Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
14. feb 2010

ahojte babky,

ja som taká vytočená, u nás je oficiálny zápis do škôlky v celom meste 1.3. a už teraz sú plné škôlky "protekčných detí", teta sa pýtala dvoch riaditeliek v centre mesta (sú to jej známe) a povedali jej, že už sú beznádejne plné stavy, my bohužiaľ tlačenku nemáme, tak neviem čo ideme robiť, vytočená som maximálne!!!! 😠 😠 😠

hasleerka
15. feb 2010

Mirka to ti verím že máš nervy ... som čítala minulý rok v jednej téme aké mali baby problémy či vo veľkom meste či v malom

zuzu13
16. feb 2010

ahojte
vidim, ze riesite skolky...no je to o drzku...aj u nas je taky problem...a najhorsie je, ked vam mamicka dietata, co ma v lete 2 roky povie, ze jej dieta je uz isto prijate...a vase skoro 4 rocne nie...poznam presne taky pripad...aj my ked sme sli do skolky, tak brali len 3 deti, lebo ostatne tam uz chodili .... nie je to nic zavideniahodne...
treba sa ohanat zakonom...prednostne maju byt brane deti ktore uz 3 roky maju....pre dymi co este len budu mat... 🙂
pekny vecer...

samuelko
17. feb 2010

Ahojte..
no máme vysledky z výterov, Samko má 4.bacilov a ja Troch tak sme krásne na antibiotikách a Samko nemože íst do školky,tak si príde pre neho starká z Rimavskej Soboty a bude tam štvrtok - piatok a budúci týžden máme jarné prázdniny,tak budeme spolu, no a ešte dnes sme boli zas u zubára,tak sme to zvládli bravúrne,najpr bol náš ocko,sme sledovali ako mu ujo doktor vŕtal zub,riadne nám dovolil sa na to pozerat potom isiel Samko na vyšetrenie spočítal mu zúbky,dal mu zubnú pastu omalovanku, no a na koniec som išla ja na vyšetrenie,mne aj blomboval zub,ale mala som naštastie len malý kaz,tak sme sa zdržali len 30.min.

No pondelok nás čakajú zas behačky po doktorch,ja idem na krv,Samko na krčné,od januára len po doktoroch beháme,lezie mi to maximálne na nervy...
Zajtra mám v robote karneval 😵 piatok sobota škola,jaj....

Danona kde si??? 😎

samuelko
20. feb 2010

kde ste?????????? 😲 😲 😲 😲 😲

My sme dnes boli v Banskej B. v obchodnom dome v Európe boli dinosaury zo ZOO z Bratislavy 😵 😵

hasleerka
20. feb 2010

samko a už ste zdraví???

danona
21. feb 2010

ahojte - mala som-teda este mam zapal obliciek... bola som na infuzkach - urolog., mam uz druhe atb., lieky na bolest a nieco na podporu imunity.. uz mi je dobre, zajtra idem na kontrolu...no tie bolesti co som mala neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi... 😔 aj plesy sme porusili, lezala som... konecne uz vylieza 😎 , tak uz hadam budeme zdravi... 😝
vsetkym pekny vikend! 😵

samuelko
22. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Aj my ideme za chvílu po kontrolách,krcne ja krv a ešte zubár,tak máme čo robiť.

Danona a to čo si prechladla??? 😒

hasleerka
22. feb 2010

danona tak teba to riadne draplo ...no hlavne že už sa lepšie cítiš

ikulka
22. feb 2010

ahojkajte kočky
jooooj danona...to je zlé obličky su svine viem čo je to za oblesť oco je chorý na obličky-.....prajem skoré uzdravenie
my ideme zajtra na krv, teda saška a aj výter z hrdla a krku jej budu robiť joooj to zas bude plačuuuu už teraz mám z toho strach.....

danona
22. feb 2010

..asi prechladnutie.. hlavne ze sono je ok, uz som to mala potreti krat za svoju "dospelost", na nefrologii som bola od detstva sledovana, no a raz za cas ma to takto lapne.. 😒 neviem kde som k tomu prisla, bola som predtym s ninus 2 tyzdne doma na ocr... 😒 iba na jeden ples som vybehla - no bez pancusiek - mala som vysoke zlate sandalky na platforme, do toho pancusky nepasuju a saty smotanove so zlatym... asi som vtedy prechladla.. 😠 zase buduci pondelok idem na kontrolu, to na imunitu budem brat najmenej mesiac..
ikulka-drzim palceky na zajtra.. 😉
vsetkym pekny vecer 🙂

samuelko
23. feb 2010

Ahojkajte

Ikulka aj my ideme štvrtok na kontrolné výtery po antibiotikách my sme mali bacily kopu aj Samko a aj ja. No moja krv protestuje nejak,furt nie sú dobré výsledky málo bielych krviniek,zas mám íst na kontrolný odber krvi o týžden a potom na hematologiu,ja neviem samé choroby. Zubára máme za sebou celá rodina,sním máme pokoj,máme sa príst ukázať iba na jeseň. 😉

Danona aspoň ti je už lepšie... 🙂
Zajtra sme už konečne doma,mám týžden prázdniny,ale furt sme pri doktoroch,od januára len po doktoroch či so sebou alebo s malým, už nemám na to nervy 😠

Dobrú nocku.. 😔

Ikulka a ako sa cítiš??? priberáš??? 😵

bettina
24. feb 2010

ahojteeeee. po dlhom čase sa hlásime. sme ok, sme zdraví v podstate celú zimu. nosíme deti do sauny raz za týždeň, a zdá sa, že pre imunitu to má význam.
ale čítam pekné správy. ikulka blahoželám Ti 😵 😵 😵

ikulka
24. feb 2010

Ahojky dievčatá no ako sa cítim no zrovna dnes nie moc dobre som bola včera v poradni a vyšli mi pozitívne testy na downov syndrom tak dnes som behala po genetike a sonách a aj tak nič neviem ☹

bettina
24. feb 2010

držíme palce ikulka

samuelko
26. feb 2010

Ikulka, ale to ešte nie je isté!? Myslím na Vás a veĺmi držím palce.

samuelko
26. feb 2010

a ešte Zuzi,synátorovi všetko naj k meninkám 😉

mirka
26. feb 2010

Ahojte, Iku, držím palce, verím, ež všetko dobre dopadne!!!!!

eliska7
autor
26. feb 2010

ahojte nebola som tu večnosť,no my sa len trapime z choroby do choroby.ako som čitala ani u vas to neni ružove,všade len choroby,ikulka hlavu hore,budu ti robiť amnio?u as v Lv takmer každej druhej vydu zle krvne testy ,tak ich posielaju do nitry na amnio. može to mať vela pričin,stači ak si mala oslabeni organizmus,alebo sa krv brala skor aj o par dni ako ma byť,takže ta amnio je najpresnejšia.
danona snad ti je už lepšie,určite si si vytrpela dosť.
my len dookola,daniel bol v nemocnii,mal zapal priedušiek,obojstranny zapal dutin,40 teploty,sara detto,mama,dedo aj ja,nakoniec muž.teraz sare robili na moje vyslovne zelanie vytery,rtg dutin,ma bacily v sebe,strptokoky,zas berie antibiotika,proste sami stres,ak sa jej nezlepši stav alergolog nas chce poslať do nemocnice,no radšej pojedeme na 3 tyž k moru-jedine to im pomože na tu alergiu.Inač saruška je zlata,uplne samostatna sikulka,len to zdravičko a dobry spanok nam chyba..zatial sa majte,držte sa.

samuelko
26. feb 2010

Ahojte
no eliska neskutočné, čo tie choroby dokazujú, hnusné! 😠 Snáď vás to už prejde skoro. A to more si doprajte aj na celý mesiac 😉

ikulka
26. feb 2010

ahojte dievčatá no dakujem pekne no nieje to isté na genetike mi brali krv ešte raz v utorok budu vysledky tak sa modlím aby boli dobré na amnio sa mi moc nechce....
joooj eli zas tei choroby vás mučia to je strašné...držte sa a hlavne vela sily posielam na ich zvládnutie....

danona
26. feb 2010

ahojte
eliska- 😒 zelam len a len zdravicko....
ikulka-ja som pri ninus bola na amnio na kramaroch... testy mi predtym 2x vysli nedobre... druhykrat mi uz testy robili na kramaroch-naraz o sonom,anpotom poslali na amnio... nakoniec bolo vsetko ok-vysledky sme mali dobre vsetkych 8 bab co nas naraz "robili"...najhorsie je to cakanie na vysledky... ninus som mala v 29rokoch ...tak neviem cim to bolo... v kazdom pripade ti drzim palceky, neboj sa, lekari su len veelmi precizni a ozaj staci ked je bejbinko mensieho vzrastu na svoj "vek" a uz to s vysledkami zasarapati... 😉
vsetkym pekny vecer 🙂

ikulka
28. feb 2010

ahojky
danona no aj ja mám teraz 29 možno je to tým vekom 😀 ale nie no neviem pri saške boli výsledky všetky vždy dobré tak som s týmto nerátala a bábo asi nieje menšie lebo čo som bola na sone a porovnávala s tabulkami tak sme mali presne také miery....

danona
1. mar 2010

ikulka-drzim palceky.. 🙂 😉
kocky, mam vegeeet - teda chodim do roboty a potom mam veget...nasi mi zobrali ninus aj dadu na tyzden... taakze deti mam v cechach, mam taku polodovolenku.. 😎

samuelko
2. mar 2010

Ahojte
Ikulka myslíme na teba a držíme palčeky ešte aj na nohách 😉

danona len si pekne užívaj a oddychuj 😎 😎 aj môj Samko je u maminky v Rimavskej Sobote,ale zajtra už príde domkov,ja sa učím na tie skúšky mám aj piatok z Finiatrie a v soboto zo Sociálnej patologie 😀

ikulka
2. mar 2010

ahoj dievčatá tak mám dobré správy dnes som volala o výsledky na genetiku a že su dobrééééééé riziko na DS je len 1k 50 000 čo je vraj veelmi malé riziko rped tým som mala 1k220 tak sa vytešujem snád už bude len dobre.....

zuzu13
2. mar 2010

ikulka supeeeer...jasne ze bude dobre...ved kazdy genius sa musi prejavit uz v prenatalnom obdobi...takze tesime sa s tebou.... 😉

inak pozdravujem vsetkych....
xixixi

danona
2. mar 2010

ikulka- super, tesim sa s tebou!!! 😵 😵 😵
samko- tak uz nech mas skusky za sebou.. 😉

samuelko
5. mar 2010

Ahojte.
Tak dnes sme pobehali všetky krčné oddelenia tu u nás v Lc a musíme dat von nosové mandle,Tak sme objednaní na 26.apríla. pondelok na 10hod a budeme tam tri dni v nemocnici.
No skúška dnes dopadla výborne ešte zajtra mám jednu.Príšerne ma bolí hlva.

Ikulka vééééééééľmi veľmi sa teším stebou. 🙂
Prajem vám krásny víkend 😎

ikulka
5. mar 2010

ahojky dievčatá dakujem 🙂
samko aj my sme boli na krčnom ale neviem nič lebo saška taááák plakala že ju dr nemohla vyšetriť a to už do kelu bola u dr v pohode a teraz ju zas chytá strach....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre