Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
25. dec 2009

ahojky 🙂

aj my prajeme krásne sviatky, no Štedrý večer bol super, Laura dostala bicykel, koňa na česanie, lopár na sánkovanie, oblečenie, pančušky s Kittinou, nohavičky s Fifi, samozrejme si to musela všetko preobliecť 😀 aj také neopraté 😅 dnes doobedu sme prišli domov, tak ešte mala pod stromčekom, lebo som tam nechávala aj našim darčeky aj krsniatkam, tak aby jej nebolo ľúto a u našich ešte mala boby (už aby bol sneh 🙂 ), klavírik na baterky (už taký pre väčšie deti), tabuľu aj na kriedy aj fixky, takže je maximálne spokojná 🙂 ale posledné dva dni bola nejaká protivná, tak aj dostala 😅 včera bola hore do polnoci, lebo šla neskoro spať až perd štvrtou zaspala do štvrť na šesť, tak večer bola fit, ale fajne, aj tak mali svokrovci návštevu, tak ani by som ju do postele nedostala 😅

papaáááá 🙂

eliska7
autor
26. dec 2009

ahoj,pekne vianoce všetkym,pre nas to boli snad najhoršie ake mohli byť,danko teploty-antibiotika,od stredy sarka 39 antibiotika,na stedry den som isla rano na pohotovosť aj ja to iste,dva dni som ležala ako zdochlina,ešte aj muž to chyta...sara ma stale teplotu,zrejme nezabrali lieky,ak jej stupne aj vnoci možeme isť zas na pohotovosť.jedina svetla chvilka ked rozbalovala darčeky ako sa tešila,dostala kadečo,najväčší uspech mali cd pingu od krsnych-ma už celu seriiu,a shaun the sheep-len taku ju bavi,kolobežka-natu sa jedovala kym pochopila že ako,jeto ešte nebezpečne prenu,ale do jari sa nacvičí 😉 ,obrovskeho tigra od bracha-nech žiju roztoče 😠 ,hriankovač,umyvačku,mop,babiky,spievajuci psik dalmatin,oblečko ,riadiky a take prkotinky,danielko bol spokojny všetko vštyle hiphop a spoločny dar mame zvlhčovač s jonizerom,antik.rychl.kanvicu,no a plno kozmettiky,papuče-tradične 😀
počasko sa nam vzdialilo -tu je užasna jar,slnko,teplučko-16c a vody všade.
fotky mate krasne,snad vložim aj ja nejake,inač ten piesok je super,my len taky kupujeme,tu ho neni ani dostať vždy je vypredany,tak segra ho nosi až z prahy 😀

danona
26. dec 2009

ahojte
tak aj k nam jezisko trafil.. 😀 ninus trhala papiere - darceky radradom vsetkym 😀 uz ani neviem kde to vsetko dam.. 😀 balime sa, rano ficime do zdiaru, no neviem, ci tam sneh bude 🙄 ninus sme planovali dat do lyziarskej skoly, no neviem, ci bude vobec na com lyzovat, ci nie len na blate.. 😒
no aspon sme zdravi - eliska - ako citam tvoj prispevok, tak vas tie choroby stale neobchadzaju.. 😕 ten zvlhcovac mame tiez, ked ho stale doplnam, "zozerie" aj vedro vody za den a ani to necitim.. tiez mame sucho doma..zelam, nech vam pomoze 🙂
vsetkym pekny podvecer 🙂

samuelko
27. dec 2009

Ahojte

Aj my sme mali peknučké vianoce v kruhu svojich najbližších 🙂 Ježiško navštívil aj nás a ako aj u danony aj unás Samko rozbaloval všetky darčeky ,trhal o dušu. Unás bodovali transforméry a dinosaury.
No ten zvlhčovač,ani ja necítim vobec a to sucho máme aj my a je to hrozná katastrofa,každé ráno máme sucho v nose aj v ústach,Samimu každé ráno striekam do nosa tú Niveu slanú vodu...

Eliska, hrozné,že ste takto chorí,prajem skoré uzdravenie a nech vás už chorôbky obchádzajú. Nejaké fotky nahodím aj ja,ale ked stiahnem z fotáku.

Danona prajem supiš lyžovačku a véééľa snehu 😉

eliska7
autor
27. dec 2009

jaj veru lyžovačka,pekny sen.danona my mame v byte z toho zvlhčovača 53%vlhkosť,maly nadava všetko je take vlhke,studene,hmla v izbe,že sa mu rosia okuliare 😀 a nevidim zleepšenie.dnes sme bez teplot-aspon žeto,hoci sa mi zrejme zapalili moje nedoliečene zuby,trha ma cele lice 😖

zuzu13
27. dec 2009

ahojte
chorobkam prajem skore vyliecenie...
no a vlhkost v byte???no my mame opacny problem...mam momentalne vlhkost 59 a to je v kazdej miestnosti ceresit na pohlcovanie vlhkosti...a kazde rano umyvam okna ako prastena...kym sme nemali ceresit tak vlhkost bola u nas cez 80... a to doma pradlo nevesiam...len na balkon...
nase deti boli spokojne s darcekmi...tesili sa, lebo dostali presne to co chceli...len ja som asi nebola dobra...lebo na mna jezisko zabudol...fnuk...ale uz som to predychala...co uz...hlavne ze sme boli vsetci spolu... 😎
no a rano idem do prace...mala spi u nasich...zaspala o 18.30...tak mozem ist aj ja kludne spat...
dobru noc

ikulka
27. dec 2009

ahojte kočk& no aj u nás ježiško super, teda hlavne saška dostala ja kartu do foťáka 4gb nech možem veeeela fotiť a ešte sme spoločný darček so saškou rybku v akvariu 🙂 my sme si s mužom moc nekupovali ved aj tak si moc nemáme čo a mali sme darček už pred vianocami nový televízor, takže to stačí 😀
a čo sa týka tej vlhkosti zuzi ja mám detto mne prudom steká voda po oknách v noci ked je tichoa sa náhodou zobudím počujem ako steká z parapetu an zem a tiež mám ceresit dokonca 2 v miestnosti ale hruuuuza už osm z toho na nervy a ako si zistila kolko máš vlhkosť?

samuelko
27. dec 2009

zuzu nebuď smutná 🙂 tie najkrajšie darčeky si mala pri sebe 😉

samuelko
27. dec 2009

vložila som foto 😉 😎

dannynka
27. dec 2009

Samko krasne fotto,hned ako si vlozila podla prvej fotto som vedela ze je to tvoj Samko 😵

hasleerka
27. dec 2009

eliska to je smola že ste všetci boli chorí a neužili si vianoce naplno ... cmuk cmuk nech sa rýchlo vyzdravíte

tak aj my máme asi v byte vlhko, kedže mám riadne zarosené okná ... asi budem musieť tiež niečo nato kúpiť ... fúha ikulka tak ty máš ešte väčší problém ako ked ti až na zem steká a to ja sa rozčulujem, ked musím len okná utierať

hasleerka
27. dec 2009

samko pekné fotečky

ja skúšam tiež moje poslať: http://sk.fotoalbum.eu/klokanka73/a398781/00000001

samuelko
28. dec 2009

Dobré ránko 🙂

Ďakujem
hasleerka aj tvoje fotky sú krásne 😉 🙂 🙂 🙂

ikulka
28. dec 2009

ahojkjate
no pozrela som albumíky krááásne somsa pokochala 🙂
no u nás neviem čo sa deje ale saška dnes znova celý den 38,5 a to pred týždnom asi douživala atb tak som zvedavá čo sa z toho vykluje.... 😠 😒

eliska7
autor
28. dec 2009

ahojte,joj,iku aj vy ste chory,veru toto počasko je len na choroby 😠 ,ja už ani neverim že unas bude nejaka vianočna pohoda,všade su len lieky ,kapesniky,hruza 😠 dnes som dobrala atb a hrdlo ma boli ako svet 😠
haslerka krasne fotky,kolačiky mnam mnam,aj samko ma pekne fotky,on je taky kral medzi tolkimi babami 😉 my ešte nemame ani jednu fotku ztychto vianoc,snad kym odstrojime niečo nafotime 😀
zuzu 13 naše osobne darčeky z mužom boli učtenky z lekarni 😀

samuelko
29. dec 2009

Ahojky
chorobkam skoré vyliečenie 😖 nech ste už zdraví 🙂
Ja dnes čakám návštevu,tak varkám a pracem 😉

samuelko
29. dec 2009

😕 kde budete na silvestra?

ikulka
29. dec 2009

ahojkajte tak eli my sme na tom s chorobami podobne zas sme chorí teda saška má hnisavu anginu 39-tky horučky už druhý den dnes sme boli na pohotovosti mala naša dr. službu tak máme zas atb ale máme počkať zatial len nurofen dávať či to neustupi lebo len pred týždnom doužívala atb neviete čo je dobré na hrdlo taku dezinfekciu? dávam jej šalviu repík a striekam sem tam tantum verde ale nič ine ma nenapadá

hasleerka
29. dec 2009

ahojte ... samko my budeme domka, ježiško nám doniesol papučky, tak bude papučková kultúra ... akurát poobede idem s deťmi na návštevu, stretáme sa maminy s nášho mesta, ... a večer ešte pôjdeme kuknúť do mesta, dovolím deťom byť hore až do desiatej

samuelko
30. dec 2009

dobré ránko
Unás krásne nasnežilo 🙂 pojdeme sa sánkovať 🙂
ikulka na hrdlo aj kalciumový sirup,ale dost je nepríjemný na chuť

zuzu13
30. dec 2009

ahojte,
aj u nas nasnezilo...Lucka si uzila sneh cestou k dr. ... a dalsie dni bude doma v posteli...ma antb. duomox tablety...tak som zvedava ako zvladne uzivanie tbl...
pekny den 😉

samuelko
30. dec 2009

joj čo sa to deje??? samé choroby zas 😠
posielame vám pusinku 🙂

ikulka
30. dec 2009

ahojkajte dievčatá tak u nás dnešný predposledný den v roku upne hruuza doobeda mala saška skoro zástavu srdca mala modré pery celá bola biela a triaslo ju na celom tele mi už odpadávala a poobede zas pre zmenu teplotu 39,7 aby sme sa nenudili tak ju musím celu noc sledovať a merať priebežne teplotu a keby niečo hned do nemocnice ☹

hasleerka
30. dec 2009

ikulka to vás akože nehnali hned do nemocnice ... toto mala moja Miška ked mala 10 mesiacov, chytala ferbrilné krče a už aj nás šikovali ... pri Zuzke som ich dokonca zažila, to bola hrôza , neželám nikomu zažiť ... dúfam, že prežijete pokojnú noc

aj Lucinke posielame uzdravujúci cmuky cmuk

hrozné počasie, kedy bude poriadne mrznúť až sú všetci zdraví

samuelko
31. dec 2009

Dobré ránko.
Prajem Vám šťastného silvestra a krásny Nový Rok,bez chorôb!!! 🙂 🙂 🙂

Ikulka myslím na vás,skoro sa uzdravte. 🙂

hasleerka
31. dec 2009

ja sa takisto pripájam nech prežijete krásneho silvestra a nový rok 2010 nech je ešte lepší ako bol tento starý 😵 😵 😵

zuzu13
31. dec 2009

ahojte
ikilka, aj Lucka mala zimnicu...triaslo ju ako osiku..a pery mala tiez fialove...ale dala som jej termofor do postele a do flasky teply cajik...zabalila do deky, paplona...a preslo to...chudatko Saska...nech je uz fit...posielam boztek na nostek...

Želajme si v novom roku,
dobrých ľudí vždy po boku.
Zdravia, lásky plný dom
a spokojný život v ňom.

krasny Silvester a uspesne vykrocenie do Noveho roku prajeme my...
😉

mirka
31. dec 2009

ahojky

Prajem vám nový rok bohatší na zdravie, šťastie, peniažky a lásku!!!

chorôbkam skoré uzdravenie!!!!

ikulka
31. dec 2009

aj od nás všetkým veselého silvestra a šťastný nový rok....hlavne nech je zdravší ako tento a šťastíčko nech všetkým praje....

dannynka
31. dec 2009

Stastny novy rok 2010 prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre