Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

dannynka
2. aug 2008

samko ahojky....tak aj ty mas super velkeho chlapca... 😵 😵 😵 😵 ked vydrzal bez plienky 🙂
ozaj a vy ste uz boli v bojniciach?

dannynka
2. aug 2008

samko az teraz som si precitala ze budete prec..nevadi snad inokedy 😉

samuelko
2. aug 2008

danny to je velká škoda,že nám to nevidá vten dátum,tešila som sa veľmi.Snád nabudúce.
Vložila som fotky. 😎

dannynka
2. aug 2008

samko no neva...ved snad sa dakedy podari 😉
idem kuk fotecky 🙂

dannynka
2. aug 2008

krasne fotto Samko je velky fesacisko 😵 😉

mirka
2. aug 2008

bóže eli, vy máte fakt smolu 😖 😖 😖 to je na porazenie, my sme dnes boli v Lipt.Revúcach na haluškách - je to taká akcia, bolo super 🙂 síce som viacmenej naháňala malú pomedzi ľudí, ale si aj zatancovala a hrozne sa tešila z balóna 🙂 zajtra už budeme doma, vložím fotky 🙂

samko, tíško závidím samkovu šikovnosť 🙂 🙂 🙂

mirka
2. aug 2008

erika, pekné fotečky, ste pekná rodinka (ako všetky októbrovky 😉 )

samuelko
3. aug 2008

Ahojte.
Ja som sama doma 😵 😵 😵 😵 už si nepamtám kedy som bola sama 😀 ,chlapci išli von,ani neviem kam 😎
Ale ja varím,periem zo včerajka....

dievčence Ďakujeme 🙂 🙂 a prajeme peknú nedelu.

biccy
3. aug 2008

Ahojte 🙂
Zoinka spinka,tak som vas prisla trosku mrknut. 😉
Boli sme od vcera na Domasi,ale rano sme isli prec,lebo prsalo a nevyzeralo,ze sa vycasi.A teraz svieti slnko a je horuco. 🙄 🙄 😀 😀 😀 Citala som,ze ste pisali miery.Nasa Zoe ma asi 90cm a 14,5kg. 🙂 🙂
Zajtra mi ma prist konecne fotokniha z happyfota.Tak som zvedava. 😎

Danny,este ja ti chcem dodatocne popriat k narodeninam vsetko najlepsie. 😉 😉

Erika,krasne fotky,Samko je zlatucky. 😉 😉

Eliska,to bol vcera fakt zly den. ☹ Dufajme,ze sa uz take nebudu opakovat.

dannynka
3. aug 2008

ahojte 🙂
Tak my sme boli dnes u svokrovcov od rana a bolo super,aj pocasie nam vyslo a my sme boli skoro stale v bazene A Gabike sa moooooooooooooc pacilo 😵 😵 😵 😵 .Kupali sme sa skoro az do 19-nastej 😀 😀 😀

biccy som rada ze tu niesme samy s tolko cm a kg 😅 😝 😀

mirka
3. aug 2008

ahojte kočky, pridala som nejaké fotky z posledných dní, posledné tri sú bohovské 😀

samuelko
4. aug 2008

dobré ránko

mirka super,krásne fotky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

meggi
4. aug 2008

ahojky, pridala som nejaké nové fotečky - aj kočíka 😉
V sobotu sme mali krštinky, tak večer ešte nejaké fotečky pridám...
Máme sa dobre - Kristínka pekne buvinká a je dobručká... Karolinka si už na nu zvykla, práve pozerá Nema 🙂
Idem urobit ešte obedik...
Danny - dodatočne všetko naj k narodeninám a super bazénik 😉

samuelko
4. aug 2008

jéééééj Meggi to je také krásne a supe kočík 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka
4. aug 2008

ahojky, meggi krásne fotky a fakt super kočík 🙂

mirka
4. aug 2008

heeeej, kdeže ste? 😕

mirka
5. aug 2008

čo sa tu deje? máte dáke súkromné fórum? 😕

danona
5. aug 2008

ahojte
sme doma, uz mam vyprane, boli tu nasi tak mamina aj nieco pozehlila.. 🙂 dovolenka super, aj ked nina mala 1 den vys. horucku, teraz zas ma sopliky /vcera v lietadle cestou domov bola straasne silno klima nastavena/ 😖
meggi - kraasne fotecky, kraasny kocik, som ti tu aj pisala ze sa mi tie Phil and teds pacia, vyzeraju ´byt prakticke.. 🙂 kraasne kocikovanie babuliek zelam!!! 😎
nina vazi tak 10kg, vysku neviem.. nosi oblecko 86 a 92..
idem kuk dalsie vase fotecky.. 😉

zuzanko
5. aug 2008

ahojte tak ja len tak v kratkosti boli sme na 3D ultrazvuku a cakame chlapca

ikulka
5. aug 2008

zuzanko gratulujem k chlapčekovi 😉
meggi krásne fotky a ešte krajšie detičky.....a obdivujem ťa že pri 2 deťoch dokážeš sa s tými fotkami ešte aj takto hrať....

samuelko
6. aug 2008

Dobré ránko.
danona vitajte doma a tešíme sa na nejaké fotočky 😎
zuzanko gratulko k chlapčekovi 😎 🙂 🙂

mirka
6. aug 2008

zuzanko, gratulujem k chlapčekovi 😉 budeš mať párik 😉

danona vitaj!!!!! naše bambulky sú hmotnostne aj výškovo asi rovnaké 🙂

danona
6. aug 2008

zuzanko-aj od nas gratulko!! 😵
ikulka - presne nad tym som rozmyslala - meggi 🙂 - ja nie som schopna sadnut si nad ten photo program a naucit sa to a meggi... klobuk dole.. 😵 😵
samuelko-nieco hodim,no pred dovcou sa mi pokazil fotak a mam kamaratov, no nemam k nemu kabel do compu.. no hadam to dnes doriesim.. 😠
mirka - 🙂 peknee fotecky, mne sa ta piknikova so slaninkou paaci.. 😀

mam perny program - dnes ma svagrinej dcerka oslavu /5r.narodky/, v piatok ideme na 40-ku, okrem toho tu trhy zajtra zacinaju/do soboty budu/, aj Langerova bude mat koncert, tak tam samozrejme nemozem chybat.. 😅 😀 , no a v sobotu v noci zase letime prec, tak sa zase balit.. 😅 esteze mamina mi pomohla zehlit, no vcera uz odisli.. 🙄

mirka
6. aug 2008

danona, kde sa chystáte 🙂 na langerku by som šla aj ja, zabav sa aj za mňa a ď za fotky 🙂 som ťa inak chcela poprosiť, keď ste šli na dovolenku, ale už som nestihla, aby si mi kúpila magnetku a ja by som ti ju potom zaplatila 🙂 keďže nikde nechodíme, mám len pár darovaných a mne sa také dovolenkové strašne páčia 🙂

samuelko
6. aug 2008

danona tak sa netráp,potom nahodíš,ked sa vrátite z druhej dovolenky. 😉 😎

danona
6. aug 2008

mirka- teraz k znamym na cyprus/maju tam dom/ - mestecko protaras... sme si este vo februari letenky kupovali, vysli tak dost lacno.. 😉 ok, magnetku mozem kupit teraz ak odtial nemas.. 😉 vratime sa 20., potom poslem.. 😉
samuelko-uvidim ako to zvladnem..
mame tu pekne 😎 , na oslavu ideme na 17h, nina teraz spi, padam este zehlit.. 😝

bola som cez obed v meste, videla som taky kocik ako ma meggi, je ozaj krasnucky.. 😵

samuelko
6. aug 2008

danona a na kolko dní idete na dovču? 😎

samuelko
6. aug 2008

Dobrú nocku 😔 😔 😔 😔

danona
6. aug 2008

samuelko - 20.8 doobeda sme doma.. 😉 ty mas dokedy volno? uz posledny augustovy tyzden robis, alebo vam este daju oddych? 🙂

samuelko
7. aug 2008

Dobré ránko.
No začíname 25.augusta 🙂 ale sa už neviem dočkať,teším sa 😀 Tak budete peknú dlhú dovolenku. 😎 😎 😎 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre