Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

zuzu13
18. sep 2009

danona, dade skore uzdravenie...
kino???hmm...uz ani neviem ako vyzera...nejako nie je cas...a ani peniaze... 😅
vikendik bude jarmocny...idem trosku poriadit, poskladat pradlo a o 10-tej idem s maminou na damsku jazdu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
18. sep 2009

tak aj Dadke želáme skoré uzdravenie .. danona a filmy sú s tilukami??? my sme boli s mm prvý krát v kine ako manželia na "Nestyda" asi pred polrokom, dáko sme dovtedy nestíhali ... ale ešte by som aj niekedy šla

eliska7
autor
18. sep 2009

čaute,skore zdravičko chorym aj tu je vela deti chorych,pekny vikend,u nas je pracovní 😖

ikulka
18. sep 2009

ahojkajte konečne vikeeeeeend..po 3 rokoch sa nan konečne tešíííím...
no tak naša saška je zas chorá už včera prišla akási nesvoja a uplakaná zo školky aj nejak fufnala a dnes večer mala už aj teplotu...tak neviem čo zas bude a dnes že ráno zas v školke mooooc plakala tak neviem čo je
asi je to aj tým že moja cicuška je už bez maminky ešte kým som ju zanášala ja bolo dobre dokonca sa tešila sama pekne išla a s ockom vydržala 2 dni a koniec. ona ako ma ráno nevidí je zle.... jooooj dufam, že si zvykne a nebudeu problémy lebo aj ja potom len trpím
haslerka ja musím byť o 5,55 v práci a bývam na dedine tak musím dochádazť tak preto tak skoro vstávam.....

biccy
18. sep 2009

Ahojte 🙂
Tak Zoinka chodi do skolky s mensim fnukanim,ale reci o tom,ze tam nechce ist pocuvam uz od prebudenia.Ked vojde do triedy tak este trochu poplace,ale potom uz prestane.Pred spanim si poplace vzdy a dnes aj pred obedom. 😖 Ale,ze inac je dobra.Tak neviem.Uz by mohla prestat plakat. 🙂

Ikulka a do ktorej si v praci,ked rano uz od 5:55?

Prajem vam pekny vikendik,ja ho zacnem v robote. 😖 😝 🙂 🙂

samuelko
18. sep 2009

Ahojte kočky moje 🙂
Mám nejakú depku,neviem čo to lezie na mna... 😖 hrčisko v hrdle jak svet 😒

Chorôbkam želáme skoré uzdravenie,ja sa tých chorob príšerne bojím 😢

Veru víkend, ale ja od zajtra len nedelujem,už mi začína škola od zajtra 😠 😠 😠 nechce sa mi.

Zuzu,na dobrý jarmok by som išla aj ja,unás bol posledný augustový týžden,ale najek mi nevydalo,len večer so Samim na kolotoče 😉
Danona a s Ninkou si ešte v kine nebola??? My sme boli so Samkom na dobe ladovej 3 a krásne vydržal 😎 a velmi sa mu páčilo 🙂

ikulka
19. sep 2009

ahojky
biccy aj naša saška má ešte problémy už bolo dobre a zas od štvrtku začalo to byť také kadejaké, ale sa jej tam muselo niečo prihodiť lebo v ten den bola aj pocikaná aj s plačom o školke hovorila tak neviem .....a hlavný problém je to že ju ráno nevodím ja ale manžel ...
a robím od 6,00-14,00 ale musím blinkať vždy 5 min pred inak mi odrataju pol hodinu....a to mám skrátený prac. čas iank sa robí do 14,30

eliska7
autor
19. sep 2009

ahojte,tak hlasim už chorobu aj ja,dnes som išla robiť nechty kamoške domov a mama mi volala že sara reve cely den,ma sople,boli ju ucho,nos,mam prišernu depku,v pondelok mam nastupiť do prace rano na 6 a neviem čo mam robiť,muž nemože na očr,ten začina o 5,mama je pn-beha po lekaroch,zufala situacia,ved nemožem rovno z nastupnymi papiermi poslať očr 😅 dozajtra večera to musim vyriešiť a netušim jak 😢 .sarka teraz len lamentuje že ona chce do školky,že ju budu čakať,no a takto sa to s.....konečne neplače a bum 😠 ale to sa dalo čakať spusta dti je chora,ved to počasko je horšie ako april,jeden den zima a dnes doslovne leto 😠
dnes je fakt blby den stratila som zlatu naušnicu-cele poobedie som smutila ale naštastie mi teraz vypadla z podprsenky skoro do zachoda 😀 takže aspon trocha stastia

zuzu13
20. sep 2009

dobre ranko,
ja popijam kafe a idem sa pomalicky odpratat do prace...takze vikend mam pracovny...
uz aj na mna lezie choroba, citim sa hrozne... 😝
ikulka, u nas je opacny problem, ked ma mala rano nevid9, tak je ok, ale ked ma vidi, tak cely den place...vcera poobede ju uz museli zobrat nasi, lebo mm stale plakala...no a u nasich pokracovala...stale len maminka...je to hrozne...
idem do prace, pekny den... 😉

mirka
20. sep 2009

ahojte babky, čo to na vás lezie? jesenná depka? no treba si ísť urobiť niečím radosť 🙂

ja som do kina nerada chodievala, pre mňa je to nepohodlné 😅 pri filme musím mať veget, reklamy mám tiež rada, lebo sa môžem presunúť 😀 môj drahý by chodil do kina stále na dobré filmy, ale vo mne parťáka nemá 😅

chorôbkam prajem skoré uzdravenie a vy nesmúťte!!!

inak v tescu majú super zľavy na detské oblečko, som lale kúpila 3 tričká s dlhým rukávom a krásny sveter za 75 sk 🙂

my sme mali pekný víkend, včera sme boli v Zakopanom, aj s Lalkou na výlete, v piatok sme boli v DK na jarmoku, tak sa laura s bratrancom vybláznili na vláčiku 😀 super bolo
a dnes sme boli už len doma, na hodinku našich pozrieť, na ihrisku a v Tescu 😀

ikulka
20. sep 2009

ahojkajte tak ja mám prvý víkend za sebou a normálen som zabudla že musím zajtra do roboty..... 😅
no už sa teším čo bude zas zajtra saška ako ju nenosím do školky ja začala zas plakávať mužovi tak som zvedavá ako bude zajtra..... ☹

zuzu13
20. sep 2009

ikulka, aj ja mam vikend za sebou...pracovny...ale tento tyzden robim len v utorok a vo stvrtok...takze veget

samuelko
20. sep 2009

Ahojte ...

jaj depka lezie asi na každého,ja mám príšernú depku z roboty,ale musíme si zvyknut,ako naše detičky na školku...

my sme mali víkend kráásny,síce ja som začala školou v sobotu do jednej, potom sme bežali k našim , bola tam velká slávnosť... s koňmi,preteky.,jarmok ... tombola,detičky sa vozili na poníkoch, aj samko sa koníkoval. Potom bratrancova manželka, moja kmotra porodila dievčatko a 9 mesiacov jej vraveli, že bude mať chlapca... A dnes doobedu sme navarili ,trošku poupratovali a boli sme celý deň v parku,zbierali sme gaštany,boli sme na pivo 😀 😝 či mi dobre padlo 😕
A zajtra zas začíname robotičkou 🙂 a škôlkou...

Ženy mňa dnes napadol OKTÓBER, zachvílu budeme oslavovat narodeniny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 3 roky 😉 romýšlali ste o darčekoch???? 😅 😅

Inak unás včera mali v hypernove super výpredaj na knihy,kúpila som 8 rôznych kníh pre samka ceny od 1,5 po 4eurá . Napr. Madagaskar 1-2, kniha o motorkách (keďže má mániu motoriek) , potom rozprávky o psíkovy a mačičke...
No idem spať,skoro vstávam o 5,00hod. Dobrú nocku

zuzu13
21. sep 2009

ahojte, my sme hore od 3,30...lucku boli brusko, ma hnacku...od piatku ako som isla do roboty nejedla, len plakala...vcera som prisla skor, tak bola na mne zavesena...ale uz neplakala...smiala sa...a rano hnacky...takze sme doma, skolka sa nekona...chudatko, je taka zdeprimovana z toho vsetkeho, ze mam o nu obavy...a to som si hovorila, ze je vsetko OK...a opak je pravda... 😒
samuelko, darceky? hmm...no u nas bude kniha...mozno babika... 🙂

danona
21. sep 2009

ahojte
hasleerka- no filmy su vacsinou s titulkami,no ja sa tesim, aspon to mozem priamo v english pocuvat 😀..cez vikend som to kino nestihla...v sobotu sme boli grilovat a vcera poobede sme boli pozriet v oáze sibírskeho tigra, je to tu pri Senci..Jeden 18-mesacny "tigrik" sa volal Ninka 😎...
uz aj mna chytaju depky zo skolky a roboty...cim viac sa to blizi tym viac.. 😒
samuelko-narodky?? mala ma veela hraciek, uz neviem kde to davat, velmi sa jej paci trampolina, rozmyslame ze jej na dvor kupime-tu s ochrannou sietou-svagrovci maju a ninus tam stale chodi skakat... 😉 no a poto pridu vianoce a zase vymyslat darceky... 🙄
mirka-dokedy je ta akcia v tescu na detske oblecko??
zuzu-malinka to nemaz nervov-z nervozity zo skolky? 😒

zuzu13
21. sep 2009

danon, jasne....urcite je to z nervov...a uz aj ja hnackujem, tak dufam, ze to nebude viroza ☹

samuelko
21. sep 2009

Ahojky ja som prišla domov o pol jednej povysávala som,vyriadila chladničku na čase 😅 ešte sa pere,ale vykvačkám len ked sa vrátime domov so samim,idem pre neho o druhej 😉 som zvedavá čo mi povie ako mu bolo 🙂

No zuzu tak žiadna sláva,ked hnačkujete,dúfam,že vás to skoro prejde 😉
Danona, trampolína nie je zlý nápad na dvor,ja by som to do bytu asi nevopchala. 😕

Zuzu porad nejaké rýchle receptíky,obedíky,lebo ja som už zúfalá furt vymýšľat 😖

hasleerka
22. sep 2009

a kto začína v oktobri prvý oslavovať?? .. my máme 10teho ... my už máme kúpenú Baby Born, ešte chceme puzzle, niečo na oblečko ... ešte možno niečo dokúpime, no a samozrejme niake čokoládky

eliska7
autor
22. sep 2009

ahojte,tak som začala pracovať,teda nič moc v nedelu mam prvu nočnu-tešim sa 😀 ,sshned v pondelok som prechladla,mam zapalene hrdlo aj nosohltan,citim sa pod psa,so sarkou ideme zajtra na krčne poobede lebo už druhy tyžden ju boli uško,stale jej puka v uchu som zvedava čoto je,v noci sa zobudi aj 6 raz no a ked mam vstať rano o 4.30 nič prijemne.inač chuda moje spava každy druhy den u starkych a ked budem mať poobednu bude tam cely tyžden,uvidim ju len rano čo ju zanesem do školky ☹
zachvilu oslavujeme,my 3 🙂 ,no ešte v skolke je uplne v pohode až super,len potom doma skuči,jeduje sa nikoho nechce,agresivna a tak 😖

hasleerka
22. sep 2009

eliska potom sa pripomeň, až nezabudneme blahoželať 🙂 a ty čo robíš, ked mávaš aj nočné?..

ja už chcem tiež robiť ☹

zuzu13
23. sep 2009

ahojte
tak nasa Lucka vystraja kazde rano...coraz viac...dnes som to uz nezvladla a este som jej aj v skolke nalozila na zadok...no hroza... ☹
samuelko, dnes paradajkova polievka, cestoviny s vajcom a na zajtra vyprazany karfiol so zemiakmi...v ladnicke mam uz nalozene maso v paci, pre pripad, ze by sa vsetko zjedlo a na vikend idem robit segedinsky s knedlou kedze som vikend zase v praci 😠
pozdravujem vsetkych idem varit 😉

ikulka
23. sep 2009

ahojkajte no eli to ti nezávidím, držím palce nech sa rýchlo adaptuješ...
zuzi joooj čo ej s luckou ved ona bola taká pohodačka som nečakala takéto reakcie ☹ držím palce, nech sa to upraví ved aj predtým si pracovala a nevadilo jej to, asi sa jej nepáči v školke 😒
haaslerka no začína sarka potom je karolinka od meggi a gabika a potom 6-teho my....ale ja nemám vobec nič pre nu to akosi tento rok nestíham ani neviem čo kupiť hračiek má na mraky a nič nás tak nejak zvlášť neoslovilo.....

hasleerka
23. sep 2009

ikulka u nás bude radosť s bábiky, lebo na tú sa moc teší, no a chceme aj puzzle kúpiť, moc ju to baví skladať

eliska7
autor
23. sep 2009

čaute,no haslerka otras robota makam vo firme na ukol,t.j.na %,ked chceč zarobiť musiš makať na 200 😝 .
boli sme u ušneho a podržte sa ma uplne zdrave uška,akurat jej prehnane čistim každy den po kupani uši 😅 vraj sa maju raz za dva tyždne 😅 a tym že som to prehnala sa tvoril a zatlačal maz,musel jej vyplachnuť uši a normalne štuple mazu vytiekli 😖 vraj ztoho jjej praskalo v ušiach že nemohla ani počuť 😅 ,takže ok,zatial sa drži sople ma z alergie,no ja mam nadchu ako svet,katastrofa 😠
zuzu vydrž snad si zvykne,my mame toto doma v školke je svetova a doma nas tyra,učitelka nas ukludnuje že to prejde jeto vraj taka adaptacia 😖 pravdu povediac chuda tiež dostala po zadku aspon trikrat,lebo skutočne sa to nedalo vydržať ☹
no na narodky už dostala oblečko z anglicka plny mech,to mi ta kamoška poslala perfektne znač.veci všetko v akcii-presne 43ks za 105€ 😉 čiže je oblečena až do jari,už len zimna vetrovka a oteplovačky,ešte asi kupime babiku miminko,take zbožnuje 😉 krstny neviem či daju peniaze,babka dala tiež peniaze,ved ma tolko hračiek že jeto zbytočne kupovať a ani nevieme čo,ma už aj stoličku pre babiky,takže ma nič nenapada 😖 možno drevene goralky to ju bavi navliekať 😉
no majte idem vypaliť červa slivovicou 😀

zuzu13
23. sep 2009

ahojte, my sme sa prave vratili z detskej chirurgie... 😢 Lucka vytlacila hrube crevo...tak sme boli na vysetreni... 😒 mna klepe ako osiku...na pohotovosti mi povedali, ze oni nepridu, lebo aj tak nemaju sanitku a mam ist do nemocnice ... a ked som im povedala, ze nemam auto, tak mi povedali, ze ani oni nemaju...keby som bola cig..ka...tak poslu 4 sanitky a pobiju sa kto bude viezt...ale kedze nie som, tak sa na nas doslova vysrali...ja by som vrazdila...

hasleerka
23. sep 2009

no zuzi a čo to znamená? ... a malá je doma, či ju nechali v nemocnici ... to je hrozné, že nepošlú sanitku, človek môže aj skapať ... to len na okraj, som dnes čítala v novinách, že v Púchove jedného pána vozili z nemocnice do nemocnice že neni miesto až chudák umrel

samuelko
24. sep 2009

Ahojte. Zachvílu ideme do školky.
čo to čítam,samé chorobky a problémy,hrozné.

Zuzu ako sa má Lucka aj ju to bolí???
Haslerka aj my oslavujeme 10.oktobra a ani ja neviem aký darček kúpime... 😒
Choručkým skoré uzdravenie a držkajte sa,zajtra je už piatok a potom víkend 😉 😉

mirka
24. sep 2009

ahojky,

Zuzu, chúďatko lucka, pre pána, to sa ako môže stať? dúfam, že už je dobre!!!

no my máme tiež hračiek na minďár, ale oblečenia tiež, ale aj tak dostane hračky, tak mala by dostať (nielen od nás) domček pre bábiky, kozmetický stolík 😅 (je to parádnica), knihu Ako krtko liečil myšku, a neviem čo ešte. My sme jej chceli kúpiť ten kozm. stolík, ale asi ho kúpia svokrovci, ešte uvidíme. Ale toho čo by laura chcela je kvantum 😀

samuelko
24. sep 2009

😲 😲 kde ste?

eliska7
autor
24. sep 2009

jaj zuzu horor,čo jej s tým spravili??mava ti tvrde stolice?lebo inač nechapem ako sato mohlo stať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre