Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
29. mar 2010

ikulka-dada zostava u svokry, byva tu v meste - dada chcela byt cez den vonku s kamoskami, nechcela ist do cr a so sebou sme ju nevolali 😅 .. som hnusna, co? 😀 😉 .. ale napisala mi uz dlhatanskyy zoznam co jej mam v obchodoch pozriet.. 😀
ona ide este zajtra na laser do zvolena, tak bude potom take tri dni zalezena, ani on nepojde-bude to mat opuchnute /hemangiom na tvaricke/ 😒

hasleerka
29. mar 2010

ikulka tak budeš mať dievčatko 😵 😵 😵 aj mm žije s nami troma a ešte aj s mojou maminou a dá sa....

eliska, danona - užite si pekne dovču 😉

samuelko
30. mar 2010

ahojte kočky.

Danona to je super,hlavne klud a zdravíčko 😉
teda Danona 😎 😎 paráádička 🙂 tak si to perfektne užite.
eliska a čože budete v RS??? Mne tam rodičia bývajú a malý Samčo je akurát pri maminke,domov príde zajtra... 🙂
ja som momentálne v práci,deti spia,do štvrtej.sa mi nechce ale čo už,vydržíme ešte jeden deň. 😒 Tak ak tu už nebudem viem,že skoro,ale radšej skôr ako pozde: Prajem oddychové sviiatky a hlavne pekné počasíčko.cmuk 🙂

samuelko
30. mar 2010

ja som zle napísala,ikulka hlavne zdravíčko.....pardón 😅

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska7
autor
30. mar 2010

ahojte,samuelko ideme tam na chatu z muž.roboty,take jazero zelena voda či teply vrch,je tam taka chatarska osada,kurty ,kupalisko a tak,sarka cele dni mrnči,plače,nevieme čo už snou,stale ju zubky bolia,boli sme aj na pohotovosti minuly tyžden,strašne čo robila,vo stvrtok ideme zas,neviem jak ju tam dostanem,všetky zubky ma derave ☹ ,danielko spravil monitory tak sa tešime,už len nech ho prijmu na školu a bude veget.danona taktiež super dovolenku,veru bez deti by som sla aj ja,snad o rok na 20 vyročie svadby 😉 ,pekne sviatky všetkým 🙂

biccy
1. apr 2010

Ahojte 🙂
Ja som uz dlhsie nepisala,ale stale aspon tak narychlo precitam,co ste napisali.U nas nic nove,Zoinka chodi do skolky,momentalne jej konci nadcha 😅 .Tesim sa na styri dni volna,na oddych. 🙂

Ikulka,hlavne sa setri 😉 😉 😉

Danona,super vylet.Aj mna strasne taha do New Yorku,ked sa mi podari,tak by som tam chcela ist na buduci rok. 🙂 Potom povedz ako bolo a vela fotografuj. 🙂

Prajem vam krasne velkonocne sviatky. 😉

biccy
1. apr 2010

A este som zabudla,stary kon bol ovela lepsi. 😔

ikulka
2. apr 2010

Ahojkajte dievčatá aj od nás krásne velkončné sviatky užite si volna i ked počasie nevyzerá bohvieako 😒

eliska7
autor
5. apr 2010

ahojte na dovče je super,akurat dneszacalo pršať bude tažke prežiť vnutri chate,ale snad sa poobede vycasi 😖inac suprovo,tenisove ,golfove kurty,pieskovisko krasne,dobry bar 😵,krasne prechadzky,opekačka,disco,sarka je uplne nadsena od rana do večera vonku,danielko s kamošom tiež ok,len tie noci pri našej sarke-ale jednu noc spala uzasne vypila mliečko rano o pol siedmej a ešte spala do 9.15,okenice maju čaro noci asi zabednim doma okna doskami 😀

hasleerka
5. apr 2010

ahojte ... my sme chorí, malá kašle a mala teraz večer aj teplotu ... dúfam že sa len doma preliečime ... mne sa tento nový kôn lúbi len v tom že mám uložené oblúbené témy, ale štve ma že sem nemôžem pridávať fotky, ani do albumu mi nejdú

eliska7
autor
7. apr 2010

ahojte,tak aj my sme chory,kašel ,nema hlasivky a seknute v krku,zobrala som si este dovolenku jeden den,potom bude u maminy,ja mam nočnu do konca tyzdna,z tychto chorob snad nikdy nevylezeme 😠 ,idem sa pokusiť vložit nejake fotky,ani mne sa nepači novy kon-neprehladny mi pripada 😖

hasleerka
8. apr 2010

eliska bola si s malou aj u dokyni??? .máte aj ANTB??? ... ja idem zajtra s malou už k dokyni, bo jej zas vyskočila teplota na 37,4 ... som zvedavá či má dáky zápal alebo čo??? ☹

hasleerka
9. apr 2010

takže my sme dnes boli u dr. a máme antb ☹

eliska7
autor
10. apr 2010

boli sme u doktorky,vraj virusove spolu s alergiou,nedala atb,ale dusi sa trasne až nevie dychať,takže neviem neviem,zajtra ide me k liečitelke tak uvidim,už aj danko ma teplotu,ja sa dusim a už aj nadchu mam,normalne ma porazi,stale vjednom kole len choroby 😠

zuzu13
11. apr 2010

ahojte
vidim, ze choroby su zase na vystupe....
aj nasa Lucka zacala vcera soplit, dnes pokaslieva a zahnisalo jej prave oko...no a vecer aj lave...takze sme si navarili ocianku a pekne cistime ocka...uz spi...takz som zvedava co bude do rana...pocujem ju ako kasle...dufam, ze vsetky deti budu rychlo fit...
a dospelaci dtto...
😉

danona
13. apr 2010

ahojte
kopec chorob ako citam.. 😒
my sme zdravi, dovca bola super /az na znicujuco dlhy let vieden-londyn bolo 2hodky, potom londyn-las vegas bolo 10,5hodiny, po par dnoch 4,5hodiny z vegas do new yorku a potom zase new york-london a london-vieden.. 😔 taky naj zazitok bol let helikopterou nad grand canyonom a ground zero /miesto kde stali dvojicky mrakodrapy/ v new yorku... fotky nejake asi na fb hodim... 😉 ninus u nasich posluchala, neplakala, bola tam 2 tyzdne, tak som happy.. 🙂
biccy-aj mne sa stary kon viac pacil.. 😒
eliska-aj opekacku ste na dovci zmakli? mi slinky tecu... 🙂

hasleerka
13. apr 2010

danona fíha ale ste si super užívali ... sa teším na fotky.... 😵

eliska7
autor
14. apr 2010

ahojte,veru danona nahod foto 😉 ,no my sme chory komplet cela rodina aj so starkymi 😠 zase antibiotika a neni tomu konca 😠 ešte aj to hnusne počasko 😠

dannynka
15. apr 2010

ahojte,dlho som sa tu neukazala veru uz ani neni moc kedy pri dvoch deturencoch.... 😒

chorym prajeme skore uzdravie a pridavame sa k marodom,s Gabikou som bola vcera u dr a ma ATB zas ☹ a aj Dominko je marod ma bolavu nožičku,si asi sval alebo nieco natiahol a teraz na nu nechce vobec stupat a teda ani chodit fnuk,aky nezvyk ze ide iba po 4 roch ☹((

biccy
17. apr 2010

Ahojte,som tu len na skok a tiez hlasim chorobu. 😠 Sople,kasel,hrdlo,horucka=ATB 🙄 .
Prajem pekny vikendik. 😉

samuelko
17. apr 2010

no čo to čítam, chorobky želám skoré uzdravenie.
Danonáááá no parádička,tak si si oddýchla,super prajem ti to 😎 😀

Ja finišujem v škole dnes som mala 3 skúšky a na budúci týžden mám poslednú potom odovzdanie práce a obhajoba,už sa neviem dočkat. Samko už chodí do školky od utorka,velmi mu je dobre medzi kamarátmi,len sú kiahne v škôlke tak čakám každú chvílu 😕
Zajtra idem k našim trochu sa vyventylovať bolo toho hojne min.týždeň.
Teraz si popíjam fernetík,mala som chuť po tolkom strese 😖 😉
počasie nám konečne praje,nech už neprší.
Prajem pekný zvyšok víkendu.

ikulka
23. apr 2010

ahojky kočky kde ste všetkyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ja som stále doma, pn, najnovšie mi začalo tvrdnuť brucho tak mám predpísané magnezium a klud, ale stým je ťažko ked som s malou celé dni sama doma....
dufam, že všetky ste už zdravé....ved ide letoooooooooooooooooooo 🙂 😉

hasleerka
23. apr 2010

tfuj tfuj hnusné choroby nech sú už preč ..

ikulka dávajte si na seba pozor ... bruško nech pekne poslúcha 😉

samuelko
26. apr 2010

Ahóóóojte
Tak ja toho mám hojne,škola, už mám po skúškach odovzdávam prácu... a prišla mi ďalšia pozvánka na VŠ heheh a školenie v Ba možno,dúfam,že áno,že mi to vííííde,to by som veľmi chcela 😕
Zajtra ideme za jedným primárom do Banskej B. so samkom za tie krčné mandle,či naozaj musia ísť von,tu unás v LC povedali,že jednoznačne,ale nechcem tomu veriť,tak sa ideme ešte poradiť.
Ja som tiež bola na hematologii,výsledky nie búúhví co,mám sa menej stresovať 😒

Ikulka,dááávajte si obrovský pozor,veľa myslím na Vás 🙂
a asi už chodíte len na fa... 🤐
No, no!!!
Mám dobrú náladu, síce neviem prečo,dúfam,že sa zajtra nesklamem a nedostanem facku 😖
Prajem pekný týždeň 😎 hlavne veľa slniečka

hasleerka
26. apr 2010

samko myslíš že je nutné dať malému von mandle, býva tak často chorý ... krstnej dcéra bývala hroooozne chorá, ale myslím že čakala radšej až do 8rokov a potom ich dali von ... jáj to som sa pomýlila, to boli nosné ... no ale krčné by som asi moc nedávala, všetko mu pôjde potom na priedušky, aspoň tak som počula ...

eliska7
autor
28. apr 2010

ahojte,no tak my ideme dolu vodou boli sme v nemocnici 5 dni,mala vysoke teploty,priedušky,tam sme chytili obe ešte aj brušnu chripku-horor,nemali volnu nadštand.izbu tak sme spali na jednej rozlamanej posteli,domov som dosla ko.teraz chodime stale na gastro ambulanciu,ma zle vysledky,mononukleozu a zapal v krvi,nesmie isť vobec do skolky,nesmie byt v styku z chorymi,od včera hladam pestunku,do pondelka ju musim vybrat,dnes mi konci ocr,ani neviem či ma už fakt nevyhodia z roboty,kazdy mesiac ocr.sara nič neje,stale ju všetko boli,hlavne bruško.ešte aj mamu mam v nemocnici,žiadna radosť zo života.
samko veru tie mandle je na zvayenie,teraz vačšinou robia tak že len orežu krčne a nechavaju ich koli tomu čo piše haslerka,takže dobre robiš ak sa poradiš aj inde,držim palce.ikulka drž sa ,aj mne zvyklo vkuse tvrdnuť brucho,magnezium som brala takmer dokonca tehu,aspon nenervač aj to pomaha,ked sa oddychovať neda.danko je prijaty na obchodnu akademiu tak sa tešim aspon ztoho.majte sa

eliska7
autor
28. apr 2010

ahojte,no tak my ideme dolu vodou boli sme v nemocnici 5 dni,mala vysoke teploty,priedušky,tam sme chytili obe ešte aj brušnu chripku-horor,nemali volnu nadštand.izbu tak sme spali na jednej rozlamanej posteli,domov som dosla ko.teraz chodime stale na gastro ambulanciu,ma zle vysledky,mononukleozu a zapal v krvi,nesmie isť vobec do skolky,nesmie byt v styku z chorymi,od včera hladam pestunku,do pondelka ju musim vybrat,dnes mi konci ocr,ani neviem či ma už fakt nevyhodia z roboty,kazdy mesiac ocr.sara nič neje,stale ju všetko boli,hlavne bruško.ešte aj mamu mam v nemocnici,žiadna radosť zo života.
samko veru tie mandle je na zvayenie,teraz vačšinou robia tak že len orežu krčne a nechavaju ich koli tomu čo piše haslerka,takže dobre robiš ak sa poradiš aj inde,držim palce.ikulka drž sa ,aj mne zvyklo vkuse tvrdnuť brucho,magnezium som brala takmer dokonca tehu,aspon nenervač aj to pomaha,ked sa oddychovať neda.danko je prijaty na obchodnu akademiu tak sa tešim aspon ztoho.majte sa

hasleerka
29. apr 2010

eliska no teda čo to čítam, Sárka je chorá, posielame cmuk nech ste rýchlo zdravé ... hádam ťa z práce nevyhodia, držím palce

moja má tiež teplotu 38,4 , ani by som nevedela, veď som ju ešte aj sprchovala, líčka mala v pohode, ale nechcela večerné mliečko, najprv som myslela že nechce keď trochu kašle a soplí, ale radšej som premerala teplotu a bum ... snáď to bude len jednorázová teplota ☹

zuzu13
30. apr 2010

ahojte,
ikulka, veru šetri sa...
eliška, no na Vás sa to lepí jedno za druhým...nech už ste fit...
ja som od stredy PN...teploty nad 38...mm v práci do 23,30...a moje deti boli odkázané sami na seba...a ešte sa aj o mna museli starat...takto som nebola chorá ani nepamatám...možno ako dieta...2 dni som nevstala z postele...a veru si ani moc nepamatam...len že mi stale davali pit...a lieky...ale už je lepšie...
no a dnes už aj Lucka bola u dr. ... v noci vracala...riadne soplí a kašle...takže marodime obe...doobeda sa o nás postara mm..a poobede synátor...
prajem všetkým chorobkam skoré vyliečenie...

samuelko
30. apr 2010

ženy ja som zle napísala,nie krčné ale nosné mandle a tie pojdu von 28.mája v Banskej B. leijzrom a robia to tak že vraj to už nenarastie.
Haslerka veľmi často je Samko chorý, v školke je tri dni a potom mesiac a pol doma, čo je furt chorý 😠

eliska ja už nemám slov na tie vaše choroby 😒

aj ja prajem skoré vyliečenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre