• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
zuzu-ahojky co si varila dnes dobreho?
2. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
dojedli sme od nedele mäsko, knedlík, červ. kapustu a rezancovú polievku, lebo včera sme boli u švagrovcov a robili sme živánsku, takže mi ostalo navarené
a na zajtra budú jaternočky so zemiakmi pre chlapov a pre baby bude sojové mäsko so zeleninkou :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja padnem na ri.

danny ty si tehuľkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

blahoželááááááááááááááám
2. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu no som asi,od dnes oficialne... :sweat_smile:
2. sep 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, to je super...prajem hlavne veľa zdravíčka a nech ti to rýchlo ujde :grinning:
2. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu dakujem,uz budem aj ja duo mama :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla - ti neporadiim, sama take este robit nevieem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dannynka - :confused: :confused: :confused: .. já zírám... :slight_smile: gratulkoooooooooooo!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
samuelko- nakoniec sme v nedelu boli v gyori na obede a v obchodikoch, v Ba az v pondelok - no Kika, sme komodu jednu kupili, hornbach - dvoje klucky na dvere :sweat_smile: a v ikei - malej do detskej stolik a stolicky.. k svetlam sme sa nedostali..no mam vybrate z www.jorvik.sk - zn. massive. :wink:
bettina-hodim ti ip :wink:
2. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzu ty si taka gazdinka :wink: ja by som potrebovala poradit predvaras ich predtym zamrazenim? Ja sa to chystam varit len vzdy toho urobim vela a je mi to luto vyhodit :sweat_smile:

Danynka gratulko nech ti to rychlo ujde a hlavne vela zdravicka :wink:
2. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no famfrla ja nevarím...ja robím na pare a keď vychladnú tak šup do mraziaku :grinning:
2. sep 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky,

Danny grtulujem, držím palce, nech je všetko v poriadku :slight_smile:
2. sep 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
famfrla, ale ak varíš, tak určite uvarené, samotné cesto nespracované /tepelne/ nedávaj do mraziaku
2. sep 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dany gratulko,to je asi teraz modne,každa ma hned dve posebe :wink:
2. sep 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dany nahoda,či ste chceli???ale som zvedava,no ale aj tu u nas každa druha je zas vtom :grinning:
2. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dany a teraz ma napadlo-tak dietovanie bolo nanič :sweat_smile: zas pojdu kilečka hore :slight_smile: -no ale tie budu aspon potrebne pre babänko :slight_smile:
2. sep 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
čo to číííííííííííííííííííííííííííííííííííítam :astonished: :grinning:
Danny zo srdca gratulujem a chceli ste druhé babo??? :slight_smile:
eliska skoré uzdravenie...
danona no super...tak ste trošku pobehali.
2. sep 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
dakujem vsetkym za gratulacie :wink: veru lepsie mi je tak jedno si odchovat pri druhom.. :grinning:
eliska -dietovanie som potrebovala...veru ved som bola ako"mašica" a teraz som aspon chvilku vyzerala ako clovek :grinning: ,a ci sme babetko planpvali?bolo to spontanne rozhodnutie teraz alebo nikdy... :grinning: :grinning: :grinning: a podarilo sa :wink:
2. sep 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super Danny tak sa len pekne držkajte,papkajte a všetko čo ktomu patrí.A čo nato rodina? Rodičia a Svokrovci? :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko este raz dakujem :wink:

no rodicia a svokrovci v pohode,mamina uz o tom vedela o zaciatku a mooc sa tesila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super danny a ako sa cítiš? už cítit zmenu?
2. sep 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial sa citim celkom v pohode... :slight_smile: sem tam uz sice nejake zmeny badam ale este nic take velke :wink:
2. sep 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny,tak to je fakt supeeeeer sprava. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gratulujeeeeeeeeeeeeem a zelam ti,vsetko dobre. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to musia byť pocity zato.Dávajte si pozor,hlavne...
No idem pozerat telku,lebo ma nejak oči štípu.Možno aj zaspím,zajtra skoro vstávam.Musím rýchlo navariť a musím íst do mesta vybavit dačo a na Dvanástu do roboty.
Tak krásnu nôcku každému,vyspinkajte sa do ružovučka :slight_smile:
2. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biccy dakujem :slight_smile:

samko veru su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bru nocku aj ja sa uz asi poberiem cerpat energiu na zajtra :wink:
2. sep 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...krááááásne dobréééé rááánko....pre sýkorku ešte krajšie :grinning: :grinning: :grinning: pred hodinkou sa stala maminkou
xixixi som ja ale klebetnica :sweat_smile:
3. sep 2008 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééééééééj super.
Sýýýýkorečka gratulko zo srdiečka.... :slight_smile:
zuzu a ty to odkial vieš?
3. sep 2008 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany gratulko :wink: aj sykorecke

zuzu dakujem za info ked trosku vyprazdnim mraziak tak idem na to :grinning: chcela som sa este opytat kolko ako dlho ich nechas asi rozmrazit a ako dlho potom varis nad parou? Dakujem mam na ne taku chut mnam mnam a robis to aj tak so zemiankovymi gulami?
3. sep 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - dodatočne oficiálne :wink: - blahoželám a prajem bezproblémové tehu
sýkorečka - blahoželám a prajem veeeľa zdravíčka obom :dizzy_face:
3. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko, písala mi hod. po pôrode...malá má 3.720 g a 52 cm
3. sep 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej sykorke Gratulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz je Kristinka na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sykorka, gratulujeme, posielame pusky a zelame veeeeeela zdravickaaaaaaaa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok