• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
Dobré ránko

Ja som už od piatej hore učm sa :rolling_eyes: ale nepáli mi to vobec...
Zuzu Vďaka :slight_smile:
Danny,krásne detičky máš.
Včera som nakoniec varila tú brokolicovú polievku a pre seba a Samka rezance s pečenou kapustou to veľmi zbožnujeme a pre muža špagety...A na dnes ostala ešte polievka a druhé bude nejaký perkelt asi s ryžou :sweat_smile:
Dnes máme auto v oprave,Samko nepojde do školky,tak sa vytešuje že bude s ockom svojim. Ostrihali sme ho na krátko úplne.

No dobre idem sa nadalej vzdelávat kým spí môj chlap maličký. A vieme krásne povedať R.... Logopedička bola paf z nejo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2784281&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

samuelko super...aj Lucia vie krasne R...
haslerka my dnes mame zemiakovu polievku a halusky s kyslou kapustou...

idem povesat pradlo...

pa
20. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

zuzu, samko, super s R, laure sa už občas tiež podarí, ale väčšinou je to krásne L :grinning: ale zas sa vytešujeme, že krásne čisto rozpráva, že sa nemazne, ako iné deti, čo sú o rok staršie a akosi ich nič nerozumieť :fearful:

dnes som mala skúšku, tak hádam som spravila, profka bola nejaká nabrúsená :rolling_eyes:
20. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
zuzu Lucka je šikovnička zlatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mirka už aby sme mali pokoj stými skúškami,ja mám sobotu jednu z etopédie a to včera večer mi kolegyna volala ,že piatok mám nočnú,tak pojdem na skúšku po nočnej :wink:
21. máj 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu- :confused: waaw, ja sa este bojim s vodovkami experimentovat.. :sweat_smile: ani plastelinu este nemame :sweat_smile: /strasia mi stale v hlave skusenosti so starsou dcerkou ktora mi plastelinu "vpatlala" kde mohla/, no mozno na dvore vyskusame najskor..to ma teraz napadlo.. :sunglasses:
ani R este nehovorime, mala ma veelmi siroku slovnu zasobu, aj vela cudzich slov pouziva, no miesto R hovori L.. :grinning:
studentkam prejem pevne nervy a nech mate skusky cim skor za sebou-ide pekne pocasie a to sa blbo uci.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude vas to von tahat.. :sweat_smile:
21. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

danona, ti poviem, že to láka, v sobotu idú laura s ockom na chalupu, ja musím byť doma :rolling_eyes: v stredu mám dosť blbú skúšku, ešte seminárky a tak.

no erika, držím palce, ja by som na skúške asi zaspala, o čom je etopédia?

dnes sme boli v meste s kamoškou a jej chlapčekom, vždy bol taký zlatý dobručký a teraz je z neho nejaký skupáň a bitkár :confused: no škoda, ale keď budeme chodiť spolu von častejšie, tak hádam to bude lepšie :unamused:
21. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak to ani mi ešte R nehovoríme, ale brbleme o dušu

samuelko budeme spolu oslavovať meniny, ja som tiež erika
21. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko

haslerka super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Mirka Etopédia je napr. o Výchovnej starostlivosti a terapii,alebo rôzne projekčné techniky a metódy,ale rozpráva sa vnej aj o kriminalite,deviantnosti.... Nemám rada ten predmet.
Čo varíme netuším :astonished: ??????
22. máj 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
samuelko-u nas bude plnena paprika /aby bolo aj na zajtra :grinning: / budem s ninou sama, tak sa mi nebude chciet len pre nas vyvarat.. :sweat_smile:
22. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona to mám velmi rada aj ja,ja som sa rozhodla že bude guláš,už sa varká,aby som nemusela zajtra varit po nočnej a po skúške. Ráno v robote končím o siedmej rýchlo utekám domov sa osprchovat a padám na skúšku na ôsmu. :wink:
22. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

babky ktorá ste kreslili obrázky na stenu? ja som teraz laure nakreslila krtka a Kittinu, no podarili sa mi, musím sa pochváliť, ešte to je len ceruzkou, takže by som potrebovala poradiť, čím to mám vymaľovať? bude stačiť, keď si kúpim temperky?
22. máj 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy ked budeš na nete kukni svoj mail som ti poslala aj fotky a sa mi vrátilo že nedoručené tak neviem......
22. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veru studentkam drzim palce...
my sme mali vcera vyprazanu sekanu, zemiaky, a dnes mame hov. pol. a hov. v parad. omacke a idem spravit kur. prsia na prirodno s ryzou...
pekny vikendik... :wink:
23. máj 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúj ahojte :slight_smile:
A kdeže ste všetci??? :astonished:

Skúška dopadla dobre známku síce neviem lebo bola písomná,ale vedela som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dnes sme boli u našich trošku a od zajtra zas do práce,no čo už. Teraz som dožehlila a medzičasom rozmýšlam čo varit zajtra,keďže sme dnes obedovali u našich,ale asi urobím segedín :dizzy_face:
24. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko, ahoj ... ty už robíš?..
24. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dodatocne gratulujem dannynke k babetku. Ide to velmi rychlo my uz budeme mat 5 mesiacov a uz mame aj 2 zuby. Zacneme uz aj s prikrmami lebo pomalsie pribera-je riadne dlhy. No inak uplne spokojne dieta :slight_smile:
Mirka ja som malovala na stenu a mala som kupene specialne farby-kolorka, a maliarske tonoivacie farby riedili sa z bielou velmi dobre sa s nimi malovalo kupila som si ich priamo http://predlohy.sk/tovar/krtko-v-nohaviciach-066z od nich som mala aj predlohu.
Mam to inak aj odfotene vo veronikinom albume.
Tak nech sa ti obrazok pekne podari. Pekny dnik
24. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.

haslerka ja už robím,ja som bola na materskej so Samkom len 9 mesiacov. :unamused: ale už je nás tu viac pracujúcich mamičiek,aj zuzu už pracuje... :slight_smile:
zuzanko teda ten čas letí. :astonished: :slight_smile:
Prajem pekný deň :sunglasses:
25. máj 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
samuelko, ja uz nepracujem...od 1.5. som na MD :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- :confused: preco..dopady krizy? :confused: :fearful:
25. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzu, si sa ani nepochválila, čo sa stalo?
25. máj 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona....bingooooooo
25. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka tak sa teda chvalim...som stastne nezamestnana mamicka na MD, konecne sa venujuca detom... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu len si uži, ešte s dôchodku narobíš
25. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Teraz sa zobudil moj princ :grinning: :sunglasses: ideme sa šikovne naranajkovat a šup von,kým nie je taká páľava :slight_smile:
teda zuzu,nestraš s takýmito vecičkami :unamused:
26. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-hmm, no bola by som radsej keby som netrafila... :unamused: no este ze mame MD, zatial najdes nieco ine a aj si deticky viac uzijes... :wink:
26. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojky
joooj veru dnes bolo teploooooooooo :slight_smile: ale od zajtra sa má za szhoršiť :frowning2: škoda
veru ešteže máme detičky ale už sa to aj nám kráti aj aj osm sa bola už minulu stdredu v robote ukázať aby na mna nezabudli :grinning:
26. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránečko.

No má sa nám ochladiť,škoda,ale zas nezaškodilo by ani kus dažďa :slight_smile:
Dnes budem variť grilované kura a nové zemiačiky s petržlenovou vňaťou :sunglasses: mňam,ale len ked sa vrátim z práce.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2009 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
samuelko- :confused: co ty tu tak skoro.. :confused: :grinning: :wink:
mnam nove zemiaciky.. :slight_smile:
nam sa burka vyhla, len tu prsalo, no ochladilo sa.. :unamused:
ja dnes chystam fasirky a omacku.. :wink:
vsetkym pekny dnik :wink:
27. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
danona, ja som zamestnana stale vo firme, kde som robila pred materskou, takze zatial nezhanam...
u nas prsi a je zima...brrrr
ja som uvarila zelenenivu polievku {mrkva, karfiol, hrasok, zemiak} a druhe bude vyprazany karfiol a sampinony, zemiaky
27. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-tak to si este na tom relativne ok.. :slight_smile: :wink:
kocky tesiim sa, Dada cestuje buduci tyzden na sutaze do Polska, Ninu zase beriem na tyzden k nasim, takze budem "dovolenkovat" :grinning: chystam sa vyhadzat skrine, no upratovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne sa tesim... :sweat_smile:
27. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok