Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

danona
26. aug 2008

samuelko-samkovi vsetko naj!!! hlavne vela zdravicka!! 😵 😵 😵
citali ste docolomanskeho? 😢 -som strasna citlivka na take spravy.. ☹
bola som dnes v trnave, mali vypredaj topanociek, som ninke pokupila po 120 Sk kraasne kozene sandalky, 3 pary, som zvedava ci jej buducu jar sadnu... 😅 😀 ani nemozem mojej polovicke ukazat, si pomysli ze mi uz z nakupov sibe.. 😅

zuzu13
26. aug 2008

danona, áno...čitala som o tom...aj som videla na TA3, je to môj obľúbenec...na skle maľované...už to nebude ono... ☹
a s nakupovaním sa pekne pochváľ, veď za takú cenu nekúpiš papuče nie to ešte kožené sandálky...a ak jej na jar nebudú tak predáš po 250,- 😀 😀 😀 😀

danona
26. aug 2008

zuzu- 😀 no vidis, prinajhorsom zarobim.. 😀

ikulka
26. aug 2008

dobrý večer
aj my prajemem samkovi všetko najlepšie k meninkám hlavne zdravíčko a rýchle uzdravenie....
danona no super s tými sandálkami to poteší taký nákup....ja by som sa veru tiež pochválila 😀

dannynka
26. aug 2008

ahojte 🙂

danona aj mne sa podaril minuli tyzden taky ulovok....v predajni u nas La Familia rusili detske topanky a tak ich tam predavali z 890-sk na 190-sk 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,kozenne a zdravotne tvarovane..tak som aspon jedny kupila GAbike este na jesen vynosi... 😉 malu celu petu a aj spicku a hore su na lepak... A len tak mimochodom skoro som okoktavela ked som tam zbadala take topanocky ako ma GAbika doma..ja som ich kupila za 8 stoviek a onoi ich tam predavali za 190-sk 😠 😠 😠 😠

biccy
26. aug 2008

Aj my so Zoinkou prajeme Samikovi vsetko len to NAJ k meninkam. 😵 😵 😵

samuelko
26. aug 2008

Dobrý večer dievčatá.
Ďakujeme za priania 🙂 a Saminkovi je už lepšie,ráno mal trošičku zvýšenú teplotu ale cez už nemal.
Zuzu Dr.povedal že je to voróza inak tu v LC je strašne vela detičiek chorích a vela hjoručkujú a hnačkujú...
V robote celkom dobre,len véééééľmi vela treba makať 😒

eliska7
autor
26. aug 2008

ahojte,už sme konečne dozavarali,od zajtra veget,ešte s dankom na preventivku ako 13 ročny,potom idu chlapi na ryby a my budeme same,pojdem ku kamoškam a chcem isť na termal oddýchnuť si,samokvi všetko naj aj od nas,hlavne zdravičko.

dannynka
27. aug 2008

pekný dník prajem 🙂

akurat varim obedik,manžela som poslala von aj s Gabikou tak mam doma pohodičku a klidek 😀 😀

zuzu13
27. aug 2008

ahojte, dúfam, že samkovi je už lepšie 😉
u nás dnes varil obedík ocinko, ja som bola s deťmi u lekára...teda s Viťom na kontrole a Lucka nám robila doprovod...mali sme zeleninkovú polievku a granadír so zaváranou cviklou 😀

mirka
27. aug 2008

ahojky, Samkovi dodatočne všetko najlepšie, hlavne zdravíčko, nech už ho choroba netrápi 🙂

no tie rodičovské už od roku 5 ich zvyšujú a ešte nezvýšili, nech si ich zožerú 😠

zuzu13
27. aug 2008

mirka pekne si to napísala 😀 😀 😀 😀 máš pravdu, nech zvyšujú sami sebe lebo zo 180.000 platu je veľký problém vyžiť 😠

zuzu13
28. aug 2008

jeeeeej prvááááá
pekne, obed fuč a vy tiež 😀 😀 😀

dannynka
28. aug 2008

zuzu-no veru.....som ken nakukla a idem znova fuč lahnut si za Gabikou 😅 😅 😅

zuzu13
28. aug 2008

ahoj danny, tak dobrú noc 😀 Lucka zaspala o 1ľ.35 a ja idem ešte rýchlo poumývaťokná a vyriadiť kúpelňu

mirka
28. aug 2008

ahojky

no to som zvedavá, ako to bude, vraj podstatne zvýšeý rodičovský 😀 a to preukazovanie výdavkov, no mne by ich hneď vzali, lebo kým príde drahého výplata, čo to z toho zaplatím, napr. telefón, poistky 😝 😀 no bubububu, idú mi to vziať 🙄

mirka
28. aug 2008

počujte kočky, nemáte náhodou po dievčatkách topánky také ku sukni (teraz na jeseň) 22ky? do 200 sk, dáke v dobrom stave 🙂 Danny, Zuzu, hm? 😀

samuelko
28. aug 2008

Ahojte lásočky.
Ďakujem krásne za Samka.
Už je mu dobre horúčky prešli. Brali mu krvičku lebo ako papal tak aj prestal a bol staršne bledučký.Ale výsledky sú dobré,trošičku menej železa,ale už má vitamíny,tak sa to hádam napraví.
Pochválime sa,dnes bol v škôlke na skúšku a bol velký hrdina,neplakal,pekne sa hral s detičkami.
A ja s manželom sme sedeli za dverami 😅
Tak vám prajem krásnu nocku 😔

zuzu13
28. aug 2008

ahojte, noooo mirka pozriem... ale máááám..určite...Lucia má nohu ako slon...takže ti to ráno pomeriam a pošlem ti IP...oki???

samuelko...supeeeeeeeeeeeeeeeer...
zsbudla si dopísať, že ste s mangelom sedeli a plakali...akého už máte veľkééééjo chlapa 😀
ja si to pamätám dodnes ako som revala ako tur, keď Viťko išiel prvýkrát do jaslííííííííííííí ☹ 😖 😨 😔 😢 😢
bože to už je 12 rokov 😢

zuzu13
28. aug 2008

xixixixixi...malo byť veľkééého chlapa 😅

famfrla
29. aug 2008

Ahojte dievcatka 😉

Tak my sa opat hlasime po dlhsej dobe.. o dva tyzdne ideme do jasliciek na cely den asi budem plakat...ale strasneeeeeeeeeeeeeeee 😔 ale tyzden ideme na adaptaciu tak aspon ze to 😒 citam ze deticky su velmi sikovne..a oneskorene meggi vsetko naj a Kristinka je velka krasavica ako maminka aj sestricka.. dalsim nastavajucim maminkam hlavne vela zdarvicka 😉 u nas bolo toto leto velmi skarede a ako naschval ked sme prisli na Slov tak bola zima 😒 tak sme ani v tatrach neboli...boli sme cez tyzden na poradni mame 90 cm a 13 kg 😀 😎 mame dobry apatit🙂 ja sa tiez uz pomaly chystam do skoly ale mam poriadny strach z toho 😕 😅 posielame detickam pusinku

mirka
29. aug 2008

ahojky, zuzi, dík, budem čakať IPčku 😀 vn.d. max 14,5 cm, ok?

bože som tu jediná, čo by dala dieťa v momente do škôlky alebo jasiel a letela by som do roboty? 😅

erika super, samko je zlatíčko 🙂

famfrla, bude to ok, neboj nič 😉

famfrla
29. aug 2008

mirka ja viem ze to bude ok ona uz mesiac bola v jasliach ale vies bude mi smutno 😀 ona odtial ani nechcela ist ked tam bola tak sa jej to pacilo 🙂

samuelko
29. aug 2008

ahojte
zuzu tak ako píšeš 😉
no poriadne sa ochladilo,unás fúka vietor.

samuelko
29. aug 2008

famfrla super miery.Samko je pod váhou má o jedno kg menej ako by mal mať už v jeho veku,má 10kg len ☹

mirka
29. aug 2008

erika, heeej? tak to aj naša laura je podvýživená 😕 už asi pol roka má 10,5 kg 😖 no slabo je, čo ju zabijem?

ikulka
29. aug 2008

samuelko aj naša saška má 10,5 kg a teiž už poriadne dlho ale ona neje vobec nič tak sa divím že má vobec aj tie

danona
29. aug 2008

ahojte
vcera sme povyletovali-boli sme v budapesti-tropikarium, zoo a vidampark... 😝 ninusa cez den spala len 20min., v kociku sediet nechcela, len peso chodit.. 😝 horor... no veelmi sa je pacili zvieratka 🙂 no ja som bola K.O... 😀 😝
a pripajame sa k 10-10,5kg detickam... 😎 ninusa vazi tiez tak..niekedy papa super, niekedy za cely den okrem ranneho mlieka skoro nic... vcera som sa potesila v tom tropikariu-je to sucast nakupneho centra Campona, je tam dost restik na vyber, maju tam aj "privarkovu" restiku - mali 6 druhov privarkov!!! 😕 🙂 no nina zbuchla hraskovy s fasirkou, veelmi jej chutilo.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre