Októbrové bábätká 2006 - 2.časť

eliska7
25. apr 2008

ahojte ,nebol tu nik,tak som to otvorila ja ,dufam že neva.sara spi tak som rychle nabehla.Poobede sme sa vyteperili do zahrady,lenčo sme tam došli,ako druhy svet,uragan"dážd-sare bolo ťažko vysvetliť že sa neda robiť kojače 😀chuda ako sa jedovala,ešte dostala aj hnačku,tak nam zamorila našu chatku3*4m 😀take krče mala-svitlo mi z čoho,jedla cely pribinak a ja dva a ona nesmie mlieko-skušali sme až doskušali 😖myslela som že už vyrastla z toho.samko tie malby su užasne-zase si ma navnadila malovať 😉

ikulka
10. dec 2008

ahojky jééj notebook vidíte to ma nenapadlo pre malu musím jej aj ja nejaký omrknuť
danona jéééj super tak potom nám kývaj z telky 😀 😉

zuzu13
10. dec 2008

prave som sa vrátila z tesca...laptop už nemajú a asi ani nebudú mať...baby...kúpte mi prosííííííííííííííííííím... ☹ zachranite vianoce u nás ☹

dannynka
10. dec 2008

ahojte babulky 🙂

tak dnes som bola kuk v tescu a notebook som zohnala tak sa vytesujem..... 😀 😀 😀 vysiel ma na 349-sk,teda vlastne mna nie ale babinu ktora jej ho da pod stromcek 😉

zuzu13
10. dec 2008

danny...u vas ho majú???ja som nešťastná...u nás nie je

ikulka
10. dec 2008

danny tak ho prosííím kup aj mne aj zuzu a pošli nám ho máme to jednou cestou

dannynka
10. dec 2008

ahojte babulky 🙂

kde ste vsetky?co spite alebo peciete vianocne pecivo? 😀

zuzu13
11. dec 2008

ahojte, my sme doma bez PC...tak sa hlásim len z práce...ale aj to pomaličky nestíham...včera som odchádzala z práce o 16,45... 😅 no a dnes to vyzerá dtto 😀
danny čo s notebookom...ja idem ešte dnes pozrieť...pre istotu, či náhodou nevyložili...a ak nie, tak mám odložený ale za 700,- 😅 podobný...

samuelko
11. dec 2008

Ahojte kočky,no darčeky nakúpené ja ešte nikomu nič,v sobotu pojdeme do Zvolena Samkovi pre tie bicie a skočíme do B.B. do tej európy obchodného domu a tam nakúpim 😉

inak ručička už v pohode,má tam pkuzgiere,ale je hrdina 😎

zuzu13
11. dec 2008

samuelko ani ja poriadne nič nemám...stále som v robote, a keď prídem domov je 17,00 a som rada, že som aspoň 3 hod. s deťmi... ☹ ale mangelovi mám, synovi potrebujem ešte dokúpiť niečo, malú mám v podstate poriešenú...len ten nešťastný notebook a klávesy kúpim...no a svokrovcov a našich...nemá ani šajnu čo im kúpiť

danona
11. dec 2008

ahojte
zuzu- dnes idem do tesca, tak o hodinku.. ak mi hodis tvoj mobil do ip, zavolam ti ak budu mat a kupim-aj ikulke.. 😉
danny-nepeciem este, dnes len idem nakupit vsetky vecicky co k tomu potrebujem.. 😉
samuelko- pekne nakupy zelam a aby bolo co nájmenej ludi.. 😎

zuzu13
11. dec 2008

danona poslala som ip...ďakujeme 😀 daj vedieť, ja dám info ikulke

zuzu13
11. dec 2008

tak poslušne hlásim, notebook kúpený...iný nie tesco...a taktiež klávesy.... 😀

dannynka
11. dec 2008

ahojte 🙂

ja som si rano spravila fukane rozky,a veru stihla som sa aj na plechu popalit,ale za to sa mi vsetky podarili 😉

zuzu-tak super ze ste zohnali 😉

dannynka
11. dec 2008

a este som zabudla,Samkovi od nas velku pusinku nech sa mu pluzgieriky rychlo zahoja 😉

danona
11. dec 2008

zuzu- no aspon nieco mas.. 😉 mne uz mangelik pre dadu laptop doniesol, tak som happy 🙂
asi tie laptopy uz vykupili... 😖 na mmb som videla v aukciach dane - niektore maminy su teeda podnikave.. 😅 tak ikulka skus este kuk tam... ten laptop je cervenozlty.. 😉
ozaj v tescu maju 50% zlavy na baliaci papier - nakupila som tri take 5m rolky..maju aj tie klasika 2m balenia.. tie 5m stoja tusim 45Sk, z toho 50% ceny dole.. 😉

zuzu13
11. dec 2008

danona, veru...som happy, že ho mám...aj ja som kúpila papier...a aj kačky majú po 99,- sk kg... a 3 kg babymorky za 300,-...a ovocie ani nevravím 😀

samuelko
11. dec 2008

jéééééj ženy závidím vám v dobrom samozrejme,ja ešte nič nemám...nestíham ja som do osmej v robote aj teraz,háádam tú sobotu niečo poriešime,lebo... 😒
danny vďaka 🙂 to je dobre aspoň ho to nebolí 🙂

dannynka
11. dec 2008

my sme sa akurat zobudili..som zvedava kedy pojde Gabika spinkat vecer 😅 😅

mirka
11. dec 2008

ahojček, no ja to vidím, že všetko nám ostane pokúpiť tesne pred vianocami ,ale netrápim sa preto, nikomu ekupujeme nič extra špeciálne, takže všetkého bude dosť 😝

nabudúci týždeň na konci budem konečne piecť, lebo skôr sa k tomu nedostanem (teda ak nepôjdem ku kamoške na brigádu 😅)

samuelko
11. dec 2008

jáááj ja sa vytešujem zajtra som doma,nejdem do roboty,budem umývat okná 😀

ikulka
11. dec 2008

ahojky
danona aj ja som ich videla a le o dosť drahšie....a u nás to nieje také surne ja už pre sašku mám darčeky nakupené, to som chcela len tak navyše tak ak nezoženiem nevadí...ale ďakujem za ochotu....a super že už manžel darček kupil aspon nemusíš premýšlať ktorý vybrať....
no samuelko tka to budeš mať také pracovné volno.....

eliska7
autor
11. dec 2008

samko aj já,už sa tešim,aj zaclonu,poťahy a vitrinu leštiť a potom budem mať všeeetko upratane,napečene,nakupene,už len čakať na štedrý den 😉 muž išiel preč a vrati sa až 20,tak budem troška labzovať po kamoškach 🙂 a oddychovať,potomto naročnom týždni lekarskom si zaslužim 🙂 včera sme behali ešte posledne nakupy,ten naš dračik ma vytača nikdy tam nič nemaju čo chcem,aspon že som natrafila na take pekne bábo,čo plače ako ozajstné,grgá,cumlikuje a chrape,tak sa mala poteší,stalo len 245 sk(rozpravkova cena)
v piatok tam idem ešte raz lebo chcem tie padajuce opičky,tam stoja 199 a v tescu 699 😅 ,nechapem ako možu byť tak rozdielne ceny 😕 našim sme dali peniaze a musia si kupiť darčeky sami,lebo to čo chceli zoženiem tak v rozpravke.papučky na podpetku s labudienkou 😀 a dedovi boxerky s pasom 145 😀 no uznajte 😅 po troch kolach vmeste sme to s mužom vzdali 🙄

samuelko
12. dec 2008

dobré ránko
eliska som sa zasmiala stými darčekmi 🙂 podarená si 😉
Áno mám pracovné volno ,školu už nemám v decembri,takže môžme sa pustiť do upratovania,aspoň dnes. Idem prezliecť periny a začnem spálňou 😲

zuzu13
12. dec 2008

ahojte 😀 prajem pekný piatoček

mirka
12. dec 2008

ahojte 🙂

eli 😀 😀 no dobre ste urobili, že ste dali peniažky 😀 také papučky som už ani nevidela, si pamätám, keď šla pred 6a pol rokom sesra do pôrodnice,tak som jej také papuče ukazovala, nech si ich tam kúpi 😅 (to ako nič v zlom, len, že som ich videla pred 6 rokmi) 😉

no ja to už vidím, že nič nestihnem a na vianoce budeme sedieť v zanedbanom byte so suchými rožkami v rukách (laure by to ani nevadilo, ale nám hej 😀 ) 🙄 😅 ale tak posnažím sa 🙂

samuelko
12. dec 2008

spálen už mám, vyriadenú 😉

danona
12. dec 2008

ahojte
eliska- 😀 😀 😀 s tymi darcekmi.. to su ake tie opice??hod link ak sa da... sice ja uz mam pre ninusu doost veci, no vzdy ked nieco uvidim tak kupim - aj ten laptop bol taky neplanovany.. 😀
zuzu-noo, ovocie som aj ja pokupila, tiez rukavicky damske peknee 😎 uz len nech je zima, lebo tu sa nejako oteplilo.. 😅
kamarati su na lyzovacke v taliansku, cez minulu noc tam vraj napadlo vyse 1m snehu 😕 ze sa ani von z penziona neda ist.. 😕 😀 tak im v dobrom zavidim, to nase pocasie mi voobec nepripomina vianoce.. 😒
samuelko-ryychlovka si 🙂
ja som rano stihla navarit, o 8.30 som uz bola u kadernicky /vyfukat si vlasy/, o 11 sme isli s dadou na kontrolu k ocnej, uz sme poobedovali a ninusa prave zaspala 🙂 ... a vonku mam zase dvoch chlapoooov 😀 - montuju tu svetelnu hadicu po obvode strechy/bielu/.. tak konecne budeme vianocni aj my.. 😀
mirka-neboj sa, vsetko postihas.. 😉

eliska7
autor
12. dec 2008

hodila by som link,len to neviem 😀 ,stale to reklamuju cez vikendy ked su rozpravky-po strome zavesiš opice a potom vyberaš paličky,su take aj žabky lietajuce.my sme dnes ukončili doktorou,stihli sme troch,teraz sara zaspala,uvidim na ako dlho,lebo robia nam v tichej zone cestu,takže zbohom klud,budeto tam ako autostrada 🙄 neviem kam budem davať malu spať,lebo teraz bude cesta aj s jednej aj druhej strany 😠 .samko šikula 😉 ja padam teraz pozvešať tie ozdobne zaclony(čo som pisala,že ich zviažem a je po žehleni) 😀 a dnes večer budem pulírovať 😀 kuchyň 😉
veru toto počasko nema žiadnu atmosferu,tu prší 🙄

meggi
12. dec 2008

Maminky, ktoré by ste chceli vyrobit niektorú z týchto vianočných pohladníc, tak mi napíšte IP - jednu vám spravím, ked mi pošlete fotku na mail - samozrejme zadarmo 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

meggi
12. dec 2008

inak ani nestíham čítat diskusiu, stále sme v pohybe... Babulky mi boli pred týždnom choručké aj ja som mala vysoké teploty, ale už sme naštastie zdravučký.. Malinká rastie - už bude mať zachvílu 5 mesiacov, už je taká pevná, už by najradšej chodila... Karolinka klasika vymýšla, niekedy až nechápem... Čo sa týka vianočných darčekov, tak sme kupili kuchynku, bábiku, vela knižiek a už ani neviem, lebo je toho neurekom... Pre nás a našich som kupila kryštáliky posilnujúce vzťah z feng-šuj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre