• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

10. decembra 2012 
nera-hm, to si naplanuj s manzelom.. samej ti to je namahave..hlavne ked ten termin chces dodrzat.. :wink: pri nine tiez neviem zehlit - vzdy sa moce okolo a bojim sa ze na nu zehlicka padne..
ikulka- :rolling_eyes: asi na stole to musim robit, zehliaca doska je dost uzka.. :unamused: a vecer ked /alebo ak :grinning: / nina zaspi..
teraz sa zobudila, napapa sa a ideme trocha von.. papa :wink:
3. dec 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tie zaclony nezavidim,ja som mala farebne a ked som to oprala a zistila,že sa musia žehliť skoro ma šlahlo,ked som chcela aby boli vyžehlene musela byť žehlička nastavena skoro najsilnejšie a na pare 4 :angry: ,už mam len jednu.vyhodila som ostatne a tu jednu mam ako dekor mezdi oknami previazane :grinning: najlepši je material vyper a zaves :wink:
inač ja mam maminu 2 min od nas,ale chuda ma prasknute platničky,takže pomoc akurat tak ,že jej dam malu-čo je obrovskaaaaa pomoc,no nie vždy mito vide :confounded:
3. dec 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrýý večer
ženy riadne provokujete,vraj okná :sweat_smile: a pečenie to umňa do soboty určite nehrozí pretože to hnusné učenie mi zaberá všetok voľného času,už mi ztoho riadne šibe až si niekedy myslím,že mi hlava praskne :angry:

dobrúúú noc :pensive:
3. dec 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
zuzu kde si? :astonished: :wink:
4. dec 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

boze to bola zase noc,od vtedy ako som tehu trpim na zapchaty nos....a nemozem spat... :sweat_smile: ,som bola od 3-tej do 5-tej hore :pensive: .Asi budem musiet dneska nabehnut do lekarne kupit daco proti tomu :unamused:
4. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...
samuelko tu som :grinning:
včera večer som dovarila a o 18,45 Lucka zahlásila...ideme spinkať, tak som si ľahla k nej a vstala som ráno o 5,30...no a ráno som nemal pri sebe notebook, v práci mám kopu roboty... :grinning: :grinning: :grinning:
danny...veru kup si niečo...nech sa vyspíš
4. dec 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu-uz som sa vratila z lekarne tak snad tato oc uz bude lepsia lebo inak budem ako chodiaca mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,dany toto som mala pri sare,neznesitelne,mne troška pomahala morska voda,inač nič :confounded: lebo bohviečo nieje pre tehu na vyber :confounded: dnes sme boli troška nakupovať,no sara vrešťala,skučala po otrasnej noci sa nedala ani nič ine čakať,totiž sme 46 hod bez didiniek :wink: ,neplače ale skuči :confounded: ,a take ma sopliska,že musime isť alergologovi,lebo aj danovi sa tymto počasím zhoršilo,nič im nezabera :angry:
samko,no popri škole by som nestihala ani žiť nieto ešte vypekať :wink:
zuzu to bol teda spanok-neprovokuj :grinning:
4. dec 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka - o tom mi niečo hovor :dizzy_face: a čo si zohnala?
4. dec 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska-no ved to v lekarni som si len vincentku kupila,a homeopatikum na nadchu-corizaliu..ta mi aspon ako tak pomaha.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratulko k odnauceniu od didiniek,len tak dalej... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,treba vydrzat a vysledok sa dostaví :wink: A Sarinke prajeme nech ju sopliky zdaleka obchadzaju,aby ste boli cim skvor oki,ozaj a ako prstik?uz lepsie?
4. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera citame so myslienky..akurat som to napisala v predoslom prispevku.. :wink:

akurat som ulozila GAbiku,lebo dnes o 16-nastej mame byt u mami v robote na mikulasa,som veru zvedava ako bude Gabika reagovat,ked ho zbada ci sa ho nebude bat a tak :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

eli, držím palce, nech sa odnaučíte už úplne :wink:

ja som bez malej, pečiem krsniatku prvú tortu :slight_smile: korpus už mám, ešte plnku dokončiť a zajtra oblievam a zdobím

no musím sa učiť, ale už som sľúbila, tak plním sľub :slight_smile:
4. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no nery už len nejako vydržať, nestresuj sa z riadením, ved vianoce prídu aj tak,to by bolo posledné čo by ma trápilo...hlavne sa ty držkaj a oddychuj ked sa dá...
4. dec 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eliska, len tak dalej...
a s tym spanim...nechcela som provokovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chvíľočku mám voľno....manžel teraz naháňa a šali sa s Diankou....dnes som bola na poslednej poradni, už len v nemocnici. Ľudia ani neviem ako to preletelo.
ikulka - veď to keby sa dalo oddychovať....keď to stále je čo upratovať po malej...a navariť a to moje úžasné tempo....čo budem hovoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no ako čítam,každá znás má nejaké menšie- väčšie problémy :sweat_smile: ženy musíme vydržať :wink: ( no to tá pravá hovorí) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zajtra Mikuláš,ja sa neviem dočkať ako sa bude tešiť malý Samčo,joj môj pokladík,už buvinká,zaspal presne o osmej a krásne sám v detskej :grinning:
4. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...breééé ránko prajem...kavička dopitá, práca rozbehnutá :grinning: takže prajem krásny piatoček :wink:
5. dec 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravíííím :dizzy_face:

zuzu ty v robotičke??? ja som doma prvý piatok od septembra čo som doma :grinning:
obedík sa ešte varkááá,pozde som sa do varenia pustila,lebo som mala takú menšiu návštevu :slight_smile:
dnes večer sa dávajú detičkám balíčky,že??? :confused:
5. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny super fotky,malá sa nebála??? má krásne riflové šatičky :sunglasses:
5. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

samko bala a keby si videla ako :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samuelko...jasné e v práci :grinning:
my mame navarené parad. pol. a franc. zemiaky...a ja som mala tofu v bylinkovej omáčke a zemiačky :slight_smile:
5. dec 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam fajný obedík si mala, ja varím tak,že aj na dnes aj na zajtra,aby mali chclapci čo papať kým budem na skúškach.Takže varím slepčiu polievku a perkelt so zeleninkou a ryžou a zajtra si uvaria cestoviny :slight_smile:
5. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to fakt :astonished: moja zlatučká,no som zvedaá na Samka :grinning:
5. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko naozaj,aj certa sa bala ani pre balicek si nechcela ist nieto sa este odfotit s mikulasom :grinning: :grinning: :grinning: dnes by sme chceli ist na namestie tak som zvedava ci nam vyjde pocasie a ako sa jej bude pacit :wink:
5. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky no aj chdeme ísť dnesdo mesta kuknuť, len je dosť zima tak uvidíme
5. dec 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ilkulka ty sa mi schovavas..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo budete mať v meste? :astonished:
5. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samko u nas na namesti by mal byt mikulas a bude sa aj stromcek rozvietovat :dizzy_face:
5. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj aj ja céééééém :slight_smile:
5. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás na námestí bude Mikuláš...aj my chceme ísť...len sa nejako zamračilo...tak dúfam, že nezačne pršať
5. dec 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok