Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

samuelko
20. okt 2010

Ahojte dievčatá.
No ja Samkovi obliekam pančucháče a na nožičky jesenné topánky, sú kožené,ale nie sú zateplené. Ja ho v školke nevyzliekam z pančušiek, lebo oni tam majú zimu (hrozne veľa vetrajú)a potom druhá vec, neverím tam učiteľkám, že pri tom veľkom počte detí by ich vedeli prezliekať a vyzliekať pančušky.
No a z mojej skúsenosti, kde ja pracujem v školke, tak tam maminky tiež obliekajú pančušky a my máme naozaj veľké teplo,ale niektorým vyzliekajú,ale to je jedno dieťa z 10, ostatné tiež majú pančušky a by som povedala, že ku nám nosia ešte vela detí úplne bez pančušiek. 😕

zuzu13
20. okt 2010

@dadulka2000 moje zlatko, musela byt riadne unavená 🙂))

Lucka tiež chodí v pančuškách a druhý den nosí čižmy 🙂)) ale nie také klasika zimné...len prechodné...také velkácke 🙂) ako yeti 🙂

hasleerka
20. okt 2010

no my tiež nosíme pančušky, ale v škôlke je v sukničke alebo šatoch ... a na vonok má potom hrubšie tepláky ... aj topánky máme ešte jesenné ...

nera
21. okt 2010

@danona - všeeetko najlepšie Tvojej Ninke k včerajším narodeninám...hlavne veeeľa zdravíčka, šťastíčka....radosti, pohody a splnených prianí.....
Čo sa týka obliekania, tak ja malej dávam punčošky s tým, že jej ich potom vyzlečiem a keď idú vonku, tak si ich sama oblečie(podľa mňa je to tak najlepšie, lebo tam majú teplo a obliekať sa už samé vedia) a na nohy čižmičky, ja som háklivá na nohy, tak preto aj dievčatám dávam pozor, aby bolo stále teplúčko...
Ináč doma máme vzrúšo...Olivinka má angínu...Dianka -nezmar....jej nič nie je...už síce 2x mali v škôlke choroby...hneď na prvý deň som ju nechala doma, za 1 deň ju to prešlo a je fit(klop-klop)...zato Olivinka to trošku ťažšie znáša...keby aspoň teploty prešli, aby Dianka mohla mať v nedeľu ďalšiu časť oslavy...

eliska7
autor
21. okt 2010

ahojte,vsetkym oslavencom všetko len dobre.
ja tiez davam pančusky,neverim že ich učky prezleču,nestihaju ine veci,topky zatial len jesenne cele,ale už jej dam take prechodne čižmičky,dnes jej rano bola zima,vetrovku ma tiež prechodnu,zima je jej na krk,tak jej idem kupit taky akoye rolak-salovy,,oblieka sa cez hlavu ale je to len ako sal.včera si rozbila usta ,lebo je besna ako svet,vskolke musia na obed spať,ona nechce zaspi,ked už vstavaju a koli tym 5min nechce večer zaspat do 22 je hore,besnisa,rano je o pol 6 hore,katastrofa

danona
22. okt 2010

ahojte
ninus mala 20.10. narodeniny, detsku oslavu robim v nedelu, buduci vikend budeme oslavovat s rodinou /ocina mame prec v zahr. tak zatial pooslavujeme aspon sami 😒 / tak som ninke zavolala kamaratky, budem tu mat v nedelu 6 deti... 😅 uz nech je po tom... 😅 😝
mala tiez nosi take nezateplene cizmicky, vcera som jej kupila pekne teplucke snehule, premava sa v nich zatial v obyvke.. 😀
vsetkym pekny vikend,
olivinke skore uzdravenie! 😉

dadulka2000
22. okt 2010

@danona vsetko naj Ninke - dodatocne.
my robime cez vikend oslavu tiez,.... svokrovci pridu a kamarati. tesim sa,.... idem zacat varit kapustnicu teraz - tu maju vsetci moc radi 🙂

hasleerka
22. okt 2010

@danona Ninke dodatočne všetko naj naj naj k narodkám
@nera Olivke želáme skoré vyzdravenie ....

som dnes v tescu kukla, majú tam také detské laptopy, tak dumám že by som im pod stromček ... neviete aký môže byť???

danona
22. okt 2010

hasleerka-ten laptop mame ten najlacnejsi z tesca /zlto-cervenu farbu ma/ a je super... nina ma na tom najradsej funkciu pimenka - stlaci pismeno, pocitac ho nahlas "precita" a to pismenko sa objavi aj na tej malej obrazovke.. 🙂 tie ostatne laptopy nepoznam.. 😉 a tento najlacnejsi sa dost rychlo vypredava /aspon minuly rok pred vianocami to tak bolo 😅 /
dadulka-mnam, dobre papanicko si vymyslela 🙂

ikulka
24. okt 2010

@hasleerka haslerka naša saška má 2jeden ten čo písala danona z tesca nejakých 10euro stál ale veru bol ho problém zohnať a jedne taký barbiovský ružový....
inak obe baby su na atb, maju zapálené hrdielka a saška aj vysoké teploty, tka sme boli včera na pohotovosti 🙄

hasleerka
24. okt 2010

babulky díky za rady ... majú teraz v tescu aj ten za 10€ tak asi len ten kúpim, to bude stačiť

@ikulka dievčatám želáme skoré uzdravenie ...

biccy
24. okt 2010

Ahojte,som tu len na skok a preto chcem popriat dodatocne vsetkym detickam co mali narodeniny,aj co este len budu mat vsetko len to najlepsie 😵 😵 😵 .

dadulka2000
24. okt 2010

@biccy my dakujeme (mali sme v sobotu) 😀 😀

ikulka - uzdravte sa.

u nas v uk je half term - cize jesenne prazdniny od pondelka, tak skolka sa nekona. vymyslame program co budeme robit,.... 😉

ikulka
25. okt 2010

Ahojky babulky poradte mi chcem ten fotak pre sašku a neviem ktorý vybrať:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7043154&tab=2
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9524738&tab=5
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9719966&tab=6
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7218941&tab=7
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7023169&tab=9
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9524770&tab=10

@dadulka2000 dadulik keby som chcela z toho toys, neviem aký je ten link to by sa ti dalo kupiť alebo by si tiež musela objednávať? lebo to by sme asi do toho2.11 asi nestihli čo...
a na kolko tu buddeš, až do vianoc? to by sme mohli dať aj nejaké stretko ved ružomberok je čoby kamenom dohodil 🙂 😉

ikulka
25. okt 2010

@dadulka2000 jeeej ellie je kočica a vie aj slovensky?
a blahoželám všetkým oslavencom ktorých som nestihla aj tým buducim ak tiež nestihnem

dadulka2000
25. okt 2010

@ikulka ahoj, to sa da v obchode kupit. to sa da aj stihnut. kolko to stoji u nas?ak mas mail mozem ti tu stranku poslat ako foto. aj s cenou a popisom 🙂
elka vie oba jazyky, so mnou len a len po slovensky (som svina na to,.... a inak na nu ani neprehovorim), krasne prepina medzi anglinou a slovencinou - bez problemu. jedine ze R nevie 🙂

ikulka
26. okt 2010

@dadulka2000 ahojky moj mail je ismaha.ida@gmail.com a čo to vlastne robí? to je foťák alebo čo u nás som to nevidela také isté len tie som našla čo som tu an ne hodila linky....a 40libier je kolko na eurá aký je kurz ani neviem 😕

eliska7
autor
26. okt 2010

ahojte,ikulka dik za dobre typy na fotak,aj mne sa pači super darček na vianoce,aj sarka rada foti ,zatial ma stary fotak na hranie,takyto ju určite poteši.tu prši,my sme s mužom stale PN,deti v skolke vskole,klasika.Na vianoce som si uy objednala zakusky,karton suche a karton mokre,trubičky,oblatky,takže to je skrku,aj darčeky tento rok davame dokopy už teraz nech to neni potom moc naraz.Už mame vyhliadnuty byt držte nam palce nech nam to vyjde,boli by to užasne vianoce 🙂

dadulka2000
26. okt 2010

@ikulka uz som to poslala 🙂 kurz je nieco okolo 0.88 (tj 40£ = okolo 45E)

samuelko
26. okt 2010

Ahojte dievčatá

Ninočke dodatočne prajeme všetko najlepšie

My sme chorí aj ja, aj Samko, mal veľmi vysoké horúčky cez víkend 39,6 pondelok sme boli v BB na krčnom na audiometrii,ale ešte máme íst 19.11. lebo mal soplíky, a ten sluch nie je dobre vyšetrený tak ešte pre istotu máme íst.

Choručkím prajeme skoré uzdravenie 😉

eliska7
autor
27. okt 2010

samuelko skore vyzdravenie

danona
27. okt 2010

samuelko- aj od nas skore uzdravenie!!!

samuelko
27. okt 2010

Ďakujeme pekne 🙂

samuelko
27. okt 2010

To len tak.... 😀 😝 Posielam pusinky pre všetky moje babenky....heehh

ikulka
27. okt 2010

ahojky tak aj my sme dnes boli znova u dr. saške zmenila atb, bola celá vysypanáa hnačkuje a kajka teiž hnačkuje ale že ich má dobrať....
@samuelko teda samíííííííííííííííííííííííííík!!!!!!!užasné aký zvodný pohlad 😀 😀 😀

eliska7
autor
28. okt 2010

ahojte,veru tak zvodny 😉 ,ikulka skore uzdravenie,konečne je vonku pekne a vy takto.zachvilu mame v skolke hellowen-moc nemusis tieto amer.srandy,ale čo už idem sa pekne bať 😀

samuelko
29. okt 2010

Dobré ránko 🙂

Prajeme vám a vašim detičkám pekné jesenné prázdniny 😉

Ikulka ako sa máte? Už lepšie? Samko dostal včera antibiotiká, v nose má dvoch bacilov a hrdle má troch, takže to sa musí preliečiť, Inak už nekašle ...ani teplotky nemá 😒

hasleerka
29. okt 2010

všetkým choručkým prajeme nech sú skoro fit ... my sa zatiaľ držíme, mám pocit že to bude ako min.rok ... celú zimu budeme zdravý a v apríli nás to zdrapne

ikulka
29. okt 2010

ahoj kočky prišla som vás pozdraviť, práve sem prišli z pohotovosti, kajrinak má38,5 teploty už 2dni len plače, čo plače to kričí ako o život a s bruškom mala nevedela sa vyprdkať a len sa zapiera celý den až ju triaslo tak sme s nou išli a ž ekolika mi povedala dr, a že teplota može byť z plaču tak neviem už som na nervy len revem chuda už bolo také hotové že mi nešlo jej dať do riťky ani čípok, tak osm jej dala nurofren sirup, ten je od 3mesiacov. a diazepam preistotu ....tak som mužovi nakázala že ju musíme celu noc sledovať budeme sa pri nej striedať, ale mu neverím on určite zachrápe tak asi zaovlám aj svokru tá bude asi spolahlivejšia.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre