Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
16. jún 2009

samuelko aj u nas hotovo...nakoniec som spravila aj ja palcinky...a kelovu polievku...Lucka uz spinka hodinu...a ja trosku vegetim...

zuzu13
16. jún 2009

...pridala som par foto... 😉

samuelko
16. jún 2009

zuzu Lucka je zlatučká kočka 😎
aj unás sa zjedli palacinky ešte som robila hríbovú omačku s cestovinami,aby nehladovali 😀 😀 😀
ale čo bude na obed zas zajtra to už fakt netuším ☹

zuzu13
16. jún 2009

samuelko, ja viem co bude u nas na obed...polievka ostala...a druhe koprova omacka, opekana spekacka, zemiaky 😀
a dakujem za Lucku 🙂

ikulka
16. jún 2009

aahojky no fotky super detičky su rozkošné a veru rastu do krásy.....
no dievčatá mne s apáčia tieto vaše obedy to ja také recepty ani nepoznám moje "deti" jedia len maso tak ho varím každý den je mi z neho už na .....nemožem ho ani vidieť....
danona no super dovolenky pekne si ich užite
samko no to idete pred nami my ideme 11,7 a eké lieky berieš pre samiho?

biccy
16. jún 2009

Ahojte 🙂
Uz som nahodila fotky. 😎

Aj vy ste nahodili pekne fotky deticiek. 😉

Nera,no,vo VT je to teraz hrúza. 😠 A na Tibora spominam LEN v dobrom. 😔 🙂

biccy
16. jún 2009

Ikulka,zajtra ti napisem podrobnosti,dnes uz nestiham.Moja slecna este stale nespi 😅 ,ma to posunute,lebo na dovolenke chodila o desiatej spat a este jej to ostalo. 🙂

samuelko
17. jún 2009

Dobré ránko 🙂

Biccy krásne fotky,to musela byť super dovolenka 😎 😎

Ikulka tak doktor nám vypísal,očnú mastičku ant. Framykoin, potom tiež do nosa ant.kvapky,potom na hnačku klasiku Smectu (tie prášky) potom fenystil,ibalgin,detský paralen a na kašel,ale v tabletkovej forme,aby to vydržalo. No a ešte mi vravel za opalovací krém,že mám používať vysoký faktor,ale to mi ani vravet nemusel 😅 😀 😝 Kúpila som mu 5O-ku faktor a ešte pantenol mi poradil.... tak že ,tak 😀

Danona ty malej Ninke,aký faktor dávaš??

Zuzu to je výborný obedík,mňam, asi dobehnem 😎 😎

zuzu13
17. jún 2009

ahojte
biccy...nadherne foto... 🙂 muselo vam byt genialne.... 🙂

samuelko prid... 😉

ikulka, no co uz ked mas masozravcov doma...bud rada, ze ti aspon jedia... 😀

danona
17. jún 2009

ahojte
biccy-super ste sa mali,fotky su uzasne, malinka je uz aka velka a vlasata kocka 😵
zuzu- tiez super foto, hlavne ta vo vani 😀 , taka priprava na dovolenku,co.. 😎 😉
my mame dnes kuraci vyvar a grilovane kuracie stehna vykostene s ryzou...
samuelko-mam Niveu detsku 50-ku, no tu davam sebe na znamienka 😅 , malej tak na tvar a plecia, inak ju natieram 30-kou - pri mori teda...inak davajte pozor na hlavu-davajte ciapky detom - ninke sa teraz posledny krat na cypre troska viac opalila koza na hlave - mala copceky dva a na mieste kde mala cesticku-rozdelene vlasky, tam sa jej to fajne opalilo ☹ takze radsej im ciapku aj ked nasilu dat.. 😝

samuelko
17. jún 2009

ahojte mamulky

danona veru treba dávať pozor na hlavičky...

Ja ešte varím guláš,lebo zajtra budem mať frmol,hneď ráno berieme auto do servisu a potom bežím so Samkom autobusom do školky a potom bežím o roboty...no neviem si to prestaviť,vyskúšame uvidíme.Ja sa už neviem dočkať,kedy pojde Samko do bežnej školky,lebo teraz táto naša je dosť náročná je to od nás na úplnom konci mesta cca 4km a cena to už ani nevravím,dnes som akurát vyplatila 41 eur za dva týždne a to mu papanie nosím...
No vysťažovala som sa 😀 idem hodiť sprchu a ešte učiť 🙂

hasleerka
17. jún 2009

dany, nera - máte krásnych smejkov ... ako rýchlo rastú

zuzu, dobre že si spomenula kelovú, už som dávno nerobila ... ja idem zajtra kapustovú s mäskom

hasleerka
17. jún 2009

biccy krásne foto z dovčy, takže dopadla dobre 🙂

samuelko
18. jún 2009

Dobré ránko 🙂 🙂

zuzu13
18. jún 2009

dobre ranko
co dnes varime??? 😀 😀 😀

samuelko
18. jún 2009

Zuzu ja som včera večer varila gulášovú polievku,lebo dnes nestihnem ,zachvílu ideme do školky.
Prajem krásny dník 🙂

hasleerka
18. jún 2009

ahojte, môj den bol dnes dosť na prt, Miška mala svoj den, absolútne ma neposlúchala a ešte to aj pretrváva, už aj dostala , do toho aj Zuzka vymýšla, ešte aj mm na nasral, no deň úžasný ☹

ikulka
18. jún 2009

ahojky píšem len tak na rýchlo
no biccy super foto teším sa na podrobnosti som si zaspomínala pri tých fotos....
samko no ja tiež bereim vysoký faktor musím si aj ja lieky nejaké dať popredpisovať
no ja som varila dnes guláš aby bolo aj na zajtra lebo od zajtra prerábame burame jednu preičku a potom budeme malovať celý byt tak nech sa nemusím zajtra babrať s varením....

biccy
18. jún 2009

Ahojte 🙂
Hasleerka,Ikulka,ano bolo super. 😉 😉 😉
Ja som pre Zoinku pouzivala na opalovanie sprej Avene OF 5O.Nie je opalena,ale islo mi o to,aby sa nespalila.Aj doma ju natieram s 50-kou a 40-tkou a na slabsie slnko s 30-tkou.Podla mna je zbytocne ju uz od teraz opalovat. 🙂
Mala som vselijake lieky pre Zoinku,aj pre nas,ale pouzila som len ocny framykoin,ked Zoinke vosla slana voda do oci a mala cervene a opuchnute.Ale po jednom pomasteni jej to preslo.Este sme vsetci pocas celej dovolenky brali probiotika,aby nas nahodou neprehanalo. 😀 A s manzelom sme si dali parkrat panadol,ked nas slnko trochu viac "pripieklo". Takze tak. 🙂 🙂

samuelko
19. jún 2009

Dobré ránko

Ikulka tak makáte doma...

Samko ešte búva,ja som sa učila na zajtrajšie skúšky ( posledné) myslite na mňa 😀

Unás krásne svieti slniečko vraj má byť 31st 😎

hasleerka
19. jún 2009

dobré ránko ... ikulka príjemnú prácu, pekne porobte

danona
20. jún 2009

ahojteeee
samuelko-ako skuska??
vcera tu bolo 31,6 st v tieni, dnes mi v aute ukazovalo 15,5st 😅 🙄 a semtam prsi 🙄
eliska-boli ste s malinkou na tom zakroku?

ikulka
20. jún 2009

ahojky no ja som tu len na skok aj včera som len tak mrkla už máme preburané je to aj okožované už len malovaááááť. to ale budeme a cez tyžden.......

samuelko
21. jún 2009

Dobré ránko

Skúšky konečne za sebou z jednej mam A čko a zdruhej sme mali písomnú tak vysleok budem vediet pondellok.
Saminko má soplíky,ale neni čudo toto počasie dosť na .... 😠

samuelko
21. jún 2009

Co varite na obedík???

Ja slepačiu polievočku a kuracie prsia, paradajovú omáčku a zemiakovú kašu 😝

mirka
21. jún 2009

ahojky

samko, gratulujem, tak už oddychuj 🙂 🙂 🙂 zaslúžime si to 🙂

môj mangelík tento víkend varil, tak to super padlo obom, dohodli sme sa, že víkendy budú iba jeho 🙂 dnes sme poobede boli u švagrinej, deti sa spolu pohrali, večer aj okúpali 😀 zlatí boli 🙂

škoda, že bolo celý víkend takto hnusne, nabudúcu nedeľu dúfam nebude pršať, chceme ísť na jednu akciu, kde budú skákacie hrady, to Laura zbožňuje 😀 tak by sa šla vyblázniť

zuzu13
22. jún 2009

ahojte
tak sme doma po vikendovej chatovacke...ja som stale chora a aby toho nebolo malo, tak som v sobotu stratila hlas...a dodnes som ho nenasla 😀 😀 😀 takze mame tichu domacnost...lezim a len piskam ked nieco potrebujem 😀

samuelko
22. jún 2009

Ahojte kočky
Som v robote,tak vám píšem.So Samkom som bola dnes u doktora,náš mal akurát dovolenku,tak zastupovala druhá ale to je doktorka na ... ani ho nepopočúvala,ošetrila ho dobre že nie v bunde a v čiapke,ked jej nepoviem,že nech sa mu pozrie aspon na hrdlo,tak ani to neurobí,riadna ťapa.Našťstie má len nádchu.

Počasie je je riadne oničom,furt prší,ani keby leto nebolo. 😠

danona
22. jún 2009

ahojte
samko-vcerajsi obed - rascova polievka, pecena kacka, kapusta a knedle, dnes dojedanie vsetkeho 😀
ste chorucki 😕 ked len nadcha, to prejde.. 😉 tiez sme boli dnes u dr... nina minulu stredu tak nestastne spadla ze narazila hlavou /pri brade/ dodveri-do tej hrany pri klucke.. veelmi jej to napuchlo, schladila som jej to a nechala tak... no ma tam este hnusnu modrinu /kazdy sa nas pyta co sa jej stalo/ vo velkosti tak 5x5cm, no a pod tym tvrdu hrcu.. tak som radsej skocila k dr.,ta zastupovala aj inu dr, sme cakali skoro hodinu, poslala nas radsej na traumatologiu, zase cakanie...no dr nam vypisal gel, ze to je velmi silny hematom, no do 10 dni by mal odist..ak neodide, mame znova prist..tak uvidime.. 😒 ninke sa tam pacilo - od lekara dostala barbinku 😀 /taku obycko, no este som take nezazila, hadam sa nebude buchat stale, aby sme tam pre babiky chodili 😀 😅 /.
zuzu-este si choraa? to uz je na atb, nie? detom sa na chate pacilo? 🙂
mirka-aj tu je hnusnee, ma hlava boli ☹

ikulka
22. jún 2009

aaaaaaaaaahojte som tu zas len na skok my máem pracovné dni teraz najprv to buranie teraz malovanie tak neviem čo skor dnes muž dokonca vyburaval parapetné dosky na oknách a znova osadzoval...
tak ked bude viac času prečítam ako sa mávate

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre