Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
18. aug 2009

ahojky no ešte k tej gynde zuzi toto mi v živote dr nerobila ja dokonca ani neviem že má sono, už som jej aj spomínala preventivku ale nikdy nič vždy ma len bežne vyšetrí a že je všetko ok 😠 asi sa jej tam na nu natisnem.....
dadul no ked máš vela hod na slivovicu apon bude na dlhé zimné večery 😀

zuzu13
18. aug 2009

ikulka, ona nema sono...ale posle ta...
samuelko...prave som dozavarala uhorky a rano ich budem sterilizovat a zaroven zavarat baranie rohy...od 15-tej do 18, 30 sme nakupovali do skolky...a este musim absolvovat celodenny maraton nakupu do skoly...takze veselo
dadulka, hod do suda a vypal slivovicu 😀 ...

eliska7
autor
18. aug 2009

ahojye kočky,vidim debata v plnom prude.my ideme do školky 3.10 ked dovrši tri roky a ked sa dohodnem s učkou može isť na zacvik na hod,dve pol dna.,keby nastupila v septembri musim vratiť rodičovsky za september.,veci pomaly zhromaždujem aj ja,väčšinou my všetko kamoska nakupi v anglicku-tam je to za babku,aj teraz my poslala next trička dlhy rukav 3ks za 8eur,ja taka zlata len som dala zoznam a ona všetko pokupi.
ja som zmenila žensku v juli a teraz idem 27 do nemocnice vyriešiť navždy problem nechceneho tehotenstva a konečne nebudem mať už žiadne migreny z tych anti liekov,ma uplne iny pristup ako ta predošla.inač sara je tak besna že sme znej zrelí na prašky 😀 fakt ma desí školka čo ako bude.

zuzu13
19. aug 2009

dobre ranko...tak my asi v sept. do skolky nepojdeme...mam to nahov.o s robotou...takze uz od 6-tej sedim za pc a hladam nejake ponuky...vypisujem maily znamym ci o niecom nevedia...hrozne...
eliska, neboj...v skolke sa trosku skludni...dufam..

samuelko
19. aug 2009

Dobré ránko
Blbol mi net od rána 6-tej,ale už som tu....

Zuzu a čo s robotou?
Aj my už začíname na budúci týžden pondelok 😲 , ale nechce sa mi doma bolo velmi dobre za dva mesiace.
Ikulka a ty kde pracuješ?

zuzu13
19. aug 2009

samuelko, vcera som stretla kolebynu {sme dve v kancelarii} a povedala, ze v tej sekunde ako ja nastupim, ona odchadza....za 2 mesiace dostala 100 Eur...a vraj je to uz len krocik, k uplnemu zatvoreniu...tak som sa rozhodla, ze ostanem do konca na materskej, takze mam 2 mes. na zamestnanie sa...no a samozrejme tym padom, skolka nehrozi... 😠 a tak sa strasne tesi...ze uz len tyzden a bude velka skolkarka...

samuelko
19. aug 2009

joj zlatučká ☹ to je horzné za tie roboty 😠 😠 😠 a sú aspon nejaké ponuky za prácu???

Ved aj mna zase preložili za dva mesiace 3x, prepúštali aj u nás a hlavne tie,ktoré mali zmluvu na dobu určitú,málo je detí.... Už som učitelka v MŠ,neviem si to predstavit,to je hrozne veľký skok zo 7.triedy do MŠ... uvidíme čo nás čaká,ale mám strach,že nič dobre 🙄

zuzu13
19. aug 2009

no to vies...v tejto dobe...nic moc

samuelko
19. aug 2009

no to máš pravdu, a Lucka je doma či ostala u starkej? 🙂

zuzu13
19. aug 2009

Lucka je doma..prave vstala, a ranajkuje pri Pat a Mat

samuelko
19. aug 2009

Aj Samko sa práve zobudil. 🙂

samuelko
19. aug 2009

😲 😲 kde ste?????

zuzu13
19. aug 2009

uz som tu...Lucia este nespi...vykrikuje z izby...asi ju pojdem .... 😅 😀 😀 😀 😀

samuelko
19. aug 2009

zuzu Samko vobec nespí nikdy,ja neviem čo sním bude v školke ☹

zuzu13
19. aug 2009

samuelko...aj Lucka ma take dni...ale povie ze nechce spat..a nedam ju...ale o 18-tej je uz v posteli...ale dnes sa sama vybrala spat ako vzdy a potom sa rozpravala s plysakmi...a vyhukovala na mna...ale uz spi...zaspala 13,30...a sama...to je pokrok...uz nemusim s nou lezat...jupiiiii 😀
ja prave robim pripravu na zavaranie baranich rohov...t.j. varim ich chvilku nech sa ich viac zmesti do flase 😀

zuzu13
19. aug 2009

baby...co vy na toto????

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nejako sa nehlasite 😨

zuzu13
19. aug 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
spite?????
nejde vam net?????
tak dobru noc... 😉

samuelko
20. aug 2009

Dobréééé ráánko 🙂

ja už kávičkujem 😝 😀
zuzu pozavárané?? 😎

zuzu13
20. aug 2009

dobre ranko...samuelko tento tyzden uz hotovo... 😀
my sme prave doranajkovali, pracka perie a ja idem poriadit kuchynu a poskladat pradlo...kafe si dam o 8-mej...pri Safari...pozerame s Luckou na stv1 😀

samuelko
20. aug 2009

no tak si šikulka 🙂 ja si už idem druhú kávičku robit,Samko ešte spí,ale idem ho zobudit 🙂

zuzu13
20. aug 2009

kafe zaliate, safari pustene...idem oskrabat zemiaky...
co dnes varite???my budeme mat vyprazane sampinony a cuketu, zemiaky...polievka zeleninova s haluskami

mirka
20. aug 2009

ahojky 🙂

samko, už druhú??? to kedy vstávaš?

zuzi, ja idem dnes kyslú a malej spravím palacinky

zuzu13
20. aug 2009

mirka ahoj...
no kyslu? veru spravim na buduci tyzden...uz dlho sme nemali...palacinky nasi miluju 😀

samuelko
20. aug 2009

Mirka vstávam o šiestej,ja neviem dlho spat 🙂

No aj samko je naranajkovaný, a na obed máme od včera maso na smotane ale chcela by som upiect dnes nejaký koláč.... ideme do obchodu 🙂

zuzu13
20. aug 2009

aj my sa uz chystame ist von...a na nakup...Lucka vymysla za ideme na ihrisko...tak idem balit... 😀 😀 😀

samuelko
20. aug 2009

My sme už po prvej vychádzke doma 🙂

zuzu13
20. aug 2009

my sme prisli o 11-tej.. 😀

mirka
20. aug 2009

a my po dvanástej 😀 teraz spí, zaspala až pred druhou, ale toto jej neodpustím a budím ju o tretej, trištvrte hodinu vymýšľala a nie a nie spať 🙄

samuelko
20. aug 2009

A sme aj po druhej vychádzke 3 a pol hodinovej,boli sme u kamrátky na záhradke,deti sa kúpali,behali 😎 😎

zuzu13
20. aug 2009

fiha...no teda...
ja som doma...robila som fotoalbumy a teraz idem zehlit a trosku poriadit....mangel isiel s luckou von...tak mam vynimocne cas na riadenie a zehlenie... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre