• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
samko ahojky....tak aj ty mas super velkeho chlapca... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked vydrzal bez plienky :slight_smile:
ozaj a vy ste uz boli v bojniciach?
2. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko az teraz som si precitala ze budete prec..nevadi snad inokedy :wink:
2. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to je velká škoda,že nám to nevidá vten dátum,tešila som sa veľmi.Snád nabudúce.
Vložila som fotky. :sunglasses:
2. aug 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko no neva...ved snad sa dakedy podari :wink:
idem kuk fotecky :slight_smile:
2. aug 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotto Samko je velky fesacisko :dizzy_face: :wink:
2. aug 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bóže eli, vy máte fakt smolu :confounded: :confounded: :confounded: to je na porazenie, my sme dnes boli v Lipt.Revúcach na haluškách - je to taká akcia, bolo super :slight_smile: síce som viacmenej naháňala malú pomedzi ľudí, ale si aj zatancovala a hrozne sa tešila z balóna :slight_smile: zajtra už budeme doma, vložím fotky :slight_smile:

samko, tíško závidím samkovu šikovnosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, pekné fotečky, ste pekná rodinka (ako všetky októbrovky :wink: )
2. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som sama doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už si nepamtám kedy som bola sama :grinning: ,chlapci išli von,ani neviem kam :sunglasses:
Ale ja varím,periem zo včerajka....

dievčence Ďakujeme :slight_smile: :slight_smile: a prajeme peknú nedelu.
3. aug 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zoinka spinka,tak som vas prisla trosku mrknut. :wink:
Boli sme od vcera na Domasi,ale rano sme isli prec,lebo prsalo a nevyzeralo,ze sa vycasi.A teraz svieti slnko a je horuco. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Citala som,ze ste pisali miery.Nasa Zoe ma asi 90cm a 14,5kg. :slight_smile: :slight_smile:
Zajtra mi ma prist konecne fotokniha z happyfota.Tak som zvedava. :sunglasses:

Danny,este ja ti chcem dodatocne popriat k narodeninam vsetko najlepsie. :wink: :wink:

Erika,krasne fotky,Samko je zlatucky. :wink: :wink:

Eliska,to bol vcera fakt zly den. :frowning2: Dufajme,ze sa uz take nebudu opakovat.
3. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Tak my sme boli dnes u svokrovcov od rana a bolo super,aj pocasie nam vyslo a my sme boli skoro stale v bazene A Gabike sa moooooooooooooc pacilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Kupali sme sa skoro az do 19-nastej :grinning: :grinning: :grinning:

biccy som rada ze tu niesme samy s tolko cm a kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. aug 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, pridala som nejaké fotky z posledných dní, posledné tri sú bohovské :grinning:
3. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

mirka super,krásne fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, pridala som nejaké nové fotečky - aj kočíka :wink:
V sobotu sme mali krštinky, tak večer ešte nejaké fotečky pridám...
Máme sa dobre - Kristínka pekne buvinká a je dobručká... Karolinka si už na nu zvykla, práve pozerá Nema :slight_smile:
Idem urobit ešte obedik...
Danny - dodatočne všetko naj k narodeninám a super bazénik :wink:
4. aug 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééj Meggi to je také krásne a supe kočík :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, meggi krásne fotky a fakt super kočík :slight_smile:
4. aug 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej, kdeže ste? :confused:
4. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa tu deje? máte dáke súkromné fórum? :confused:
5. aug 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
sme doma, uz mam vyprane, boli tu nasi tak mamina aj nieco pozehlila.. :slight_smile: dovolenka super, aj ked nina mala 1 den vys. horucku, teraz zas ma sopliky /vcera v lietadle cestou domov bola straasne silno klima nastavena/ :confounded:
meggi - kraasne fotecky, kraasny kocik, som ti tu aj pisala ze sa mi tie Phil and teds pacia, vyzeraju ´byt prakticke.. :slight_smile: kraasne kocikovanie babuliek zelam!!! :sunglasses:
nina vazi tak 10kg, vysku neviem.. nosi oblecko 86 a 92..
idem kuk dalsie vase fotecky.. :wink:
5. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja len tak v kratkosti boli sme na 3D ultrazvuku a cakame chlapca
5. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanko gratulujem k chlapčekovi :wink:
meggi krásne fotky a ešte krajšie detičky.....a obdivujem ťa že pri 2 deťoch dokážeš sa s tými fotkami ešte aj takto hrať....
5. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
danona vitajte doma a tešíme sa na nejaké fotočky :sunglasses:
zuzanko gratulko k chlapčekovi :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
6. aug 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanko, gratulujem k chlapčekovi :wink: budeš mať párik :wink:

danona vitaj!!!!! naše bambulky sú hmotnostne aj výškovo asi rovnaké :slight_smile:
6. aug 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanko-aj od nas gratulko!! :dizzy_face:
ikulka - presne nad tym som rozmyslala - meggi :slight_smile: - ja nie som schopna sadnut si nad ten photo program a naucit sa to a meggi... klobuk dole.. :dizzy_face: :dizzy_face:
samuelko-nieco hodim,no pred dovcou sa mi pokazil fotak a mam kamaratov, no nemam k nemu kabel do compu.. no hadam to dnes doriesim.. :angry:
mirka - :slight_smile: peknee fotecky, mne sa ta piknikova so slaninkou paaci.. :grinning:

mam perny program - dnes ma svagrinej dcerka oslavu /5r.narodky/, v piatok ideme na 40-ku, okrem toho tu trhy zajtra zacinaju/do soboty budu/, aj Langerova bude mat koncert, tak tam samozrejme nemozem chybat.. :sweat_smile: :grinning: , no a v sobotu v noci zase letime prec, tak sa zase balit.. :sweat_smile: esteze mamina mi pomohla zehlit, no vcera uz odisli.. :rolling_eyes:
6. aug 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona, kde sa chystáte :slight_smile: na langerku by som šla aj ja, zabav sa aj za mňa a ď za fotky :slight_smile: som ťa inak chcela poprosiť, keď ste šli na dovolenku, ale už som nestihla, aby si mi kúpila magnetku a ja by som ti ju potom zaplatila :slight_smile: keďže nikde nechodíme, mám len pár darovaných a mne sa také dovolenkové strašne páčia :slight_smile:
6. aug 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona tak sa netráp,potom nahodíš,ked sa vrátite z druhej dovolenky. :wink: :sunglasses:
6. aug 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka- teraz k znamym na cyprus/maju tam dom/ - mestecko protaras... sme si este vo februari letenky kupovali, vysli tak dost lacno.. :wink: ok, magnetku mozem kupit teraz ak odtial nemas.. :wink: vratime sa 20., potom poslem.. :wink:
samuelko-uvidim ako to zvladnem..
mame tu pekne :sunglasses: , na oslavu ideme na 17h, nina teraz spi, padam este zehlit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bola som cez obed v meste, videla som taky kocik ako ma meggi, je ozaj krasnucky.. :dizzy_face:
6. aug 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona a na kolko dní idete na dovču? :sunglasses:
6. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nocku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. aug 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko - 20.8 doobeda sme doma.. :wink: ty mas dokedy volno? uz posledny augustovy tyzden robis, alebo vam este daju oddych? :slight_smile:
6. aug 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
No začíname 25.augusta :slight_smile: ale sa už neviem dočkať,teším sa :grinning: Tak budete peknú dlhú dovolenku. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. aug 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok