Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
3. okt 2010

ale ani nie, ja som frajera v škôlke nemala 😀

biccy
3. okt 2010

Gabike a Sarke prajeme so Zoinkou k dnesnym 4.rockom vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravia,stastia a lasky a nech ich maminky s oteckami pocuvaju 😉 😉 😉

biccy
3. okt 2010

Zajtra pokracujeme my,ale oslavu mame uz dnes.Upiekla som jej tortu Hello Kitty a ako darcek bude mat od nas detsky digit. fotak,lebo je vasniva fotografka s mojim fotakom 😅.A este dostane lekarsky kufrik a nejake oblecenie.Od ostatnych clenov rodiny to bude prekvapko aj pre mna.Takze uvidime. 🙂
Prajem vam peknu nedelu 🙂.

hasleerka
3. okt 2010

dnešným gratulantom všetko naj naj naj ... cmuk cmuk 😵 😵 😵

my sme veľký paplon dostali už na minulé narodeniny ....

@dadulka2000 držíme palce nech sa rýchlo naučíte bez koliesok....

dannynka
3. okt 2010

babulky dakujeme 🙂 A aj od nas vsetko naj naj @meggi -nej Karolínke a @eliska7 a aj Sárinke 🙂

ikulka
3. okt 2010

ahoj kočky
jééééj baby no ste ma normálen šokovali s tým, že je už oktober 😕 ja žijem teraz v uplne inom svete ani neviem aký je den nieto ešte dátum,,,,
ale oslávenkyniam blahoželám....prajem zdravíčko, šťastíčko poslušných rodičov 😀 😉 a halvne kooooopec darčekov. po zoinke nasleduje asi naša saška tá má v stredu ale oslavovať budeme v nedelu ....ja osm jej kupila puzzle, to rada skladá, tričko s minnie a taku chodiacu a spievajucu kitty...to stačí na vianoce jej toho kupim viac....a samozrejme torta musí byť, aj karinak bude mať...budem oslavovať krštenie čo mala 26-teho....a naraz budu mať oslavu spolu...
inak sme okrem kajušky všetci chorí, tá sa zatial drží tak snád jej to vydrží...

mirka
4. okt 2010

ahojte, Zoinke prajem všetko najlepšie 🙂) a tiež Karolínke aj Sárinke 🙂 🙂 🙂

dadulka2000
4. okt 2010

@biccy vsetko naj Zoinke 🙂 😉

@ikulka to uz mate 2 mesiace??? jemine ako to leti.....

nasa Elka dostala vcera predcasny narod. darcek u svokrovcov - bicykel,... tak ho aj otestovala, a celkom jej to slo super. prikladam foto 😀

nera
4. okt 2010

Ahojte,
dáávno som tu už nebola....ale teraz je také pre nás pekné obdobie....narodením....takže prajem všetkým čo doteraz mali (nechcem písať nech náhodou niekoho nevynechám )narodeninky...všeeetko najsamlepšie hlavne zdravíčka, šťastíčka, pohodičky a stále úsmev na tvári.... 😵 😵 😵

Vidím, že riešite tiež darčeky....tak na Vianoce sme dali maličkej "napísať" tak chce Barbie(tú s meniacimi šatkami), plastelinu a scooby doo puzzle(teraz máme Scooby doo mániu) ...zatiaľ....ale ešte uvidíme...asi toho bude viac...a narodeniny....to ešte nevieme...bicykel má, veľký paplónik má už dávno....aby vedela, že je už veľkáčka a Olivinka menšia...hračiek máme do alleluja...a stále sa dopĺňajú....ale niekto tu hodil nápad s mikrofónom tak asi to, lebo teraz stále si spievame a pod...odkedy chodí do škôlky tak je to veselé...bála som sa ako to zvládne a na moje milé prekvapenie zvláda to výborne...žiaden plač nič....teší sa, lebo tam fakt stále niečo robia....chodí aj na atletiku z toho je hotová...veľmi sa teší....takže som spokojná(klop-klop).
Ešte k darčekom....asi bude určite nejaká knižka....maľovanky....a ešte uvidíme...ešte som nestihla ani chodiť po obchodoch....oblečenie ani nerátam, lebo to treba takže to nie je darček....torta tiež musí byť...
@bellasandra - blahoželám a prajem zdravíčka a všetko nech je v pohode a OK 😵

dadulka2000
4. okt 2010

@nera aj nasa je scooby-doo maniak,...a este aj spiderman a vsetko co je o dinosauroch, duchoch 😕 ,.... niekedy aj rozmyslam ci je dievca,.... len auticky, vlaciky,.... ale ruzovu farbu ma rada 😀 😀

nera
4. okt 2010

@dadulka2000 - u nás bábiky majú autíčka a vláčiky ani nehovorím(aj tank už máme, ale to je manželova zásluha)...dynosaury ja nemusím tak tie nie sú...ale ostatné-hádam všetko....ale to nič manžel sa im chystá kúpiť vojačikov, lebo ho už nebaví s bábikami na autách a vláčikoch chodiť.... 😵 😉 ale je aspoň sranda....

dannynka
4. okt 2010

@biccy všetko naj naj Zoinke k 4-ročkom : 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzu13
4. okt 2010

@biccy Zoinke prajeme všetko naj...

a oneskorene prajeme všetko naj... aj všetkým 4 ročným 🙂

@ikulka no u nás sme na tom podobne so zdravím...my s luckou mame antb. a mladý sa preliečuje....jediný mm je fit 🙂

chorobkam skoré vyliečenie

🙂

ikulka
4. okt 2010

ahojky kočky
@dadulka2000 no veru 2mesiace už má drobček strááášne to letía a ni sa nenazdám a už bude mať rok...ved aj tieto 4roky tak neskutočne rýchlo ubehli...len toť sme tu ako tehulky písali a už máme hotové slečny a fešáka samozrejme 😉 doma...ani s ami to nechce verim a chytá ma akási melancholia z toho aké su už velké a samostatné.., ešte že mám karinku také malé bábo....
@zuzu13 zuzi no smola aj na vás sa tei choroby nejak lepia ☹ prajem skoré uzdravenie

ikulka
4. okt 2010

a aj od nás samozrejem moooooc gratulujeme zoinke ku krásny 4ročkom....

danona
4. okt 2010

ahojte 🙂
oslavencom zelam vsetko dobre, vela hraciek a nech maminy posluchaju.. 😵
darcek..neviem...paplony, bicykel aj digitalny fotak uz mame - Kittinkovy... mam len maliarsku supravu zatial...ninus oslavuje 20.10, musim este nieco vymysliet... vcera som priletela z pariza, tam mali nadherne kitty radio s cd prehravacom, som bola blba, ze som to nezobrala.. 🙄 /posluchla som polovicku ze ako to mienim domov odniest 🙄 / teraz to googlim a nikde som nic take nenasla.. 😒
este tip - detsky parfem, v Zare som kupila parf. Zara girls, stal do 6€... 🙂

hasleerka
5. okt 2010

aj od nás posielame Zoinke božtek k narodkám a želáme všetko naj naj naj ....

zuzi vám zase posielame uzdravujúci božtek ...

my dnes ideme kúpiť topánky k narodkám ... a žehličku jej kúpim , majú rozbitú, nemôžu so mnou žehliť 😀 😀 😀

ikulka
5. okt 2010

ahojky dnes myslím nik neoslavuje však?
no ja som dnes bola teiž ešte hračky omrknuť tak ma napadlo že ešte práčka alebo umývačka by mohla byť alebo niečo do kuchynky....
@danona a to aký ten foťák má nevieš nan niekde linka elbo nemáš aspon foto ? to by bolo aj per našu on rada fotí

dadulka2000
5. okt 2010

@hasleerka kup dobru naparovaciu a mas pokoj,.... to mas super zariadene - mozem aj ja doniest svoju kopu pradla??? 😀 😀

@ikulka tu je toto hit pre deti:
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Sound-and-Vi...)

ikulka
5. okt 2010

@dadulka2000 dadul to mi nič neukázalo že stránka sa nedá nájsť ☹

samuelko
5. okt 2010

Ahojte
Tááákže oslávencom dodatočne všetko naj naj najlepšie,hláávne veľa zdravíčka darčekov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a posielame vám vela pusiniek.
My máme narodky 10.teho a oslava tiež bude 10. vychádza to na nedeľu... Ja netuším čo mu kúpiť, ....určite puzzle ,rád skladá a dalej netušíííím 😝

biccy
5. okt 2010

Všetkym vám veľmi pekne ďakujem za narodeninové blahoželania pre Zoinku. 😵 😵 😵

dadulka2000
5. okt 2010

@ikulka hej vsimla som si,... nechce to ukazat kontretny tovar.
tak skus len toto: http://www.toysrus.co.uk/browse/product/sound-v...
hned tie prve dve od Vtech - su tie vychytavky,... 😉 , snad ti to uz ukaze

danona
5. okt 2010

ikulka- mame Kitty /3megapixelový/ ci ako sa to pise... kupila som to tiez v toyse-vo viedni - www.toysrus.at, maju tusim tri druhy kitty fotakov, nas stal 49,90€, maju aj menej pixelovy-lacnejsi... 🙂 tiez maju aj kitty kameru.... tak ked ti niekto ide tym smerom, daj si priniest... 🙂 😉 , niekedy /hlavne pred vianocami/ maminy na mmb odtial nosia a predavaju dalej tovar.. 😉
dadulka-na sk nie je toysrus.. 😠 najblizsie az vo viedni je.. ☹ co je skoda.. ☹

danona
5. okt 2010

@ikulka - pozrela som ti fotaky na mmb a kocka s ID6329 ma viac druhov detskych fotakov.. 😉

zuzu13
6. okt 2010

@ikulka prajeme Saške všetko naj...k narodenináááám... 🙂

ikulka
6. okt 2010

zuzi dakujemeeeee 😉 🙂
@danona jooj idem kuk ten link ale ten s kitty by bol super a to je ako normálny foťák či len taká atrapa? ešte som u nás nič také nevidela....
@dadulka2000 idem kuk aj tvoj link mám príbuzných v uk snád by mi to doniesli do vianoc....

ikulka
6. okt 2010

@danona jéééj tá má super veci škoda že osm to nevedelaskor bola by som už teraz k narodeninám niečo objednala ale tak stihnem aspon do vianoc....a nechcem vyzerať blbo ale to tei foťáky su uplne ako normálne? že nafotíš stiahneš vymažeš fotíš dalej? lebo na niektorých píšu kapacitu napr 50fotiek to je taká velká karta tam alebo max počet fotieka poto sa už fotiť nedá...pýtam sa lebo ja som sa s takým ešte nestretla ...

dadulka2000
6. okt 2010

@ikulka vsetko naj Saske aj od nas prajem
kukni to,... tam ti je hraciek, na Milu Jarmilu 😀 😀 , ak mas niekoho v uk tak ti to isto donesie,... alebo vam budem ja robit dealera 🙂) piste ohladom obejdnavok 🙂

@danona viem ze na sr nie je - to som len davala link ako inspiraciu, co vo svete fici 😀

ja som dnes bola v praci s Millie sa ukazat,.... a dohodnut na podmienkach nastupu od januara,.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre