• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
samuelko-samkovi vsetko naj!!! hlavne vela zdravicka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
citali ste docolomanskeho? :cry: -som strasna citlivka na take spravy.. :frowning2:
bola som dnes v trnave, mali vypredaj topanociek, som ninke pokupila po 120 Sk kraasne kozene sandalky, 3 pary, som zvedava ci jej buducu jar sadnu... :sweat_smile: :grinning: ani nemozem mojej polovicke ukazat, si pomysli ze mi uz z nakupov sibe.. :sweat_smile:
26. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona, áno...čitala som o tom...aj som videla na TA3, je to môj obľúbenec...na skle maľované...už to nebude ono... :frowning2:
a s nakupovaním sa pekne pochváľ, veď za takú cenu nekúpiš papuče nie to ešte kožené sandálky...a ak jej na jar nebudú tak predáš po 250,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- :grinning: no vidis, prinajhorsom zarobim.. :grinning:
26. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer
aj my prajemem samkovi všetko najlepšie k meninkám hlavne zdravíčko a rýchle uzdravenie....
danona no super s tými sandálkami to poteší taký nákup....ja by som sa veru tiež pochválila :grinning:
26. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

danona aj mne sa podaril minuli tyzden taky ulovok....v predajni u nas La Familia rusili detske topanky a tak ich tam predavali z 890-sk na 190-sk :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ,kozenne a zdravotne tvarovane..tak som aspon jedny kupila GAbike este na jesen vynosi... :wink: malu celu petu a aj spicku a hore su na lepak... A len tak mimochodom skoro som okoktavela ked som tam zbadala take topanocky ako ma GAbika doma..ja som ich kupila za 8 stoviek a onoi ich tam predavali za 190-sk :angry: :angry: :angry: :angry:
26. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my so Zoinkou prajeme Samikovi vsetko len to NAJ k meninkam. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer dievčatá.
Ďakujeme za priania :slight_smile: a Saminkovi je už lepšie,ráno mal trošičku zvýšenú teplotu ale cez už nemal.
Zuzu Dr.povedal že je to voróza inak tu v LC je strašne vela detičiek chorích a vela hjoručkujú a hnačkujú...
V robote celkom dobre,len véééééľmi vela treba makať :unamused:
26. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,už sme konečne dozavarali,od zajtra veget,ešte s dankom na preventivku ako 13 ročny,potom idu chlapi na ryby a my budeme same,pojdem ku kamoškam a chcem isť na termal oddýchnuť si,samokvi všetko naj aj od nas,hlavne zdravičko.
26. aug 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dník prajem :slight_smile:

akurat varim obedik,manžela som poslala von aj s Gabikou tak mam doma pohodičku a klidek :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dúfam, že samkovi je už lepšie :wink:
u nás dnes varil obedík ocinko, ja som bola s deťmi u lekára...teda s Viťom na kontrole a Lucka nám robila doprovod...mali sme zeleninkovú polievku a granadír so zaváranou cviklou :grinning:
27. aug 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, Samkovi dodatočne všetko najlepšie, hlavne zdravíčko, nech už ho choroba netrápi :slight_smile:

no tie rodičovské už od roku 5 ich zvyšujú a ešte nezvýšili, nech si ich zožerú :angry:
27. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka pekne si to napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš pravdu, nech zvyšujú sami sebe lebo zo 180.000 platu je veľký problém vyžiť :angry:
27. aug 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej prvááááá
pekne, obed fuč a vy tiež :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-no veru.....som ken nakukla a idem znova fuč lahnut si za Gabikou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. aug 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny, tak dobrú noc :grinning: Lucka zaspala o 1ľ.35 a ja idem ešte rýchlo poumývaťokná a vyriadiť kúpelňu
28. aug 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

no to som zvedavá, ako to bude, vraj podstatne zvýšeý rodičovský :grinning: a to preukazovanie výdavkov, no mne by ich hneď vzali, lebo kým príde drahého výplata, čo to z toho zaplatím, napr. telefón, poistky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no bubububu, idú mi to vziať :rolling_eyes:
28. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počujte kočky, nemáte náhodou po dievčatkách topánky také ku sukni (teraz na jeseň) 22ky? do 200 sk, dáke v dobrom stave :slight_smile: Danny, Zuzu, hm? :grinning:
28. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte lásočky.
Ďakujem krásne za Samka.
Už je mu dobre horúčky prešli. Brali mu krvičku lebo ako papal tak aj prestal a bol staršne bledučký.Ale výsledky sú dobré,trošičku menej železa,ale už má vitamíny,tak sa to hádam napraví.
Pochválime sa,dnes bol v škôlke na skúšku a bol velký hrdina,neplakal,pekne sa hral s detičkami.
A ja s manželom sme sedeli za dverami :sweat_smile:
Tak vám prajem krásnu nocku :pensive:
28. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, noooo mirka pozriem... ale máááám..určite...Lucia má nohu ako slon...takže ti to ráno pomeriam a pošlem ti IP...oki???

samuelko...supeeeeeeeeeeeeeeeer...
zsbudla si dopísať, že ste s mangelom sedeli a plakali...akého už máte veľkééééjo chlapa :grinning:
ja si to pamätám dodnes ako som revala ako tur, keď Viťko išiel prvýkrát do jaslííííííííííííí :frowning2: :confounded: :fearful: :pensive: :cry: :cry:
bože to už je 12 rokov :cry:
28. aug 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixixixi...malo byť veľkééého chlapa :sweat_smile:
28. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcatka :wink:

Tak my sa opat hlasime po dlhsej dobe.. o dva tyzdne ideme do jasliciek na cely den asi budem plakat...ale strasneeeeeeeeeeeeeeee :pensive: ale tyzden ideme na adaptaciu tak aspon ze to :unamused: citam ze deticky su velmi sikovne..a oneskorene meggi vsetko naj a Kristinka je velka krasavica ako maminka aj sestricka.. dalsim nastavajucim maminkam hlavne vela zdarvicka :wink: u nas bolo toto leto velmi skarede a ako naschval ked sme prisli na Slov tak bola zima :unamused: tak sme ani v tatrach neboli...boli sme cez tyzden na poradni mame 90 cm a 13 kg :grinning: :sunglasses: mame dobry apatit:slight_smile: ja sa tiez uz pomaly chystam do skoly ale mam poriadny strach z toho :confused: :sweat_smile: posielame detickam pusinku
29. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, zuzi, dík, budem čakať IPčku :grinning: vn.d. max 14,5 cm, ok?

bože som tu jediná, čo by dala dieťa v momente do škôlky alebo jasiel a letela by som do roboty? :sweat_smile:

erika super, samko je zlatíčko :slight_smile:

famfrla, bude to ok, neboj nič :wink:
29. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja viem ze to bude ok ona uz mesiac bola v jasliach ale vies bude mi smutno :grinning: ona odtial ani nechcela ist ked tam bola tak sa jej to pacilo :slight_smile:
29. aug 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
zuzu tak ako píšeš :wink:
no poriadne sa ochladilo,unás fúka vietor.
29. aug 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla super miery.Samko je pod váhou má o jedno kg menej ako by mal mať už v jeho veku,má 10kg len :frowning2:
29. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, heeej? tak to aj naša laura je podvýživená :confused: už asi pol roka má 10,5 kg :confounded: no slabo je, čo ju zabijem?
29. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko aj naša saška má 10,5 kg a teiž už poriadne dlho ale ona neje vobec nič tak sa divím že má vobec aj tie
29. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vcera sme povyletovali-boli sme v budapesti-tropikarium, zoo a vidampark... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ninusa cez den spala len 20min., v kociku sediet nechcela, len peso chodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: horor... no veelmi sa je pacili zvieratka :slight_smile: no ja som bola K.O... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pripajame sa k 10-10,5kg detickam... :sunglasses: ninusa vazi tiez tak..niekedy papa super, niekedy za cely den okrem ranneho mlieka skoro nic... vcera som sa potesila v tom tropikariu-je to sucast nakupneho centra Campona, je tam dost restik na vyber, maju tam aj "privarkovu" restiku - mali 6 druhov privarkov!!! :confused: :slight_smile: no nina zbuchla hraskovy s fasirkou, veelmi jej chutilo.. :slight_smile:
29. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok