Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

mirka
22. sep 2008

ahojček, no už aj laurinka má nádchu, chytila od sestriných detí 😒 tak soplíkujeme, ale možno by aj tak chytila, také blbé počasie 😖

matrace - jediné, čo by som nekúpila, je posteľ s molitanovým matracom, to je hrúza matrac, ja by som kúpila nejaký pružinový (ale nevyznám sa, ani som to ešte nezisťovala), takže neviem, či taký je, ale čo máme rozťahovací gauč (miesto manželskej), tak tam je pružinový matrac a spí sa na ňom super, máme ho už 5 rokov, a ešte ani raz ma nebolela chrbtica

zuzu13
22. sep 2008

ahojte žienky, hlísim sa po dlhšej dobe...boli sme v Prahe a potom sme s mangelom mali ešte dovolenku 😀
no a doma sme samozrejme bez netu, takže sa hlásim z práce 😀

danona
22. sep 2008

zuzu- ahooj 🙂 tak si oddychnuta.. 😎
babulky, dnes k novemu casu /za 49 Sk/- co vychadzaju tie dvd - maju celkom ok rozpravocku - Angelina balerina.. 🙂 ninka uz ju pozera, je tam viac kreslenych rozpravok o mysicke angeline.. 😉

eliska7
autor
22. sep 2008

ahojte,no konečne sa trošku oslnieva,lebo vikend bol otras 😖 nestači že počasko stale za h.....ešte aj sarka nas trýznila skučanim a revanim,sustavnim didinkovanim,no a sobotu nas skoro dohrobu priviedla:troška sme išli na zahradu poskovavať hračky na povalu,na sekundu sme ju spustili z oči ,volam ju neozyvala sa ani na druhy krat-tak sme spanikarili s mužom,kričali,hladali po celej zahrade,vrieskala som do suda s vodou kukala,do každej škaročky,no nič,muž vybehol na ulicu až po osmeho suseda hulakal-na chvilu som začula ako zo zahrobia:tuuu sooom-volal ju prosim kde a furt nič,naraz ked namna išli mdloby sa otočim a ona leži v hojdačke-tak som sa hystericky rozrevala začala som ju stiskať ako blba,a ona len na mna:čo plačeš čo ti je?ked dobehol muž zas ma chytil taky smiech ako blazna,povedala mu že skovala som sa maminke 😀 ,muž bol ako krieda tlak 300 a sused skoro skolaboval,lebo aj jemu sa raz stratil syn.no poviem vam nič v živote sme horšie nezažili ako toto,tá hrozna beznadej a zufalstvo-nedokažem si ani predstaviť čo preživaju rodičia ktorí už nenajdu svoje deti.....proste pri sarke sa nenudime,citime sa tak na 80 😝 a na 40 som si objednala od starkých pobyt v hronovciach(t.j. psychiatria) 😀 😀

mirka
22. sep 2008

teda eli, Sárinka je fakt číslo 😅 svojím rozumčekom vás fakt privedie niekam 😔 no ja som minule chytala paniku, keď sa mi schovala medzi regálmi v obchode, som nevedela, či vybehla, alebo sa dakde schovala, ale už som mala na mále, ale toto by som nerozdýchala 😖

danona, je to pekné? som to dnes pozerala, moja šlape na Krtkovi a Teletabís 😅

danona
22. sep 2008

eliska - 😕
mirka-peknucke, je to vsetko o mysickach, hlavna hrdinka sa vola angelina a lubi tancovat.. 🙂 nina inak frci na Bořkovi stavitelovi.. 😀

ikulka
22. sep 2008

teda eli ty moc často nepíšeš, ale ked dáš príspevok tak to stojí zato 🙄 teda viem si predstaviť tú hrozu čo ste prežívali, tei detei sú teda čísla, ešte si s nimi asi raidne užijeme 🙄
danona aj ja som ju kúpila. ale ešte sme nepozerali
u nás fičia autobusy, kravička connie a včielka maja a u našich má zas caspera a a slona babara...to ide stále dokola

eliska7
autor
22. sep 2008

jaj našu saru vobec nebavia rozpravky,najviac sa mi pači ked sa starkí nadchynaju pozri ide večerniček(na stv)a sara ich ma na haku 😀 knižky ju bavia,aj cely den čitať,ale telka nie 😖 teraz sa jej pači ked jej rozpravam všeliake pribehy aj vymyslena,ale nesmu byť smutne hned reve 😀 napr.panpušika zjedol havran.... 😀 a ten nabytok je danona fakt pekny,keby mam chlapca kupim mu postel autičko,to nema chybu 😉

bettina
23. sep 2008

ahojte. čítam, že sa máte ceľkom dobre. samozrejme eliska má nové strhujúce príhody s dcérkou 😎 😒 😉
u nás tiež fungujeme. práca v robote, práce okolo domu, a práca v domácnosti s babulkami. nenudíme sa, ale sa teším keď už budeme v dome. zatiaľ je to v nedohľadne. strašne veľa roboty 😒 ale snáď raz 😉
onedlho oslavujeme narodky 🙂 zase ďalší rôčik za nami. rýchlo to uteká. a bettinka nastupuje do škôlky. buď koncom októbra, alebo od novembra. naša malá kapitánka začína nový život 😎

samuelko
23. sep 2008

Ahojte
no Eliska moja toto som zažila ja dnes,ja som skoro zomrela.Išla som so Samkom do prioru,potrebovala som kúpiť do triedy podušky a pre seba som potrebovala ísť do papierníctva.No kým som platila v papierníctve mi Samko utiekol,nestihla som ani len vyplatiť a bol preč.Vybehla som von z papierníctva a začala som behať po celom poschodí a kričala,volala som na Samka a on sa mi neozýval,pýtala som sa predavačiek či nevošiel dnu malý chlapec a ony ,že nie...tak potom začali hľadať aj predavačky a nakoniec som vošla do obchodu s detskými kočíkmy a on prosím vás ležal v kočíku a ticho bol.Ja som si myslela,že som sa znovu narodila,je to nenormálne zlý pocit,v hlave mi chodili všelijaké myšlienky,že čo ak mi ho ukradnú.... 1min. bola pre mna ako jedna hodina.No nikdy viac,pomyslela som si,ale som videla aj na malom,že mu nebolo všetko jedno,že sa aj Samko bál a že spravil zlú vec....Neprajem nikomu.

Takže eliska viem čo si zažila ty so Sárinkou,POTVORKY naše plané... 😒

Inak sa máme dobre,do škôlky chodíme ale len od obeda ,lebo doobedu som ja ešte doma,do roboty chodím o 12,00hod. Samko raz plače,nechce ostať v škôlke a inokedy to berie celom normálne.

zuzu13
24. sep 2008

ahojte
no teda, eliska, samuelko...nechcem to zažiť...strašné len pomyslieť nie to ešte prežívať ☹

mirka
24. sep 2008

ahojte kočky, no babky, nechcete kúpiť toto? je to dosť lacné a uštrí kopu nervov

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=949321

ikulka
24. sep 2008

ahojte dievčatá naša saška dnes budespať prvý krát vo veľkej posteli, tak držte pace nech sa konečne po 2 rokoch vyspíííííííím

samuelko
24. sep 2008

dobrý večer.
no Mirka nie je to zlý nápad.
ikulka držím palčeky a potom daj vediet ako ste spinkali.

samko je prechladnutý,začína sa obdobie chorôb a ešte ktomu škôlka 😒

ikulka
24. sep 2008

mirka veru dobrý nápad... to si myslím, že by malo byť povinné noíečo také pri dnešných deťoch.....
samuelko no zatial spí v postielke, tak uvidíme v noci. je to hlavne preto, lebo ona každú noc spí s nami aja sa nič nevyspím, vyltáča ma z postele, tak snád budem mať viac miesta na troch posteliach 😀

samuelko
25. sep 2008

Dobré ránko.
unás prší,akurát so dorobila palacinky asi 30ks 😅 Samko dnes nejde do škôlky lebo má soplíky 😠 tak ho príde postrážit moja maminka.

Ikulka aká bola noc?

zuzu13
25. sep 2008

ahojte
no ikulka ešte asi spí 😀 😀 😀 dospáva zameškané 😅
my sme dnes boli na očkovaní 2 dávka prevenaru....malá bola statočná, trošku poplakala ale hneď po očkovaní sa bavila s dr. ako by sa nič nestalo 😀
doma sa sťažovala že ju bolí ručička a zaspala na sedačke pri telke...

ikulka
25. sep 2008

ahojky, no zuzi lucka to super zvládla, dúfam, že aj teraz je dobre
no ako sme spali? musím povedať, že viac ako inokedy. saška zaspala v postielke a vonci ked osm ju prekladala k nám ako vždy sa len najedla a spala dalej. no máme teraz 3postele v kope, tak sa lepšie spalo, bolo viac miesta.... 😵

dannynka
25. sep 2008

ahojte 🙂

ikulka tak vidis ze ste aspon nejake riesenie nasli,my akurat rozmyslame ze ci nechame Gabiku v postielke ked sa narodi druhe mimi,alebo jej kupime uz postel detsku 😒 😅

dannynka
25. sep 2008

a este som zabudla zuzu-tak teda Lucka sa drzala statocne,posli jej od nas velku pusinku 😉
my sa chystame na prevenar druhy oktobrovy tyzden tak som zvedava ako to Gabika zvladne,a este by sme mali mat aj 2-rocne ockovanie...uvidime co povie dr. ci to pichne na raz alebo kazde zvlast... 😅

zuzu13
26. sep 2008

dobréééé rááánko

danny odovzdám 😀

eliska7
autor
26. sep 2008

ahojte,mirka dobre som sa pobavila,občas ju zapnem na obojok pre psa 😀 dany ake dvojročne očkovanie 😕 teraz mame až povinne 3 ročne 😒 😕 vidim že už aj do školky davate deturence,ja rozmyšlam na jar,že ju dam na adaptaciu z detmi po dohovore s riaditelkou,len na doobedie.inač boli sme v nitre ,už je ok,len pečenove testy su ešte zvyšene,takže lieky dalej aj dieta,ale chvalabohu,daniel je už tiež fit angina ho dosť dlho držala,v pondelok už pojde do školy.kočky včera bola sara od 10-17.45 u našich 😅 😅 🙂 🙂 🙂 bez ceckov,normalne sme boli hotový,upratala som odychla,s mužom sme si dali relax na zahrade pri piecke 😵 ,no budeme praktikovať častejšie,iked potom bola na didi až do rana 😉 počasko otras,nepamatam si taky hnusný september 😠 Samuelko-maly je zletý do kočika 😀 no mame podarene deti,len tie naše nervičky 😉

mirka
26. sep 2008

eli, tak super 🙂 len sa držkajte, aj ja rozmýšľam, že keď bude starký môj doma, občas necháme malú trochu u našich a pôjdeme si dakde sadnúť. 🙂 musím si poklopať, ale nejaká je celkom zlatá posledné dni, dúfam jej to ostane, celý boží deň len vymaľovávame obrázky a pozeráme rozprávky (samozrejme sme aj vonku) ale s ničím sa hrať nechce 😅

eliska7
autor
26. sep 2008

no kočky moje dieťa je dnes od 9 u našich,o 15 som ju mala do 18(to asi 3krat cecovala),lebo tu bola kamoška s babom,boli sme vonku,potom že ideme našim po veci-herečka nechce isť domov,danko jej išiel zaniesť veci a lieky,že ona tam chce spať 😅 😅 😅 😅 mama jej vravi ale ja nemam didinky?-nevadi, 😅 😅 ja neviem či plakať či čo,cecky plné a ona ma nechce 😅 😅 tak čakam čo bude,možno zaspi,ale ked sa zobudi-mam nachystanú plnú polnu 😀 😀 snad stihnem otvoriť dvere a nepreletím ich 😀 😀

ikulka
26. sep 2008

eli 😀 😉 super, tvoja malá je teda ale číslo. ale ked dokáže vydržať bez kojenia, tak si myslím či ťa dakedy aj nezneužíva, ked ťa vidí....lebo moja je taká opica, teiž sa vyberei preč, ani jej nechýbam, ale ked je so mnou len maina na ruky a mamina toto mamina hento ....

eliska7
autor
27. sep 2008

jaj o 21.15 už mamina klusala aj so sarou ,lebo chcela didinky 😀 😠 no a celu noc skučala len didi,skoro vobec som nespala-ešte som mame nadala že ju mala nechať revať ved by zaspala 😠 ma len silne reči,že ju zobere na noc a ked herečka pípla už hu aj brala preč 😀

mirka
27. sep 2008

ahojky

eli 😀 no vidíš a bála si sa, že didinky prasknú 😀 😀 😀

mirka
27. sep 2008

neboj nič, nie si jediná, čo tak dlho kojíš, kamoškin chlapček ide mať vo februári 3 roky, a ona ani len nerozmýšľa nad odstavením, pritom je to kočka ako hrom, by človek ani nepovedal, že ona bude svoje dieťa tak dlho kojiť 🙂jediné, čo jej vadí je, že jej výstrih naťahuje všade 😀

danona
27. sep 2008

ahojte
eliska 😀 no mama je mama.. 😀
babulky, citali ste?? - v teme tusim prievidza maminke /nick kotenko/ zomrela 13-mes. dcerka-bola chorucka... ☹ chudatko male.. ☹ ☹ ☹ je to hrozne ked sa taka vec stane.. 😢

dannynka
27. sep 2008

ahojte
danona citala som a aj mi veru slzicka usla ☹ 😢 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre