• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
dievčatá ked sme pri tom prevenare, aj ja chcem ísť k dr pre recept, len neveim , lebo som na t počula dosť negatívnych ohlasov, tak neviem či ju vobec očkovať
12. sep 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka, negatívnych ohlasov je kopa na všetko...ja osobne som za, nakoľko v dnešnej dobe sú tie choroby na dennom poriadku, my máme už 1 očk. za sebou, v pondelok sme mali ísť na 2. ale Lucka začala sopliť, tak sme to o týždeň odložili...
12. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka-niny ma obidve ockovania za sebou, ani pri jednom nebol ziadny problem... :wink:
12. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomaličky baliť a padám domkov...prajem vám krásny predĺžený víkend...ozvem sa v utorok z práce :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, iku, aj Laura už má očkovanie za sebou, všetko v pohode, nemala ani teploty, nič, len si pri očkovaní porevala, a ja mám kľudnejšie srdce, keď opakuje po deťoch a pchá si piesok do úst :confounded:
12. sep 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, aj švagriná si dala predpísať pervenar a očkovať pôjde po 2.roku, že je to iba 1 očkovanie, no ja som sa o tom dopočula až keď sme mali prvé za sebou, ael v pohode, už je kľud :grinning:
12. sep 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sykorka- kraasnucke fotecky si nahodila!!! :slight_smile: malinka je ako anjelik zlatunkaa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. sep 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte po dlhšej dobe,ale od 1.9 vlastne beham po pohotovostiach z malou čo je tak snou zle ,že ma zoberu na nfuzky,lenže v LV som nepochodila až nam v utorok začala znova vracať,a so strašnými bolesťami sme utekali k obvodnej odtial na chirurgiu,kde sa nas len spýtala Dr. či mame auto,my že ano-tak utekajte do nitry treba ju akutne operovať-upchali sa jej čreva-takzvaný ileus.nebudem opisovať dramu čo sme preživali po ceste,vyzerala ako mrtva ked mi driemala na rukach-našťastie v nitre chirurg povedal že ked aj je strašny nalez na rtg snimke nebude ju operovať a skusi infuzkami rozohnať a tak sme boli 5 dni nonstop na infuznej liečbe plus kopec liekov na žaludok a črevka,sarka odmietala uplne piť bolo to strašne-okrem toho že bola 24 hod pricucnuta na mojich didinkach nepila nič :frowning2: nakoniec som ju striekačkou naučila piť.teraz ma prisnu dietu,lebo prekonala silný zapal čriev a žaludka ,ma zle pečenove testy,takže berie vitaminy aj na pečienku,budeme chodiť do nitry na kontroly a odbery,hrozne jej kleslo aj kalium v krvi,bali sa poškodenia obličiek,zatial na tabletkach je ok,uvidime o desať dni že ako sa drži.vela si vytrpela,dopichana je ako sitko,mame plno fotiek ,ked bude čas spravim album,momentalne je namne ešte viac zavisla,citliva a uplakana,iked sa moc tešila domov,hned všetky hračky stiskala,rozhadzala :slight_smile: ,bola podarena.jedine plus maminka schudla 6 kil :wink: .nebesa asi fakt chcu aby som kojila do matury :sweat_smile: vždy ked začneme odstavovať sa niečo udeje a ja dakujem že vobec kojim,lebo inač neviem ako by sme dopadli :confounded:
12. sep 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

eliska,chudatko sarinka :(
no musela si si prezit za hrozu... boze,dufam,ze to uz bude v poriadku
drzim vam palceky

ozaj,vložila som par fotiek :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=123783&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. sep 2008 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko,aj vy sa rychlo vyzdravte :wink:
12. sep 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame obidve očkovania za sebou :wink:
bez žiadnych vedlajšich učinkov
12. sep 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliška - sárinke prajeme skoré uzdravenie a aby všetky hodnoty boli v pohode....a hlavne Vy dve

ikulka - my máme tiež obidve očkovania za sebou a poviem Ti neváhala by som, lebo som počula čo pneumokoky dokážu...ten chlapček čo ležal v KE v nemocnici ešte stále nie je úplne OK a to je už bez nožičiek a rúčky :frowning2: (takže my sme hneď dávali očkovať, našťastie moja nemala nejaké vedľajšie účinky,len trošilinku zvýšenú teplotku)
a aj ostatným choručkým prajem skoré uzdravenie
13. sep 2008 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera-co ty tak v noci na pc? :confused: :sweat_smile: nevies spinkat?? :wink:
eliska- :confused: chuda malinke, to z coho sa mozu crievka zapalit?? chuda malinke, dietu!? drzim malinkej palceky nech je cim skor zo vsetkych chorob vonku.. :frowning2:
13. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danona - daj pokoj :frowning2: Dianka stále v noci chce piť, takže ja som ešte stále nezažila noc bez prebudenia, chce síce len piť a aj to len v spaní, ako dopije tak spinká ďalej, ale ja sa niekedy tak zobudím, že najmä teraz sa mi ťažko zaspáva, lebo maličké neskutočne kope a ťažko sa mi ukladá aj spať

ozaj sýkorka - máš krásne dve princezničky a ako sa ľubkajú...krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eliska hroza :astonished: to je strašné čo vás stále postihne, moc vám posielam pusiniek a uzdravte sa čo najskor
no tak ju asi aj ja dám zaočkovať. len som sa bála tých vedlajších účinkov, ono že sa to neprejaví hned ale aj za pár rokov s amožu vyskytnúť neurologické problémy
13. sep 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
eliska co to citam?chudatko malinke.Sárke od nas posli velikansku pusinku a nech ste cim skvor zdravucky a nech uz VAs uz choroby vsetky obchadzaju s daleka :wink:

ikulka-aj ja dam urcite zaockovat GAbiku,myslim ze neobanujes :wink:
13. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to zle napisala bo som mala mamu na drate :sweat_smile: ,teda myslim ikulka ze nebudes lutoat,zatial este nepoznam maminku ktorej dietatku by toto ockovanie uskodilo :wink:
13. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože eli, to je strašné, dúfam, že už je lepšie a Sárinku už bude všetko zlé obchádzať, držte sa obe :wink:

sykorka, maličké sú krásne bambuľky :slight_smile:
13. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sýkorka pekne fotky a ten nabytoček :wink: nadherne.dnes bolo trochu lepšie na zahrade je vo svojom živli,aj dve hodinky spala vkuse,takže super,snad sa postupne normalizuje :confounded: dietu je ťažke dodržiavať musime sa všetci prisposobiť,najhoršie je mojej mame neustale hovoriť čo može a čo nie,idemito na nervy,ona je vtomto ako šiši,nevie pochopiť že to jednoducho nesmie,sarka to skor pochopi :sweat_smile: ten zapal dostala vdaka lekarskej nedbanlivosti,keby jej dali infuzky hned za dva dni by bola okej,lenže takto to došlo do štadia kde plyny zablokovali čreva a nepustili von stolicu,až liekmi a infuzkou sa to pohlo-teraz je zas zapečena :confounded: niekedy už mam toho plne zuby,jeden den neni normalny :unamused: aspon že je vonku pekne a da sa ešte relaxovať :wink:
13. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

eliska-drzime palceky aby to cim skvor ustupilo a Sarku choroby s daleka obchadzali :slight_smile: :wink:

sykorka -krasne bambulky mas doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
Bolis me u našich krsná oslavovala 50r.

eliska no ja som zas hotová,chúdatko moje maličké,kolko si musí vytrpieť,prajeme skoré uzdravenie.

sýkorka máš krásne babule :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Samko je už v poriadku naštastie,nebolo to nič vážne.
Boli ste niekto v Nitre na autosalone?
14. sep 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak ako ste víkendovali? my sme dnes boli na oslave, saškin kamarát oslavoval 5 rokov, tka som bola ako doprovod na party :grinning: veru peken sme sa zdržali....až ocino musel pre nás prísť :slight_smile:
14. sep 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
samuelko-boli sme dnes v nitre na obede - nechcela so mi nejako varit :sweat_smile: , no obehali sme nejake obchodne domy, na autosalon sa nam nechcelo.. asi som si blbsi vikend nemohla na nitru vybrat - kvoli autosalonu boli plneeee cesty, upchate mesto, v N-centre sme na parkovisko museli cakat.. :rolling_eyes:
od 17h sme mali take gulasove :grinning: stretko s kolegynkami, teraz sme sa /aj s mojimi kockami/ vratili.. takze super :slight_smile:
14. sep 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny predlzeny vikendik prajem :slight_smile:
15. sep 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky katastrofálne počasie máme :angry: pršííííí,sedíme dnuka Samko je podráždený,chce íst von...
Danona tak super,chceli sme íst na ten autosalon,ale počasie nedoprialo dnes...
15. sep 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prisla som vas na chvilku mrknut. :slight_smile:
Zoinka sa uz pomaly oduca od plienok. :slight_smile: Cez den nema plienku,pytame sa jej,ci chce piskat,ale hovori aj sama.Cez den spala s plienkou,ale vstala s uplne suchou. :slight_smile: A v noci,ked sa zobudi,tiez sa pyta na nocnik. :slight_smile: Takze asi sa to uz aj nam podari-byt bez plienok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Eliska,prajeme Sarke skore uzdravenie. :frowning2: :wink: :wink: :wink: A tebe vela,vela sil. :wink: :wink: :wink:

Idem dopozerat poistovnu a spat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. sep 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,no aj tu pokazilo počasko,takže doma :confounded: ,vypekala som perky robila,muž šalaty a rybu-mali sme vianoce :grinning: robili sme si srandu že kto rozda darčeky :grinning: dnes sme išli aspon po rožky,lebo stale smokli,hrajeme sa ,kreslime,lepime plastelinujeme....a tak všetko možne.jaj veru o chvilu maju naše detičky dva ročky jak to ubehlo,akurat včera sme sa bavili čo kupiť,nejake oblečko a hračku knižku,ved ma tiež všetrko a nani aj kam to davat,krstnym som kazala mikrovlnku,kavovar,niečo take,dorobime jej pult ku kuchynke a bude mať celu kuchynu :wink: babiku dostala teraz ako bolestne od babky,cele dni ju musim počuvať ako reve :angry: tak som povedala babke že najbližšie pošlem malu aj s babikou aby vedela čojeto vkuse počuvať :grinning:
16. sep 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
biccy super,Zoinka je šikovná :slight_smile:
eliska tak to ste mali super ,šalátik.....

Ja Samkovi stále neviem čo máme kúpiť na narodky knihu viem určite a môj manžel mu chce nejaké velké auto,tých aut už má hrúúzu,no ale čo narobím,ved je chlapec :grinning: :sunglasses:
17. sep 2008 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
eliska-mnammnammnam.. :wink:
uz mam navarene, nina este spi :sweat_smile: /zaspala pred polnocou :pensive: /, budeme mat rizoto.. :slight_smile:
samuelko-nechaj teda mangelika nech sa realizuje.. :grinning:
biccy-super, sikulka je zoinka :slight_smile:
17. sep 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. čítam, že sa stále niečo deje, a hlavne sárinka si stále odtrpí nejakú chorobu :pensive:
nám začal tiež školský rok. už som aj rada, pekne nabehujeme na režim, len ešte náš dom nám zaberá množstvo času a energie. ale hádam raz budeme si konečne kľudnejšie nažívať :sunglasses:
deti sa v poslednej dobe hašteria. vždy jedna chce práve tú istú hračku ako druhá. a dookola. a bettinka potom zaútočí na eszter a učíme sa, že sa to nesmie :wink:
17. sep 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok