Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
5. sep 2008

ahojky, no nad vhodným darčekom rozmýšľam aj ja,asi voskovky, fixky a plastelína 😀 to ju baví najdlhšie 😅 a mne to najviac žere nervy

no Laly, keď sa opýtam ako sa volá, povie Lainka a na otázku čia povie pekne Kíenecká 😀 (kto ale nevie, ako sa voláme, neuhádne) 😀

famfrla
5. sep 2008

Ahojte

Danona dobry napad s tou paprikou mnam musim ju cez tyzden uvarit 😀

Julia povie slovensky aj fran. ako sa vola celym menom kde byva a kolko ma rockov ako sa vola babka kde byva a cela rodina 😀 pocitame o 106 😀 aj spievame a na vsetko sa pyta maminka ako sa toto vola?

Baby zavidim Vam ma byt tropicky vikend a tu lejak hroza vcera bolo rano o 7, 7 stupnov............................... 😝

nera
5. sep 2008

Ahojte,
my sme uvažovali, že jeden z darčekov k 2.narodeninám by bol vláčik Thomas(ešte uvidíme koľko dielny), do vláčikov je hotová 😵 a ešte uvidíme čo k tomu... 🙂

zuzu13
5. sep 2008

ahojte
darček? k 2 narodeninám???no u nás zaručene knihy, omaľovanky, pastelky....dnes som jej kúpila nádhernú kožušinkovú vestičku a prechodnú bundičku na chladnejšie dníčky.... 😀

mirka
5. sep 2008

no ja fakt neviem, lebo s kockami sa dlho nevydrží hrať, má 2 krabice dupla, to ju tiež moc netankuje, bábiky ju už omrzeli, aj kočík, teraz doma lieta na motorke, ale to už máme v našom krtinci 2 odrážadlá a 2 trojkolky s vodiacou tyčou, takže novú podobnú hovadinu nedostane 😀 , má smolu 😀

zuzu13
5. sep 2008

no a ďalšia možnosť puzzle...ja si nerobím ťažkú hlavu z darčekov, veď je ešte malá, všetko čo treba má, kopec vecí kúpime aj bez sviatku a vzhľadom že po nar. má meniny, Mikuláša a Vianoce, tak vždy len po troške 😀

nera
5. sep 2008

no fakt - knihy a omaľovanky už ani nerátam, tie sú samozrejmosťou....strašne rada si prezerá knihy tak tie musia byť 😵 a napokon aj my sme zaťažení na knihy tak nech si pomaličky aj ona zvyká 😉 😵

samuelko
5. sep 2008

no tie knihy nie je zlý nápad....To bude aj unás jeden z darčekov 😎

danona
5. sep 2008

ahojte
ninusa tiez kasle na kociky a babiky 😝 , ma veelmi rada duplo a lego, no toho ma dost este po dade 😀 ,takze kupime knizky /veelmi lubi zvieratkove, no nepohrdne ani "citanim" Plus7-micky 😀 /, no a ociko jej chce kupit auto-jeep na baterku - robi to Peg perego, ma to dve rychlosti, aj cuva, je to pre jedno dietatko.. 🙂 aj dada take dostala ked mala 2 roky, tak to bude tradicia.. 😀

samuelko
5. sep 2008

Danona to je super darček,Samko dostal pod stromček motorku na baterku a veľmi rád sa na tom vozí... 🙂

mirka
5. sep 2008

😅 no neviem, kde by som parkovala motorku na baterky 😀 ale je to super 🙂 našej by stačilo autíčko an desaťkorunáčky a jazdila by na ňom do zblbnutia 😀

samuelko
5. sep 2008

joj Mirka to aj Samko zbožnuje...

mirka
6. sep 2008

inak minulú nedeľu sme boli na Vlkolínci, bola rozlúčka s letom, kým sme tam pešo prišli, bol už koniec akcie, ale ešte tam bol koník, tak som sa bola s malou previesť, mali to byť 2 kolá, ale už ku koncu prvého mi malá vravela, že už si neprosí koníčka 😀 som bola rada, tak sme išli dole, no sedela som po pekne dlhej dobe an koni, ale s malou som sa bála 😒

no nekakala dva dni, tak už tlačí do plienky 😅

samuelko
6. sep 2008

Ahojte
dnes som už bola na zápise a už sme aj mali 5 hod špec.pedagogiky... 😠

to vidno,že bolo dnes krááásne,venoval sa každý svojej rodinke 🙂 🙂 🙂
Tak pekný zvyšok večera 🙂

mirka
6. sep 2008

ahojky, my sme boli grilovať, no bolo super 🙂 bolo nás dosť veľa a v takých prípadoch ani neviem, že mám dieťa 😅 aj si pospinkala, aj pobehala, vyhrala sa, fajne bolo 🙂 ale som na odkväcnutie, pôjdem si pomaly ľahnúť, tak papááá 🙂

biccy
6. sep 2008

Ahojte 🙂
Vidim,ze riesite darceky k narodeninam. 🙂 My uz mame pre Zoinku takeho hovoriaceho ruzoveho ponika.A tiez este dostane knihy a taku drevenu vkladacku a nejake oblecenie.Od nasich dostane detsku kuchynku a mikrovlnku.A od ostatnych,uvidime. 🙂 Ale Zoinka sa este stale drzi hesla-Babik nie je nikdy dost! 😀 😀 Takze urcite by ju potesila aj nejaka babika. 🙂

Nera,nasa Zoe tiez miluje vlaciky,aj v telke najradsej pozera rozpravku Vlacik Thomas.Tiez som pozerala na tie vlaciky v Draciku,ale su dost drahe,nie? 😖 🙂 🙂
Inac,este stale plienkujeme.Kakat sa pekne pyta na nocnik,ale piskat nie. 😎 Cakam na ten moment ako Nera u Dianky,ze si sama uvedomi,ze uz je ten spravny cas. 🙂 🙂 🙂

A blahozelam Sykorke k malickej Kristinke. 😵 😵 😵 😵

Zajtra sa ideme kupat do Madarska,boli sme aj minuly vikend.Zoinka sa vytesovala vo vodicke.Tak vam praje prijemnu nedelu. 😉 😉 😉

samuelko
7. sep 2008

Ahojte dievčatá,chcem Vám odovzdať pozdrav od Julky majú sa dobre a momentálne bývajú vo Francúzsku,sú tam pracovne,takže tam pobudnú nejaký čas.

No a ešte napíšem,že náš Samko je u starkej na prázdninách dnes v noci tam bude spat,ale zle nám je bez neho.A véééľa sa žeriem s mojim múdrym manželom. 😠

ikulka
7. sep 2008

ahojky, joj si ma samko prekvapila s tou julkou.... 😲 hlavne, že sa majú dobre...a hovorila si s nou?
no a to s manželom ma mrzí, ale je to asi všade, ja sa s mojím nežeriem , lebo ho ani neveidím 🙄 ale ked sme spolu,tak sa teiž len vadíme.... ☹

samuelko
7. sep 2008

ikulka písali sme si s Julkou. 🙂

dannynka
7. sep 2008

samko tak ju od nas moooc pozdravuj... 🙂

u nas akurat zacalo riadne hrmiet a uz aj prsi...bojim bojim bo nemam mangela doma,isiel na nocnu 😅 😝

samuelko
8. sep 2008

Dobréé ránko

Joj veľmi som zvedavá ako búval Saminko,ale mi nevolali,tak asi spinká ešte.Domov príde dnes poobede okolo tretej,ale ja budem ešte v robote 😒

Danny unás teraz prší 😒

samuelko
8. sep 2008

mamina mi teraz volala,tak Samko ešte búva a prespal krásne celú noc tak som hned kludná 😀

danona
8. sep 2008

samuelko- mali ste niekde von vypadnut, vyuzit, ze ste sami.. 🙂 super, ze ti maly poslucha u babky.. 🙂
julka-supeer 🙂
v noci bola u nas hnusna burka a dazd, som myslela ze nam okna vytrhne.. 😒
babulky, rozmyslam ze predam Buzz, pls ak by ste vedeli o niekom kto by chcel kupit, dajte mi vediet..diky..este som ani na net nedavala inzerat, som leniva to pofotit.. 🙄

famfrla
8. sep 2008

Ahojte

aj my by sme potrebovali tak jeden vik bez malej 😎
uz sa chystame do jasliciek este musime kupit teplomer a cipky do ritulky 😀
samko a nevies nahodou kde je vo fr?

samuelko
8. sep 2008

danona môj manžel nechcel ani počut otom,že by sme išli niekde von...
famfrla neviem kde je...to mi nepovedala.

Samko je nám doma,bol velmi dobručký,vela papal,búval.... ale už ho tak skoro nedám nikomu 😅 🙂

ikulka
8. sep 2008

no super samko, že malý sa tak pekne držal...no ja neviem či by som sašku niekde dala, ja som na nej závislá asi by som to neprežila 😵 😅 ona by asi hej....

samuelko
8. sep 2008

ikulka ja som bola tiež hotová,celú noc som nespala a už ráno o piatej som vysávala byt od nervov a manžel ten reval ako malé decko....
ale zase nebol na zlom mieste a malému sa páčilo 🙂 prežili sme to 🙂

mirka
8. sep 2008

😀 to fakt ste takto prežívali? no moja malá by bola pri mojej mamine maximálne spokojná 🙂 vždy sa ku nej teší a okrem mňa zaspí len s ňou, takže to by bola pohodička a keď sa drahý vráti domov, plánujeme dakde vypadnúť, zabaviť sa 😀 mamina mi už sľúbila, že sa o ňu postará 🙂 takže ja sa tešííííííííím 🙂

samuelko
8. sep 2008

tak Mirka,je to smiešne ,že? 😲 a popritom ani Samko nás ani len raz nespomenul 😕 a vnoci spal kludne a spal do pol esiatej,ani doma nespí tak dlho.

nera
8. sep 2008

ahojte, konečne som sa sem dostala - čo sa týka ešte tých darčekov, naša zlatuľa zbožňuje zvieratká(sme totiž stály zákazníci ZOO)takže zvieratkovské knižky u nás fičia....a aj zvieracie hračky. Aj tie motorky sú dobré ak niekto býva v dome, aby to mala aj kde vytiahnúť...tu to veľmi nie je možné.
biccy - nooo ten vláčik je dosť drahý, ale ona je z vláčikov hotová(v lete sme chodili na Alpínku vláčikom a to bol zážitok 😵 ) a uvažujeme, že ešte viac sa jej možno bude páčiť aj s koľajničkou....neviem či to má ta sada, ja som to ešte nepozerala, len manžel a on také čosi mal keď bol malý, len už to nefunguje.
A ozaj ako bolo v Maďarsku? Zoinke sa páčilo?
samuelko - pozdrav Julku 😉
- tak ste si dnes trošku od maličkého oddýchli, trošku zvláštne byť bez neho však? Ja si to ešte neviem predstaviť a asi ani maličká, lebo stačí, aby som sa od nej vzdialila už ma hľadá, no som zvedavá ako to zvládne v januári 😉 a najmä ja ☹
ale je dobré, že máš kam ho takto dať...... 🙂
školopovinným už začala aj škola...tak držím palce a aj trošku závidím( v dobrom) už mi to učenie aj chýba 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre