajtra ideme na pohreb, zomrela manželova starká. ☹

Pekný zvyšok víkendu 😉

dannynka
8. jún 2008

eliska-veru budem musiet nieco poriesit... 😒

mirka uprimnu sustrast 😔

ikulka
8. jún 2008

ahojkajte, dnes sme prišli od našich a saška je zas chorá, má soplíky a dnes mala aj teplotu.... ☹ tak sa z tých chorob neveime akosi dostať.... 😖
idem mrk čo ste popísali...

mirka
9. jún 2008

ahoj kočky, no mne sa celú noc snívalo o pohrebe, naposledy som bola pred 10timi rokmi, tak mám z toho nervy 😖

malá si tu pri mne stavia kocky a podarilo sa jej z toho niečo vytvoriť, tak mi tu tlieska a kričí supeu 😀 😀 😀

iku, no nech sa skoro saška vyzdravie, posielame uzdravujúcu pusku 🤐

ikulka
9. jún 2008

ahojkajte no dnes máme zas krásne.... 😎
mirka dakujeme, soplíky jej vali az nošteka, čo sm rada, aspon jej to víjde von....

zuzu13
9. jún 2008

ahojte
ikulka sme na tom podobne...Lucka ráno vstala s "tečúcim noštekom" ☹

mirka
9. jún 2008

iku, už si vie vysmrkať? Ja som bola prekvapená, naša mala nádchu pred dvoam týždňami a len tak jej vravím smrkaj, lebo tiež jej všetko išlo von a tá smrkala. Jeto super, takto sa aj rýchlo z nádchy dostala 🙂

ikulka
9. jún 2008

mirka nevei on afúka ústami a keď sa jej občas podarí nosom, tak to je slabučko na to aby dostala soplíky von. ale aj ja som chorá, tiež mi tečie z nosa v kuse kýchama abolí ma aj hrdlo

danona
10. jún 2008

ahojte
mirka-uprimnu sustrast od nas ☹
chorym zelame ryychle uzdravenie 🙂
ninusa je zatial zdrava /zaklopkam si 😀 /... pekne vseetko hovori, aj vety, pocita 😅 a to som ju to nejako neucila 😀 taak sa z nej vytesujeme 🙂 . Vcera sme dokoncili 3.kurz plavania, cez leto tu nic take neorganizuju, zase az v septembri, tak uvidime ci este budeme chodit.. 🙂 mozno sa uz budeme doma cvachtat.. - tento tyzden nam uz mozno bazen dodaju..momentalne spime vsetci v detskej 😀 - hore aj dole mam "otvoreny dom" - vyberaju okna a dnes ich aj davaju do novej, pristavanej casti.. takze uz aj vnutri mam ako po vybuchu 😝 no uz len vydrzat 🙂
a pisanie..ked ju necham bez plienky, vsade mi len parkety opisava - vcera 8x na parkety /hned to ide po sebe aj poutierat 😀 / a len 1x do nocnicka.. 🙄

bettina
10. jún 2008

ahojte. no aj my už skúšame pomaličky bez plienky. ale nechce ísť Betti na nočník, hneď kričí , že "záhod" 😀
a vonku sa tiež vypišká, ale hlavne na miesto kde je aj vidieť výsledok 😎
no napriek tomu, že ešte len teraz začíname, tak sa aj vypýta, no aj jej ujde 😝
dievčatá chcem kúpiť vibrovacie lehátko, asi fisher Price, neviete kde by som ho kúpila? chcela by som to ešte dnes 😝 😎

danona
10. jún 2008

Bettina - pred 2 tyzdnami ho svagrina v neznackovom hrackarstve v Sali kupila, tiez sme zhanali - ako darcek - mavali to v Dracikoch, no pred tymi dvoma tyzdnami som obehla tri predajne a nikde nic.. zohnala si niekde??

bettina
10. jún 2008

ďakujem danona. zatiaľ sa mi nepodarilo. tak to ostáva na neskôr. hádam sa mi podarí zohnať.
no dnes betti sa pekne pýtala piškať, až som prekvapená. mám ešte negatívne skúsenosti s esztikou. tak sa vytešujem. dúfam ju to neomrzí. no netvrdím, že hneď je to dokonalé. aj nehoda sa pritrafila 🙂

biccy
10. jún 2008

Ahojte 🙂
Prisla som len na skok. 🙂 Vcera sme sa konecne boli ockovat proti pneumokokom.Zoinka strasne plakala.Sestricka jej to dost drasticky pichla. 😠 Plakala este dlho po pichnuti a len si dvihala nohavicku,ze "boji,boji".Tak som ju lutovala,chudatko. ☹ A o dva mesiace zas. ☹ Nastastie doma sa uz ukludnila,dostala studeny obklad a panadol od bolesti a potom uz ani nevedela,ze ju pichali. 🙂

samuelko
10. jún 2008

Ahojtééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Už máme net 😎 😎 😎 😎 😎 😎

dannynka
10. jún 2008

jeeej samko to je super 🙂 🙂 🙂

samuelko
10. jún 2008

super aj ja sa tešííííííííííím 😀

samuelko
11. jún 2008

Dobré ránko
my sme už boli vonku,vraj budú búrky poobede 😒 Skoro idem do roboty o 11-tej do 20.00h so Samkom bude mamina kým manžel nedobehne z roboty.
Pofotím bytík a vložím fotky neskor.
Zatial ahojky. 🙂

eliska7
autor
11. jún 2008

čaute my sme boli včera cely den na rybach,no sarka sa boji ryby,tak ocko je sklamaný,ked sa ryba pohla až hysak dostala 😅
chorým prajem skore uzdravenie,bože takto vlete to je hrozne 😒 my mame aj po noci suche plienky,len jej pre istotu davam,my už aspon toto mame za sebou,už len naučiť spavať abude super 😉 papuluje o sto šesť 😉 povedala aj celu vetu:nechaj sarka papa danko hlupý 😀 ma čo chcel ked jej robil zle 😀 no a didinký-neda za nič 😵 ,teraz sa už dohadujeme-len toška malilinko maminka 😀 podarena,no čo narobim 😖

bettina
11. jún 2008

eliska malá je šikulka 🙂 no ja sa veeeľmi teším. malá sa od ráno pýta stále na záchod, tak sa teším 😵 a dokonca ju prehnali čerešne včerajšie, a ráno musela aj viac krát za sebou utekať 😒 ale stihla 😎
danona asi to objednám cez net. len som to aj chcela vidieť. ale Ty to asi poznáš - to lehátko. netreba od toho s viac funkciami? je to dostatočne dobré?

zuzu13
11. jún 2008

ahojte, Lucke je už lepšie, dobré je, že soplík vysmrká, máme pamycon kvapky a 2-oje homeopatika, fenistil, cebion...takže je toho dosť...ale vždy lepšie ako antb... 🙂
eliska, neviem si predstaviť Sarinku s Luciou...to by bol "kecklub"...Lucka už tiež spája slovíčka do viet...najčastejšie používa spojenia maminka ideme spinkať, pojdeme peč autičkom, daj mi pokoj, nechaj ma 😀 a jau to bolí 😀
keď je zlé počasie, tak si vyberie DVD-čko /Lucia, postrach ulice a A zase tá Lucia...niektoré pasáže už vie naspamäť a smeje sa na nich jedna radosť....../ vloží si ho do DVD a pustí si ho...celý film sedí a ani sa nepohne 😀
no idem pracovať...tak pekný dníček 😉

nera
11. jún 2008

Ahojte všetky ....po dlhšom čase opäť som sem nakukla
Bola som s maličkou pri mamke, lebo nám zatepľujú bytovku a je tu občas riadny hluk, pri mamke máme pohodu a Dianka sa má aspoň kde vybehať(po veľkej záhrade a hádže si tam kamienky a podobne...ako na dedine)
Síce nám ocko chýba, ale musíme vydržať.Boli sme teraz aj na svadbe tak aspoň zatiaľ nejaké to foto som hodila.
Čítam, že aj tu sú DVDmaniačky...aj my pozeráme radi - najmä Macka uška a iné rozprávky a tiež si ho už riadne pamätá....o jej pamäti ani nehovorím...pamätá si potvorka všetko a orientáciu v priestore jej už teraz môžem závidieť. Minule manžela doviedla na ihrisko, čo treba prejsť pomedzi niekoľko bytoviek, treba kľučkovať pomedzi garáže, ale zvládla to a je bežné, že keď v aute ideme presne ukáže sama kam treba ísť, aby sme šli na hombá, kde je vláčik...a pod.
Deti v tomto veku sú fakt úžasné....koľko si toho všímajú, aké sú vnímavé a ako si všetko v tej svojej maličkej hlavičke ukladajú 😵

dannynka
11. jún 2008

nera-Dianka bola krasavica na svadbe 😉

eliska-gratulko k suchyym plienkam.... 😵 😉 musim veru aj tu nasu naucit,ale asi to chce cas...ved plinocku ako som spominala mame uz iba na spinkanie 😉

ikulka
11. jún 2008

ahojky, nos te toho popísali 🙂
no aj vám toršku závidím tie ukecané deti závisle na dvd. naša moc nerozopráva len 2 začiatočné písmená ☹ a lenivá je nepovvie ani napr na auto auto ael len brm brm a o pozeraní tv môžem ja len snívať. on asi síce káže včielku máju ale hned beží preč, ona nieje na jednom mieste dlhšie ako 10sekund, takže to potom stáel dookola pozerám ja. alen čo to vypnem revy až do susedov, že má má to ako mája

nera
11. jún 2008

dannynka - vďaka, pozerám, že aj TVoja bola pekná kočka na svadbe 😵
ikulka - s tým hovorením sme na tom podobne, moja tiež len prvé dve písmenká hovorí, ale aj tak toľko toho "narozpráva", že v pohode všetko jej rozumieme 😵 😉

dannynka
11. jún 2008

nera dakujeme 🙂

ozaj a ako znasala Dianka svadbu?pacilo sa jej?a do kolkej vecer ste boli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre